"24 часа" научи за Дюкан и сега очакваме прилив най-голям - 79 част

  • 30 351
  • 687
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 575
Пускам ви снимки преди и след, като се извинвам за качеството на първите - направих ги от ТВ, защото исках да ме видите с един и същ панталон - бременен и супер ластичен...снимките са от изписването на бебо и не се гледа корема, а краката и лицето и ръцете/ до колкото е възможно/

http://www.foto.bg/data/500/medium/2381.jpg

http://www.foto.bg/data/500/medium/2372.jpg

http://www.foto.bg/data/500/medium/2361.jpg

http://www.foto.bg/data/500/medium/2352.jpg

http://www.foto.bg/data/500/medium/2341.jpg

http://www.foto.bg/data/500/medium/2331.jpg

# 166
  • Мнения: 210
Здравейте на всички !
Поздрави на всички с минуси и на всички новодошли, а на останалите стискам палци .
Направо съм изненадана. Докато успея да се справя с домакинската работа, домашните и т.н. вече над 9 стр. и то в новата тема. Но сега започвам да чета с чаша хубав айран в ръка.
Аз още не смея да се похваля, но може би утре....

# 167
  • Мнения: 454
Не издържах и се метнах на кантара  hahaha Искам да ви се похваля , че днес любовта ни с него е взаимна  Crazy . Отивам да си сменя линийката на 63 кг  и 400 гр  smile3514

# 168
  • София
  • Мнения: 3 784
Пускам ви снимки преди и след, като се извинвам за качеството на първите - направих ги от ТВ, защото исках да ме видите с един и същ панталон - бременен и супер ластичен...снимките са от изписването на бебо и не се гледа корема, а краката и лицето и ръцете/ до колкото е възможно/
Ауууууууу, Боби! newsm09 Баси и разликата! smile3501  Бравос! smile3501 Разликата е очеизваждаща !

Бубе, ами като си огладняла- чупни си малко от екрана де! Joy Joy

# 169
  • Мнения: 91
Здравейте и от мен!И аз си продължавам стриктно с режима и вече съм под 68 кг но колко точно и аз не мога да преценя от тази стрелка...
Вещи пак си спретнала нова темичка, благодарности за положения труд!   bouquet
Сън вече съм по-добре, благодаря ти,но 2 дена едвам оживях , оказа се че имам скрита гангрена под 1 стара пломба и така на 14.02. тя рязко реши да се покаже... зъболекаря остана шокиран, откри я чак след снимка.И така започнахме лечение...Сега поне не ме боли...
Добре дошли на всички новички,честито на свалилите,кураж на задържалите и качилите....
Сега отивам да чета старата темичка ,че от петък не съм чела...
Целувки на всички!  Hug

# 170
  • Варна
  • Мнения: 3 596
Боби, направо си друг човек! Жалко наистина, че първите снимки са доста размазани.
Миша97, хич не се изненадвай. Очаква се от утре темповете да са още по-бързи.
Анелия27, защо това човече последното така крещи  newsm78 Трябва да избереш онуй, дето подскача от радост. Честито!

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112

Ич нИ мИ сЪ зъбИ... Дъ нИ извадЪ бухалкЪтЪ...  
Фрактал, разликата е очевидна, изглеждаш много по-добре   bouquet
Чоча, ами според Дюкан нямаш нужда от отслабване, затова ти показва така калкулаторът му.
Миша, и аз съм си седнала тук да обядвам с дюканкия си тостер  Crazy

# 172
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 790
Анелия27, защо това човече последното така крещи  newsm78

според мен от кеф  Crazy

# 173
  • Мнения: 1 417
Бубе,сори за третата фаза,ама нали съм си лелка склерозава......... Hug HugНо нищо ,чакаме те там. Peace
Боби,ти да не си снимала някой друг преди? Naughty Joy Joy Hug Hug
А,Дори,ти чакай на опашка за склерозата Naughty Joy Joy Hug Hug

# 174
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 790
 Confused всички само за ядене пишете и на мен ми се дояде  Blush
отивам да следобядвам  Peace

# 175
  • Мнения: 454
От Кеф крещи естествено  Joy Като видях 63 на кантара  така се развиках от радост , че уплаших  от три регала клиентите  hahaha

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Боби, въпреки, че си след раждане, пак си изглаждаш много добре!   bouquet
Нели, честито   bouquet Защо не си смениш ника, има такава опция в "профил"?
Жозефин, важното е , че все пак са открили какво ти е и вече не те боли. Всичко ще се оправи, колкото и да е неприятно да се ходи по зъбарите. За съжаление е необходимо  Twisted Evil
Дори, няма начин да не се помним цял живот, очертава се някои да прекараме поне половината от него тук  Joy  Joy  Joy
Гуди, че кой те е спрял да ядеш?  newsm78

# 177
  • Варна
  • Мнения: 3 596
Гледам, че целият уикенд е пълен с музикални поздрави. Аз ви предлагам един по-различен, със задачка-закачка. Познайте коя е групата?

Предупреждавам, че записът е любителски и е хваната само част от парчето, но все е нещо. Поздравявам любителите на златните рок-класики. http://myspacetv.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=28373039

# 178
  • Мнения: 454
Вещи , много ти благодаря!!!  newsm51  love001

# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Дори, супер сте!   bouquet   bouquet   bouquet
Нели, няма за какво  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт