ЛЮЛИНските малки слънчица вече чакат пролетта

  • 14 321
  • 310
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 760
Мони,ти си го пуснала в 36 клон до теб а аз се прецаках и туй в 59 и толкова ме е яяяяд! #2gunfire
Ако не дойде...... няма да ги събера пак 60 т до 18 юни Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 1 931
Принципно аз съм от провинцията. Тук около мен има много софиянци които си ходят на "вилата" на село и имат и баби и дядовци които още живеят там. Тези хора със самочувствие на кореняци софиянци си изхвърлят боклука отдолу и моят мъж им събира в един момент торбите като му омръзне като гледка да има сметище, да не ти се ще да си отвориш да се проветрява, защото става замърсяване на въздуха. Градът от който съм аз няма такова нещо. Никой не си изхвърля боклуците през прозореца, а напротив , редовно се почиства около блока или къщата в които живеят. Няма такива мърлячи и като дойдох тук в началото много се чудех и се възмущавах, но с течение на времето приех, че са такива хората и явно нищо не може да ги промени.
Аз например никога не псувам и не е за мен нормално и това, но уви, много хора го правят.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 019
Здравейте, случайно разбрах, че има люлинска тема. Grinning
Преди години живеех в Люлин 1, а сега сме под наем в Люлин 6. Преди това съм живяла в Западен парк. Редовно съм се разхождала до Красна поляна и не виждам никаква разлика между трите квартала, дори Люлин май ми харесва най-много. Разбира се има разлика в микрорайоните, 1 не ми харесваше особено.
Ще се радвам да се присъединя към вас, когато излизате на кафе.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 760
shoshi  Hug  bouquet

# 64
  • Мнения: 673
  Искам и аз! Разбрах от предните теми ,че се срещате на кафетата зад мебелната, нали? Аз живея съвсем близо, в блока пред който е бюрото по труда - 426.

# 65
  • София
  • Мнения: 5 760
 radivdani,там сме,там  Mr. GreenЗаповядай bowuu Hug
А ти баш до нас живееш  Party

# 66
  • София
  • Мнения: 2 019
И кога излизате - сутрин или след обяд?

# 67
  • София
  • Мнения: 5 760
За сега към 12,30 13,00 но като се позатопли и сутрин и след обяда! Peace

# 68
  • Мнения: 1 931
Ние с Маринка излизаме преди обяд и най- късно да 13 се прибираме да яде и спи. Ако има желаещи за сутрешно излизане ние сме на среща. И на мен ми е много близко кафето зад мебелната. Не, че и следобяд не излизаме, но просто тогава сме с баткото и ни е по- трудна организацията и винаги импровизираме.

# 69
  • Мнения: 673
  Аз сутрин пиша домашни с бате. Можем да излезем чак към 12, когато той тръгне на училище. Следобед спим, но до 1- 1,30 можем да стоим.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 019
И аз сутрин уча с каката. След обяда малката спи и излизаме чак след 4. Ще се включим в групичката като се позатопли още.

# 71
  Привет,мами,благородно ви завиждам за свободното време.
  И,не ,не съм съгласна,че в люлин хората дошли от вън са с такъв манталитет.Българина по принцип не му пука за извън вратата на собственото си жилище,всичко извън в къщи е общо и може да се руши и краде!Има и изключения,разбира се,но засега са малцинство.В моят блок в Люлин 1 болшинството са стари софиянци,ами,отзад е кочина,в градинката става само за разходка на кучетата,както и правят.
   Стига толкова размисли,къде сте,ветеранки,пишете по 2 реда как сте,по-скорошните мами се вижда,Марго,Мими,Дейзи и другите!?
     През април,още не сме определили датата обаче ,сме решили официално да станем семейство с Васил,ще ви пиша да се разберем за една почерпка на бебешките със старите и нови мами.Съгласни?

# 72
  • Мнения: 181
Diyana , поздравления за решението. като ще черпиш, аз съм ти близко и аз съм в първи.
Кажи ми добър фризьор, че нещо на последък не ми върви на такива.

# 73
  • София
  • Мнения: 186
Diyanaмного добра новина ,поздравления Simple Smile
само аз ли съм бъдеща мама в темата? Thinking

# 74
  • София
  • Мнения: 5 760
Diyana,прекрасна новина! Hug  bouquet Party
viky_v,за сега си май само ти! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт