Новата седмица 09.05 - 15.05

  • 7 122
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
Здравейте и от Испания  Simple Smile Весела седми4ка и от мене и дано наистина да 4уваме само хубави новини през нея Simple Smile

Леа, мила стискам палци да не се окаже нещо много сериозно Praynig , а за твоя Боби една голяма целувка....голям е сладур Simple Smile
Сега видях и постинга на dreamsgirl, стискам палци и на съпруга на Хера, дано вси4ко да мине нормално Praynig  Praynig

# 16
  • Мнения: 4 362
Здравейте и от мен  Grinning
Leaщо така бе мила,дано всичко е ок,ще стискам палци да не е нещо сериозно,а товят малък палавник е просто уникален,много ме радва първото нещо днес което ме разсмя  Grinning да го нацелуваш от мен.
А аз май ще сменям гинеколога Rolling Eyes ,миналата седмица ходих на преглед каза че всичко било ок.А снощи просто беше неописуемо зле,дали защото започнах да се натоварвам доста понеже правя коремни преси и сумати упражнения незнам,но така силно ме стягаха яйчниците че ми се приплака по едно време,накрая на тази седмица ще ходя пак но при друг вече на частно че то в нашта болница ужас.Хайде успешна седмица на всички Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 9 903
Цитат на: [desi]
. па си отидох на работа без тест, ама с превръзки ... Що ли се уплаших  #Puppy dog   сега все едно предизвиках съдбата....



хе--хе, и аз като Морена - била съм забременяла преди седмица-две, когато отидох в Метро и съвсем уверена в себе си купих огромно количество превръзки и тампони:Simple Smile и сега стоят наблъскани в едно чекмедже да си чакат реда:) тъй че не го мисли толкова:)

# 18
  • София
  • Мнения: 4 272
Дея, хубаво е да пробваш и при друг гинеколог, но да не би яйчниците да те болят, защото си в овулация? При мен така се получава и в тоя ден пропускам гимнастиката. Аз между другото не видях имаш ли лентичка или не. Просто предположение.
Криси, дано следващата спермограма на мъжа ти да е добра и скоро да си в отбора на бъдещите мами.
Хера, стискам палци всичко да мине успешно и при твоя мъж!
А мен ме втриса, пикая много, пия много #Silly ....абе бързо да свършва тая история, че накрая памперси ще слагам Blush

# 19
  • Мнения: 4 362
Цитат на: lea
Дея, хубаво е да пробваш и при друг гинеколог, но да не би яйчниците да те болят, защото си в овулация? При мен така се получава и в тоя ден пропускам гимнастиката. Аз между другото не видях имаш ли лентичка или не. Просто предположение.

Leaимам мила според лентичката има още 3 дни до ову,а според Woman Desktop съм във овулация вече,може и затова да е но никога преди не са ме боляли така силно преди ову.Да ще изчакам да ми дойде и ще ида при друг лекар та да видим какво ще каже и той.
А какво ти каза лекарят на теб за честото пишкане?
Да слагаш памперси ама на бебе ти пожалавам мила  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 968
Ама тити ти бременна ли си бе жена?  Shocked
Аз нещо съм изтървала май! Честито миличка и безоблачна бременност! Много много се радвам за теб!  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
Дея, ами лекарят каза, че най-вероятно е цистит, но първо трябва да дам сутрешна стерилна урина и да изчакам резултатите. А относно овуто, може този месец да ти е по-рано. Мен за първи път така зверски като ме боляха яйчници, ходих на гинеколог и се оказа, че е от овулацията. Отиди на преглед и ти пожелавам да е същата причината!

# 22
  • Мнения: 9 903
Цитат на: nenepygka
Ама тити ти бременна ли си бе жена?  Shocked
Аз нещо съм изтървала май! Честито миличка и безоблачна бременност! Много много се радвам за теб!  Grinning


хахах, още малко и ще прорита:) благодаря:Simple Smile ще правиш тема за януарки ти, усещам:)

# 23
  • Мнения: 4 362
Цитат на: lea
Дея, ами лекарят каза, че най-вероятно е цистит, но първо трябва да дам сутрешна стерилна урина и да изчакам резултатите. А относно овуто, може този месец да ти е по-рано. Мен за първи път така зверски като ме боляха яйчници, ходих на гинеколог и се оказа, че е от овулацията. Отиди на преглед и ти пожелавам да е същата причината!

Дано да се оправиш бързо,надявам се да не е сериозно(нямам представа какво е цистит-нещо като възпаление сигурно)
Ами да може да е по рано овуто ми и затова,последният път като ме боляха така зверски беше преди месеци,а и сега може повечко и да съм се натоварвала,защото и взимам L-Carnitin преди тренировка това може също да е причина и трябва най добре да го спра.
Мноооого целувки на малкият сладур

# 24
  • Мнения: 144
Цитат на: lea

Криси, дано следващата спермограма на мъжа ти да е добра и скоро да си в отбора на бъдещите мами.


Благодаря ти мила lea за милите думи.
Надявам се всичко да е ок.
А, на теб ти желая всичко да е наред и скоро да ни зарадваш.  bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 730
Здравейте отново, сладки!

Стеф, миличка, благодаря за загрижеността.
Ами какво да ви разправям... на 28.04 решавам да отида на профилактичен гин.преглед. След едночасово внимателно претарашване  Shocked лекарката заключава: "Ами съжалявам имаш голяма 5 см. киста и не може да се лекува, а трябва операция. Но за всеки случай върви веднага при един доктор и той да си каже мнението". Та грабвам се аз и газ към АГ-то във Варна. Там д-р Мичев има платен прием. Чакам около час, наглеждам се на бременни жени и влизам. И пак преравяне на моя милост. Той казва същото и че няма никакво време да се бавя, че ще се опита да спаси левия яйчник и т.н., назначава ми операция на 09.05, т.е. днес и ми дава списък с едни изследвания - кръв, урина, кръвна група, ЕКГ, васерман и т.н. Признавам си, чак сега се разстроих малко и пророних 2-3 сълзи. Прибрах се в къщи и "зарадвах милото". Аааааа, забравих да кажа, че ще ми струва .... 500 лв.
Обаче в къщи майка ми се сети, че има една съученичка гинеколожка. И така в леки притеснения мина Великден. На 03.05 отивам аз рано, пускам зследвания, бягам напред - назад и междувременно отивам и при нейната съученичка. Гледа ме тя и заключава: "Ама на теб нищо ти няма и въобще не си за операция!". Гледа ми и снимките от Мичев и ми прави нови. И там наистина нищо не се вижда. Прибирам се на работа, ни жива, ни умряла - да плача ли или да се радвам! След обяд пак бегом при първата гинеколожка, тя пак ми прави 1-часов преглед и казва: "Е това не е за вярване! Наистина я няма!". Така след няколко дневна одисея сега съм по-спокойна и вече мога да драсна тези редове. Сега си правя микробиология и ще изследвам хламидии. За съжаление, все пак, има старо възпаление, което трябвало да се лекува и поне за 2 месеца трябва да спрем с всякакви опити за бебче. Че и май секса трябва да забравим.
Та такива неща.
Извинете за дългия постинг, но исках да ви споделя. Целувки.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Gia, добре е, че сподели. Наистина, много жалко, че празниците ти са минали в притеснения, но добре, че я няма вече кистата. Аз пък се чудя на тия лекари Rolling Eyes как може направо да искат да те режат. Аз имах 2 кисти и си изчезнаха сами и никога не е ставало и въпрос за операция! Явно, за съжаление, все още има много меркантилни лекари в тая държава #Cussing out
А ти се успокой! Защо се самонавиваш, че ще пропуснете 2 месеца? Може пък евентуалното лечение да не попречи на бебеправенето Thinking И я зарежи тая първата гинеколожка, дето ти изкара акъла!

# 27
  • Мнения: 3 376
Gia, на мен ми се случи почти същото преди 4 месеца! Отидох януари на преглед и лекарката ме шокира с новината, че са се появили 2 кисти на левия яйчник. Ходих след седмица за потвърждение/отхвърляне - и новината се потвърди. Наревах се едно хубаво. После реших да се лекувам през ЗК. Вече бяха ми предписали лекарства за диабет, защото ендокриноложката реши, че така ще мори моите кисти. Междувременно ми хрумна да ме видят пак на ехограф... и от кистите нямаше и следа (без да съм пила от лекарствата)! Явно се случва това самолекуване на организма, и то за много кратко време. Радвай се, че така е станало и дано скоро се радваш и от други добри новини!

# 28
  • Мнения: 1 441
Здравейте момичета,
Не знам дали ме помните (макар че искрено се надявам да е така  Simple Smile ). Писах тук доста преди 3 месеца, а после се "оттеглих" от форума и от фронта на бебеправещите, за да лекувам тежка анемия. Преди 2 седмици лекарите ми дадоха "зелена светлина", та се втурнахме наново с мъжа в приключения. Първия месец безрезултатни де, ама ще видим по-нататък...
Исках само да ви кажа здрасти, да поздравя всички, които междувременно са минали в мамешкия форум и да пожелая на останалите и новодошлите да не се задържат много тук.

# 29
  • Мнения: 7 716
Аз те помня. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт