Страх от шумове(прахосмукачката)?

  • 2 639
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 191
Дъщеря ми винаги е обожавала прахосмукачката (напоследък иска и тя да чисти) и сешоара.
Но пък от няколко месеца много се страхува от шума на камиона за боклук. А него не мога да го контролирам като някой електроуред.
Явно всяко дете си има такъв период.

# 31
  • Мнения: 75
изобщо,не се стряска и плаши от шумове,даже когато пускам прахосмука спира да реве и започва да се осушва.Нямаме проблеми с кухненските уреди Peace newsm79 wash

# 32
  • Мнения: 492
То и при нас беше така, но като беше на около 7-8 месеца. Ела да ни видиш сега - аз чистя, а тя се хванала за нея.  Wink Минавай по-често със стирката ламината, докато отмине този период. Peace

# 33
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И при нас е така - оставам го в другата стая и му давам да си играе с нещо докато изчистя  

# 34
  • Мнения: 357
никога не се е страхувал от прахосмукачката ... от сушоара пък получава някаква възбуда странна , но и то него не го е страх - опитва се да го вземе всеки път акто го види, много го беше страх от пасатора обаче в началото, обаче от как го ползвам за попарата му всяка сутрин, свикна и даже му се радва.
на приятелка бебата на 10 месеца още я е страх от прахосмукачката - мисля че това си е строго индивидуално - всеки човек си има различни страхове - и при бебетата е така  Peace като беше на 2-3 месеца педито каза да не му държим много тихо, защото после ще се страхува от всякакви шумове и ще се стряска и аз я послушах, то ние и на булевард живеем и винаги е шумно, може това да е помогнало. но не мисля, че трябва да се оставя в друга стая или да се пази, а дори и да плаче да се оставя , за да свикне, както при на с с пасатора  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 9 973
и ние се плашим все още

# 36
  • Мнения: 5 393
И при Иво го имаше този момент, но отмина с времето.Сега иска сам да чисти с прахосмукачката, да си суши косата....

# 37
  • Мнения: 8 999
То и аз понякога се стряскам от прахосмукачката или от центрофугата на пералнята. Нормално е едно толкова малко човече да се страхува от тези гръмовити предмети. Ще свикне.

# 38
  • Мнения: 391
изобщо,не се стряска и плаши от шумове,даже когато пускам прахосмука спира да реве и започва да се осушва.Нямаме проблеми с кухненските уреди Peace newsm79 wash

Моя дори се захласва от смях като види прахосмукачката, но си мисля че е по-скоро тръбата която го разсмива. Иначе с други подобни уреди нямяме проблеми засега, или сме го пропуснали този период, или ще дойде по-късно. Надявам се второто Wink

# 39
  • Мнения: 4 784
На тази възраст  май често се среща.
Особено като хване сешоара и го включи без да иска, толкова се стряска, че го хвърля и бяга надалече.

# 40
  • Мнения: 391
изобщо,не се стряска и плаши от шумове,даже когато пускам прахосмука спира да реве и започва да се осушва.Нямаме проблеми с кухненските уреди Peace newsm79 wash

Моя дори се захласва от смях като види прахосмукачката, но си мисля че е по-скоро тръбата която го разсмива. Иначе с други подобни уреди нямяме проблеми засега, или сме го пропуснали този период, или ще дойде по-късно. Надявам се второто Wink

Ама и аз не се гладам какво пиша, исках да лажа че се надявям дя няма при нас такъв период. Къде ли ми е глават днес??? newsm78

# 41
  • Мнения: 1 049
До годинката и ние бяхме така, все трябваше да чистя когато е навьн малката... После обаче го израстна, имай тьрпение.  Peace

# 42
  • Мнения: 441
МОят син до скоро бягаше от прахосмукачката,а сега иска да чисти с нея.Сега бяга от мухите  LaughingВсяко нещо с времето си.

# 43
  • София
  • Мнения: 74
Здравейте, различни деца  - различни страхове. Малката ми щерка беше много ревливо бебе и  ....... ами приспивах я с прахосмукачката. Случвало ми се е да чистя по два пъти на ден след като с известна доза колебание първият път я пуснах в нейно присъствие и установих че не само не се изплаши ами заспа на втората минута. И не е било случайно, защото съм го наблюдавала всеки път в продължение на 3-4 месеца. Сега вече иска да чисти и тя, но пък я е страх от шума на мотора  - когато е горе на него и баща й я вози всичко е ок, но като я свали пищи и бяга надалеч.

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
До годинката и ние бяхме така, все трябваше да чистя когато е навьн малката... После обаче го израстна, имай тьрпение.  Peace
и при нас така Peace

Общи условия

Активация на акаунт