Работещи майки 2006 г. - тема 13

  • 21 338
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Eдин човек си карал Харлито по калифорнийския плаж, когато изведнъж небесата се разтворили над него и с гърмящ глас Господ му проговорил:
'Защото цял живот си се стремял да си ми верен, ще изпълня едно твое желание.' Човекът спрял мотора си и казал:
'Издигни мост до Хавай, че да мога да карам дотам всеки път когато поискам.'
Господ му отговорил:
'Желанието ти е материално, помисли за огромното предизвикателство на такъв тип начинание, за подпорите, които трябва да се се издигнат чак от дъното на Тихия океан и тоновете бетон и стомана, които ще са необходими! Това ще изчерпи много природни ресурси! Мога да го направя, но ми е трудно да приема стремежа ти за материални блага. Не бързай, помисли си и си пожелай нещо, което да е в полза на цялото човечество.'
Човекът с Харлито помислил помислил и накрая казал:
'Господи, бих искал аз, а и всички други мъже да можем да разбираме жените; искам да знам какво чувства жената, какво си мисли, когато ме наказва с мълчание, когато плаче, какво всъщност има предвид, когато казва, че всичко е наред, и най-вече искам да знам как мога да направя една жена истински щастлива.'И Господ му отвърнал:
'Две или четири платна искаш на тоя мост?
 Joy Joy Joy
http://advertising.mailonsunday.co.uk/cinema_ad/
 Отдавна не съм ви давала такива нещица   Wink Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=271680.0

# 61
  • Мнения: 1 668
Оф, Равия... Смях се с глас като четах темата... Уникална просто.

# 62
  • Мнения: 993
Честита Баба Марта!



Пожелавам ви слънчево пролетно настроение и най-вече здраве!
И на нас си пожелавам същото, че са ми болни и бебчо и татко му  Sad
Аз вчера си направих сметката без кръчмаря. Както се канех на дълги разходки в слънчевото време, така сега пазя стаята, слушам как Иван мрънка и се чудя как да му помогна... Хубавото е, че днес вече няма температура. Ако и утре е така, във вторник пак може да излиза, но без мене, че аз съм в командировка до четвъртък. Ох, за пръв път го оставям болен и ми е едно свитоооо.

# 63
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Наталче  Hug

# 64
  • Мнения: 1 584
Миньон, бързо оздравяване на всички вкъщи Hug

Аз другата седмица съм на курс по цял ден Tired Добре, че в петък успях да посвърша голяма част от новия проект - шефа беше доволен, дано утре сутрин не се е събудил с нови изисквания Wink

На вас пожелавам приятен почивен ден!

# 65
  • Мнения: 993
Мерси! Големият вече е почти здрав, а малкият върви на оправяне. Аз обаче не съм доволна от себе си - къщата ми на нищо не прилича, работата прогресивно изостава, а аз се чувствам грозна, апатична и внезапно затъпяла. Мрън, мрън, мрън...

# 66
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Наталкееееееее,всички сме на тоз хал, с малки изключения! Ела, бързо тук  Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 1 584
Миньон, бухни се във ваната за поне 1ч и света ще изглежда малко по-добре Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 1 241
ЧЕСТИТ 3-ТИ МАРТ, МОМИЧЕТА!!!


Ех, че време - страхотно! Точно така както беше и нашето настроение!
Имахме гости - три семейства  Party с две мноооого сладки дечица. Ето вижте какви сладури са:

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 14:14 от Дю

# 69
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Честит празник и от мен,мили момичета!  bg bg
 Ето пак малко смях
Бисери от аптеката

- Дайте ми един ГЛИСТЕР аналгин.

Kалиев сперманганат имате ли?

Една скилидка Аналгин

-Аз съм от тези, дето пият гинко, за да не забравят да си вземат виаграта.

Членник Балкански имате ли?

сироп на д-р Тайсън

Презервативи Дурасел да ми дадете.

-Дайте ми чайкафарма
- Моля?!
- чайкафарма - за високо кръвно.....

хапчета за заплес (запек)

Можете ли да ми поправите "черчеветата" на очилата?

Тези хапове за изрусяването(оросяване)вече не ми вършат работа.

Копчета за хлебарки имате ли?

едно бухтерче аналгин
колгейт макс грип

дай 1 блистер от ония моите /на шайкафарма/

Какво е разписанието на това хапче?

Тирамифлу (Терафлу) имате ли?

Колко струва гали премагали ?

Морунови апчета (рибено масло)

-Имате ли свещички?
-За какво?
-Как за какво?...За гъзъ...!!!

Вагинални таблетки за през устата

Шишенца за цокане

Да имате ежедневни превръзки на Севъндейс?

Обезчестяващ спирт

течен аспирин имате ли? Joy Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: 1 336
Аз обаче не съм доволна от себе си - къщата ми на нищо не прилича, работата прогресивно изостава, а аз се чувствам грозна, апатична и внезапно затъпяла. Мрън, мрън, мрън...
Да не си бременна  newsm78 защото и аз се чувствам така последната седмица  newsm78

# 71
  • Мнения: 1 668
Оф, мамиииииииииии, мен пак ме джаснаха сутринта... Чакахме кат 2 часа и тая гъска, дето ме удари чак след 1 час и 58 мин се сети че може да предложи пари и да си ходиме, ама я отсвирих. сега пак трябва да си оставя колата на сервиз и да се чудя с кво да се придвижвам 1 седмица. Егати простотията. Ама верно съм си пресечна точка на пътищата на всички идиоти в тая държава.

# 72
  • Мнения: 4 970
Герчо, ти си пресечна за идиотите, а мъжа ми за дърветата.Аз ,май не ви казах моя мъж какво го сполетя на 1 март.Един огромен клон от дърво ми се заби в колата през стъклото, както си пътувал #Crazy.И се забива в седалката до него на 10 см от него...Та- чака Кат, та пожарната да режат кола...абе- лудница.И вси4кото това се разиграва в 12 през нощта, навръщане от Плевен.Егати  малоумието.За 3 часа минава  400км и тъкмо преди да се прибере вкъщи , насред китната ни столица, да ти се слу4и такова нещо ooooh!.Няма да ви казвам аз пък в какви филми се вкарах, след като го 4акам да се прибере, той закъснява , а на вси4кото отгоре и телефоните не си вдига.Скъси ми се живота Sick.На всичкото отгоре аз самата имам зверска катастрова също на 1 март...явно ще трябва да си  правим курбан,ама- добре че е бил малкия Дявол Praynig
Иначе да ви кажа че моята колечка вече е без гипс и се връща на работа тази седмица, та ще ми намалее работата Party. БОнус- ще почивам и събота и неделя Shocked-това не знма от кога не ми се  е случвало...Ще се чудя пък какво да правя с толкова мнгоо почивни дни Joy
Мацки, я да ви питам за идеи за подарък на майка ми- след седмица има РД и то юбилей- прави 50, а аз съм блокирала тотално и нямам никакви идеи newsm78

# 73
  • Мнения: 2 109
Аз обаче не съм доволна от себе си - къщата ми на нищо не прилича, работата прогресивно изостава, а аз се чувствам грозна, апатична и внезапно затъпяла. Мрън, мрън, мрън...
Да не си бременна  newsm78 защото и аз се чувствам така последната седмица  newsm78

ако сега кажеш, че никой не може да изчисти както ти би го направила, казвай навреме, да сменяме името на темата, бебето да е в множествено число Joy

гер4о, велмар...какво праавите бе хора... ужас...
гер4о, иван как е днес?

имам чувството, че половината форум е бил в плевен... обиколихме всички паркове, един щеше да сгази Кайо на една пътечка в кайлъка, егати и парка... коли минават с 50 км/ч по пътеките... няма да стъпя там повече.
на връщане ни отне около 30 мин да минем през първия тунел по магистралата, и като погледнах колко бензин имаме, казах: първата отбивка за обратен и марш в правец. удължихме си почивката с още 5 часа, мног весело. намерихме едно страхотно ресторантче малко преди правец, Кайо се запозна с едни кози, които до последно наричаше куче. виж вече кравите нямаше как да ги обърка.. и трактори имаше, те минаха за багерче...
абе супер изкарахме Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 336
Роза, Велмар ... ужас  Cry добре че всички са живи и здрави  за ламарините не се ядосвайте Hug
Аз още не съм качила снимките от РД на Мишо  Embarassed Embarassed Embarassed
Супер дезорганизирана съм станала  Rolling Eyes
Тия хора побесняха около мен  Shocked преди малко им казах да си пооправят работните места и сега влачат едни метли  ooooh! ooooh! ooooh! пренасят кашоните с канцеларските материали отивам да видя защо откачиха така  Shocked това е ИТ все пак...

Общи условия

Активация на акаунт