"24 часа" научи за Дюкан и сега очакваме прилив най-голям - 79 част

  • 30 351
  • 687
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 640
Евче, благодаря за поздравчето!  Hug Ето още една прекрасна песен на красив мъж: http://www.youtube.com/watch?v=XOL0JqinNMQ&feature=related  Grinning
Пиглет, бързо оздравяване на малчо!  Praynig Hug Честито минусче на теб!  Heart Eyes
Деничка, честита звездичка!  Hug
Мериан, бързо оздравяване!  Praynig Hug Вземай спешни мерки и не се давай на гадния вирус!  Heart Eyes
Деатка, благодаря за удостояването с тази награда!  Hug Искам да благодаря на майка ми и на баща ми, благодарение, на които съм наследила силна памет, на половинката ми, който всеки ден така търпеливо ме изчаква да се начатя тук и на всички вас, прекрасни момичетаи  момчета (Ухапан) - без вас нямаше да успея в писането на километрични постове!  bowuu Обичам ви!  lovekiss
Аби, не е толкова лесно, миличка!  Hug На срещата за 10 години от завършването не дойде. Тогава му се обадих по телефона и говорихме за първи път след 11 години (ако не са и 12). Бяхме се скарали по ужасен начин, дори вече не помня за какво  ooooh!, и от тогава не си проговорихме до завършването. А после той замина и не се видяхме повече. Първо беше на 260 км, сега е по-близо - на 200 км.  Tired Ох, ама какво ви занимавам с моите глупави драми! smihesorry Извинете ме за офф-а!  Blush Hug

# 526
  • София
  • Мнения: 3 784
[мишлето грабва приза за.....сгазил многократно лука  Laughing, но покаял се   bouquet
Колко правилно написано, Деата!
Вярно, та дрънка! Peace

# 527
  • Мнения: 1 417
Ей,Мишле, smile3501Подарявам ти това:
А другите хайде наhttp://www.aiko-bg.com/pictures/podlojka_26844_big.jpg,че окъсняхме.
Сънче, Hug Hug Hug  love001

# 528
  • Мнения: 210
Здравейте на всички!
Опитвам де за изчета отново всичко написано тук , но май няма да успея днес.Не съм на работа и рядко успявам да се освободя и да седна на компютъра.
Днес кантара ми показа 69кг, което не съм виждала като цифра отпреди точно 4 години- тогава спрях цигарите и после и забременях и въобще стана....
Така, че съм безкрайно щастлива и продължавам напред - от днес отново на П. Hug Hug Hug за всички

# 529
  • Мнения: 1 569
Успях да ви догоня най-накрая  Grinning
Честито на всички с минусчета! smile3525 Катяджин, честита осмичка, скоро- седмичка!  bouquet
Добре дошли и успех на всички нови! welcome
Болните да оздравяват бързо, че иначе трябва да обявим епидемия и да затворим форума...  bouquet Hug
Дърти били,а все за мъжемислят Naughty
 Joy Joy
Перле, що ги задрасна мъжете, от тях не се дебелее, напротив...ако се използват правилно  Joy Joy
Един следобеден поздрав от мен, че едно време и Sting ми беше лИбоФ голяма Laughing
Гледам, повечето сте гласували за юли- искате да дефилирате по бански, яснооо smile3521
Сънче, ще успеем да си го поделим с деата  Laughing Hug, муцка, и международна става  Laughing Hug Аби Hug Фоли, и аз като тебе, щото забравям и за всеки случай  Joy Joy Hug деата Hug бачи  Hug Вещи  Hug spring, не чети само, а и пиши Wink Hug Цвети  Hug spasdidi, josefins,  какво значение има кой какво казва, след като ние се чувстваме добре  Hug Мишле  Hug
На всички

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора. Пак се връщам да чета  hahaha

# 530
  • Мнения: 3 202
Давай де, Бачи, откога чакам някой дълъг, дълъг пост  от теб  Mr. Green
Ти му мисли, акУ се напЪна Whistling
Един пост-една тема. hahaha
Отчет на пазаруването ми в пилешкия магазин:
пилешко филе - гърди - 8,70 лв/кг
дробчета - 3,70 лв/кг
пилета - 4,10 лв/кг
Сума сумаром - 44,11 лв - доста тежеше... #Crazy
Piglet , Sun, foli
, Fancy N, небесна красТавица, Gooodddyyyyyy

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 17:05 от baci

# 531
  • Мнения: 552
Миша, честито и дано никога вече да не видиш 7   bouquet
Съни, дай едно гуш и на мен  Heart Eyes
Перличка,  Hug
Фенси, Аби,  Hug

# 532
  • Мнения: 1 417
Фенси,да ги не види моят,че само наднича във форума. hahaha hahaha hahaha Joy JoyБлагодаря за поздрава!Страхотна песен. Hug Hug
Мамс, Hug Hug Hug
Бачи,тежеше, или портмонето ти олекна  Joy Joy Joy hahaha Hug Hug
Айде чао!Отивам да се помятам във фитнеса.  smile3503

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 17:10 от perlata

# 533
  • Мнения: 62
Здравейте момичета и момче- та! Че Вещи не спи - то е ясно, всички го знаем, ами вие работа нямате ли? Все пишете, пишете, не смогвам да чета. Бързам да се запиша и се връщам обратно. Със свалени килограмчета не мога да се похваля, но  си имам нова дупка на колана и се вмъкнах в един панталон от по- слабите ми дни и мъжо каза, че стои добре. Не губя надежда- чакам търпеливо момента да изкрещя от радост, че имам сваленичко килце.
Заслабваща седмица на всички!

# 534
  • Варна
  • Мнения: 653
Волнаааа, искам си килоттттоо. Разкиснах се съвсем днес  smile3518 след малко ще ходя на лекар.  Ill
Целувам Ви,  Hug

# 535
  • София
  • Мнения: 3 784

Давай де, Бачи, откога чакам някой дълъг, дълъг пост  от теб  Mr. Green
Ти му мисли, акУ се напЪна Whistling
Един пост-една тема. hahaha
Отчет на пазаруването ми в пилешкия магазин:
пилешко филе - гърди - 8,70 лв/кг
дробчета - 3,70 лв/кг
пилета - 4,10 лв/кг
Сума сумаром - 44,11 лв - доста тежеше... #Crazy

[/quote]


Бачи, а де се дяна разликата от 27.61лв? Thinking newsm78 Не съм си и помисляла, че си я дала за нещо нережимно, ама нещо не ти излизат сметките? Joy Отчет тук трябва да има, жена! Отчет! Naughty

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 17:21 от Мишле_

# 536
  • Мнения: 293
Момичета една новина , която разбрах сега от една колежка. Обаждала се е на дистрибутора на овесени трици и той и е казал, че около 2 месеца нямало да ги има на пазара, така ,че който може да се зареди. В магазина на "Екзарх Йосиф" има само едро смляни трици..

п.с Колежката също е на режима и за по-удобно беше решила да провери дали някъде около местоживеенето и не се намират такива трици и получи този отговор.

# 537
  • Мнения: 47
Здравейте момичета.
Леле много пишете, браво....
Честити минуси на всички, които са се пахвалили.... Peace
И добре дошли на всички нови дюканки, успех....
Момичета може ли да пия витамини-Калмацин или някакви други?
Аз днес си направих пълнени чушки , шоколадов крем, хапнах си и салатка, кис. млекце, направо рай.....
За сега задържам, но явно е от ПЗ дните, надявам се след П дните да има ---. Иначе съм много щастлива, че вече личи че съм поотслабнала... Laughing По калкулатора на Дюкан трябва да съм 68кг....Ами може и да се помъча и за тези 2кг, като стигна до 70-то де.... Wink
Успех на всички и благодаря ви ,че ви има...  bouquet  bouquet  bouquet

# 538
  • Мнения: 1 569
[Бачи, а де се дяна разликата от 27.61лв? Thinking newsm78 Не съм си и помисляла, че си я дала за нещо нережимно, ама нещо не ти излизат сметките? Joy Отчет тук трябва да има, жена! Отчет! Naughty
Купила си е антидепресанти , много ясно  hahaha hahaha Че е от доста време на режима Joy
amsimom, това трябваше на лични да го пратиш на всеки, сега до утре триците ще са изчезнали навсякъде Joy
Боби,  Hug Всеки има глава на раменете си и право на избор, така че не се ядосвай! Какво стана с партията, не казваш... Laughing Heart Eyes
елид, можеш да пиеш витамини /според мен дори е желателно/ Peace Hug

# 539
  • Мнения: 3 202
Fancy N, Перле, Мишле  Joy Joy Joy
Момичета-написах ви цените на месото за килограм, а аз напазарувах за 44 лв, но само режимни месца Simple Smile)
Ситни трици може и да няма, но едри има. Така че БЕЗ ПАНИКА!

Общи условия

Активация на акаунт