болки в гърлото

  • 151 616
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Ох, момичета, започвам да пиша със свито сърце.
Имам ужасни болки в гърлото, сякаш нещо е заседнало там и не ми дава възможност да дишам. Изчетох доста за симптомите ми и никак не съм обнадеждена. Утре съм на лекар, а толкова ми е страх от диагнозата. Чувствам се ужасно уплашена. Страхувам се не за себе си, а за двете си прекрасни дечица. Sad Дано Господ бъде милостив  Praynig Желая късмет на всички ви и никакви болести.

# 1
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
УСПЕХ утре и не мисли наи лошото.пиши утре Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Бъди оптимист, дано не е нищо притеснително! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Ох, момичета, започвам да пиша със свито сърце.
Имам ужасни болки в гърлото, сякаш нещо е заседнало там и не ми дава възможност да дишам. Изчетох доста за симптомите ми и никак не съм обнадеждена. Утре съм на лекар, а толкова ми е страх от диагнозата. Чувствам се ужасно уплашена. Страхувам се не за себе си, а за двете си прекрасни дечица. Sad Дано Господ бъде милостив  Praynig Желая късмет на всички ви и никакви болести.

Човек като не се чувства добре, обикновено е песимистично настроен и мисли най-лошото. Сигурно не е толкова сериозно.
Успех и пиши!

# 4
  • Мнения: 23
какво каза лекарят?

# 5
  • Мнения: 117
още не мога да вляза при някой лекар - работят с часове, и най-успешно се записах за утре от 15.30. Още един ден в невидение...

# 6
  • Мнения: 117
днес минах преглед при ендокринолог и специалист уши, нос, гърло. и двамата се произнесоха, че няма нищо и няма причина за тази болка. Но честно да ви кажа и в момента ужасно ме боли и трудно дишам. Мисля да не се отказвам, и да потърся и други мнения, защото когато има болка, значи има причина за нея. успех на всички и никакви болести!

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
днес минах преглед при ендокринолог и специалист уши, нос, гърло. и двамата се произнесоха, че няма нищо и няма причина за тази болка.

Все пак, това звучи успокоително  thumbsup

# 8
  • Мнения: 117
Сега пък ми предписаха антибиотик и след като го изпия, отново на преглед. Божа работа! Каквото такова... Sad

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Божа работа! Каквото такова... Sad

Звучиш като обречена...Я по-ведро  Wink И аз бях на антибиотик заради гнойна ангина и жестока болка в гърлото миналата седмица. Изпих си го, мина ми и даже вече забравих  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 117
Това което ме притеснява е, че всички доктори през които минах, твърдят че ми няма нищо и че съм добре, а аз наистина чувствам някаква топка в гърлото и ме боли ужасно. Ето това ме тревожи, че "нищо ми няма".

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Направи си ехограф на щитовидната жлеза.Няма нужда да чакаш за направление , защото не се поема от здравната каса. Успех дано да няма нищо обезпокоително!

# 12
  • Мнения: 117
Направих си преглед на ехограх за щитовидната, всичко е наред там. Проблема явно е нещо друго... още никой не може да го открие

# 13
  • Мнения: 117
И така си ходя аз от кабинет на кабинет и никой не ми поставя диагноза, а болката ми не спира. Вече не зная  към какъв доктор да се обърна, а времето минава и лечението се забавя. Всеки ми казва - нищо ти няма, ама на мене хич не ми е розово. Просто боли...
Да не забравя да се похваля и с купищата лекарства, които ми бяха изписани, част от които вече погълнах. Close

# 14
  • Мнения: X
Преди време получих за първи път усещане в гърлото все едно някой ме стиска, но определено не беше болка. Правих си гърлен секрет, ехограф-нищо. Накрая личната каза, че може да е от стрес. След като родих също съм имала подобни усещания, но вече по- скоро не им обръщам внимание. Надявам се при теб всичко да е наред!

# 15
  • Мнения: 32
ходи ли на невролог?

# 16
  • Мнения: 117
За невролог не съм се замислила, но може и до такъв да стигна. Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 642
И аз имам страшни болки в гърлото в момента...  Sad
Казаха, че е гнойна ангина (аз нямам сливици!?!?) и пия антибиотик.  Sad
Така, че ти съчувствам ако имаш нужда от морална подкрепа  Peace

Видяха ли ти ларингса хубаво? Понякога и той боли много, но се вижда само от УНГ специалист. Ааа, сега видях, че си ходила вече...

# 18
  • Мнения: 1 668
Защо звучиш токова обречено?
Аз бях със същите болки 3 дни и близо 40 гродуса температура. Казаха, че гърлото е червено (имах чувството, че е жива рана и на всичкото отгоре все едно някой ме душеше и не ми достига въздух). Та след 3 дни на антибьотик и 2 блистера таблетки за смучене + 1 компрес с ракия (бабиния лек) - днес преглъщам и болката е толкова слаба, че чак незабележима. Дишам нормално. На мен ми казаха, че е грип. Ама ти май си гледала много новини  Simple Smile и аз малко се стреснах от бума на заушка ама погледни сериозно 100-150 човека от цяла българия не са бум, а медийна сензация. Гледай по-ведро на нещата.

# 19
  • Мнения: 117
При мен не е точно гърлото. Имам всички симптоми за рак на ларинкса - задушаване, трудно преглъщам, храчки, които не могат да преминат, дращене, присъствие на чуждо тяло и други. Личната отказва да ми даде направление, понеже за нея нямало проблем и това също ме нерви, понеже аз й обяснявам че нещо не е наред, а тя си знае нейното... както и да е. Продължавам сама да си търся лекари!

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Имам всички симптоми за рак на ларинкса

Това вече ми прилича на някаква невроза. Поставила си си сама диагноза и ти е странно, че лекарите я отхвърлят.

Спомням си, че веднъж имах такова усещане за чуждо тяло в гърлото и споделих с личния си лекар. Той ме прегледа и кимаше с глава "разбиращо"...По погледа и поведението му разбрах, че е нещо въображаемо. Явно на нервна почва съм получила това усещане. Скоро след това изчезна.
Тъй че успокой се и забрави за тези сомптоми.

# 21
  • Мнения: 117
По-лошото е, че от време на време ми пада гласа

# 22
  • Мнения: 649
Мила имам същия проблем от две седмици! Боли много и какво ли не пръскам, смуча и си боли и тва си е! Днес не мога да говоря, защото имам чувство, че брънач съм глътнала.

