През месец Май ще се радваме безкрай!(18 тема)

  • 15 505
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 376
Добро утро и от нас Hug,как сте майчета
Ех че хубаво временце се е отворило, ние ще си направим по един пикник Mr. Green
хайде на по едно вирутално кафенце Mr. Green
heliana71 , важното е че расте Peace, и не сме 1200, даже доки ми каза, че сме две седмици напред #Crazy

# 226
  • Мнения: 84
Добро утро момичета
Мерси за кафето  slyn4o_bebe

Ако знаете какъв стрес преживях снощи .

Моя мил съпруг ония ден се пребира от работа и ме пита:-Какво правихте с бебка,как сте,ритка ли?
И всичко нормално.
Снощи пак така.
-Ритка ли на тате принцесата? Гали ми корема ,а от вътре нищоооо.Пълно спокойствие.И следва въпроса
-Защо не рита? От кога не те е ритала? Ама днес рита ли те?

И аз започнах да следя и да се услушвам дали мърда бебка иииии нее и нее
Два часа по-късно ,аз вече изнервена и притеснена,но си мълчах да не притеснявам и майка ми ,Той пак......Прорита ли?
ЕЕЕЕ казвам ви като ревнах  Cry ,като почнах да му се карам,че ме стресира.
Майка ми и тя разбра и тя се притесни.
Започнах аз да се въртя на ляво ,на дясно,заставах на 4-ри крака,слагах на корема една пееща кукла(от която попринцип бебка пощурява и я бута). ИИИИ не и не

А моя мъж ми вика -Изяш един шоколад и пий кафе и ще стане,и това в 22;30
Да не е луд,казах му да мълчи и да не ме закача и до 30 мин не почувствам ли бебето отиваме в б-цата да слушат тонове и УЗ.
А през цялото това време ПЛАЧА
Накрая си легнах ,ослушвам се и бебка ми нададе няколко яки ритника да ме успокой и сме заспали.
Аз така бях изтощена от плач.
Сега съм му сърдита на моя "Мил"

# 227
  • Мнения: 87
oncheto,недей да се сърдиш на "милото" - мажете са такива-някой път им се сърдим защото не проявяват достатъчно интерес към нашето и положението на бебоците,друг път пък от прекалено много грижи.... мъже-кво да ги правим Wink
...относно това ,че бебка не те е ритала няма да се притесняваш- това е съвсем нормално -сега ти липсва ,че не те е ритала известно време,ами след като родиш и вече не усещаш това движение какво ще правиш?Я,се радвай мамче Simple Smile и по споко

# 228
  • Мнения: 121
Добро утро!

Ето ме и  мен... успях да се запиша в тази тема:) Не мога да повярвам:)

Извинявам се за краткото отсъствие, но правим ремонт .. избираме  мебели, цветове и  ей такива работи...  и не ми остава никакво време. Ама както има време , така и се оказва, че няма толкова много време.

Иначе съм добре, с килограмите ... вече заобикалям кантарите и огледалата , защото се деприсирам. Вече съм 13+...
Много ме болят глезените, ама казаха , че било нормално... още  малко и ще мине. За спането... какво да ви кажа... отдавна не съм се наспивала. Моят бебок ритка  доста и  не му е хубаво майка му да спинка:) Дано, когато се роди, да не  плаче много , за да мога да поспивам тогава.

Някой беше питал за тоновете.. мен ми ги слушат всеки път, аз  вече ходя на 2 седмици.. но наистина не мога да си спомня точно от коя седмица започнаха, но ако не се лъжа, от ФМ. Последният път ми вземаха кръв и урина.

Хайде да правим среща тази седмица???
 
Във вторник  ще е много интересна темата на "9 месеца", така че идвайте да се учим как ще се къпят бебоците:)

Ох това е от мен за сега.

А за изпитите... всичко мина..остана само  дипломната работа.. но защитата е септември...

Целувки по тумбачетата

# 229
  • Мнения: 158
добро утро и от нас,взимам си кафенце,че днес много ми е заспало,аз като видях това хубаво временце и по цял ден навън и съм труп после
момичета не се притеснявайте май всички сега влизайки в 7-мия много изведнаж наддаваме ,явно бебечовците имат такава нужда ,но след това ще е затишие  сигурно пак.
орхидея количката на която си се спряла е много хубава също и да заслужава си тия неща всичките за цената
лале много ти се радвам с тия близначета,значи момченцето викаш е по-наддало,ами нали ще е нещо като баткото Joy
сисити ти защо ходиш по два пъти вече да не влезна в 8-мия  Shocked а за лекцията наистина е много хубава темата аз бях на нея тук в пловдив
oncheto, направо чета и се ядосах на мъжа ти как може така да те стресира и моята бебка не винаги е активна,то е нормално нали нанкат ,той какво иска когато му скимне да пипне корема и да получава шутове,аааа права си  Naughty
heliana71 и аз последните дни съм отпрала един тумбак,ама като че ли изведнъж,ужас
Alabala, аз с дишането съм зле още от 4-тия ,все не ми стига въздух особено като легна по гръб затова махам сутиена и се вдигам на възглавнички и така ми е по-леко,а да не говорим като се наведа ми е най тежко ,задъхвам се все едно три ниви съм прекопала
хайде приятен уикенд от мен и много разходчици да направим

# 230
  • Мнения: 16
Здравейте

Преди една седмица ходих на 3Д не при моя доктор и тази ми каза че бебето ми вървяло 1седмица напред с килограмите.Гледам че
и на други мами така са им казали и започвам да си мисля че може би защото бебоците сега растат по бързо и може да се получи такова отклонение за известно време.

Моите прегледи също са през 2 седмици.

Аз преди месец бях със задъхване и недостиг на въздух но ми мина.Сега само не мога да спя и то защото ми писна да спя на една страна и яавно от неудобство
се будя непрекъснато а и тоалетната е поне 3 пъти нощем.Също като походя по дълго ми се подуват и краката доста.
Има един крем на Чико, гел за уморени крака за бременни много помага /поне на мен/,но мазането е сутрин и вечер.
Преди няколо дни ми излезе и една веничка пот коляното днес ще питам доктора какво да правя.Мъничка е но ще расте може би ако не направя нещо.
Някой има ли проблем с вените?Дали ще се прибере след раждането?


приятна почивка и ако времето е слънчево както е тук приятни  разходки






# 231
  • Мнения: 37
Здравейте мамчета!
Хелиана-браво на твоя мъж юнак много бързичко расте Hugизка по скоро да се срещнте с мама и тати  bouquet
Ох мен ако не е едното ще е другото днес се събуждам и така ми се схвана мускула на крака че направо изпищях от болка даже още ме боли крака newsm45
мамчета вашите бебчета вървят на пред а на мен не миказват това каза че е в нормата и даже като го примери някаде ми дава седмица на зад Sadама тя ми кза че няма нищо тревожно нали се мери по краче,главичка ,коремче  и някаде  си е  в нормата някаде по назад newsm78
И на мен така не ми стига въздуха по някога даже се шашкам какво става?но виждам че не съм едниствената Tired
лек и успешен уикенд мамчета newsm10

# 232
  • Мнения: 84
nelesita ,и на мен така ми се схвана прасеца посред нощ.Ама адска болка беше,направо изпишях и започнах да се разтривам.
А моя доки също каза,че бебка е по- дребна,но пък по- дълга.Каза,че е рано да се каже дали изостава или не и колко килограма ще се роди.
Момичетата били по-дребнички,освен ако родителите не са мнооого едри и тогава си било генитично.
С една дума споко    bouquet

# 233
  • Мнения: 207
Привет и  от мен   bouquet

Уф,навън е такова хубаво временцето,мен едва ме свърта на работа.Успокоявам се,че вчера поне направих една хубава дълга разходка,пообиколих малко и магазините за да съм в час с последните модни тенденции  Mr. Green И накрая си купих единствените 2 блузи дето ми станаха  Joy като се гледах на голямото огледало в пробната пак се учудих колко е пораснал шкемби,в къщи нали не се виждам в цял ръст  Hug Пожелавам на всички един прекрасен ден ,нека слънцето грее и в душите и усмивките ви   Nature Sunny

# 234
  • Мнения: 19
Здравейте, приятен уийкенд на всички!!!!

Ние отиваме на мач след малко - това ни е съботното семейно мероприятие. Simple Smile

oncheto, не му се връзвай много на любимия - много са непохватни мъжете: или се престарават като искат да са съпричастни или пък в другата крайност изпадат и изглеждат незаинтересовани, а не е така - ами нали спи детенцето. все пак...

Да ви кажа тук подуване на крака и задъхване се смята за симптом, за който трябва да се консултираш с лекар. Естествено почти винаги се оказва, че не е нищо тревожно, а се дължи на растящото и заемащо все повече място бебе.

Аз с килограмите съм 10+, като 5 качих за два месеца, а от месец насам не съм мръднала - ограничих сладкото - не знам дали на това се дължи.

Приятна почивка!!!!!

# 235
  • Мнения: 11
Здравейте , момичета. Да съобщя за протокола, че очаквам две момчета през май.Още при първата бременност ми бяха казали,че няма да "вързвам панделки"...бях се настроила за едно момиченце,ама...поне момчешки играчки имаме в изобилие, а и важното е всичко да е О.К.,само не зная как ще се оправям с 4 - ма мъже/включвам и таткото/-ако някой има подобен опит, моля да сподели.Приятен ден на всички.  Thinking

# 236
  • Мнения: 207
Честито за радостната вест,fruit  Hug ,да са живи и здрави и лека бременност.

Гледам,че разисквахте темата за Слинг ,аз също се интересувам,що за животно е това  newsm78

# 237
  • Варна
  • Мнения: 175
Fruit от съжителство с трима мъже по-лошо е съжителство с четири  smile3511- ох,наистина,дано всичко е наред,но няма да ти е лесно никак - надявам се мъжът ти да е добър и помагач  newsm53 Утре ще дойдеш ли на срещата - в 14 час в Le Baron newsm44

# 238
  • Мнения: 961
Fruit, честито за бебоците. Безпроблемна бременност ти желая до края.
Как се гледат 4-ма мъже? Ми както се гледат 4 жени. На една моя приятелка баща й се видял в чудо - майка й, тя, и двете й сестри близначки. Обаче са се отлгедали и трите са станали хора, уредили са си живота, имат висше образование и хубави професии. Всичко зависи от родителите и обичта, която дават на децата си. Успех и на теб.

Oncheto, не се сърди на любимия, той е питал, защото също се притеснява и понеже не усеща  бебето често като теб, му се иска като погали коремчето и бебка да му отговори отвътре. Така чувства, че нещо се случва. По друг начин не може да го усети. А теб сега те тормозят хормоните, от които ставаме раздразнителни. При мен също е така - усещам, че съм доста изнервена или се ядосвам на най-малкото и се карам с околните за дреболии.

Моята лекарка като ме гледа в началото на седмицата и каза, че краката ми започват да оттичат. А аз гледа, гледам и нищо не виждам. По принцип знам, че това не е никак хубаво, но и аз се чудя какво да правя срещу това чудо. Ако някой знае, да помага.

# 239
  • Мнения: 84
fruit ,Добре дошла сред нас
да са ти живи и здрави дечицата.Няма ли шанс едното да е момиченце? Може да не са догледали

Момичета мерси за подкрепата относно снощната еуфория.Всичките мнения които видях са правилни.
Обаче така се изплаших,щях да се побъркам от страх.

Общи условия

Активация на акаунт