Я след месец, я след два, АПРИЛче аз ще си родя!

  • 11 189
  • 318
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 547
kalli,за джинчето на плажа тая година аз мисля да ме огрее е естествено нищо не се знае предварително,но миналата година от инвитрото и последвалото забременяване и нямаше море. и ми беше много лошо.
За плацентата за моите още не са тръгнали да зреят и са си били много добре и водите също значи ще си ги нося още поне две,три седмици бебоците,за корема и моя се е смъкнал като се изправя пред огледалото и си личи имам цяла педя горе,но пък само бебетата са ми над 4 кг. може и от това да е.

# 301
  • Мнения: 242
Здравейте маменца,
Роска чудесно е това ,което казваш за болницата, имам чувството ,че само тук раждането се приема като нещо свръх болезнено и даже отвратително,никой не се старае да те предразположи към каквото и да било,и то става наистина свръх болезнено,онзи ден видях една позната която роди началото на януари,така са я напъвали и рязали отдолу ,че все още не може да си седне на дупето newsm78.
 за пишкането- всяка нощ ставам по няколко пъти,не стига ,че не мога да спя,всичко ми е неудобно,а и тази луна от няколко дни имам чувството че свети повече от слънцето  #CrazyПрез деня сутрин по- рядко ходя до 00, но следобяд имам чувството че докато изляза от тоалетната и пак ми се пикае.Отоците и на мен от няколко  дни ми се набиват на очи,ама сигурно и при мен защото съм седнала по цял ден ми отичат,опитах се да спя снощи с възглавница под краката,ама то с това въртене да не си мислите че е била там Naughty За сърбежите четох в мойта книга ,че особено в края на осмия и деветият месец е един от подаръците на бременноста.За нервите- уффф абсолютно всичко ме дразни,да не говорим ,че това ми е последна седмица на работа ,а едвам издържам  ooooh! всички и всичко ме дразни,егати депресията,и при мисълта за слънцето и за разходките който пропускам издивявам.искам и аз да седна като бял човек и да запаля една цигара и да ударя едно и така ако може и всичките кила дето ми тежат да ги няма. Май много искам и аз.
 Хриспи радвам се ,че си добре и пиши от време на време.
  За мамите 3 в 1  много им се радвам   bouquet
За степента на зралост на плацентата- и аз като Сисе не са ми казвали нищо никога,само че е по задна и е хубава  newsm78
  За питиетата- пия си всеки ден по едно кафе с мляко сутрин, кола когато ми се допие, не съм се замисляла явно не го правя редовно.За бира последният път когато пих мойто мило бебе пощуря и няколко дена само риташе,много се уплаших,ама от време на време удрям по някоя глътка,както и с цигарите,страшно много ми се пуши,и само го муфтя мъж ми дай да си дръпна дай да си дръпна,та засега сме на този етап .
 Леле като гледам мартенските мами  как почнаха да раждат и се плаша,то не остана ,стискайте момичета все пак сме за АПРИЛ,е нормално е всъщност разликата при тях от термин до дата на раждане е малка,ама иде и нашето време #Crazy
 Много се разписах пожелавам ви приятен ден и събирам идеи за СОФИЙСКА СРЕЩА И УЧАСТНИЦИ! докато е топло и не сме почнали да раждаме

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 10:09 от didimora

# 302
  • Мнения: 1 080
Добро утро на всички!!!
vercho - от Ла Редут-а са ми тия блузки с дълъг ръкав.
Количката мисля да е Виктория на Кенгуру.
Момичета появили са ми се едни образувания - като "кожни висулки" от вътрешната част на бедрата точно до ........
Има ли някой такъв проблем или съм само аз - много е гадно - направо не мога да се трая вече.
Гледах в "Часът на Мама" една дерматоложка обесняваше, че се появявали такива много често, но в областа на шията  Shocked , а на мен на това място - незнам вече  #Crazy
За Бертони съм чувала, че са доста некачествени самите им платове, обаче нашата кошара е на бертони и хич не е гадна материята - същата е като на Чиполино примерно.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 303
  • Мнения: 23
doroty d Страшен поздрав! Много мерси! Направо ме зареди с настроение за целия ден!  Wink
vera не знаех за това възможно обръщане на второто бебче, ти ще си прецениш най-добре  Peace, но наистина е хубаво ако можеш да опиташ нормално, не знам така си мисля  newsm78 . Съдейки по сестра ми после грижите са много и ако си секцио ще ти е по-трудно .... сестра ми кърмеше и двете едновременно през 2 часа през цялото денонощие, и беше толкова изтощена първите дни, че майка ми и мъжа й сменяха и къпеха бебетата и й ги носеха готови само за кърменето, през останалото време тя се опитваше да спи и да хапва доколкото може. Ама да видиш сега какви са маймунки... пращам ви линк да ги видите, дано да се получи  Embarassed http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5248735, ако не, сложих ги в РАЗНИ
Ясминка, предложената тема от Криси звучи чудесно, ако имаш възможност и не ти е писнало вече пусни я, така да се каже аз те имам за нашия гуру в това отношение  Wink

# 304
  • Мнения: 794
Добро утро и от мен !
Прекрасен ден ви желая и ви поздравявам с тази песен !
http://vbox7.com/play:6cd7739c

Благодаря! Понеже колонките на лаптопа са ми много близо до корема, бебчо много се зарадва на песента!!!

Аз си пуснах и ето тази песен - любима ми е: http://vbox7.com/play:5c8490ca. И ревах накрая, естествено!

# 305
  • Мнения: 354
Добро утро (или ден, зависи кой кога става)  Hug Hug Hug
Стефинка, нормални са тези неща, само после трябва в някоя кожна клиника да ти ги махнат - безболезнено е, само малко мирише на опърлено  Crazy
Ася20, много хубав линк. Аз още не мога да разбера моя корем що за чудо е - всеки ден е толкова различен, но никога не ми е бил нагоре в дробовете. Ще видим, може да има изненади.
Сисе, да не ме изпревариш, ей! Party

# 306
  • Мнения: 354
да ви пусна и аз една моя любима песничка - http://vbox7.com/play:8ab3444b - само този клип намерих обаче

# 307
  • Мнения: 70
Здравейте мамчета Hug

Аз миналата седмица ви се оплаквах от обрив по корема, ама як обрив, и така сърбеше, че не можех да спя. Доки беше категорична, че е от зелената салата и краставиците и ми забрани да ям. А на мен така ми се хапва. Вие позволявате ли си да ядете?
За напитките, и аз си позволявам червено винце от време на време, но по много малко, за хемоглобина  Wink Газирано почти не пия, само кола и то много рядко. Но кафенце задължително по едно на ден сутрин с мляко.
Относно корема, моя все още си е горе, дори много високо. Даже ми е трудно да седя, много ме притиска.
За количката ние сме се спряли на Маг Ингланд Принцес, само да си харесаме цвят и я взимаме. А цената и е към 245 лв с порт бебе.
Много ми харесва заглавието на Криси  newsm10

# 308
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
asja, страшна песен, и на мен ми е една от любимите, най-вече защото ми е подарък от един много скъп за мен човек. Успя да ме разнежиш рано рано
Благодаря ти  smile3525

# 309
  • Мнения: 100
Привет и от мен,мили ми Априлски мами!!!  bouquet
И аз съм от Не-пишещите напоследък.Нямах никакво време просто,иначе с беборанчо всичко е ОК Peace.Вчера проключих очните си и част от текущата ми учителска практика ooooh!.Като мине тази сесия и вече ще съм семестриално завършила Simple Smile,дано само дребосъчето да устиска до 26-ти април да си стои вътре в корема ми!
Не можах да ви изчета,но се надявам всички да сте добре и да нямате сериозни оплаквания.
За Сладка мама и Дари разбрах,че на 8.03.ще са си заедно,което е страхотно Hug!!Браво на малката госпожица!
Сладка мама,това сигурно ще е най-прекрасния 8 март в живота ти!!Пожелавам ти го!!
На всички ви желая хубав слънчев ден и много усмивки!! Heart Eyes

# 310
  • Мнения: 200

Аз миналата седмица ви се оплаквах от обрив по корема, ама як обрив, и така сърбеше, че не можех да спя. Доки беше категорична, че е от зелената салата и краставиците и ми забрани да ям. А на мен така ми се хапва. Вие позволявате ли си да ядете?

Аз всяка вечер ям по една голяма маруля, лук и краставица. Даже понякога само това ям или с рибка. Знам че имат нитрати ама като ми се яде....обожавам я тая салатка.
Голяма жега е у нас, нали сме само юг, вчера термометъра измери 28градуса, и ми прилоша, почна да ми се вие свят, пих 3-4литра течности ама ми беше цял ден лошо.
За оттоците слава богу сутрин нямам  Praynig
Корема ми незнам дали е паднал, той си е ниско от началото, бебка никога не ме  е ритала по ребрата, най-много 2-3 пръста над пъпа.
Леле момичета все повече ме хваща страх от това раждане, особенно като след два дни идва март месец и ще почнем да се обебваме и ние  Laughing Heart Eyes

# 311
  • Мнения: 269
Здравейте , момичета !!

Песните , които пуснахте са страхотни .Най-много се разнежиш на Дженифър Лопес , като си помисля , че си гушка близначетата.

Аз ям марули и краставици непрекъснато и нямам проблем.

За плацентата , док ми казва само , че е по задната стена (каквото и да значи това ).

# 312
  • Русе
  • Мнения: 154
Здраевйте момичета  Hug !!!

Аз минавам на бързо само да ви кажа моето предложение за тема.

Почти в деветия сме вече,малко ни остава до срещата с АПРИЛското човече !!!

# 313
  • Мнения: 547
леле то вече 17 страница темичката,за обебването през март аз съм с двете ръце "за" толко ми тежи мен мъжа ми ме облича е чорапите,обувките ама....аз си знам и датата горе долу.

# 314
  • Мнения: 70
Знаех си аз за салатата, че не трябва да слушам доки. Пак ще си ям. На мен това главно ми се яде - салатки, плодове и кисело мляко. Дано след като родя продължавам да си ги обичам, защото една колежка ми каза, че била като мен и след като родила поне година не се сещала за плодове.
Леле Aquariel, тази температура е нечовешка, особено за спане. Ние в спалнята не пускаме парно изобщо. Даже и бебо няма да го свиквам да спи на топло. Аз досега където съм ходила при бебе, все ми е ставало лошо в стаята от жега. Та в тази връзка, вие каква температура смятате да поддържате в стаята?
За плацентата забравих да спомена, че моята в 31г.с. беше 2ра степен и док каза че е нормално за този период. Само на този преглед ми споменаха степен на зрялост, иначе и на мен все си ми казват плацентата е добра и това е.

Общи условия

Активация на акаунт