Я след месец, я след два, АПРИЛче аз ще си родя!

  • 11 178
  • 318
  •   1
Отговори
# 315
  • варна
  • Мнения: 147
Здравейте!Благодаря на всички за музикалните поздрави-на бебка много й харесаха Simple Smile
И аз добре напредвам с килцата,вече съм +15,а корема ми май доста се е смъкнал надолу. Днес ще ходя на ФМ,дано всичко е наред.искам да питам доктора за много неща,но той не е от приказливите Simple Smile
На всички,които имат някакви оплаквания пожелавам скоро да се отърват от тях!
Като гледам мартенките как се бебят,сигурно и ние скоро ще започнем,коя ли ще е първа?!
Гледах снимките на покупките и коремчетата-всичко е направо прекрасно!
И на мен ми тежи тумбака,но после сигурно ще ми липсва Simple Smile
След прегледа ще пиша пак.Дотогава-прекрасен и усмихнат слънчев ден на всички!

# 316
  • Мнения: 4 306
Имаме си педиатър!  newsm44 newsm44 newsm44Бебовците от вчера спорят за територия и голяма борба пада Laughing. Много са активни, там където се пада да са им ръцете, сигурно са си спретнали боксов мач Laughing
galivoHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes да са ви живи и здрави сладурковците, като бонбончета са!
zaki, и ние сме така с обуването и събуването... па и някой път с преобръщането в леглото. Без жокер "помощ от съпруга" не става. Но това допълнително сплотява семейството Sunglasses
Много ми се иска да родя в началото на априииииииииииииил Praynig Praynig Praynig

# 317
# 318
  • Мнения: 54
Stefinka и аз за съжаление имам таиква висулки-ужасни са. Моите са под едната страна на мишницата и вратлето и смятам след като родя и се почувствам добре да ходя да ми ги махнат Sad Много са неприятни.

Бибобибо - аз мисля в стаята на бебчо да поддържам нормална температура на която и аз се чувствам добре, само може да му слагам по една дрешка повече от мен в началото, докато започне да си регулура по-добре температурата на тялото. Аз не съм нито зиморничава нито пък обичам студеното така, че според мен и бебче ще се постарая да свикна така.

Общи условия

Активация на акаунт