# 23
  • Мнения: 498
Ракът боли в терминален стадии....Успокой се малко.Болката е характерен белег на възпалителен процес,отделят се медиатори на възпалението,които дразнят нервните окончания ...и боли. PeaceСпоред мен са се застъпили 2 фактора при теб-стрес...психическа преумора и инфекция. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
При мен не е точно гърлото. Имам всички симптоми за рак на ларинкса - задушаване, трудно преглъщам, храчки, които не могат да преминат, дращене, присъствие на чуждо тяло и други. Личната отказва да ми даде направление, понеже за нея нямало проблем и това също ме нерви, понеже аз й обяснявам че нещо не е наред, а тя си знае нейното... както и да е. Продължавам сама да си търся лекари!
Чакай сега да ти обясня, преди няколко години си въобразих, че имам рак на гърлото, само че моето си беше фобия започнах все по - често да се вглеждам и да усещам, че имам нещо в него.
Същите симптоми - буца, трудно преглъщане, храчки, болки и т.н.
Откачих от ходене по лекари и страшното беше, че не им вярвах, като ми кажеха че няма нищо.
Щом те е прегледал УНГ, нищо не е открил  - не се тревожи, рака на гърлото се вижда с обикновен унг преглед, никой няма да си замълчи и да не ти каже диагнозата.
Спри да се тревожиш, спри да ходиш и да търсиш неща, които не съществуват, защото ще се превърнеш в това, което съм аз сега - хипохондрик с ракова фобия и от това положение няма излизане.
Просто съвет от препатил човек, ходила съм на лекари и съм търсила рак на места, на които малко хора биха се сетили, била съм толкова пъти на изследвания, колкото 100 човека за цял живот ходят, и това нищо добро не ми донесе - само болна психика и необясним страх.

# 25
  • София
  • Мнения: 642
Мила имам същия проблем от две седмици! Боли много и какво ли не пръскам, смуча и си боли и тва си е! Днес не мога да говоря, защото имам чувство, че брънач съм глътнала.

И аз така  Simple Smile
Вече 7 ден пия антибиотик, а имам чувството, че по-зле ставам. Не бой се, най-вероятно си изкарала вирусна инфекция или ангина (при мен е така) и затова още те боли.
Ще се оправиш, не се притеснявай излишно.  Peace

# 26
  • Мнения: 117
И така, тази топка, която стоеше някъде надолу в гърлото ми, се пукна и сега се чувствам по-добре. Но това не ме облекчава, защото има някакъв проблем, който никой не ми казва какво е, а мен ме боли и тази болка върви по някаква жила или не знам какво там до гърдата. Определено има някакво възпаление. Това което най-много ме е яд е, че моята лична ми отказва направление, понеже за нея няма проблем. И ходя по разни кабинети сама, чула от този и онзи, и и плащам, а полза никаква. Скапана държава!!! Честно, ама честно-вече се срамувам че съм българка!  Close

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
И така, тази топка, която стоеше някъде надолу в гърлото ми, се пукна и сега се чувствам по-добре. Но това не ме облекчава, защото има някакъв проблем, който никой не ми казва какво е, а мен ме боли и тази болка върви по някаква жила или не знам какво там до гърдата. Определено има някакво възпаление. Това което най-много ме е яд е, че моята лична ми отказва направление, понеже за нея няма проблем. И ходя по разни кабинети сама, чула от този и онзи, и и плащам, а полза никаква. Скапана държава!!! Честно, ама честно-вече се срамувам че съм българка!  Close

Ще си помогнеш най-добре, ако забравиш за лекари и кабинети...
Четейки постовете ти, оставам с впечатление за някаква тревожност на тема здраве, един вид хипохондрия. Заеми се с нещо, което да те отвлече от тревогите ти!

# 28
  • Мнения: 117
Хора, дайте съвет къде да отивам вече... Направо не го издържам това състояние, боли ужасно и чувството е безумно. Никой не ми поставя диагноза и не лекувам нищо, а състоянието ми се влошава. Особено когато съм навън - очите ми се замъгляват, главата ми е шеметна, имам една тежест в цялата глава. Това усещане в гърлото си стои и даже се засилва. Моля някой да помогне със съвет  Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 4 423
Това, което усещаш е психосоматично, ти го усещаш наистина, но няма физиологична причина - само психологична.
Нали ти написах по - горе, че съм изпитвала съвсем същото, просто все едно чета себе си.
Щом лекарите не намират заболяване, значи няма страшно -рака на гърлото, на ларинкса или на епиглокиса се виждат със съвсем обикновен преглед ( издърпват ти езика и мушкат едно огледалце вътре).
Ако са ти правили такъв преглед и не са открили нищо, дишай спокойно, но все пак потърси помощ - било от психиатър или психо терапевт, нещата могат да се задълбочат, страха е много страшно нещо и така лесно никой не се е отървал от него. Peace

# 30
  • Мнения: 130
Моят съвет е да вземеш нещо успокояващо-невробекс или друго от сорта.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
потърси помощ - било от психиатър или психо терапевт, нещата могат да се задълбочат, страха е много страшно нещо и така лесно никой не се е отървал от него. Peace

Съгласна съм с Буболина!
Отиди на невролог, психолог, ако трябва и на психиатър.

# 32
Не се притеснявай,нямаш нищо в гърлото, според мен си с много сериозно тревожно разстройство и неописуемо голяма паника. Същото усещане го имам и аз и живея с него от пет и повече години. Потърси психотерапевт, успокой се желая ти успех.

# 33
  • Мнения: 242
Аз имам певчески възел на гласните струни и изпитвам голяма болка при говор...Предложиха ми операция, но ужасно ме е страх...Да не е същото... newsm78

# 34
  • Мнения: 210
Аз имам подобен проблем боли ме гърлото, но даже не е червено от няколко дена и кашлям. Отидох на лекар - уши, нос и гърло оказа се алергичен ринит. Може и при теб да е алергия, аз до сега съм няма алергия от нищо, но откакто родих се сдобих с няколко Simple Smile ако искаш мога да те пратя при лекаря при които ходя, той оправи детенце когато 3 месеца никои не можеше да ми каже какво му е а той не се оправяше за 2 седмици ми го оправи и сега да чукам на дърво е добре. Но настина е малко и на психическа основа, успокои се, не мисли за лошо, най добре замини на почивка да се разсееш от ежедневието. Успех ако искаш телефона пиши на лична.   bouquet

# 35
Имам абсолютно същия проблем, но първо отидох на невролог. Каза ми че е на нервна почва. Изписа ми Деанксит. Аз прибавих и Аугментин, защото много ме болеше. Пия си ги вече пети ден. Болката отшумя, но усещането за топче в гърлото и дискомфорта в ушите остава. Утре може и аз да се завъртя край УНГ. Щом са ти казали че нищо няма, ще отшуми.Вярвай им. Вървял грип, подобен на коклюш в момента.Различните организми може би реагират по различен начин.

# 36
аз имам съвсем същия проблем само че започна да ме боли и ухо но ме е супер стах да отида на унг

# 37
Имам същия проблем - Мисля да отида на УНГ ,но каквото и да е това смятам да го преборя  - Вярата лекува много неща - И това че има вероятност да е на нервна почва - Мисля че е много вярно защото - Доколкото си спомням всичко започна от някакви панически атаки на тревожност - И аз се чуствах се едно съм в сън - Болки в гърлото - Лимфни възли - Подути сливици - Лош дъх идващ от вътрешностите ми ,а недай си боже някой да направи грешката да се напуши в такова състояние и познай какво ще му се случи - Казвам го от личен опит - Буквално може да се стигне до лудост! Значи искам да отбележа че насочената негативна енергия също засяга тези части за който става въпрос - Така че който вярва да отиде и един път да се консултира с някой ходжа или нещо като духовен лечител ! ! ! Всичко хубаво  - Много ясно че ще се справим и с това - Стига да вярваме в позитивното и да знаем какво искаме  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 1 735
merypav, случайно попаднах на тази тема и ме заинтригува.
Мъжът ми изживява същите неща с българските лекари и здр. система в момента. ПРи него пък има някакво топче от дясната му страна и никой все още не може да му постави диагноза, само го пращат от доктор на доктор. Сега е към края на втория си антибиотичен курс, а файда никаква, диагноза - също никаква!!!  Close

Кажи какво стана с теб? Разбраха ли какво ти има, добре ли си сега?

# 39
  • Мнения: 1 984
merypav, случайно попаднах на тази тема и ме заинтригува.
Мъжът ми изживява същите неща с българските лекари и здр. система в момента. ПРи него пък има някакво топче от дясната му страна и никой все още не може да му постави диагноза, само го пращат от доктор на доктор. Сега е към края на втория си антибиотичен курс, а файда никаква, диагноза - също никаква!!!  Close

Кажи какво стана с теб? Разбраха ли какво ти има, добре ли си сега?
пуснете нова тема и опишете всичко - изследвания, коя лява страна, възраст, лечение... само така можем да сме ви от помощ.

# 40
Здравейте,

Аз мъж на 25, от две седмици имам топка в гърлото, като чуждо тяло. Втриса ме и ми се гади.

Едвам взех направление и утре съм в ИСУЛ при някой от професорите.

Много ме е страх, защото пих антибиотици и други лекарства и нищо не ми помогна.

Мисля че имам тумор на ларинкса.

# 41
  • Мнения: 242
Здравейте,

Аз мъж на 25, от две седмици имам топка в гърлото, като чуждо тяло. Втриса ме и ми се гади.

Едвам взех направление и утре съм в ИСУЛ при някой от професорите.

Много ме е страх, защото пих антибиотици и други лекарства и нищо не ми помогна.

Мисля че имам тумор на ларинкса.


Спокойно бе човек...Говориш глупости...Или си пипнал някой зимен вирус и си просто болен, или такива нерви те тресат, че просто не е истина. Знаеш ли колко неща се получават на нервна почва?! Успокой се...Ще видиш, че изобщо си далеч от истината и нямаш никакви тумори.

# 42
А ти какво би си помислил(a) ако имаш топка в гърлото?

На всичко отгоре издавам и пърхащ звук като вдишвам.

Света е изключително коварен, не разбирам как може да има толкова болести.

Скъсах се да рева - не издържам психически.

Направих си и план за самоубийство да съм подготвен за утре.

Алергичен съм към едно лекарство.

Сбогувам се с близките, пия го и почивам.

Чиста работа.







# 43
  • Мнения: 153
Преди малко се прибрах от болницата...не е рак - остър ларингит ми поставиха като диагноза. Чуството е отвратително.

Ще съм на антибиотици една седмица.

# 44
  • Мнения: 242
Преди малко се прибрах от болницата...не е рак - остър ларингит ми поставиха като диагноза. Чуството е отвратително.

Ще съм на антибиотици една седмица.



Знаеш ли аз колко съм зле с гърлото и от колко време?! Минаха ми същите мисли като теб, скъсвах се от рев и се чувствах ужасно. Имам певчески възел на гласните струни...Не го пожелавам на никой...Радвам се, че при теб е ларингит...Не се притеснявай...Ще отмине и ще го забравиш...Проблемът е, че при мен нещата са гадни и нямам никаква алтернатива освен операция, която отлагам непрекъснато от страх, ужас и паника. Бях създала даже и тема за това...Както и да е. Не искам излишно да ти всявам сега и от моите проблеми. Лекувай се и мисли положително за празниците и хубави неща...

# 45
  • Мнения: 153
Операцията е лека - на другия ден си на крак и можеш да говориш.

Няма причини за притеснения и при теб. Говорил съм лично с пациентка оперирана преди 1 седмица в ИСУЛ. Жената е доволна и каза че няма болки, малко повечко пари е похарчила, това е.

Каквито и диагнози да ни поставят трябва да продължаваме напред.

Живота е една постоянна борба!

Успех и пиши пак за твоя проблем и къде смяташ да се лекуваш?

# 46
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Трябва да съм полудяла, за да напиша този пост, но няма как - решавам се вече, защото до понеделник ще се пръсна от страх. Явно темата се превръща в "За страховете, идващи с болките в гърлото".

