ЛЮЛИНските малки слънчица вече чакат пролетта

  • 14 307
  • 310
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 440
Здравейте и от мен!
Вики не се нервирай хора и хора! А за площадка нямам представа какво трябва, но ако разбереш напиши и тук, защото и аз съм си го мислила това нещо за м/ублоковото пространство при нас. Идеално е за такова нещо!

Аз да ви кажа на Митко му излезна прякор в градинката - Митко пътешественика. Не седи да си играе (или ако остане е за малко колкото да влезне в пясъка и порядъчно да рови като прасе в него - лопатки и кофички не признава като добрите деца Mr. Green), а ми тръгва на разходка. Вика ме и ме хваща за ръката и почваме едно страхотно обикаляне по квартала като накрая аз съм капнала, а той поема спокойно към вкъщи с усмивка на уста Very Happy Количка вече почти не ползвам  #CrazyИ това е не само навън ами и вкъщи - не признава никакви играчки ами обикаля апартамента. И играчки вече няма да купувам ами май ще инвестирам в обувки, че явно бързо ще ги изтъркваме.  Mr. Green Единственото, което може да му привлече вниманието са топки и книжки та познайте колко имаме вече. Така както е тръгнало ще става учен футболист - хаха две изключващи се неща! 35
 Ами това е от мен!

# 241
  • София
  • Мнения: 186
Мони,в кой ЛЮЛИН си ти?
стига  да разбера ще ви напиша-обещавам Peace

# 242
  • София
  • Мнения: 186
Люлинки,къде се затрихте  в дъждовните  дни?
Да ви кажа  ако не  сте  ходили на изложението в НДК посетете го,
има за дечицата  много дрешки на много ниски цени-директно от производителя  Peace
аз вече два пъти посещавах изложението и за беборана  накупих доста  неща Simple Smile

# 243
  • Мнения: 673
  Здравей ,Вики! Тука сме си , но времето е гадно и по Люлин май нищо интересно. Благодаря за инфото, но така като гледам ти си "ЩАСТЛИВА БЪДЕЩА мама" и още ти е широко около врата /не и около кръста нали/ Laughing, ама аз съм си НАСТОЯЩА мама на второкласник и тригодишен посерко и освен в Люлин никъде другаде не ми се ходи Mr. Green
 newsm62 newsm62

# 244
  • София
  • Мнения: 186
  Здравей ,Вики! Тука сме си , но времето е гадно и по Люлин май нищо интересно. Благодаря за инфото, но така като гледам ти си "ЩАСТЛИВА БЪДЕЩА мама" и още ти е широко около врата /не и около кръста нали/ Laughing, ама аз съм си НАСТОЯЩА мама на второкласник и тригодишен посерко и освен в Люлин никъде другаде не ми се ходи Mr. Green
 newsm62 newsm62
права си че мие  още  широко около врата,
но наистина е много евтино,
на племенницата  ми купих също дрешки-тя  е на  3
и един цикламен анцунг с разни брокатени пеперутки по него-разкошен  е
струваше 14 лв,блузки за по 4-5 лв.
а тука  до колкото съм виждала  по магазините  са доста  по-скъпи Simple Smile
но вие си знаете  де  Peace

# 245
  • Мнения: 154
viki_v напълно разбирам яда ти, но от боклука няма спасение. Ние чистим пред блока вече няколко пъти и никакъв ефект. Като духне вятър и почне да разнася найлони, хартии и какво ли още не, може да довее и от съседен микрорайон боклука. Нашите съседи са свестни - не хвърлят и пак ни е мръсно.
А за площадките - и за това не сме, май! Преди време се похвалих с нашата в 7ми ( по-горе mama Tzweti беше качила и снимки), ами започнаха да я чупат - две дървени кончета и една люлка вече са счупени. Няма да се учуда ако я потрошат цялата. Тъжно и вбесяващо, но... факт. Мога да попитам другите мами, знаят ли кой я направи. Много се постараха, озелениха с жив плет и борчета, сложиха и по-мека настилка за децата, има и алейки с мини пътни знаци.
Само да се оправи времето, да можем да излезем  Simple Smile

# 246
  • София
  • Мнения: 186
viki_v напълно разбирам яда ти, но от боклука няма спасение. Ние чистим пред блока вече няколко пъти и никакъв ефект. Като духне вятър и почне да разнася найлони, хартии и какво ли още не, може да довее и от съседен микрорайон боклука. Нашите съседи са свестни - не хвърлят и пак ни е мръсно.
А за площадките - и за това не сме, май! Преди време се похвалих с нашата в 7ми ( по-горе mama Tzweti беше качила и снимки), ами започнаха да я чупат - две дървени кончета и една люлка вече са счупени. Няма да се учуда ако я потрошат цялата. Тъжно и вбесяващо, но... факт. Мога да попитам другите мами, знаят ли кой я направи. Много се постараха, озелениха с жив плет и борчета, сложиха и по-мека настилка за децата, има и алейки с мини пътни знаци.
Само да се оправи времето, да можем да излезем  Simple Smile

Ужас,това да ги хванеш БОЙ,БОЙ до спукване и пак ще  им е малко-няма оправия значи не  ги е срам
и това са 100% тези подрастващите на по 15-16

# 247
  • 1st floor
  • Мнения: 9 146
девойки , да ви питам, получихте ли писмата за данък сграда? и къде в люлин се плаща най-лесно , без да се виси на опашки newsm78
Вики В , докога е това изложение в НДК?

# 248
  • Мнения: 673
  С банков превод не става ли ? Е излиза малко по-скъпо ,но да се редиш на идиотски опашки...

# 249
  • София
  • Мнения: 5 757
НеПоКоРнА,преди 15 дни получих Peace
Плащам го в съвета,но опашки си има де  Rolling Eyes

# 250
  • Мнения: 459
Аз изпратих баба ми, която плати и на родителите ми, на леля ми...на цялата рода Laughing
Имало е опашка, но тя отиде сутринта в 8 и в 10 обади,че се е прибрала.

# 251
  • София
  • Мнения: 186
девойки , да ви питам, получихте ли писмата за данък сграда? и къде в люлин се плаща най-лесно , без да се виси на опашки newsm78
Вики В , докога е това изложение в НДК?
мисля че е до тази неделя

# 252
  • 1st floor
  • Мнения: 9 146
  С банков превод не става ли ? Е излиза малко по-скъпо ,но да се редиш на идиотски опашки...
до сега не съм плащала така...ако може да ми обясниш , по каква сметка и нещо др. пише ли се Praynig...

# 253
  • Мнения: 673
 Всъщност не съм наясно , но си мисля ,че вече всичко може да се плати чрез банка. Провери на писмото от данъчното дали има ИБН на някоя банка и ако да- отивай направо във въпросната банка. Те там ще ти обяснят. Мисля ,че се попълва вносна бележка ,с която внасяш определена сума за  данък в банковата сметка на данъчното. Оскъпяването идва от таксата за превод ,която в повечето банки е 2-3 лв. Thinking Наистина изказах само предположение Peace.

# 254
  • 1st floor
  • Мнения: 9 146
Всъщност не съм наясно , но си мисля ,че вече всичко може да се плати чрез банка. Провери на писмото от данъчното дали има ИБН на някоя банка и ако да- отивай направо във въпросната банка. Те там ще ти обяснят. Мисля ,че се попълва вносна бележка ,с която внасяш определена сума за  данък в банковата сметка на данъчното. Оскъпяването идва от таксата за превод ,която в повечето банки е 2-3 лв. Thinking Наистина изказах само предположение Peace.
Hug

Общи условия

Активация на акаунт