Работещи майки 2006 г. - тема 13

  • 21 363
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 584
с тоя курс съвсем ви изпуснах дирите Rolling Eyes Надявам се всички да са добре и да сте си починали по празниците Hug

# 76
  • Мнения: 1 241
И аз ви изпуснах дирите, не мога да смогна тия дни.

Герчо, Велмар, хубаво е, че всичко се събира в колите  Hug Как е Иван? Забрави ли вече неприятните преживявания с болниците?

Майра, ти как си? А бебо?

Кали, отказахте се от идване насам. Защо? Кога мислите да идвате?

Хора, откакто се върнах на работа след едномесечния болничен се чувствам по-зле. Мисля, че има дни, в които си губя времето, когато ходя на работа!
Просто няма работа в момента при нас. Даже минахме на съкратено работно време, почиваме в петък. Ще изчакам известно време и ще мисля нещо.

Кате, хайде чакаме сникмки от празника.

Равия, добре, че си ти да пускаш от време на време смях! Пиши по-често!

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 77
  • Мнения: 4 970
Герчо, честит ти рожденник Hug Да ви е жив и здрав, много щастлив и палав.А на теб с таткото- здрави нерви , за да му издържите на темповете Joy

Аз пак  съм в някакво мързеливо състояние.ХОдя си кротко на работа и кретам ден за ден.
За РД на майка ми реших да ги изпратя на кратка почивка в Арбансаи.я сега помогнете- ако някой е ходил скоро там да препоръча хотелче  или агенция за организирането на нещата Thinking

# 78
  • Мнения: 1 336
Роза, да ти е жив и здрав рожденника  Hug много успехи и късмет в живота му желая  Hug догодина по това време да сте му подарили една сестричка   bouquet

# 79
  • Мнения: 3 092
Привети и от мен !
наминавам кротко да ви прочета , но нещо не ми се пише .....и аз като Велмарчето си кретам ден за ден ....пролетна умора ли ме хваща или такава си обикновена хич не знам .
Герчо , да ти е здрав и много щастлив рожденика !Весел празник ви желая днес .  bouquet
Велмар , страхотна идея за празника на майка ти , а за премеждието на твоята половинка оня ден чух лично от него , та си  се потресох подобаващо . Tired
Майра , Кате как сте !
Дю много съжалявам че с работата ви така се случва ....
Аз ви изоставям че като заговорих за работа и моята ме чака . newsm78

# 80
  • Мнения: 1 584
newsm59 newsm59

Герчо, да ти е жив и здрав Иван!!!

# 81
  • Мнения: 2 126
Честит Рожден Ден на Иван!Герчо,да ти е жив и здрав и скоро да го дариш със сестричка! Hug

# 82
  • Мнения: 1 138

Честит Рожден Ден на Иван!

Герчо, да ти е живо и здраво детенцето. Щастливо детство му желая.

# 83
  • Мнения: 1 241
TadaЧестит рожден ден на Иван!!!Tada
Да расте здраво и палаво дете!!!
Герчо, весел и незабравим празник!!!

# 84
  • Мнения: 1 668
Много сте мили! Благодаря на всички.
Аз от вчера съм с температура, като нощта стигна 40 градуса. Сега от следобедния сън се събудих без та ще ида за малко на партито, че с такава любов го организирах и толкова дълго го чаках, че не е честно просто...

# 85
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731

Честит Рожден Ден на Иван! Да расте здрав и умен! Да носи радост и усмивка на мама и тати!

Герчо,  bouquet

И аз бух в кюпа при болнавите,при тия с пролетната умора, с раздразнението и всички екстри. Герчо,добре че си пообрала идиотите,за сега при мен е пусто.... Crossing Arms Thinkingнезнам до когага е затишието.
Дю  Hug ето ти - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249044.0

# 86
  • Мнения: 2 109
Ger4o, надявам се, че си по-добре!
Искам да те уверя, че беше организирала страхотен рожден ден за Иван! Ти си супер мама! Simple Smile Ангел се представи като страхотен домакин.
(снимки направих малко след като се върнахме от лекаря, за съжаление изпуснахме тортата, надявам се, че е имало кой да снима)

Да ви се оплача и да споделя малко мисли.
Тази седмица бавачката е болна и днес решихме да отида на работа, защото излезе нешо много спешно и важно. Планирахме Кайо да тръгне на ясла от март-април, и реших, че е ок за един-2 дни да го заведа в една частна ясла, преди ходи там 3 дни.
Следобяд венци отиде да го вземе. Първото нещо, което ми попадна пред очите когато го видях , бяха следи от одрано и бой по бузата. вгледах се и видях петна, които се простират от челото до ключицата, минават през цялото вратле от едната страна, и са плаътни, малки червенокафявии кръвоизливчета. изтръпнах и реших да отидем до клубчето за купона на Иван да погледна на светло, реших, че изкуквам нещо.
Обаче не! на светло изглеждаше още по-страшно. директорката на яслата не си вдигаше телефона, след 2 часа звънене обясни, че Кайо се сбил с някакво момче за едни кубчета, направени от дращеща материя, и кубчетата го одрали. другото дете също било одрано. ?!?!?!
отидохме на лекар, дадоха ни направление за кожен, утре ще видя какво ще каже.
според мен някой го е стиснал за врталето и така го е насинил от едната страна, защото от противоположната страна имаше следа от одраскано, точно където би бил палеца.
ако пък с деца се е сбил, то са го удряли няколко пъти, защото площта е много голяма. в цялата ясла са 10 деца, тия 2-3 лелки къде са гледали и какво са правили ?!
венци се задоволи с обяснението за дерящите играчки и ме обяви за истеричка. как съм могла да заведа на лекар детето, нищо не можело да се направи така или иначе. за съжаление е прав. освен да вдигна скандал и да се ядосам, не знам какво бих променила.
Сега като пиша, направо ми настръхва косата. Замислих се, че всичко може да им се случи на децата. взимат ги без да ги записват някъде, може да го отвлекат, аз нямам никакво доказателство, че съм го оставила там. с клубчетата положението е по същия начин.

# 87
  • Мнения: 1 271
Ger4o да ти е живо,  здраво  и много щастливо момченцето.

Кали, няма лошо заведи го на лекар за да ти е по спокойно.Петър се е прибирал целия насинен в областта на бъбреците и аз също се вбесявах страшно и се разправях, не може трима човека да гледат 10 деца и да ги оставят да се бият така.
Децата се бият, не се притеснявай  на мен в парка няколко пъти ми се случва Пети с негови приятелчета така да се сдърпат че едвам ги разтърваваме.
Да кажеш какво е казал кожния лекар.

# 88
  • Мнения: 1 584

Честит рожден ден на Кайо!!!

Кали, това звучи ужасно Shocked а иначе и аз преди бях намерила една гледачка - "на черно" и малко преди да дойде времето да я ползвам ме затресоха същите страхове, че никъде не пише, че я оставям там и какво може да се случи...та затова си намерих "официална".

Успях да попрочета назад..

Велмар, слава богу че мъжа ти е добре! Ама то и това не е малка разправия сега с колата Sad

Аз иначе съм добре, ама този курс е всеки ден 9-17ч и не ми остава време за нищо .. Добре, че бебето рита усилено, че иначе съвсем го забравям Sad Направо като гледам, че съм 24та седмица и не ми се вярва чак... Снощи сколасах обаче и сега съм с нова прическа. Направиха ми и сешоар и да не повярваш се харесах много Laughing

# 89
  • Мнения: 4 970
Честит рожден ден на Кайо Hug ЖЕлая щастливо детство! Весел празник  bouquet
Майра, дай снимки с новата прическа де Wink
МОмичета, реших за подаръка за майка ми. Ще я пратя на уикенд почвика в Арбанаси.Тя си пада по Търново , старинни  неща и т.н.....А и се канят отдавна да пътуват натам, а все не стигат.Те са в Плевен, така че ще им е близо.Вербувах и баща ми за съдействие.Сега остава въпроса- в кой хотел  в Арбанаси да ги настаня, коя агенция да използвам, защото ми се иска да платя всичко от тук.Дари ако има пакет , включващ и закуска и вечеря да речем- ще е супер.
Хайде, момичета- помагайте Praynig

Общи условия

Активация на акаунт