През месец Май ще се радваме безкрай!(18 тема)

  • 15 501
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 792
оппп добър денн.как сте мамчета.
аз влизам да ви видя
 на бърже ама вий пак сте се пооляли с писането и сядам сега да ви чета.
само да ви кажа че на мен почивните дни ми бяха голяма тренировка за дъщеря ми.бях на погача и там само бебета,после и на пикник ходихме и всички бяха с бебетата та потренирах доста сериозно.довечера ще ви пусна и малко снимчици са видите какво ни чака(за тези които незнаят Wink)
а сега ви пожелавам ден в който вие и коремчетата да се чувствате прекрасно Hug
П.П. ВАРНЕНКИ ЕВАЛА МНОГО СТЕ СЕРИОЗНИ.а в тоя Пловдив явно няма едно майско мамче Sad Confused

# 271
  • Мнения: 961
Майчета, здравейте,
Браво на варненските мами, чудна срещичка сте спретнали.   bouquet

Момичета, как ви се отразява топличкото временце и слънцето? На мен ми се иска сутрин да изляза и да не се прибера чак до вечерта - цял ден на разходка. Аз всеки ден излизам, но повече от 2-3 часа не издържам да се разхождам, защото много започва да ме стяга коремът.

Oncheto, опитай да пиеш една чаша хладка вода сутрин на гладно, хапвай повече плодове и салати, вземи си сушени сливи. Аз лично хапвам при такава ситуация и няколко лъжици лютеница - при мен дава резултат до няколко часа.

Колкото до дрешките за бебчко - нищо не съм му взела на мъничето ми. Имаме само плот за повиване и шезлонг. Изчаквам да приключим с ремонта в къщи и тогава да пазарувам за мъника.

Хубав ден, мами!  Laughing

# 272
  • Мнения: 258
привет и от мен  Heart Eyes

Ще пиша повече в новата ни темичка, до тогава - ето едно предложение за заглавие:

Баба Марта идва вече, даже чака я и МАЙското човече!  Wink

 Hug

# 273
  • Мнения: 121
Здравейте майски слънчеви мамчета:)

Утре съм на линия за лекцията:)

oncheto, за запека, напълно те разбирам .... Значи  аз пих дуфалак.. но ефект има при по сериозен запек на 2 - 3 ден.. но е хубаво  да си го пиеш 1 седмица поне сутрин  и  тогава се пооправя корема. Иначе на мен много ми помага мляко с мед. Опитай.. иначе то  сушени плодове ли не бяха, накиснати във вода, овесени ядки и всякакви такива дивотии.. ама  определено  ще се наложи да потърпим още малко Simple SmileПожелавам успех с тоалетната, наистиан знам как се чувстваш Hug

И  дайте да се организираме за среща.... варненките ни сложиха в джоб:)Ще се местя във Варна:)

Хайде  гушки на всички... аз отивам на разходка с мейз и до по- късно

# 274
  • Мнения: 1 492
Баба Марта идва вече, даже чака я и МАЙското човече!  Wink
 Hug
Чудесно е!

# 275
  • Варна
  • Мнения: 43
привет и от мен  Heart Eyes

Ще пиша повече в новата ни темичка, до тогава - ето едно предложение за заглавие:

Баба Марта идва вече, даже чака я и МАЙското човече!  Wink

 Hug
smile3521

# 276
  • Мнения: 37
Здравейте мамчета!
Лека и успешна седмица на всички Flutter
Темичкта предложена от муцунка е супер поздравления  bouquet
Хелиана -благодаря много за снимчиците бърза и отзитчива Hug срещата беше много приятна и да се надяваме още много такива да има Peace
наистина мамата Елада на близнаците каде ти е коремчето мила newsm78 браво със две рожбички и си във такава форма поздравления Party  bouquet
апариятен пролетен ден днес мамчета!

# 277
  • Мнения: 16
здравейте


голямо облекчение че резултатът за листерозата  е отрицателен.

проблемът с тоалетната явно всички го имат.много неприятно.
и аз съм опитвала какво ли не, непрекаснато  ям което уж помага но не и не.
и сливи всеки ден  и плодове ,салати, само високата на фибри диета ми помага до някаква степен понякога
сега единственото е лекарство което действа и е безопасно за бебето.
но още малко остана

приятна седмица и усмивки

# 278
  • Мнения: 1 492
Аз ям в последно време по едно кисело мляко на ден и вече нямам проблеми със стомаха.

# 279
  • Мнения: 19
П.П. ВАРНЕНКИ ЕВАЛА МНОГО СТЕ СЕРИОЗНИ.а в тоя Пловдив явно няма едно майско мамче Sad Confused
mu6morok, аз съм навита за среща  Peace ..... дори и да сме само двете -- поне да отсрамим Града на тепетата ... че то - за резил станахме  Thinking! Пък знае ли човек, може да се съберем бойна пловдивска група  Rolling Eyes!

# 280
  • Мнения: 102
Здравейте и от мен майски мамчета.
Неder не се тревожи според мен софиянки сме доста по несериозни, а уж сме най- много... Embarassed
Ончетовсички предложения относно твоя запек звучат добре, но те съветвам, ако това положение се проточи повече от 4-5дни да вземеш мерки, които действително биха дали светкавичен ефект, защото евентулната поява на хемороиди ще ти вгорчи живота, повярвай ми. Под такива мерки, аз разбирам единствено клизма- ако нямаш уред, с който да си я направиш в домашни условия, то питай в аптеките би трябвало да се продават и ако не ме лъже паметта се казваше иригатор.

# 281
  • Мнения: 420
Момичета знаете ли тел. на НОИ в София,на който мога да попитам защо ми бавят болничните?

# 282
  • Мнения: 559
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=270289.0

Хайде да се местим в новата тема мамчета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт