"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 5

  • 16 448
  • 292
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 422
pitt аз сантиметъра съм го приготвила, но още е рано - ще изчакам една седмица.
Ох дано се махнат тия паласки - никога преди не съм имала.

# 91
  • София
  • Мнения: 2 958
Джинджър, добре върви и при мен. Аз днес спах до сега. Малката е болна и съм си в нас. Тя милата само спинка. Събужда се да пишка и после пак заспива. Вчера заспа в 9  Shocked сама. Не е заспивла толлкова рано от преди 2 години. Аз също се опитвам да се разболея. Сега ще хапна малк осиренце с хлебче  или нещо друго Embarassed И аз не знам какво да ям. Айде лек и режимен ден.

# 92
  • Мнения: 3 117
Крис, щом пък преди не си имала, значи още по-лесно ще ги смъкнеш

Джуджанката, ако си решила да се грипосваш - ремантадин! На мен винаги помага.

# 93
  • Мнения: 422
Те ми останаха от бременността, но миналата зима като бях доста по-слаба почти нямах.
Сега се чудя /като ми минат всички здравословни проблеми и дано ме излукуват  Praynig/ при още една бременност какво ще правя - не ми се иска пак да ставам слон.

# 94
  • Мнения: 3 117
Крис, по-добре да качиш и да ти е здраво бебчето! Пък после ще му мислиш, а и ще имаш опит в смъкването и най-вече имаш работеща и здравословна диета.
Ценното на тази диета е, че не се лишаваш от нито една от основните храни.

# 95
  • Мнения: 422
Тъкмо ще съм ги свалила и после пак наново - ужас.
Аз всъщност още се колебая и ако реша то ще е към края на годината или другата година - сега първо да ме излекуват, тогава ще мисля! preggo

# 96
  • Мнения: 422
Какво ще обядвате???

# 97
  • Мнения: 422
Моля ако има кърмещи или бременни да споделят какво им е казал Симеонов за храненето!  bouquet

# 98
  • София
  • Мнения: 2 958
Днес ще обядвам салатки. Нещо ме мързи да готвя. Може и пилешко на фурна да си приготвя де. Още не съм решила. При условие, че в 11ч. закусвах, обяда ще ми е към 14:30. Днес съ на фризьор. Да си повдигна малко самочувствието, че мъжът ми така ме ядоса, че не ми се яде нищо. Вечерта съм на театър. все още не знам дали няма да съм сама. Ако продължи да ме ядосва моичкия единия билет изаря.  Confused

# 99
  • Мнения: 1 218
Добрютро сладуранки,
аз у 12 часа  закусих  Sick , обяда ще да е нейде към 3 следобед  Embarassed

Джудж пийвайте витанинки с малката Джуджка и бързо оздравяване на мъничето   Praynig . А ти гледай да удържиш фронта, щот кофти работа да се натръшкате двенките  Hug

Пит хайде чакаме резултати след ден и дано да са повече от 8 килцата Heart Eyes

Крисе и на мен ми предстоят ония изпълнения, дет заприличваш на слон от тях  Crazy УжасТ драги зрители. Като ги гледам всичките ми приятелки на какво заприличаха от туй бременеене и  Sick Sick Sick Засега се дърпам...пък да видиме  Sick

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 13:24 от Djindjari

# 100
  • Мнения: 1 218
За обяд   newsm78 предвиждам гювече, аман вече. После ще ходя за гъбки и ще се развихря в кухнята с на Джудж рецептата  Joy
Мъж ми само се майтапи с мен, щот се уж готвя - после хвърлям и добре , че си ми е душица - става и той започва да ми готви. Неговите неща все са по-вкусни и  се уж еднакво всичко правим и моето се не става  smile3516. Няма да забравя като правих таз диета -  зелевата супа ... ейййй нема такава помия  Sick, обаче като ми я сготви той - вкуснаааааааааа  мммм  Thinking Чудна работа. Ама той готви с желание, даже си свирка нещо, пробва, прави некви магии - а аз  newsm78 гледам да набухам там кот си требе и я зарязвам да се спасява...  манджата Joy

# 101
  • Мнения: 422
И аз хапнах гювече. Ама разнообразито ни е никакво.
Вчера говорих с Оги и каза да не наблягам много на кашкавал и млечни.
Ми то какво остана - почнах да куткудякам с тия яйца, а нещо месо не ми се яде.
Джиндж това със слоновете няма как да го избегнем - аз също се дърпах, но от няколко месеца ми изкарват акъла лекарите и като се замислям че има вариант да не мога да родя - сега пък искам.
Абе шантава работа.

# 102
  • Мнения: 86
Привет на всички, аз да си призная вчера гаврътнах две чаши вино вчера и ме досрамя  и не ядох въобще. Днес се опитвам да съм супер стриктна. Надявам се на нейде да мръдна, аз посвалих паласките ама сега тъпча на едно място, но се чуствам много добре. Няма да се дам ще се справя, малко гадно че ще ходя на ски събота и неделя и незнам какво ще се яде... newsm12

# 103
  • Мнения: 572
Айде и аз да се отчета за днес.
купих си тефлонов тиган, ам седя и го гледам и нз ко да го прая.
в смисъл чудя се да му слагам ли мазнина, той с една червена точка.
от кг - не мърдам, ам си обяснявам, че може да е щото греша.
ам пък се чуствам в кожата си, ще гледаме докога ще задържам.
купих си и пиленце на грил, дори обядвах.
и гъби си взех, ся ше се чудя ко да ги прая.
дали няма да мога да ги спретна нещо на новия тиганец  newsm78

# 104
  • Мнения: 649
Няма да се дам ще се справя, малко гадно че ще ходя на ски събота и неделя и не знам какво ще се яде... newsm12

Tupmi аз съм на същото положение - утре заминаваме на ски и поради тази причина не започнах диетката от тази седмица.
Но мисля в неделя като се завърна да обиколя магазините и да си купя сиренце, млекце и т.н.

Момичета на мен не ми дава да хапвам никакъв ориз и картофки, а толкова обичкам. Не знам какво ще се яде. Но имам спасение в рибката, която също мн мн обичкам и мисля да наблягам вечер на нея.
Това е идея и за вас, който обича да си вземе и да си направи на скарата smile3508 Мнооооого вкусно.

Относно гъбките, моите също са 600гр. Това не е ли прекалено голямо количество? Как мислите? Гъбите са доста тежка храна.

Успех на всички в борбата с килцата. И много  Hug  и  smile3525 за тези, които имат постижения.

Общи условия

Активация на акаунт