ЮЛСКИ БЕБЕТА'08 (25та тема)

  • 10 878
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 782
Да ви се покажа от снощи, държа да забележите тлъстите ми ръчички Laughing
http://images24.snimka.bg/005259775.jpg

Дуциииии я не се оплаквай, добре си   Simple Smile по-добре ли е да си като мен  Rolling Eyes аз приличам на картоф с 4-ри клечки за ръце и крака  #Crazy качвам килца само на корем, бюст и дупеее

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 337
sisoni  Praynig  вси4ко ще е наред....сигурна съм...нищо ви няма и на теб и на беб4о...

Искам да ви споделя една мн вкусна и бърза рецепта , която открих и си я напраяих току що....

http://gotvarstvo.georgievi.net/a/sladkish_kompot

мн ще ви хареса ,а и съм сигурна, 4е имате вси4ки продукти в момента без да сте замислили да я правите....да ви е сладко!!!

# 17
  • Мнения: 479
Zdraveite mami !  Simple Smile Nadqvam se vsichki da ste dobre  Hug

Ot minalata sedmitza razbrahme pola : 100% - devoika  Party Bqhme na fetalna morfologiq pri Mazneikova, koqto ustanovi, che vsichko i e nared na nashata moma   bouquet A tq sava ot aktivna po-aktivna : edin den tazi sedmica taka me srita, che napravo se stroih na stola i zapochnah da se oglejdam uplasheno, dokato razbera kakvo mi se sluchva  Joy

 Hug na vsichki i doskoro
 

# 18
  • Мнения: 66
Здравейте,мамчета!Понеже през уикенда ще се издухам от Варна бързам с  ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!Да сте бели и червени вие, бебчовците ви и всичките ви любими хора!Много здраве и леко бременеене!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 884
Здравейте мами Heart Eyes
Не моа да се включвам , защото съм на легло и даже не съм ви чела Rolling Eyes Аз получех контракции и съм на хапчета и летло от 1 седмица. И така ще е докато издържи бебечето Sad Аз  имам проблем с шийката и мое да не здържи плода Cry Много ми е мъчно, а е толкова рано и толкова много остава ooooh!
Не трябва да се заседявам много, така че чао за сега и успех на всички Hug Пазете се  Heart Eyes

# 20
  • Варна
  • Мнения: 289
Здравейте мами Heart Eyes
Не моа да се включвам , защото съм на легло и даже не съм ви чела Rolling Eyes Аз получех контракции и съм на хапчета и летло от 1 седмица. И така ще е докато издържи бебечето Sad Аз  имам проблем с шийката и мое да не здържи плода Cry Много ми е мъчно, а е толкова рано и толкова много остава ooooh!
Не трябва да се заседявам много, така че чао за сега и успех на всички Hug Пазете се  Heart Eyes

Каквото е казал доктора ще правиш и всичко ще е наред!!! Желая ти бързо възстановяване, и само хубави мисли... Hug Hug Ние сме с теб!!  love001

# 21
  • Мнения: 925
Кетито, точно днес си мислех за теб и се чудех къде ли изчезна....
Не се отчайвай и не мисли така "...докогато издържи бебчето"!
Почивай си повече и всичко ще е наред!
  bouquet  Hug

# 22
  • Мнения: 223
Ketito, дръж се. Почивка, спокойствие и трябва всичко да е наред!  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 693
Marselito, пиши и мен за консултацията в МД!

Момичета, хайде на учлище със списание "9 месеца"!
Аз ще ходя, който иска може да се запише на тел. 946 13 69 и ще се видим там!
Темата е "Най-чести грешки при отглеждане на новороденото, свързани с отделителната и половата система". Мястото е пицария "Мис Каприз", на 06 март от 09.30 ч. - кувертът е 4 лв.

На 06 март има и Ден на отворените врати в МБАЛ "Райна Кнегиня" от 14.00 ч., тел. за записване 957 18 43!

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 21:45 от Katinche

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 337
ketito няма да се даваш така лесно...бебето ще издържи - ве4е е голямо и няма да се притесняваш...лежи ,по4ивай и без мъгливи мисли....и пове4е такива мисли даже да не ти минават,4е може да стане нещо;....бебето си е живо и здраво и вси4ко ще е наред...Ти си здрава , млада жена....има още малко да издържиш....ние сме с теб...ако имаш нужда от нещо само кажи!!! Но няма да се от4айваш!!!!

Усмивка  Wink

# 25
  • Мнения: 50
Аз малко късничко влизам,но нещо немога да заспя   Flutter . Катинче и аз ще звънна да се запиша за лекцията. Благодаря за инф.

# 26
  • Мнения: 782
Ч Е С Т И Т А  Б А Б А  М А Р Т А

# 27
  • Мнения: 223
                             

Слънчев и красив уикенд ви пожелавам Simple Smile   bouquet Hug

# 28
  • Мнения: 925
Честита баба Марта, да сте живи и здрави, момичета, да родим всички здрави и хубави бебоци!

За лекцията в Майчин дом - май се събрахме вече около 10-ина желаещи, така че ще се обадя по телефона там да ни запишат за април, пък после ще ви информирам надлежно за подробности!

Хубав ден ви желая!

# 29
  • Мнения: 185
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Да сме живи и здрави и да си имаме най-сладките и здрави бебчета през юли  Two Hearts
Кетито, само мисли позитивно, почивай си и всичко ще се оправи, но не трябва да се поддаваш на лоши мисли. Стискаме палци и всичко ще е наред  Hug
Желая на всички приятен уикенд.  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 09:46 от kupa

Общи условия

Активация на акаунт