болки в гърлото

  • 151 617
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 130
Моят съвет е да вземеш нещо успокояващо-невробекс или друго от сорта.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
потърси помощ - било от психиатър или психо терапевт, нещата могат да се задълбочат, страха е много страшно нещо и така лесно никой не се е отървал от него. Peace

Съгласна съм с Буболина!
Отиди на невролог, психолог, ако трябва и на психиатър.

# 32
Не се притеснявай,нямаш нищо в гърлото, според мен си с много сериозно тревожно разстройство и неописуемо голяма паника. Същото усещане го имам и аз и живея с него от пет и повече години. Потърси психотерапевт, успокой се желая ти успех.

# 33
  • Мнения: 242
Аз имам певчески възел на гласните струни и изпитвам голяма болка при говор...Предложиха ми операция, но ужасно ме е страх...Да не е същото... newsm78

# 34
  • Мнения: 210
Аз имам подобен проблем боли ме гърлото, но даже не е червено от няколко дена и кашлям. Отидох на лекар - уши, нос и гърло оказа се алергичен ринит. Може и при теб да е алергия, аз до сега съм няма алергия от нищо, но откакто родих се сдобих с няколко Simple Smile ако искаш мога да те пратя при лекаря при които ходя, той оправи детенце когато 3 месеца никои не можеше да ми каже какво му е а той не се оправяше за 2 седмици ми го оправи и сега да чукам на дърво е добре. Но настина е малко и на психическа основа, успокои се, не мисли за лошо, най добре замини на почивка да се разсееш от ежедневието. Успех ако искаш телефона пиши на лична.   bouquet

# 35
Имам абсолютно същия проблем, но първо отидох на невролог. Каза ми че е на нервна почва. Изписа ми Деанксит. Аз прибавих и Аугментин, защото много ме болеше. Пия си ги вече пети ден. Болката отшумя, но усещането за топче в гърлото и дискомфорта в ушите остава. Утре може и аз да се завъртя край УНГ. Щом са ти казали че нищо няма, ще отшуми.Вярвай им. Вървял грип, подобен на коклюш в момента.Различните организми може би реагират по различен начин.

# 36
аз имам съвсем същия проблем само че започна да ме боли и ухо но ме е супер стах да отида на унг

# 37
Имам същия проблем - Мисля да отида на УНГ ,но каквото и да е това смятам да го преборя  - Вярата лекува много неща - И това че има вероятност да е на нервна почва - Мисля че е много вярно защото - Доколкото си спомням всичко започна от някакви панически атаки на тревожност - И аз се чуствах се едно съм в сън - Болки в гърлото - Лимфни възли - Подути сливици - Лош дъх идващ от вътрешностите ми ,а недай си боже някой да направи грешката да се напуши в такова състояние и познай какво ще му се случи - Казвам го от личен опит - Буквално може да се стигне до лудост! Значи искам да отбележа че насочената негативна енергия също засяга тези части за който става въпрос - Така че който вярва да отиде и един път да се консултира с някой ходжа или нещо като духовен лечител ! ! ! Всичко хубаво  - Много ясно че ще се справим и с това - Стига да вярваме в позитивното и да знаем какво искаме  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 1 735
merypav, случайно попаднах на тази тема и ме заинтригува.
Мъжът ми изживява същите неща с българските лекари и здр. система в момента. ПРи него пък има някакво топче от дясната му страна и никой все още не може да му постави диагноза, само го пращат от доктор на доктор. Сега е към края на втория си антибиотичен курс, а файда никаква, диагноза - също никаква!!!  Close

Кажи какво стана с теб? Разбраха ли какво ти има, добре ли си сега?

# 39
  • Мнения: 1 984
merypav, случайно попаднах на тази тема и ме заинтригува.
Мъжът ми изживява същите неща с българските лекари и здр. система в момента. ПРи него пък има някакво топче от дясната му страна и никой все още не може да му постави диагноза, само го пращат от доктор на доктор. Сега е към края на втория си антибиотичен курс, а файда никаква, диагноза - също никаква!!!  Close

Кажи какво стана с теб? Разбраха ли какво ти има, добре ли си сега?
пуснете нова тема и опишете всичко - изследвания, коя лява страна, възраст, лечение... само така можем да сме ви от помощ.

# 40
Здравейте,

Аз мъж на 25, от две седмици имам топка в гърлото, като чуждо тяло. Втриса ме и ми се гади.

Едвам взех направление и утре съм в ИСУЛ при някой от професорите.

Много ме е страх, защото пих антибиотици и други лекарства и нищо не ми помогна.

Мисля че имам тумор на ларинкса.

# 41
  • Мнения: 242
Здравейте,

Аз мъж на 25, от две седмици имам топка в гърлото, като чуждо тяло. Втриса ме и ми се гади.

Едвам взех направление и утре съм в ИСУЛ при някой от професорите.

Много ме е страх, защото пих антибиотици и други лекарства и нищо не ми помогна.

Мисля че имам тумор на ларинкса.


Спокойно бе човек...Говориш глупости...Или си пипнал някой зимен вирус и си просто болен, или такива нерви те тресат, че просто не е истина. Знаеш ли колко неща се получават на нервна почва?! Успокой се...Ще видиш, че изобщо си далеч от истината и нямаш никакви тумори.

# 42
А ти какво би си помислил(a) ако имаш топка в гърлото?

На всичко отгоре издавам и пърхащ звук като вдишвам.

Света е изключително коварен, не разбирам как може да има толкова болести.

Скъсах се да рева - не издържам психически.

Направих си и план за самоубийство да съм подготвен за утре.

Алергичен съм към едно лекарство.

Сбогувам се с близките, пия го и почивам.

Чиста работа.







# 43
  • Мнения: 153
Преди малко се прибрах от болницата...не е рак - остър ларингит ми поставиха като диагноза. Чуството е отвратително.

Ще съм на антибиотици една седмица.

# 44
  • Мнения: 242
Преди малко се прибрах от болницата...не е рак - остър ларингит ми поставиха като диагноза. Чуството е отвратително.

Ще съм на антибиотици една седмица.



Знаеш ли аз колко съм зле с гърлото и от колко време?! Минаха ми същите мисли като теб, скъсвах се от рев и се чувствах ужасно. Имам певчески възел на гласните струни...Не го пожелавам на никой...Радвам се, че при теб е ларингит...Не се притеснявай...Ще отмине и ще го забравиш...Проблемът е, че при мен нещата са гадни и нямам никаква алтернатива освен операция, която отлагам непрекъснато от страх, ужас и паника. Бях създала даже и тема за това...Както и да е. Не искам излишно да ти всявам сега и от моите проблеми. Лекувай се и мисли положително за празниците и хубави неща...

Общи условия

Активация на акаунт