БЕБЕТА ЮНИ - 20

  • 10 630
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33
Трънче, честит ти малък юнак! Simple Smile
Иначе количката която сме избрали има бледо зелена тапицерия, та каквото и да й облечем на малката ще изпъква като красиво цветенце  Flutter

много красиво си го казала Simple Smile

И аз блгодаря на samimami за подобренията по темичката и въобще, че се грижи за нея!

# 16
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Трънче, кажи на колежката ти да ти оплете нещо мъничко, шапчица или пантофки ,каквото й е най-лесно. Щом сама е предложила, може наистина да се обиди. ConfusedИ честито ти момченце. Party
 За цветовете, аз за момичешки цветове намирам най-добре лилавото и светлосиньото, а розовото в комбинация с нещо кремаво например. По-скоро е въпрос на дрешка, като е рокличка, всякакъв цвят може да е .
 За момчетата също не е изключен млечнорозовият цвят или бледо лилав. Някои от най-луксозните маркови дрешки има розови ризи и сака за момченцата, съвсем мъжествено изглеждат. Червеното също си е момчешки цвят, според мен.
 За жълтите дрешки ще ви дам съвет да не прекалявате с купуването им, преди да си видите бебчето. Не отива този цвят на всяка кожа, някои бебчета много бледи изглеждат в жълто.

# 17
  • Мнения: 15
Kory аз преди два дни също бях така.Почти не усетих бебо около ден и половина и много се бях притеснила.Иначе е много активен,а тогава съвсем вяла един два пъти ритна само.После една приятелка (която също е бременна ) с която споделих ми каза,че  имало някакви моменти на застой и да не се притеснявам.
И верн- от вчера бебка не се спряяла  Laughing

# 18
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
samimami, поздравления за темата и за допълненията  smile3501!

# 19
  • Мнения: 17
samimami , огромна  Hug за прекрасно издокараната темичка! Поздравления и благодарности!   bouquet
Трънче, да ти е честит малкият юнак!   thumbsup Аз за себе си имах вътрешно усещане, че при вас ще бъде момче, но не посмях никога да го споделя, защото се страхувах тъй като ти искаше много да бъде мома!  Crazy Heart Eyes
Иначе си мисля, че при Sleeping Beauty все пак ще бъде момиче. Но да видим.  Thinking Rolling Eyes
Желая ви хубава и спокойна вечер, тумбачета!  Време е за футбол тази вечер!  Wink newsm18

# 20
  • Мнения: 130
Още нещо, докато съм се сетила Mr. Green. В новия брой на "По-здрави" приложението е Дневника на бремеността на Еврофутбол, ако някой иска да си има печатната версия Hug
И аз видях рекламата по телевизията  и  имам голямо желание да го имам този дневник, но вече на 5-6 места предлагат само списанието без подаръка  Cry
Някой  ако зне къде се продава списанието с дневника да  казва  Hug

# 21
  • Мнения: 256
 Време е за футбол тази вечер!  Wink newsm18


И за sms на 1021!  newsm10

# 22
  • Мнения: 33
Ох, наистина се напих от тия пияни вишни! Не мога да спра да рева, то с това Могилино и тези прочувствени песни... За похлупак си отворих пощата, която рядко проверявам, и видях, че и другата ми много близка приятелка в Щатите е родила на 17.02 момиченцето си, още в4ера ми е писала, ама аз... Ох, голям рев! newsm45

# 23
  • Мнения: 176
Здрасти пак! Ей, човек като е на зор, как си свършва работата за 4 часа вместо за 8 (ми като не се мотае във форума, нищо чудно Crazy). Сега ще изпиша един чаршаф, докато си кажа всичко дето имам да казвам.

Благодаря на всички за честитките, много сте мили!  Hug  Лекарката както се тюхкаше че не се вижда всичко добре (от много шаване), току виж се окаже че вместо пишка сме видели нещо друго, ама да си кажа, и на мен на пишле ми мязаше  Joy.

самимами, благодарности и от мен за темата!

Мег, леко с алкохола бе жена, какви са тия крокодилски сълзи на такива хубави новини  Joy Аз от такива бонбонки се напивам и в небременно състояние, без майтап, а какво остава сега както сме отвикнали. Пий едно прясно мляко, ще мине.  Joy

Катенце, от предната тема се сещам че за преяждане говореше - всъщност много правилно предполагаш за притискането на гръдния кош. Точно вчера го четох в мойта "бременна" книга (аз чета по малко, че тоз бременен мозък по-трудно попива информацията  Crazy). Като расте матката нали избутва всички органи нагоре и затова и дишането става по-трудно (и по-учестено). Аз пък като преям и ме заболява кръста - сигурна съм че е от лакомията ми, кой знае какво става в това тяло...

Кори, за не-мърдането, пий един портокалов сок и глей к'во става  Joy

Галика, и аз правя номера с токовете  ooooh! Напоследък се изхитрих обаче, държа си обувки с ток в офиса, а иначе си крача насам-натам с равни или почти равни ботуши, защото наистина кръста боли. От изменения център на тежестта е това...

Sunny-bs, защо да е егоистично на таткото - нали той го е правил! (Дето вика пантерката, да не е свекъра. Ама и аз много се паля на тази тема, значи.) Ако един ден имаме и момиченце, и на себе си бих я кръстила - много си харесвам името  Joy (скромно)

орхид, за плетенето, ох, дано да не се е обидила - аз много и благодарих и изобщо, много мило, но и казах че не искам да и създавам неудобство... което наистина е така, не мога да си представя да седне да си загуби часове от свободното време заради мен.  Изобщо, някой от вас плете ли? Казват че уж успокоявало, ама мен ме хваща нервата - явно не е за хуни като мен...

