Кога за пръв път изведохте недоносеното си дете навън?

  • 4 545
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
дъщеря ми се роди 3 почти 4 седмици по-рано 2.4 с проблеми с бъбреците есента
разходки съм правила на балкона, а много пътуваше по доктори да уточним каков й е
не виждам причина детето да не излиза - все пак 2-3 седмици по-рано не е недоносено, само с леко по-ниско тегло...
успех и споко - детето ти не може дори да се сложи в групата на недоносените - съвсем здраво и хубаво бебе...ще видиш и като почне да наваксва с кг и ръста /пу-пу че моето си е дребничко все още, ма на свеки се е метнала Wink

# 16
  • Мнения: 32
ние си отвисяхме в болницата и като ни изписаха първата ми работа беше да я заведа до църквата при попа за молитва- а беше студ но я завих и с количката ноември. И от тогава всеки ден може да е дъжд сняг вятър за 10 -20 мин се сменя въздуха и е полезно а ако има и слънчице още по добре. Моята не спеше навън а все се оглеждаше. Лятото по два пъти сутрин и вечер а зимата по обед.

# 17
  • Мнения: 801

След като детето е изписано от болница и докторите не са дали изрична забрана /астма или други здравословни проблеми/, може да е 24 часа навън.
Синът ми се роди преди месец и половина в 33 седмица. Още в детското отделение прозорците бяха отворени и децата дишаха студен въздух, а в леглата се поддържаше 32-37 градуса.
След изсписването останахме само един ден в къщи, обикновено сме минимум 2-4 часа  навън, а е -8 градуса и сме с шейни.
Баткото беше е роден 34 седмица и още в болницата ни даваха количка за едно кръгче в двора на клиниката.

# 18
  • Мнения: 769
Изписаха дъщеря ми 2000кг, родена е декември. Имаше проблеми с дишането и храненето до 3 месец. На истинска разходкя я изведах на почти 4 месеца, много я пазех от всякакви контакти и хора. От там нататък я разхождах много.

# 19
  • Мнения: 105
Моя син се роди в началото на 7 месец 1600гр,изписаха ни на 40-тия ден,а първото излизане беше  месец и половина след това ,и макар за нас вече да си беше голямо бебче,всички се пулеха мале какво малко бебее Grinning

Общи условия

Активация на акаунт