Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 235
Краси,   Joy права си, трябва да знаят кой е шефа. Браво на Цецо, дано и за напред нямате проблеми с нощното спане.

Аз сега сложих една супичка за малката и ячакам да се събуди.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 558
Я да почна с един виц, с който да покажа сложната природа на жената  Mr. Green:
Един човек си карал Харлито по калифорнийския плаж, когато изведнъж небесата се разтворили над него и с гърмящ глас Господ му проговорил:

'Защото цял живот си се стремял да си ми верен, ще изпълня едно твое желание.'

Човекът спрял мотора си и казал: 'Издигни мост до Хавай, че да мога да карам дотам всеки път когато поискам.'

Господ му отговорил: 'Желанието ти е материално, помисли за огромното предизвикателство на такъв тип начинание, заподпорите, които трябва да се се издигнат чак от дъното на Тихия океан и тоновете бетон и стомана, които ще са необходими! Това ще изчерпи много природни ресурси! Мога да го направя, но ми е трудно да приема стремежа ти за материални блага. Не бързай, помисли си и си пожелай нещо, което да е в полза на цялото човечество.'

Човекът с Харлито помислил помислил и накрая казал:
'Господи, бих искал аз, а и всички други мъже да можем да разбираме жените; искам да знам какво чувства жената, какво си мисли, когато ме наказва с мълчание, когато плаче, какво всъщност има предвид, когато казва, че всичко е наред, и най-вече искам да знам как мога да направя една жена истински щастлива.'

И Господ му отвърнал; 'Две или четири платна искаш на тоя мост?'

Честити месечинки на порастващите днес и честити зъбета на озъбилите се тези дни!

Еви, много съжалявам за кученцето ви  Sad.
Краси, браво за успеха  Peace. Признавам, ти си шефа  Mr. Green.
Тед, какви сценарии разказваш ти бе  Shocked. Ама сте влезли в едни схеми  Crazy.
sachun, добре, че най-накрая сте се решили да отидете на лекар да не се мъчи малката душица. Дано скоро има резултат и да се похвалиш, че коликите са в миналото.
Асе, големи сте хубавици  Grinning, пу-пу!
Вена, от де го намерихте тоз рапър, бе  Laughing?
Я кажете има ли друго като моето гардже да седи като дърво и да не прави крачки. Ще кажеш, че са и шинирали краката, не смее да ги сгъне  newsm78.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 3 903
Аничка, готин виц!

К'во стана със срещата по Възражданските градинки?  Flutter

# 63
  • Варна
  • Мнения: 558
Ееее, Светли, не сте казали не сме я направили  Grinning. Днес тоя вятър ще ни отнесе. Вие по кое време ходите в Морската, че аз трябва да се съобразявам и с вземането на Вики.
Вена, ти в коя част на града живееш?

# 64
  • Мнения: 2 336
Сценарият е на ниво  Joy но си е жива истина
Гери кус-куса е на Плазмон , както е напикано на кутията за 250мл вода, 2с.л от кус-куса, 1с.л зехтин вариш 5мин. и  е готово, аз добавям само сирене защото замествам попарата.
На същата фирма има и бишкоти и др. но ето инфо
http://papagal.net/index.php?main_page=index&cPath=14_67
Една приятелка ми каза за едни бебешки бисквити, Младен много ги хареса но дали ние сме добри прасета или те са хубави. Ще я попитам пак как се казват и ще ви пиша.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 558
... както е напиКано на кутията...
  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy сладка грешчица Heart Eyes

# 66
  • FRANCE
  • Мнения: 2 236
Здравейте мами и бонбони,

Много благодаря за успокоителните думи.  Grinning Таткото утре ще ьоди да гледа квартири.

Аничка, супер виц!

Краси, браво, ние сме в абсолютно същата ситуация, заспива само на цица и никак не иска да спи в нейното легло. Като малко бебе си спеше в люлката шзадалжително се приспива на цица) , но сега абсурд. Снощи я чаках да заспи до 12 за да я сложа в нейното легло и искара там до кам 2 и хайде пак при нас. Таткото вече почва да се мръщи че не е толкова малка и трябва да се учи да спи в леглото си а налято и в нейната стая. А мен ми е жал като реве, но ще пробвам като теб.

Честити месечинки на празнуващите!

Петя, честити ви три зъбчета!
Гери, адашката е голяма сладурка!
Маслинка, много гадно Cry

Сашун дано се оправят нещата.

целувки и приятен ден

# 67
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен. Цял ден скитаме с децата и нямам време да седна на компа . Като се върнем от разходката и започва едно пране - не мога да смогна да изпера всичко у нас ,защота вече сме 4 - ма човека в къщи ли  newsm78 , незнам.
 Георги утре заминава при децата на градинката , че ваканцията му стана доста дълга , но аз докато не се оправи изцяло , не го пращам. Ако всички правеха като мен , нямаше да има болни деца в градинката / но това е една друга тема/.
 Евгений заспа сега в къщи , още няма зъбки , но за сметка на това на батко му вчера му падна едно зъбче и той го глътна , както си ял кроки  Laughing .
 Това е от нас за сега , чао и лек ден на всички.

# 68
  • Мнения: 213
Здравейте!Да почерпя за 8 ни месечинка.Ходихме на консултация и вече е 10,100кг и 74см.Направихме хубава разходка,но Стамен за капак развали деня.Покрай тези зъби се научи да го приспивам на ръце и досега си мерехме инатите...
Краси браво,дано да свикне и да не ти прави проблеми Peace
Петя,честити зъбки.
Сашун,стискам палци нещата да се наредят Hug
Аничка,има нещо вярно във вица Wink

# 69
svetli очилата купих точно срещу ,,Черно море,, от един щанд.Исках да купя маркови,но реших първо да видя дали ще ги трае.За моя изненада стои с тях,че даже сенадува сякаш разбира.
Аничка ние сме в Младост.Точно под Кауфланд.Ако имате път насам свирнете да се видим.
Аз давам на Алекс всичко което ние с баща му ядем.Вече е ял пица,макарони със сирене,супата от кухнята я ядем с хляб,че иначе не ни стига.Незнам дали е правилно,но го захраних през 6 месец с по малко от всичко.Да чукам на дърво не ми е направил никакъв проблем

# 70
  • Мнения: 105
Светли, ти сигурна ли си в информацията, аз днес се опитах да потърся тел. на кухнята майка, но не успях. Sad. За утре оставих това.
Ехо, момичета мен ще ме поканите ли Embarassed Аз утре съм заета, но в четвъртък съм фри. Ако искате следобяд към 1 -1,30 след като вземем кухнята около кауфланд или пицарията с/у затвора "тримата мускетари", но там може да е далечко на някой. Ако някой се сеща на друго място във Възраждане и там става, аз мога навсякъде по принцип.
П.П. вена, явно вземаме от една и съща кухня в 41 бл.
Чао и лека от мен Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте момичета,

Приемам идеи Алекс трети ден твърдо отказва всичко от лъжичка - дори любимите каши и пюрета. Яде само бисквита, коричка и мляко. А и сок му дадох да пие успешно. Не знам зъби ли  е, какво е. Просто при тази енергия, която изразходва на ден, не знам до кога ще има сили. Но поне не реве от глад за сега.

Доста съм уморена и не мога да чета внимателно, за което се извинявам.

Честито на празнуващите днес. Предлагам следващия месец, когато наближи рождения ден на Билянка да пуснем тема в събития - Юни 2007 празнуват първи рожден ден или нещо от сорта. За да не препълваме темата с честитене, а и да стане някак по празнично.

Последно, Маслинка стискам ти палци утре. Heart Eyes

# 72
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Маслинке, пожелавам ти утре всичко да мине по конец!


Мацки, а Любослав е с желязодефицитна анемия  Sad.Днес правихме контролна кръв + желязо + ЖСК и се оказва, че желязото му е доста ниско - 5 при долна граница 10. Отделно и тромбоцитите са доста, а има и още показатели, дето не са си в нормите... Та получих направление за консултация с детски хематолог и сега обмислям варианти къде да го водя.
Дано се окаже лек и бързорешим този здравен проблем  Praynig

И като преглътна грижите и притесненията - трябва да се похваля, че моята кръстница роди третата си дъщеричка   bouquet! Да им е жива и здрава и с прекрасни внуци да ги дари един ден малката Неда  Hug!

Хем ми е щастливо от прекрасната новина, хем сдухано заради Любослав. И не ми се пише никак...

# 73
topchitsa ние вземаме храна от кухнята в бл.148 май беше.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 915
Lioness, как се сдоби с направление  Rolling Eyes
Нашата педиатърка искаше да ни изпише някакви капки за увеличаване на хемоглобина и то 2 мес. след като съм й предала резултатите от изследванията, но тя се сети за тях едва сега заради това, че беше качил само 30 гр. за месец (а тогава като й ги дадох само констатира, че е под нормата без да каже нищо повече); успях да я убедя да ни даде направление за нови изследвания, т.к. при първите Гоги почти не беше захранен, и едва тогава да видим дали е за капки, много е трудна за направление. Около два месеца ми отне да я убедя да ми даде за кардиолог заради съмнения (за които тя ми каза, че има) и в крайна сметка се оказа, че наистина има шум. Много ни е скапана здравната система, предната ни лекарка пък я глобили 1500лв. за надвишен лимит на направления, а тя милата никога не е отказвала.

Общи условия

Активация на акаунт