Маристута, абе и аз имах предчувствие. Ама не смеех да го кажа гласно (писмено), че уж да не урочасам евентуално момата. Ама както си мислех че ще те карам да правим трампата, нещо сега не ми се ще да си давам малкото левскарче (и най-вече баскетболно фенче) Crazy

Ама признайте че за момиченца има по-сладурски дрешки отколкото за момченца... а и въпреки че има розовички блузки и за момченца, докато бебе е малко, си е "рискова" работа, всички ще го мислят за мома. Да не говорим че цветове като лилаво и жълто също са малко под въпрос. А по тукашните магазини ми е направило впечатление че много от момчешките дрешки са кафяви.  Thinking  Е пък бебе да докараш в кафяво, съвсем ми е странно.

Ау, усещам как се отприщвам и аз на пазарене в най-скоро време. Нашия татко не можа да дойде на лекар днес, та още не знае синята ни новина и мисля след работа да купя нещо синичко и така да му я поднеса.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4
Kory не се притеснявай ако бебчето мърда по малко и не е много активно.И при мен беше така само че аз не усещах нищо 2- 3 дни. Питах моят доктор и той ми каза че трябва да се усеща всеки ден  а дали е повече или по малко няма значение. Въпроса е че то се движи в коремчето  Simple Smile. Понякога сигурно са по мързеливки  Rolling Eyes може би. Момичета вие имате ли киселини #Crazy. Ужасно е. Направо незнам какво да правя. newsm78. Как се справяте с тях. Хубава нощ на всички  bouquet.

# 25
  • Мнения: 212
и аз да успея да се запиша в новата ни темичка- да ни е честита и благодарности на samimami Hug
и честито на Трънче за сините гащи Simple Smile

Рони 23 и при мен се появи тази бока и същото усещане от няколко дни и като отидох на лекар се оказа че момъка ми се е обърнал и си е сменил позата- та за това така ме подпира сега под гърдите....

# 26
  • Мнения: 17
Маристута, ама както си мислех че ще те карам да правим трампата, нещо сега не ми се ще да си давам малкото левскарче Crazy
Оооо, Трънче, ако ще е левскарче да знаеш, че хич не го Ща!  Naughty smile3533 

# 27
geneva2008 сложих няколко снимки в албума  "първи покупки" а с Охрид все едно сме се наговаряли и двете в този албум сме се забили  hahaha
Но да ти кажа цвета от светкавицата изглежда мн по светъл от колкото е. Иначе си я харесвам спалнята а като я гледам на снимките нещо... newsm78 ми просто е друго като я гледаш на живо и наистина деиства релаксиращо бордото.а паркета е  Sick ама като няма нищо свястно по магазините. А ламинат си взехме (за хола и коридора ) супер венге ама ще пада чистене, защото на тъмно и една прашинка личи ама си е газарийка  Mr. Green
Аз реших пердета да слагам ( има мн хубави като завеси ) но като има ролетни щори и така и не им идва реда.
Успех ти пожелавам дано бързичко решиш, че си е напрежение.   bouquet

Трънче добре дошла в отбор "сини шорти""

# 28
  • Мнения: 176
Маристута, ама както си мислех че ще те карам да правим трампата, нещо сега не ми се ще да си давам малкото левскарче Crazy
Оооо, Трънче, ако ще е левскарче да знаеш, че хич не го Ща!  Naughty smile3533 

 Joy Joy Joy
Заех си аз че има защо да не си го давам! Ейййй, ако беше това преди 10 години, щях да се скарам с теб задължително  hahahaчорбари вземане-даване си немаме ние, при едно пътуване до София като малка даже отказах да отседна в хотел ЦСКА с останалите ми съученици hahaha). Ама нещо ми се уталожиха много футболните страсти и хич не ми пука вече, уж... (саамо лееевски, саааамо леевски, саааамо леевски шампиооооон!)

Отивам да гледам какви нови снимки има в албума, че откога не съм гледала...  Peace

# 29
  • Мнения: 233
Ей, сладуранки-бърборанки Wink Нямаше ме няколко часа във форума и вече нова темичка си имаме. Благодарности на самимами!! 

Не мога просто да не се включа преди лягане, за да честитя МОМЪКА на Трънче!!

И да успокоя мамчетата относно активността на бебетата в коремчетата. Ами, те си имат свой режим. Понякога лудеят нощем и през деня спят, а друг път нощем спят много и през деня не спират да лудуват... Аз дори усещам напоследък голяма толерантност от страна на моя фъстък. Докато не се размърдам сутрин (независимо кога ставам) и то не мърда. Стана ли вече от леглото и то се заиграва. Сякаш милото не иска да ме притеснява, докато си спинкам сладко-сладко, особено сутрин.  Heart Eyes

Nansi_75, киселините за жалост са неизбежни! Аз ги имам от време на време, зависи какво ям. Някои мамчета в предните теми споделяха какво пият против киселини. Аз лично, не мога да си представя да пия сода (щото ще повърна от нея), но ако стане нетърпимо положението, ще поискам от лекаря ми някакви медикаменти или бонбони, не знам точно какво.

маристута, утре, дай Боже и ние ще видим какво се крие между краченцата. Последно бяхме много срамежливи, много риткаме и клоним към женско, ама кой знае....  newsm78 Аз и на момченце много ще се радвам, особено ако е такъв сладур като баща си Wink И в тази връзка, аз утре ще откажа всякакви кафета и портокали, че да "приспя" малко малкия пумпал, белким успеем да видим това, което предния път не успяхме.

Мег_Н, много ми беше смешно с твоите пияни вишни!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт