Я след месец, я след два, АПРИЛче аз ще си родя!

  • 11 188
  • 318
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 749
Кафе и кола викате....Нищо им няма на бебчовците от тях.

Боже, а ако знаете как нямам търпение да родя ! И не защото ми тежи корема, ходя до ОО през 10 мин, няма страна, на която да легна и т.н, и т.н. "екстри", свързани с бременноста Simple Smile Но нещо аз ли съм полудяла напоследък, всички около мен ли - не знам, но нервите едва ме държат. Даже "държат" изобщо не е точна дума. Всичко и всички ме дразнят, постоянно ме избива на рев и си поплаквам, разбира се  Embarassed Ама какво да направя - с дъщеря кандидат-гимназистка, яко разтресена от пубертет съм в епицентъра на нервната криза.
И нещото, за което най-много си мечтая е едно яко, голямо и силно питие. Та за това искам да родя бързо Wink Не ми казвайте, че понеже ще съм кърмачка пак няма да може...знам си го  Cry

А днес щях да пукна от жега  sweating! Както съм натежала и едва ходя, а и единствената връхна дреха, която ми става е едно вълнено палто... слънцето направо го мразех.

Леле! Ако има награда за най-негативен пост моя ще да е Simple Smile

Момичета,  извинявайте за това, че ръся отрицателни емоции във форума, ама няма на кого друг да си кажа - майка ми не искам да притеснявам, нямам ни братя, ни сестри ( за това сега уж "поправям" грешката на майка ми и баща ми ).

Лека вечер на всички Simple Smile




# 286
  • Мнения: 1 095
 ВаняМ, аз и по чаша бяло вино пия и малко бира  Twisted Evil

# 287
  • Мнения: 23
Здравейте сладки коремчета!
vercho, eva merry много благодаря за отговорите ви, сега вече ми светна какво означават съкращенията, страхотни сте!  Hug
vera по въпроса за твоето секцио или нормално - сестра ми роди нормално с епидурална упойка близнаци момче и момиче точно като твоите  Wink преди 1г. и малко. Когато ми каза за решението си тогава, честно да ти кажа реших, че е луда, но после разбрах, че не било толкова страшно!  Grinning  Въпреки това все още я смятам за голям герой!  Wink Естествено разпитах я подробно, според нея болките са били силни, но поносими до момента на получаване на необходимо разкритие за епидурална, след това усещаш напъни, но не боли, зора е бил докато излязло първото бебче,  второто е изскочило като тапа, без дори да усети. Малка подробност, тя роди в Щатите, за съжаление тук като чуят двуплодна бременност и директно отсичат секцио независимо от разположението и размерите на бебчетата  Rolling Eyes Та според нея ако и двете бебчета са главично няма никакъв проблем да се роди нормално  Peace
isane честита количка, много е красива! Като, че ли за първи път виждам такава, каква марка е?  newsm78
Гледах новите бременни снимки isane, barbie големи сте красавици, направо не ви личи, че сте бременни, такива запазени фигури имате  Crazy
Лурдес аз засега успях да забърша само 2 одеалца, мисля да купя и две спални комплектчета да има да сменям, а дъното на коша смятам да покривам с някакво еднократно чаршафче май напикавка им казвате  newsm78 и отгоре ще метна една памучна пеленка  Peace
roska ps на фона на нашата действителност тези хубавини за които разказваш в Кипър звучат направо като сбъдната мечта! Много се радвам, че ще имаш шанса да родиш в подобни условия!  Peace А за виковете на това момиче което си чула, както някой беше писал преди, а е и неписано правило - вика се не толкова от болка, колкото от страх! Така, че ако си психически подготвена и в тази обстановка която описваш, няма от какво да се страхуваш!  smile3521
Това е от мен засега! Поздрави на всички, сладки сънища и спокойна нощ!  Wink

# 288
  • Мнения: 6 713
Лурдес дъното на коша смятам да покривам с някакво еднократно чаршафче май напикавка им казвате  newsm78 и отгоре ще метна една памучна пеленка  Peace

galivo, добре си го решила Peace Аз също си мисля за някакво чаршафче или пеленка отгоре над напикавката Simple Smile

# 289
  • Мнения: 23
Но нещо аз ли съм полудяла напоследък, всички около мен ли - не знам, но нервите едва ме държат. Даже "държат" изобщо не е точна дума. Всичко и всички ме дразнят, постоянно ме избива на рев и си поплаквам, разбира се  Embarassed

ВаняМ споко и аз съм така!  newsm62 Само, че не рева, а крещя!  smile3514 предимно в офиса..., в къщи нямам проблеми, а народа около мен, като ме гледа с тоя корем и не смее да ми отвърне, та си изливам яда на воля!  newsm61 Сигурно вече нямат търпение да излизам в болничен, та да се отърват от мен, ама ще има още да ги тормозя!  newsm48
 
И нещото, за което най-много си мечтая е едно яко, голямо и силно питие. Та за това искам да родя бързо Wink
И аз, и аз, и ааааааааааааааааааааааааааааз!  yesyes  Drunk   superuu

# 290
  • Мнения: 96
ето ме и мен!
isane, честита количка!
Стефинка, много са ти сладки покупките и най-вече блзуките с дълъг ръкав.  Hug Откъде са?
Аquariel, после да кажеш за книгата дали ти е харесала. Моят мъж днес уж малко да прочете, откарал един час Joy
На мамите с близнаци - страхотни са ви шкембенцата  Heart Eyes
Лара1, доколкото аз знам от моя док, плацентата има 4 степени, като 4та е проблемна (презряла). Според мен, трябва да ти е точно 2ра степен. Не се тревожи  Hug
Ясмина, питай си док пак за степента на зрялост на плацентата. Струва ми се, че няма как да ти е 0ва степен, ама все пак не съм експерт Peace
Роска, радвам се, че писа. Чудех се къде се губиш... Това, което разказваш за болницата звучи много идеалистично, чак нереално.... Радвам се за теб Laughing
На мен едно ставане през ноща за пишкане не ми се разминава и веднага щом се събудя пак тичам ooooh!
Заки, на мен пък ми излизат от няколко дни едни малки пъпчици, които много ме сърбят. По различни места на тялото, не разбирам от какво са.... Thinking ooooh!
За "забранените напитки"- до към шести-седми месец съвсем бях спряла газираното ама сега нещо съм му отпуснала края Party Особено като знам, че почна ли да кърмя, живот и здраве, край с колата Naughty Така че сега си позволявам газирано. Червено винце си пия доста често, биричка по-рядко. Кафе - всеки ден по едно 3 в 1. Peace

# 291
  • Мнения: 410
аз пак не спя-нещо се разсъних и станах да папам Mr. Green.сиска нормално е да ти падне коремчето.ето виж тук какво пише за 35-та седмица.......                                                            http://www.mamaibebe.com/?id=26

# 292
  • Мнения: 165
добро утро . аз ли съм най ранобудна  Grinning
като гледам на някои от нас остана съвсем малко . момента наближава . Peace
и аз си мечтая за едно питиенце ,но в комбинация с цигарка . много ми се пуши   Blush
isane , количката е много хубава - честито .
ох толкова ми се разхожда , но като походя малко повече и много ме заболявят ябълките при ханша и ходя като някоя патка . а седна ли след по- дълго  ходене после не мога да стана от болка .
живот и здраве още двайсетина дена и ще започнат и при нас да се появяват бебенца . вече нямам търпение .


# 293
  • Мнения: 165
 а сетих се едно заглавие за нова тема :
и ний априлки чакаме с нетърпение да започнем да посрещаме нашите творения

# 294
  • Мнения: 1 095
Добро утро и от мен !
Прекрасен ден ви желая и ви поздравявам с тази песен !
http://vbox7.com/play:6cd7739c

# 295
  • Мнения: 32
Добро утро, аз пак се включвам със закъснение, но вече почвам да се интересувам за количка...нещо, което вие предвидливо направихте. Видях количката на Бараборка, знаете ли колко струва - Мак Ингланд Принцес? Аз съм го пропуснала този момент. Rolling Eyes А има ли мами, които са ползвали Бертони? ама забравих модела...нещо дълго беше името. Благодаря и лек ден

# 296
  • Мнения: 2 751
И нещото, за което най-много си мечтая е едно яко, голямо и силно питие. Та за това искам да родя бързо Wink Не ми казвайте, че понеже ще съм кърмачка пак няма да може...знам си го  Cry
И ааааааааааааазззззззззззззззззз  Wine Glass
Пие ми се едно мухито или джинче Mr. Green на плажа Grinning Grinning Grinning
Ама и аз мисля да кърмя докъм септември, та и това лято няма да ме огрее  Sick

Mirror-за количка-определено съм фенка на Хаук.
Иначе Маг ингланд са към 250 лв. Бертони са малко по-евтини. Peace

# 297
  • Мнения: 32
Благодаря много...аз изглежда ще пазарувам от стара загора, защото при нас няма модели на Хаук и Мак Ингланд. Предлагат се само Бертони и Чиполино...дори Кенгъру не съм виждала. Иначе модела на Бертони, който гледах е комбиинирана, в розово, с допълнителен кош, но с 2 дръжки и струва 300лв. Търсих каталози в интернет но има само стари.

# 298
  • Варна
  • Мнения: 3 247
vercho И на мен ми се струва доста късно да е степен 0. Сега си видях последния амбулаторен лист (11.02) и на него пише "плацента по фундус, група "0"". Да не би да е нещо за разположението, а не за зрелостта? Но пък докторът, който ме гледа на ФМ на 20.02 каза, че засега не се забелязват никакви "снежинки", т.е. калцирани участъци, които да указват "зреене". Пак ще питам на следващия преглед, който е чак на 7.03.


и ний априлки чакаме с нетърпение да започнем да посрещаме нашите творения - КРИСИ, чудесно заглавие! Гласувам за него!  Peace
Някой иска ли да пусне новата тема?

# 299
  • Мнения: 4 308
Mirror, на Бертони не са ли им кофти дамаските? Едни такива лъскави, спарващи ми изглеждат. Обаче това важи за колекцията 2007, за 2008 не съм виждала.
Doroty_d , благодаря за поздрава   bouquet

Снощи много ме мъчиха киселини, дъвках талцид и пак не ми отмина съвсем. Направо имам чувството, че ме гореше отвътре. Та не вечерях и през нощта падна голямо въртене и нагласяне. Ококорих се, явно няма да се спи. Та станах и в три часа гледах един филм, хапнах една филийка и чак тогава пак заспах  Rolling Eyes
За плацентите /при мен са две/ все са ми казвали "Много хубави плаценти, дебели". Обаче в цифри това какво значи, не са ми отбелязвали.
 galivo , основния проблем е във воденето на раждането. Защото както едното излезе без проблем, така изведнъж на другото му става широко и може да се врътне неконтролируемо и пак да се наложи секцио. Т'ва ми е болката на мене. Иначе и тук няколко лекаря ме навиват за естествено  Confused

vercho, аз такива пъпчици имах някъде в пети и шести месец. Страшно сърбяха, по целия корем едни мънички такива. После сами отминаха. Имах чувството, че са от олиото против стрии, като се мажа по-често и сякаш не може да попие хубаво.

След малко ще ходя да се видя с педиатърка, стискайте палци да се харесаме, че не ми се обикаля по поликниники да търся друга!

Общи условия

Активация на акаунт