При мен проблемът е, че сутринта, като станах (аз нямам сливици - имала съм и гнойна ангина и съм се гледала на огледалце - нямам сливици отстрани, както имат други, с възпалено гърло. Имам само едно, като сливица, което ми виси по средата на гърлото), та като станах днес - това, средното беше се надуло цялото - червено на кръв и дебело, дебело и виси до долу, до езика чак. Аз дори като станах, помислих, че е храчка и се засилих да го "дръпна" и изплюя в мивката, и тогава усетих, че си е някакво мое месо. Ужас, хора! Ужас! Уплаших се много. Гледах го с огледалце и се чудех какво е това. А гърлото - на кръв, и малко като гной отстрани.
Ужасът ми се допълва от това, че преди месец сънувах една жена (май същата сънувах, като заченах момчил, и ми каза, че бебето е момче) и тя ми каза, че ще хвана рак на гърлото  Cry. Преди няколко дни сънувах, че попадам в болница, припадам, слагат ми капки в гърлото, че да идат към носа и ушите  newsm78, и като звъннах на мъжа ми да му кажа, той ревеше на телефона и каза да не мърдам от болницата - щял да вземе дацата от детските и идвал право при мене. Но все ревеше и аз го питах какво е станало с мен и защо реве. Той така и не ми каза какво са му казали докторите, но аз го питах дали е рак на носа (или гърлото - май беше носа, не помня) и той се разрева по-силно.

И днес цял ден съм в стрес.

Да кажа по-важното. Снощи (нали срещахме НГ) пихме и ядохме у нас. Алкохол почти не пих, в 12 часа се чукнахме с детско, ягодово "шампанско" на Алекс и това беше. В 4 часа сутринта си изповръщах червата. Не зная защо. Мих си после зъбите и се жабурих с такава вода за уста - тия ментоловите води на Астера, сините. Според моя мъж киселините, които са преминали през гърлото при повръщането, са раздразнили това висящото - сливица ли е, кво е, а пък ментоловата вода го е довършила и се е възпалило.
Всеки случай, самият той, днес изрично каза да мина да си направя всякакви изследвания, като почнем работната седмица. Много ме е страх и сега чета за гърлените тумори. Страх ме е и цял ден се радвам на децата си и си представям как се чувстват хората, които знаят какво им предстои, и че краят им идва  Cry

Боже, дано е само възпаление.

Някой от вас бил ли е така?

# 47
  • София
  • Мнения: 642
galaUSA, не се шашкай така. Аз също нямам сливици, но ако знаеш само какви ангини правя. С ужасни болки. А на това в средата което виждаш му се казва "петлец", не е сливица. И е възможно да си го раздразнила с нещо, за да се подуе така. Понякога се подува при повръщане - от киселините. Не се притеснявай излишно, а след празниците посети специалист УНГ. Или ако можеш още сега иди в някой спешен кабинет. Не за друго, а просто да се види в момента какво е положението, а и да ти предпишат нещо с което да облекчиш болките. Не се притеснявай толкова  Simple Smile
Пиши как се развиват нещата.  Стискам палци  Peace

# 48
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Снощи до три часа седяхме с мъжа ми да гледаме филми и гърлото все си ме дереше и болеше. И едно такова усещане, все е дно някой ме е натиснал с пръст, томно на "дупката" - онова, дето е в средата, на нивото на ключиците - охххххххх, хич ме няма в тези обяснения. И до три часа все идвах да гледам в темата за отговори. Нямаше.
Сутринта станах късно - в 10*30 и право в хола - да приготвя закуската, чая, кафето. Шетам си зад бара и изведнъж се сещам за вчерашната ми трагедия. Просто болката си е отишла. Имам много лека болка при преглъщането, ама лека, обаче това, което беше вчера, вече го няма.

Дъгичке, непременно ще посетя доктор, защото трябва да се знае определено има ли ми нещо или просто си ми има нещо друго  smile3538 - на мозъчно ниво  Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 642
galaUSA, не се притеснявай. Сигурна съм, че е от повръщането. На мъжът ми му се е случвало така. След едно зверско преяждане се беше понатровил с нещо изглежда и после се скъса да повръща. След това "петлецът" му беше червен като домат и беше надут.
Ще се оправиш, но посети и доктор за всеки случай. Peace

# 50
  • Мнения: 129
здравей , според мен всичко е на нервна почва.Не се притеснявай посети унг специалист и задължително психолог или психиатър.Като ти чета мислите за такива страшни болести все едно се гледам преди около година.До тогава не знаех че имам паническо разстройство.
Сега пия антидепресанти и се чувствам добре.Ето някой от симптомите:
http://www.evropea.com/panic_symptoms.html

# 51
  • Мнения: 1 311
Здравейте и от мен! Аз от 2-3 месеца имам проблем с гърлото, не ме боли но от носоглътката непрекъснато се стича секрет, който преглъщам. Много ми е притеснено, но ме е страх да отида на лекар. Изпитвам ужас от доктори и от диагнози, много ме е страх. Затова си стоя така в неведение и си трая. От време на време усещам и вкус на кръв в устата но той май ми е от венците, и те са ми възпалени и не предприемам мерки. В момента лекувам паническо разстройство и не ми се обикаля по други доктори. Баща ми има синузит, дали път не е наследствено и аз да го развия, незнам...Баси и болестите, човек да се депресира само като слуша....рак на това, рак на онова. УЖАС...

# 52
  • София
  • Мнения: 4 423
galaUSA , здравей мила.
Същото, ама същото преживях и аз преди 4 години, до такава степен бях ужасена, че ходех на УНГ сутрин и вечер, не се шегувам и не лъжа, обикалях София, където видех частна клиника и хоп - там, има ли УНГ значи ще ме прегледа и познай -  нищо, ама нищо.
Само ужасна хипохондрия, ужасна фобия от рак, започна от гърлото, точно от там.
Пиши как си, беше ли на лекар, сигурна съм, че няма нищо, поне нищо опасно.
Спокойно, недей така.  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 820
здравей , според мен всичко е на нервна почва.Не се притеснявай посети унг специалист и задължително психолог или психиатър.Като ти чета мислите за такива страшни болести все едно се гледам преди около година.До тогава не знаех че имам паническо разстройство.
Сега пия антидепресанти и се чувствам добре.Ето някой от симптомите:
http://www.evropea.com/panic_symptoms.html
И аз така мисля.Всичко е на паническа основа.И аз го имам това чувство дори в момента,дори постоянно.Може би защото все съм с малката и все нямам време за лекари не съм отишла,но май е по добре.Нищо ми няма и толкова,Някога-когато имам спокойствие на душата си всичко ще е наред-сигурна съм....

# 54
Здравейте момичета и момчета, много се радвам че имам удоволствието да ви пиша! Седнах пред компютъра, защото преди малко усетих в устата си вкус на кръв и не можах да преценя от къде е. И аз съм малко "луда"- поставям си постоянно страшни диагнози, а на УНГ съм ходила поне 100 пъти през последните 3 години. Последният път когато отидох, лекарят толкова обстойно ме прегледа , гледа ми в гърлото с огледалце и какво ли още не, и накрая аз казах "Имам рак нали?!", а той толкова мило се усмихна и  ми каза " Не моето момиче ти просто полудяваш"! И така си живея, като преглъщам ме боли гърлото, от днес усетих и вкус на кръв, но си казвам "Аз съм просто луда"! Снощи помолих мъжа ми, ако умра да си намери жена която ще гледа детето ни, но той си помисли, че се шегувам и се усмихна! Не ме боли само  гърлото, боли ме корема,  болят ме гърдите и постоянно напипвам бучици, усещам болка зад едното си ухо и надолу по жилата, поставям си диагноза менингит, просто мога да си поставя диагноза дори ако ме заболи и пръста на крака, но няма да си помисля че ми е стискала обувката, а че ми гангреснясва пръста.......   Мисля , мисля май съм много луда, но си давам сметка защо е така, защото ме е страх какво бих правила без любимите ми същества, никога преди да имам дете не съм си помисляла за болести и никъде не ме  е боляло. Пишете!

# 55
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Здравейте момичета и момчета, много се радвам че имам удоволствието да ви пиша! Седнах пред компютъра, защото преди малко усетих в устата си вкус на кръв и не можах да преценя от къде е. И аз съм малко "луда"- поставям си постоянно страшни диагнози, а на УНГ съм ходила поне 100 пъти през последните 3 години. Последният път когато отидох, лекарят толкова обстойно ме прегледа , гледа ми в гърлото с огледалце и какво ли още не, и накрая аз казах "Имам рак нали?!", а той толкова мило се усмихна и  ми каза " Не моето момиче ти просто полудяваш"! И така си живея, като преглъщам ме боли гърлото, от днес усетих и вкус на кръв, но си казвам "Аз съм просто луда"! Снощи помолих мъжа ми, ако умра да си намери жена която ще гледа детето ни, но той си помисли, че се шегувам и се усмихна! Не ме боли само  гърлото, боли ме корема,  болят ме гърдите и постоянно напипвам бучици, усещам болка зад едното си ухо и надолу по жилата, поставям си диагноза менингит, просто мога да си поставя диагноза дори ако ме заболи и пръста на крака, но няма да си помисля че ми е стискала обувката, а че ми гангреснясва пръста.......   Мисля , мисля май съм много луда, но си давам сметка защо е така, защото ме е страх какво бих правила без любимите ми същества, никога преди да имам дете не съм си помисляла за болести и никъде не ме  е боляло. Пишете!


Ти чак като гост си влязла от притеснение да не те осмеят тука. Споко, мила. Дано всичко е наред. Не ми харесва напипването на бучици, то може и мастни жлези да са просто. Прегледай се за тях специално. Ние с моят доктор се разбрахме февруари да почнем поредица изследвания. Но мисля, че съм добре засега.

От сърце пожелавам на всички да сме посто луди (Лудостта е живот, просвелението носи смърт  Simple Smile), но да сме живи и здрави  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 4 423
Здравейте момичета и момчета, много се радвам че имам удоволствието да ви пиша! Седнах пред компютъра, защото преди малко усетих в устата си вкус на кръв и не можах да преценя от къде е. И аз съм малко "луда"- поставям си постоянно страшни диагнози, а на УНГ съм ходила поне 100 пъти през последните 3 години. Последният път когато отидох, лекарят толкова обстойно ме прегледа , гледа ми в гърлото с огледалце и какво ли още не, и накрая аз казах "Имам рак нали?!", а той толкова мило се усмихна и  ми каза " Не моето момиче ти просто полудяваш"! И така си живея, като преглъщам ме боли гърлото, от днес усетих и вкус на кръв, но си казвам "Аз съм просто луда"! Снощи помолих мъжа ми, ако умра да си намери жена която ще гледа детето ни, но той си помисли, че се шегувам и се усмихна! Не ме боли само  гърлото, боли ме корема,  болят ме гърдите и постоянно напипвам бучици, усещам болка зад едното си ухо и надолу по жилата, поставям си диагноза менингит, просто мога да си поставя диагноза дори ако ме заболи и пръста на крака, но няма да си помисля че ми е стискала обувката, а че ми гангреснясва пръста.......   Мисля , мисля май съм много луда, но си давам сметка защо е така, защото ме е страх какво бих правила без любимите ми същества, никога преди да имам дете не съм си помисляла за болести и никъде не ме  е боляло. Пишете!

По - луда от мен не си сигурно Wink, като имам време ще ти пиша за някой неща, аз съм ги преживяла 100 пъти, но няма оправяне май Confused Регистиррай се око искаш и ми пиши на лични, поне ще те разбера - нали сме от една порода  bouquet

# 57
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Здравейте момичета и момчета, много се радвам че имам удоволствието да ви пиша! Седнах пред компютъра, защото преди малко усетих в устата си вкус на кръв и не можах да преценя от къде е. И аз съм малко "луда"- поставям си постоянно страшни диагнози, а на УНГ съм ходила поне 100 пъти през последните 3 години. Последният път когато отидох, лекарят толкова обстойно ме прегледа , гледа ми в гърлото с огледалце и какво ли още не, и накрая аз казах "Имам рак нали?!", а той толкова мило се усмихна и  ми каза " Не моето момиче ти просто полудяваш"! И така си живея, като преглъщам ме боли гърлото, от днес усетих и вкус на кръв, но си казвам "Аз съм просто луда"! Снощи помолих мъжа ми, ако умра да си намери жена която ще гледа детето ни, но той си помисли, че се шегувам и се усмихна! Не ме боли само  гърлото, боли ме корема,  болят ме гърдите и постоянно напипвам бучици, усещам болка зад едното си ухо и надолу по жилата, поставям си диагноза менингит, просто мога да си поставя диагноза дори ако ме заболи и пръста на крака, но няма да си помисля че ми е стискала обувката, а че ми гангреснясва пръста.......   Мисля , мисля май съм много луда, но си давам сметка защо е така, защото ме е страх какво бих правила без любимите ми същества, никога преди да имам дете не съм си помисляла за болести и никъде не ме  е боляло. Пишете!

