Отговори
# 270
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
да питам аз един наболял проблем, от известно време като спя по корем после имам адски болки в кръста и ми е доста трудно да се обърна, някои има ли такъв проблем, дори и в дни когато не съм се натоварвала пак е така ??

# 271
  • Мнения: 37
Пише ви една отегчена шофьрка,басии много съм смотана, не мога да се оправям с туй шофиране и това си е,лошото е че се отчайвам и не ми се отдава нещо,уж се опитвам да се съсредоточа да си мисля за пътя,после да превключвам на по-високи/ниски предавки и като се бъгнах в системата нещо, по-лошо,по-лошо,ауууууууууу Сраммммм  Embarassed Sad Незнам дали е много рано още ,все пак 6 час ми беше днес, не мисля че е рано, но както и да е, да не ви занимавам и вас излишно!
Юлче мила, благодаря ти отново за комплиментите по мой адрес:) Ти не пропускаш със ТАли и още много мами да ми приповдигнете настроението !! 10х
За бибите - аз също давам биберон,в началото никак не искаше да смучка, но при идването на една моя приятелка на гости ми подари един тъп биберон с Мики маус и той много си го харесва,неразделни са, много по спокоен е с него, запсива бързо,плюе си го и си гука нещо,през деня си се унася  по лесно и кротува повече, а за мен сега това е най-важното, все пак и аз съм хора(както се изразява един познат).
АРАБЕЛА, честита ви годишнина от сватбата, с извинение за късните пожелания, но не съм забравила поне Simple SmileДа сте като влюбени гълъчета цял живот!И да пръскате усмивки,радост и щастие...
Рени - честит ти аватар ,много е готин, сладурско бебенце.....
*Нети* предадох много поздрави от теб на Пирдопчани:) определено съм много впечатлена от хотелчето,ресторанта,кухнята,стаите и спа центъра.Хайде казвай сега ти какво имаше предвид за него??? Simple Smile
Мацки,аз за кръщене май ще изчакам,не съм го мислила....може би към годинката ще е,ама не съм сигурна, за сгеа така мисля да поизчакам!
Моето дете от 2 дни е много темпераменто, държи се суперс транно,крещи,вика, мисля си че нищо не го боли,не е неразположен(нахранен,напоен:),поиграл си е,)просто както стои и се смее,започва да реве неистово,почервенява и се дере едно такова,после като ме че отивам към него започва да ми се хили надменно и ехидно, това и прилича на номера и то много съзнателно правени!!! newsm78 Mr. Green
а аз го гледам с недоумение,защото не мога да повярвам,че може да реши да ми спретне нещо подобно,случайно надникнах докато му давах бибата и че на долната устна(т.е.венец видях белички наболи къдреви неща)май са зъбки,поне на това мога да отдавам това неразположение у детенцето ми....Simple Smileама дали е това,сега не мога да видя,той само се върти и викаааа.Simple Smileпъха в устат авсичко, купих му и чеслка за зъбии:),ама той още не я уважава,не вижда как ще го облекчава.....,,душицата ми...
*****децата си порастват мили мами.....сладки сънища ви пожелавам

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 20:16 от Galaxy_26

# 272
  • Мнения: 147
Честито на всички, които имат поводи да празнуват днес smile3525
Чак сега се добирам до компютъра, че чистене, готвене, ходихме и на консултация  Simple Smile Да ви похваля моето момче - 62см(3см), 6,900(1,200)кг. Докторката ни пита даже сме само на кърма. Чак се обидих, че не ми повярва.Три пъти ме попита Cry Сега зачезвам отново, че не съм ви чела и не мога да се включа, но по - късно ще се включа отново.
П.П.  welcome на новите мами  bouquet

# 273
  • Мнения: 84
Galaxy, ми рано е, как ще се научиш за 6 часа... изобщо не си смотана!!!! аз мога да кажа че на шофьорския курс не се научих да шофирам! Карах някак ама и аз незнам как... Научих се след като си взех книжката и колата благодарение на милото, който доста нерви и пот изхаби  Twisted Evil

ЧЕСТИТИ ГОДИШНИНИ НА КАНЕЛА И АРАБЕЛА!!!

# 274
  • Мнения: 804
Галакси, спокойно! Ти какво искаш, няколко пъти си се качила да шофираш и вече да въртиш"геврека" като дърт тираджия? Ще свикнеш лека - полека. Важното е да не те е страх от колата Peace И аз не се научих да шофирам на курса, после взех колата с времето стана. То къде ли давам и аз акъл - когато ходя командировки пиколото на хотелите часто ми предлагат да ми паркират колата след като видят как се мъча. Проблема е, че отивам в хотели, които са пълни с наши клиенти и не върви да ожуля някой и да си тръгна :"ни лук яла, ни лук мирисала".

# 275
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Galaxy_26 споко бе душка, ще се научиш това са само 6 часа все пак, аз след пълния курс часове пак не вдянах, ама .......... имам стаж по притежание на книжка от 2000 и сега освен да бутам количката за друго не я ползвам Simple Smile а да  travel само на сън обаче

# 276
  • Мнения: 1 546
Честити годишнини на Канела и арабела  bouquet

sense, браво на отличника! Heart Eyes
Гале, много събланзителна почивчица!Пък за шофирлъка - правилно са казали момичетата, че курсовете шофьор няма да те направят, ами после сядай зад волана и карай често Wink (то и аз давам акъл,не че имам книжка... Embarassed)
юл4е, никви лични!Пишеш тук да четем всички! Hug

Мацкиии, дават го затопляне!!!Стягайте количките, гълтайте коремите и заемайте стартова позиция! newsm44

# 277
  • Мнения: 3 425
Ама сте сте оляли Naughty Mr. Green
Аз чак сега сколасвам да се вредямче от татито абсурд Twisted Evil,не мога да се включа адекватно по всички теми обаче-бях на зъбар днеска да си почистя зъбния камък и плака newsm47,ама се оказа,че емайла ми е потъмнял малко от бременноста и сега ефекта не е като преди холивудска усмивка,ходих по разни аптеки за добавки п/в косопад и навсякъде едно и също ми казват(не,че не знам),че докато не опада каквото има да пада,няма оправия Confused
Бях у майка ми за малко днеска и помолих да ме снима,сега ще ви пусна една снимка да видите как бретона ми-моята гордост е олисял Confused,а косата ми е залепнала за главата,щото е в намален състав,е и вида ми е малко изпит,ама с това почвам да свиквам.

Взех за Ивче някакви гранулки лайка на Боарон,уж помагали за успокоение и за венците,ако са възпалени..ама тя не ще да ги пие,та сложих вътре и малко чай от копър на ХИПП,засега ефект не видях,ще видим утре как ще е.Мислех си и аз за Блевит Суеньо,но ще изчакам Лили какво ще пише и тогава ще мисля какво да и взема.Чудя се вече какво да и дам,че егати и изнервената обстановка дето сме,направо ви завиждам как бебоците ви гукат на играчките и се забавляват сами,моята постоянно я носим,абсурд да лежи,даже и да си играем с нея,и в столчето не ще,в момента,в който разбере,че е сама в леглото и веднага надава вой.
От благодарност към мъжо,че я гледа почти цял следобед реших да се развъртя в кухнята и направих пържолки,салатки,винце взех за какво 2 часа готвене-за 10 минути ядене и то какво ядене,Ивче реве в скута ми и така ям. ooooh!
Айде ще гледам пак  да намина Wink

# 278
  • Мнения: 3 425
За бибите хич не ми пука дали е вредно или не,ами разбира се,че не по-добре и двете ръце да са и вътре-друг е въпросът,че Ивата не ще и да чуе за биби-имаме поне 100 вида Twisted Evil
Юлче-как си свате Mr. Green,изчерпателна си както винаги-мерси за инфото Hug,връщам се по-подробно да изчета Peace

# 279
  • София
  • Мнения: 2 437
Сладурка, изглеждаш много добре! И за да не мислиш, че те лъжа, само ще кажа, че нашият батко, като ти видя снимката и каза "иж, мамо, кака...юбава кака" Simple Smile Така, че щом в неговите очи си кака, прави си сметката сама Wink А пък комплиментите, че си хубава си ги каза сам Simple Smile

Да споделя, че тази вечер и аз си оставих половината коса в банята  ooooh! Тъкмо се похвалих и днес ми се доплака...Цялата станах в косми, не мога да ги отмия от тялото, канала се запуши, четката за коса я чистих два пъти...ох..почна се  Sad

Тали, аз за кожата забравих да пиша, че и аз мажа с Тайса от на бебока и ефекта беше добър само в началото...И с какво ли не се цапотих. Покрай нас двамата изкупихме кремовете в аптеката....то е Клоран (мляко+колдкрем), Тайс, ХИП, Ексипиал..и сложи всичкото по поне 10лв и си прави сметката мъжа как ме гледа, когато тръгна към аптеката  Crazy И в крайна сметка си ходя петниста Laughing

# 280
  • Мнения: 84

Мацкиии, дават го затопляне!!!Стягайте количките, гълтайте коремите и заемайте стартова позиция! newsm44
Това ми хареса  hahaha Аз- не дебела, ама с корем, който и гълтане не скрива  ooooh!

Мерги забравих да кажа че много апетитно изглежда сладкиша, и аз ше си взема 2 парчета ама тайно  Outta Joint

Сладурче, мнооого добре изглеждаш  newsm10

Пропуснах да споделя че и аз от няколко дни съм с нова прическа- разделих се с около 15-20 см от буйната ми, но цъфнала косица. А ето ни и нас с бебка вчера:


# 281
  • Мнения: 1 546
ХУбави бебоци-хубави мами!Това е извода!

zitabg, много си чаровна Heart Eyes бебка е прелестна  Heart Eyes

Сладур,  супер си, маце, стига си намира косури Hug Аз имам един въпрос към теб. Може би някога си казвала, ама не помня  Embarassed - как ти е истинското име?Ние тук пред месец се представяхме всички, ама ти беше болничка и не можа да се включиш. Ако имаш съобръжения да го криеш - ще те разбера Hug

# 282
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
мами помагайте, случая е следния :
моята най-добра приятелка живее в Кипър има дъщеричка на 2г. и 6м. от известно време имат проблеми с таткото и са раделени, но той вижда малката, детенцето почна да ходи и на ДГ. Днес ми писа че почнала да се напикава и да си ака в гащите, а се бяха оттучили, чуди се от какво може да е и какъв специалист да потърси, според вас ???

# 283
  • София
  • Мнения: 2 437
Зита, ама малката много прилича на теб  Simple Smile Голями сте чаровници вие  Wink

Ренито, май е за детски психолог. Когато децата преживяват голяма промяна, стрес и т.н. започват да се напишкват и наакват. Преди време така баткото се напишка два пъти за една седмица в яслата и направо бях на нокти...у нас никога не го прави. Не знам н а какво се дължеше, но след разговор с директорката, която видя колко съм притеснена от факта, не се повтори. Но за мен това винаги е признаг на псих.проблеми при детето и веднага трябва да се откри и премахне причината.

Ето и снимките със слинга, като подчертавам, че не е сложен правилно през рамото и на снимките бебока рита, защото е с колики. Отпред  така и на хълбок така . Като че ли на хълбок му е доста по-удобно, ама скоро май няма да го нося така. Ще го понося още малко в кенгурото, засеа не е непосилно тежък.

# 284
  • Мнения: 528
Ditta, аз бих казала - хубави мами - хубави бебоци Wink

Сладурче, един скромен подарък от мен:



 Hug

Супер си си! newsm10 Косата ще се оправи ( въпреки, че аз нищо нередно не забелязх, но ти си знаеш).

Галенце, научи се колкото да ти дадат книжката. То е от ясно по-ясно, че когато тръгнеш сама да караш, тогава ще свикнеш с всичко. Все пак движението по улиците е коренно различно от това, на което ни учат. Аааааа и не съм съгласна, че само юлчето и тали забелязват каква чаровница си. Naughty Всички виждаме това. Човек не може да си скрие очите от хубавото. Просто да не се повтаряме много, бе.

Айде да си кажа, че и зита с бебчето изглеждат страхотно!

Рени, и аз така знам, че трябва да се заведе детето на психолог. Нещо го мъчи детенцето.

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 21:58 от Роси_

Общи условия

Активация на акаунт