РОДИХ АНГЕЛЧЕ

  • 8 949
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Здравей мила слънчице, много съжалявам за загубата ти, малките ни ангелчета сега са заедно на едно по-хубаво място. Flowers Rose Flowers Rose
Прочетох последните ти публикации, искам да ти кажа: Не се обвинявай за нищо, че не си гушнала бебето, че не са направили секциото по-рано. Ако някой от лекарите има вина, той ще си я изкупи в този или в някой друг живот.
Аз гушках моето бебе 3 месеца, живях с надежда че има живот за нея, и когато съдбата ми я отне не ми е по-леко отколкото сега на теб. Твоята принцеса знае, че я обичаш, нали си я носила 8 месеца.
Когато много ми домъчнее за Бети, гушкам батко и и той ми казва мамо не плачи, сега Бетинка е в една голяма светла къща с басейн, има крила и може да лети, а в хладилника има цял куп лакомства! Ето това е представата на моя син за живота след смъртта, присъединявам се към него.
Желая ти поне една усмивка днес и силно те прегръщам Hug

# 16
  • Мнения: 3 166
Когато много ми домъчнее за Бети, гушкам батко и и той ми казва мамо не плачи, сега Бетинка е в една голяма светла къща с басейн, има крила и може да лети, а в хладилника има цял куп лакомства! Ето това е представата на моя син за живота след смъртта, присъединявам се към него.

децата могат да видят много по-далеч от нас...
Благодари на сина си от мое име за тези думи, защото стопли сърцето ми. Точно такъв трябва да е рая...

# 17
  • Мнения: 3 016
roxsana, приеми моите съболезнования. Моето ангелче също се роди със сърдечен порок и живя едва 5 дни  .Нашият живот вече не може да бъде същият.Незная колко е голям сина ти ,ноооо аз не мога да кажа истината на моя син все още .Той е на 6 год и половина.Тази нощ преди да си легне отново ме попита :мамо кога ще си вземем бебето. Той знае че братчето  му е останало в болницата ,защото е било болничко .И в момента плача , не мога да понеса тази тежка мъка  .   Дано Господ те дари  с едно здраво бебе  в най скоро време !Най искренно ти го желая  !                                                                                                                                                                               

# 18
  • Мнения: 36
Мила Рени,
Моят син стана на 6 години на 19.02., и мисля, че прекрасно разбра какво се случва още от началото. Когато бебето се роди и остана 8 дни в болницата, аз му казах, че бебето е болно и може да стане ангелче. Той се натъжи, но прие нещата. Когато си я прибрахме в къщи, той все повтаряше: мамо добре, че Бетинка не стана ангелче, а си остана при нас. След операцията, когато нещата отиваха към лоша развръзка, той не ме попита нито веднъж. След като разбрах, че бебката е починала, той беше първия на когото казах. Той поплака малко, все повтаряше:Не трябваше да става ангелче! Но го прие, с мъдрост, която не очаквах дори аз.
Според мен трябва да кажеш на твоето момче, ще се изненадаш колко зрели могат да бъдат децата на тази възраст. Така той ще те утешава, и ще те подкрепя. Мисля, че сега той се тревожи какво става с бебето и защо мама плаче.
Прегръщам и двама ви силно  Hug Hug

# 19
  • Мнения: 3 016
roxana, знаеш ли той се усеща какво е станало и все по рядко пита .Но явно и той често си мисли  за своето братче  -ангелче . Още повече ,че в началото се намериха деца които му казаха.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 941
reni _805, roxsana, децата са много по сетивни от нас - възрастните. Спомням си как голямата ми дъщеря два дена преди да почине малката като я видя, разплака се и каза - "Мамо, тя ще умре" Sad Наистина на Поли й личеше, че не е добре, но тогава още нищо не знаехме, даже лекарите не бяха разбрали какво й е. А на мен такава мисъл изобщо не ми минаваше..., но всъщност точно така и се случи Cry

# 21
  • Мнения: 3 016
Triste, много е вярно това което казваш.
 Моето бебе почина на 5 -тия ден . Когато голямото ми момченце дойде да ни види в болницата  ,нямаше никакви предпоставки ,че бебето е болно и когато давах водичка на малкото то се задави. Тогава големия ми син ми каза: мамо нали няма да почине .Кажи ми ти какво е това ?Изобщо никой не подозираше все още за сърдечния проблем ,той се прояви вечерта късно с учестено дишане и така се започна.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 941
Рени, все още изтръпвам като щерката реши да пита нещо или да се изкаже по повод братчето си, което ни се роди след загубата. Такъв страх ме тресе, че едва ли ще ми мине. Казала съм й нещо, ако си мисли да не го казва, страх ме е че Някой ще чуе. Sad Confused

# 23
  • Мнения: 4 451
За Бети и ангелчето на Triste

Moмичета, скърбя с вас. Cry

# 24
  • Мнения: 5 140
Роксана приеми мойте най искрени съболезнования.  Sad Cry

# 25
  • по света
  • Мнения: 1 587
Съжалявам за загубата ти,знам колко боли и знам че докато сме живи ще е тъжим за нашите деца.Прегръщам те !

# 26
  • Мнения: 36
Благодара ви мили момичета за топлите думи.
Tristy възхищавам ти се колко бързо си се съвзела от тежката загуба и си родила прекрасно момченце. Да ти е живо и здраво, и то и каката  Hug
Рени, дано момченцето ти приеме по-леко загубата на братчето си, като знам с какво нетърпение го е чакал  Cry Моят първо се розочарова като му казах че ще е момиче, но като се роди беше много горд. И сега непрекъснато ме пита: Мамо кога ще си имаме друго бебе, което няма да стане ангелче. Ама пак да е момиче. И като му казах, че първо бебето трябва да се роди в корема на мама, той изтърси:ааа, значи резервоара ти е празен! Laughing
Това са то нашите умни деца, винаги намират най-точните думи!
Желая много усмивки и слънчеви дни

# 27
# 28
  • Мнения: 36
Мили момичета, благодаря за подкрепата.
Написах едно стихче, посвещавам го на нашите ангелчета, които ни гледат отгоре.


      Роди се ангелче прекрасно,
      дойде при нас на грешната земя
      щастливи бяхме, но уви за кратко
      отне ни го жестокта съдба.

      Сега в сърцата властва мъката
      и дните пълни са с безмерна скръб,
      душите плачат, празни след разлъката,
      най-нежната им част отиде си със теб.

      Бъди щаслива моя малка Бети,
      където и да си, носи от нашата любов,
      усмихвай се на мама и на тати,
      целувай ни със всеки изгрев нов.
       
                    На Бети, на Цвети, на всички малки ангелчета
  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 29
  • София
  • Мнения: 1 941
roxsana, прекрасно е! Sad

Общи условия

Активация на акаунт