По - луда от мен не си сигурно Wink, като имам време ще ти пиша за някой неща, аз съм ги преживяла 100 пъти, но няма оправяне май Confused Регистиррай се око искаш и ми пиши на лични, поне ще те разбера - нали сме от една порода  bouquet

 Peace само и аз да намеря време да си поизчистя личните, че там е фул!

# 58
  • Мнения: 34
Здравейте!
Става въпрос за сестра ми.На 32 години е и преди седмица напипала нещо като топче на шията,в областа на ларинкса.Вижда се когато изпъне глава назад.Не се напипва като отделно образувание,защото такова нормално се намира и от другия край.По скоро е по-голямо в сравнение с това от другия край.Все едно хрущялчето от дясно е по-голямо от лявото.Мисля,че щитовиден хрущял му беше името ThinkingПреди не беше така.Други симптоми няма.Единствено казва,че чувста шията като схваната.За лекар не иска и да чуе.Вече си е поставила диагнозата рак на ларинкса или щитовидната жлеза и вече се чуди,кой ще и гледа детето.Дотолкова е психясала,че и мен зарази... Sad.Мислите ли,че имам основание за безпокойство?Ще я накарам да отидем на лекар,но незнам кога ще успея да я склоня.Знам,че е трудно да ми отговорите така,но ми е мн.притеснено и търся успокоение.
Предваритено ви благодаря!

# 59
  • Мнения: 23
merypav,  и аз мисля, че може да е на нервна почва, гърлото ти се свива, какво преди да заплачеш, но много по-силно и болезнено и не отминава и понякога не ти излиза глас, не ти стига въздух и ти присяда, аз лично вземам валерян, по принцип трябва да е някакво успокоително от този род. Случвало ми се е и да направя алерги веднъж от дълъг прием на едни капки за нос, като преглъщах все едно буца имам и не мога да я глътна и болки. Биха ми една инжекция, не помня името, онова дето се бие при алергичен шок, спрях капките и отмина.
На братовчедка често й пада гласа и сега при прегледите от трудовата медицина я посъветвали да си направи ларингоскопия - та от нея знам, че тя е по здравна каса, с направление, поискай да ти дадат.
И понеже тук на няколко места се спомената болки в гърлото от възпаление, да споделя. Аз преди 2 дни бях със силни болки в гърлото, но от настинка, опитах всякакви хапове и фъскала от рекламираните, нямаше дълго облекчение. Но понеже пия Цитросепт профилактично и си направих една чаша и го пих дълго, като го задържам в устата, само това ми помогна, няколко часа не ме болеше. Той е хранитялна добавка, не е по рецепта, но убива бактериите и аз лично съм много доволна, ползвала съм го по много поводи.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 17:26 от vanila_varna

# 60
  • Мнения: 187
Не съм изчела цялата тема, но защо те пробваш с Цитросепт? Има много информация за него в нета. Помогна на мъжа ми точно при много силна и упорита болка в гърлото.

# 61
Здравейте мамчета, момичета и момчета...
Прочетох цялата тема и искам да споделя нещо с Вас. И ако мога и да спомогна за подобрението на здравословното и психичното ви състояние.
Преди 2 години ме заболя гърлото и ме боля 2 месеца. Ходих до личната си докторка тогава и тя ми изписа антибиотик.... Уж мина, пак болки, смучех какво ли не... всякакви лекарства пих, болката ту утихва, ту се засилва....И така мина си 1 месец. Отново отидох при личната, а тя доволно ми се скара, че миналия път не съм си излекувал зачервеното гърло....и отново антибиотик. И пак 1 седмица, уж мина, но отново ме заболя....И тогава взех да чета по интернет всякакви здравни портали и теми свързани с гърлото. Оказа се, че подобни симптоми (трудности при преглъщането, дращене, парене, сякаш имаш бръснарски ножчета, невъзможност дори да си кажеш името..., болки отвън, болки отвътре, сякаш нещо ти е заседнало...) има и кандидозния стоматит. Вид гъбично заболяване, протичащо със зачервено гърло и гореспоменатите симптоми... И тогава отидох до Стоматологичния факултет в Пловдив и потърсих доктор по заболяване на оралната лигавица...Диагнозата се потвърди, предписаха ми Дактарин гел - и точно за 3 дни мина всичко....За много дълъг период от време....Докато не дойде тази година....
На 4 януари ме заболя гърлото, на 3 ден отшумя...Но след 2 дни отново и така не периоди почти 3 месеца...Отидох до новия си личен доктор и му споделих случката... Каза ми, че няма да ми навреди да повторя лечението с Дактарина, и ако не ми мине да ида отново за направление за УНГ.... И аз го послушах, уж мина, но отново ме заболя....Имах чувството че не можех да дишам вечер, че нещо ми се стича в гърлото, че нещо е заседнало в носоглътката....Понякога ме пареше все едно някой ми е сложил запалка в него....И накрая отидох на УНГ - категорично ми постави диагноза "алергичен ринит". Аз се учудих. Споделих, че никога не съм кихал, нито ми тече носа, нито ме сърби, нито ми сълзят очите....А той ми обясни, че тази диагноза е обширно понятие и е свързана с различни степени...Това с кихането било най-късната степен на алергията, когато почти е невъзможно да се изкорени... Започнах лечение, което не ми помогно особено.... Отидох на контролен, смениха ми терапията... Има някакъв напредък.... Но.. изведнъж и гласа ми падна, аз пак отдидох при УНГ-то...А той ми казва" от алергията е!!!! И беше убеден, а пък аз си мислих, че е ларингит, че е нещо по лошо от ларингита....Но това, което си мислих, че е секрет в носоглътката, слезе надолу, точно в "дупката" между ключиците и все ме кара да покашлям....
А сега да споделя и неговото обяснение...
Всичко при мен е започнало от вирус, който не съм излекувал успешно. Поради факта, че съм смукал ментови бонбони, лукчета, голия, стрепсилс, фитолор, тантум верде и всички сродни, това, че съм се джабуркал с води за уста (също съдържат ментол - които, ме успокояваха за известен период), затова че пиех ментов чай, който си мислех, че ми подобрява дори и дишането и ми става хубаво от него....съм се АЛЕРГИЗИРАЛ от ментата. Сега вече от 1 месец не употребявам мента. Мия се с хомеопатична паста за зъби, а такива бонбони не употребявам, дори не помирисвам. Дъвки също.
Другото нещо, което ми каза, че вероятно освен ментата, тези симптоми били близки до алергизиране от мухъл... Оказа се, че на стената до леглото където спя има в изобилие..... Пръсках го със препарат за мухъл, после със Доместос Зеро. Изчезна... А с тези две неща които съм направил започнаха да се оправят нещата....
И третото нещо което ми каза, е че донякъде и мозъка ме разболява...т.е. е на психична почва и се затваря един кръг...И ми каза, че част от терапията която ми е назначил е било и едно противостресово лекарство...Защото повечето неща в гърлото , свързани с преглъщането и разните му там чувства....осещания... са на психична почва....
И в крайна сметка се затваряме в един порочен параноичен кръг....
Алергия + Лоши мисли = Болки в гърлото....сякаш буца е заседнала.....

Затова препоръчвам на всички - не се стряскайте, отидете на доктор, почистете мухъла и не позволявайте да се появи наново... Намалете ментовите изделия...(Оказа се, че ментата е силен алерген, има доста материали в Интернет) и се радвайте на децата си и на живота...
Нещата отшумяват от само себе си...

# 62
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Направо ме разплака чак  Embarassed
да си жив и здрав, ти също се радвай на живота  Hug

# 63
По голяма болест от внушението няма.Така, че опитай се малко  да се отърсиш от тази мисъл.Вземи си Gerickpa пие се 10 дни 2 по 1 , 20 дни почиваш и после пак.И аз имах подобен проблем и отидох на хирург онколог, след прегледа ми преписа тези витамини и погледнах на тях септично, но си казах защо да не пробвам - проблема сега го няма. Късмет Wink
 

# 64
По голяма болест от внушението няма.
 

Абсолютно съм съгласна с това твърдение, ох и мен тия странни болки и усещания в гърлото ме хванаха. Все още не съм отишла при личния си лекар, защото не го усещам толкова сериозно, но преди години стана нещо много страшно, изпитвах болки като садиране в гърлото, което предизвикваше парене и задушаване...уффф...беше ужасно, но до колкото си спомням че от само себе си изчезна...ала усещам че пак може да се повтори и искам да го предотвратя...но както очаквах тук участва и психиката, тук някои неща са на психическа основа, и при мен е следното не се тревожа каква е болеста ми, дали е ларингит, ангина или нещо друго, защото знам че има лечение за това, страхувам се от друго, да ли наистина може човек да се задуши от тия странни усещания и болки, както прочетох в по - горните мнения, също и вие като мен сте чувствали задушаване, дали наистина е възможно това? Или си внушавам? Възможно ли е човек да умре от задушаване на гърлото, просто ей така от някакви си болки, парения и странни усещания като буца в гърлото? Анатомията на гърлото така ли е устроена че е възможно наистина да се задушим? Защото най-вече от това се притеснявам...Моля някои да ми отговори.

# 65
  • Мнения: 1 820
Е,как да не е възмоно?Защо до сега не си ходила на лекар?Не си ли чувала че нос,ухо,гърло,сливици всичко е свурзано.Това само по себе си значи че може да те заболи ухото,а да умреш от гърло.Иди на психиатър първо  Peace

# 66
  • Мнения: 2
Zdraveite za 1vi put vlizam tuk i za tova pisha na tazi tema poneje neznam kak da napisha svoq nova.
Az sam na 16g i tazi sutrin se sabudix s edno ujasno useshtane. Pisha na vas poneje mama e na pochivka i az sam s brat mi a toi ne mi obrashta vnimanie  Shocked Close

Nali po sredata na garloto ima edno kato slivica koeto visi na dolo (neznam kak se kazva) Dnes sutrinta kato se sabudix pochna da mi se gadi, i mislix che e neshto ot kafeto i cigarite no minaxa nqkolko chasa,hapnah i ne mi minava.. sega kato se poglednax v ogledaloto.. tova koeto visi tam posredata na garloto mi e stanalo nqkvo super dalgo.. dopira mi se do ezika.. i mi e super gadno i neprekasnato mi se gadi  Cry a ne me boli nito e cherven.. Sad Ako nqkoi moje neka da mi kaje zashto e taka ot kakvo se e poluchilo i kak moje da se opravi poneje mi e ujasno gadno.. :S Blagodarq vi predvaritelno i oshte 1 pat se izvinqvam che pisha tuk a ne na sobstvena tema

# 67
  • Мнения: 604
и аз от 2 седмици имам чувството, че нещо ми е заседнало на гърлото, супер много ме дразни. имам чувството, че се мести веднъж го усещам по-нагоре, после по-надолу. реших да видя за рак на гърлото. Ужасих се- имам симптомите и мисля да ида на лекар да видя какво може да е. и преди ми беше станало така, мина за известно време и сега пак. приятел ми каза, че може да съм го издрала  с по-твърда храна, но за всеки случай ще ида на доктор  Shocked

# 68
  • Мнения: 1 820
Винаги съм мразела да ходя на доктори за нещо което се отнася за мен,виж ако е за дъщеря ми,ги обикалям по 4-5 на ден ако трябва.Обае това -заболя ме днеска гърлото и айде на доктор защото имам рак,не ми се вижда нормално.Идете първо на психо,бе хора. SickТо от толкова предрасъдаци,най-много да си го докарате  Naughty

# 69
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Винаги съм мразела да ходя на доктори за нещо което се отнася за мен,виж ако е за дъщеря ми,ги обикалям по 4-5 на ден ако трябва.Обае това -заболя ме днеска гърлото и айде на доктор защото имам рак,не ми се вижда нормално.Идете първо на психо,бе хора. SickТо от толкова предрасъдаци,най-много да си го докарате  Naughty

 Joy
 Joy
 Joy

# 70
  • Мнения: 42
Дъщеря ми вече 3 седмица е с болки в гърлото . Усеща все едно че има топче в лявата страна на гърлото и се мести от време на време. Същото това топче я дразни  и предизвиква суха кашлица вече трета седмица. Пи едни антибиотик но от него мина само болката в гърлото, а тази на това топче я боли още, а кашлицата продължава. Сега е на втори антибиотик, а кашлицата продължава макар и по слаба, а болката също продължава. В момента освен антибиотика пие и анасоново масло и сироп за отхрачване но кашлицата отново е суха. не знам какво да правя? Остават ни още три дни до края на антибиотика. Дали да изчакам да свърши и отново да я заведа на УНГ? 

# 71
  • Мнения: 1 820
Според мен заведете детето при друг лекар,нека пуснат гърлен секрет,пуснете ако трябва кръв и урина.Ама тва да го тъпчете с АБ,и сега този,после онзи,па с който стане, си е живо кощунство! ooooh!

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
пепи и аз съм на мнение, че трябва да се пусне гърлен секрет. Тези доктори като започнат да изписват АБ ей така на посоки ... ooooh!

# 73
Здравейте. Чета в тази тема че има много хора с мойте симтоми. От две седмици имам болка в лявата част на гушата точно под челюстта и на пипане имам чуството че има опъната жилка. От три дни обаче болката слезна в областта на адамовата ябълка. жена съм на 30години и тежестта която чувствам и чувството за подутост ме притеснява . Отидох на ендокрилог защото джипите реши че щом нямам болка в гърлото и температура не съм за УНГ доктор. Като се наведа надолу усещам че нещо ми пречи на гърлото. Четох в нета че рака на ларингса се съпровожда с промяна на гласа и подобни симптоми при мен ги няма. Със сигурност ще отида на УНГ но за мое успокоение ще се радвам ако някой сподели тук да ли е имал тези проблеми. Нямам болка в ушите и други подобни просто тежест в гушата и чувството че ми пречи нещо.

# 74
  • Мнения: 5
Здравейте мили мами,
От няколко дни чета какво сте писали по темата и немога да се реша да пиша, но ето че го сторих.
Аз съм на 30г. и имам проблеми с гърлото, преди 2 месеца изкарах ангина и след това грипа с хремата и кашлицата и от тогава започнаха проблемите ми. Първоначално усещах страхотно парене в гърлото и устата, имах и обложен език. Появи се чувство че все едно имам постоянна храчка в гърлото, която все ме кара да се изкашлям, а сега започна и леко да ми се променя гласа. В общи линии е това, но много ме е страх, знам че трябва да отида на лекар и ще го направя, но такъв ужас изпитвам какво ще каже лекаря,че направо тръпки ме побиват. При нас в службата почина един човек, който го оперираха от рак на гърлото и аз така се стресирах, че имам чувството че ще полудея. А най-вече се притеснявам за сина ми, който е на 5г. и все още има нужда от майка си.
Извинете ме ако пиша объркано, но пиша и плача.

# 75
  • Мнения: 206
Здравейте мили мами,
От няколко дни чета какво сте писали по темата и немога да се реша да пиша, но ето че го сторих.
Аз съм на 30г. и имам проблеми с гърлото, преди 2 месеца изкарах ангина и след това грипа с хремата и кашлицата и от тогава започнаха проблемите ми. Първоначално усещах страхотно парене в гърлото и устата, имах и обложен език. Появи се чувство че все едно имам постоянна храчка в гърлото, която все ме кара да се изкашлям, а сега започна и леко да ми се променя гласа. В общи линии е това, но много ме е страх, знам че трябва да отида на лекар и ще го направя, но такъв ужас изпитвам какво ще каже лекаря,че направо тръпки ме побиват. При нас в службата почина един човек, който го оперираха от рак на гърлото и аз така се стресирах, че имам чувството че ще полудея. А най-вече се притеснявам за сина ми, който е на 5г. и все още има нужда от майка си.
Извинете ме ако пиша объркано, но пиша и плача.

Недей миличка да плачеш, успокой се малко! Аз знам как се чустваш, защото съм на същия хал- след прекарана пневмония имам все болки, през месец, два пия АБ, и започнах да си внушавам всякакви смъртоностни болести, как децата ми ще останат без мама, не  мога да мисля за друго-само това ми е в главата!
Може би 90% е на нервна почва тази болка, но иди на лекар, не се притеснявай, по-добре по-рано да вземеш мерки, сигурно ще е нещо безобидно! Нека ти направят изследване за бактерии, които не са толкова страшни, ако ги имаш, лекува се с АБ!
Стана ми жал като прочетох поста ти, защото и аз така се чувствам понякога-безнадеждна и уплашена!
Късмет ти желая!

# 76
  • Мнения: 5
Благодаря за милите думи abina, дано да е нещо безобидно!
А ти къде ходи на УНГ?

# 77
  • Мнения: 206
Аз не съм от София и да ти кажа едва ли ще ти върши работа, взеха ми секрет от гърлото,направиха ми изследвания, но нищо.....Пих си АБ и така, докато пак не ме удари!

# 78
as sam v sa6toto polojenie neznam kakvo da pravia 6te otkaca

# 79
Здравейте,аз на същия хал вече 4 месеца,постоянно по доктори.Аз съм на 30 години и съм майка на 2 дечица,като малката ми е само на  10 месеца.И вместо да се радвам на дечицата си аз се размотавам по доктори,защото постоянно нещо ме боли.Правиха ми скенери,рентгенови снимки,облъчих се хубаво и всеки вика нищо ти няма,полудяваш.Преди 1 месец бях болна от гноен синузит и даже пункция ми правиха.Сега пак почна да ме наболява гърлото,ходих днес при личния и ми пусна носен и гърлен секрет и да видим какво ще излезе.Аз сега пак ще лудна,дали да отида и на УНГ,да не е нещо лошо.Да ама личния вече не иска да ми дава направление,понеже му омръзна.А аз нямам все пари да си плащам.Кажете ми да чакам ли секрета в четвъртък.

# 80
  • Мнения: 206
Ето и аз пак тук!
От вчера пак с адски болки в гърлото, не мога да дишам!
Отидох при личния-гнойна ангина!
Аб Азитрокс ми предписа!
Вече ми омръзна от това гърло, през месец през два, айде АБ!Уж ми правиха изследване за секрет и нищо и пак.........
Чувствам се много зле,но най-вече психически, понеже всички видове диагнози, свързани с болки в гърлото си ги поставям.........

# 81
  • Мнения: 1 893
И аз съм тук-също на АБ. Всеки месец е това! Дайте да опитаме нещо алтернативно,че ми писна от тия АБ! Някой знае ли бабешки лек,то друго не ни остава Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт