Скритите възможности на GSM - те

  • 6 676
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841

Изпрати това съобщение на всички твои познати.


Това последното за мен е напълно достатъчно, за да го охарактеризирам само с една дума - СПАМ. Точки 2 и 3 са смехотворни просто, чак ми е чудно кой би се навил да пробва нещо толкова нелепо  Joy

# 16
  • Мнения: 14 490
освен това 112 не може да бъде избиран от провинцията - засега е активен само на територията на столицата.
не съм пробвала де - нали щели да глобяват за фалшиви обаждания

# 17
  • Мнения: 47 988
аз съм ползвала 112 вече, но знам че още не е пуснат в провинсията и за това ес искат да ни глобяват...това трябва да е номерът за всички евр страни
имея ми излезе, но щом може да се променя...

# 18
  • София
  • Мнения: 1 890
      Това беше пуснато в днес.бг и в коментарите пишеше, че това със заряда става само с Нокиа, и то май по-старите модели. Който има, да провери и да докладва.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 212
2   Забравил си ключовете вътре в колата и си далече от вкъщи, където имаш резервни ключове, за да я отвориш? Ами добре, тогава се обади у вас и накарай някой да приближи дистанционното на колата до телефонната слушалка. Ти дръж мобилния на около 20 см от вратата на колата. А сега у вас да натиснат копчето за отваряне... Бинго! Ключалките се отвориха. Същото става и за багажника. Направи проба!

 Joy Joy hahaha Това второто като го прочетох щях да падна от смях честно ви казвам. Давам 10 000 лв. награда на оня, който може да отвори по този начин вратата на Лада-та ми  hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 984
Ааа, Борисе, не знам твоята Лада защо не те слуша. Мой щото отдавна я клатушкаш безплатно. Та поне да я бе постегнал, пък то...А като те съзре човек фъф нея се чуди как си се побрал - с тоз голем мозък. Joy Joy Joy

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Как си заключвате ключовете в колата?

# 22
  • Мнения: 2 550
Как си заключвате ключовете в колата?

не знам как при изключена кола се заключват ключовете вътре, но при запалена знам
моята кола се заключва автоматично, когато е запалена и вратите са затворени
зимата що ядове брах при чистенето на прозорците  Joy

# 23
  • Мнения: 1 168
Добре де как ще стане това с дистанционното по телефона, като GSM пренася звук с честота от 300 херца до 3 килохерца а дистанционното на алармата работи на около 30 мегахерца.
.

# 24
  • Мнения: 230
Пробвахме.Нищо не стана. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 2 631
Как си заключвате ключовете в колата?

Моята аларма заключва централното след 20 секунди, след последното затрваряне на вратата (когато се предполага, че си вътре, или че си излезнал и си забравил да я заключиш).
Мой колега си заключи ключовете на таблото след като излизайки натиснал бутона за заключване на шофьорската врата. Без централно.

Има начини да се заключиш, лесно става  Wink

А зимата, когато се чистят прозорците, шофьорската врата се оставя леко открехната.... ( за да не се заключиш)

# 26
  • София
  • Мнения: 276
И аз пробвах  с #06#, но нищо не стана....останалите опции не съм ги пробвала.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 890
И аз пробвах  с #06#, но нищо не стана....останалите опции не съм ги пробвала.

   Е, това е единственото, което съм сигурна, че работи.  Laughing Приудих се да го науча, след като в един магазин ми го бяха вписали грешно в документите, та после като ми откраднаха телефона, в чудо се видях. Само че е *#06#  - пропуснала си звездичката.  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 14 688
      Това беше пуснато в днес.бг и в коментарите пишеше, че това със заряда става само с Нокиа, и то май по-старите модели. Който има, да провери и да докладва.  Mr. Green

Нокиа-6070-нищо не става

# 29
  • София
  • Мнения: 53
Мъжът ми е доста в час с телефоните и като му показах темата си извади телефона от джоба - HTC TYTN и каза - айде сега да видим как от клавиатурата ще наберем 112 - нищо не стана разбира се Simple Smile

Това с алармата пък не можело да стане защото повечето аларми излъчват не звук а радиосигнал който едва ли микрофона на телефона улавя

*#06# наистина дава IMEI. Но как ще се засилят нашите оператори да блокират телефона...

Всъщност с документите на телефона се отива в полицията - те уведомяват операторите за издирвания IMEI и операторите предоставят информация ако телефона се регистрира в мрежата им.

Общи условия

Активация на акаунт