ЮЛСКИ БЕБЕТА'08 (25та тема)

  • 10 940
  • 300
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 690
Desita Dimova, голям мартенски бонбон си.  Party Супер свежарка!

Saxophone
, радвам се, че се появи и си толкова щастлива  Hug Нормално е да нямаш много време, нали си младоженка  Wink и честито ти момиченце!!!

# 226
  • Мнения: 142
Ох, как се смях със сълзи на описанията на "цветята", които се оказали плевели. Joy Joy Joy  И на мен ми се е случвало и затова си купувам готов разсад вече.

За всички, които питаха - сватбата беше супер. Изкарах си прекрасно и бях много щастлива през цялото време. Струваше ми се, че нищо няма да се промени с нея, но тези дни съм още по-влюбена в мъжа си.... и ми е едно слънчево отвътре.  Blush

Сакси, и на мен ми е така след сватбата, пък и от ден на ден си го заобичвам все повече.  Blush Да ви е честита девойката  Hug Хайде давай сладкото насам, поне да го унищожим дружно  Crazy

Дуци, аз имам интерес да я прочета тая книжка, ама наистина е крайно с тия твърдения за децата, родени със секцио  Shocked newsm78 Дано да нямаш повече проблеми с кръвното  Praynig

Гледам аз че има елегантни мами и все повече се чувствам кюфте, което расте във всички посоки  Cry Сутринта като се огледах - Карлсон, който живее на покрива - и целия ден ми се скапа настроението Confused

Ох, мен от обяд така ме наболява корема. Понамаля болката след като си полежах, ама много гадно бе  Cry Утре ако не съм значително по-добре пак ще се замъкна на лекар. Притесняват ме тия болки Confused А и дребното вътре напоследък рита с някаква зверска сила, чак корема ми видимо мърда. Обаче все така странно се крие от баща си и щом той ме пипне по корема, спира всякакви активности и се спотайва все едно не е там.

# 227
  • Мнения: 0
Много си свежа, истиснка мартеничка Hug
Ризата като е пусната личи ли си, че имаш корем?
Малеееей, добре че сте вие, че всички ми казват, че корема ми е по-голям от колкото трябва Rolling Eyes

Момичета, много ви благодаря за милите думи  bouquet
Дуци, за съжаление си личи, но не чак толкова.
Както казва един мой приятел: "Все още минаваш само за напълняла" Mr. Green Cry
В интерес на истината пълнея само на корем и цици /дано да си остане така до края на бременността ми Praynig/. Не мога да си намеря сутиен. Млекоцентрала жестока съм, а още не ми е потекла коластра Thinking. Спомням си, че показвахте разни сайтове с сутиени, но нито един не ме устройва. Дайте съвет за други модели или магазини, където мога да намеря нещо.
Саксофонче, не мога да ти отворя снимките, а така ми се иска да те видя като булка. Поздравявам те за сватбата и бъди все така влюбена в мъжа си, а пък той да не престава да те глези през целия ви съвместен живот. И да не забравя: Честито ви момиченце
 bouquet Heart Eyes luvbed Heart Eyes Heart Eyes  Kissing Heart Two Hearts Kissing Heart lovekiss Kissing Heart kiss

# 228
  • Мнения: 6
Здравейте на всички!
Аз съм един малко или повече позакъснял желаещ да се включи в многобройната ви вече "гвардия"! По-полезно късно, отколкото никога...
Малко инфо за мен: 27 години, Виена/София, първа бременност, трима лекари потвърдиха, че бебчето е момче.

Повече ще ви пиша сутринта, че сега ми се доспа...

На всички желая занапред да се чувствате много добре и да се наслаждавате на този интересен период от живота си!!!!
 Hug

# 229
  • Мнения: 782
Добро утро, мамчета ! Аз цяла нощ се въртях и не можах да спя .... много се притеснявам за прегледа довечера, имам чувството че ще умра до 17.00 ч.
Нашият Бебок също се крие , когато Тати си сложи ръката на корема ми .... а той от самото начало му говори , пее и гали коремчето ми, ама явно Бебо за нищо го няма  Mr. Green

Desita Dimova, изглеждаш страхотно   bouquet

saxophone , желая ти много, много любов и разбирателство .... има ли ли ги в изобилие , всичко друго е ОК   bouquet честито момиченце и да знаеш , че си най-сладката бременна булка , която виждам

aichuha , добре дошла   bouquet

# 230
  • Мнения: 246
aichuha, добре дошла!   Hug Никога не е късно да се включиш!

saxophone, все по-влюбена и по-влюбена да си!

Desita Dimova, много сладка мартеничка си, пу, пу...  И аз искам ката да бременея  #Cussing out. Не съм се отдалана чревоугодство, а от 57кг. през лятото станах 72кг. Като бъчонка съм  #Cussing out!

Момичета, какво пиете при главоболие. Ще се побъркам. От вчера след обяд като ме е зацепила една глава та цяла нощ. Тази сутрин пак. Стах ме е да не ме подхване мигрената, че тогава ще я втасам окончателно.

Ха, Shada, и ти ли си кукуряк като мен Laughing.

# 231
  • Мнения: 30
Добро утро,момичета!

Desita Dimova,изглеждаш страхотно!И аз все още се намъквам в старите си дрехи,но в скоро време,ще си сменям гардероба!

saxophone,много щастие,много любов и сладко бебоче на лято!  bouquet

aichuha,добре дошла при нас и леко бременеене!

Abloy,за непоносимо главоболие ти препоръчвам едно кафе с  лимон вътре,3-4 капки.Не си позволявам да пия лекарства,най-често търпя,докато ми мине.Но пробвай с това,което ти казах.

А за килограмите ,офффффффф,вече съм  55,при височина 162см. CryА бях 50............

Хайде ,лек ден!



# 232
  • Мнения: 616
Драстииии  Mr. Green

Аз да спомена за лекцията по кърмене в МД : очертава се на 29-ти март!   Предиобед;

Ще пусна съобщение на тези, които казаха, че желаят, за да не пропуснат инфото, но и тук да съобщя, ако има още желаещи  Peace

Поздрави!

# 233
  • Мнения: 9 908
Не ми харесва Близо до бебето за сега, но не съм я прочела цялата. Но идеята, че родените секцио ставали наркомани, престъпници и т.н. не ми допада. Онова с цветето ви го споделих. Някой ако иска ще му я дам да я прочете.

оо, стига бе. верно, че се захапахме веднъж с нея из форумите, ама мислех, че е помислила за тези неща.
Тези със секциото, разбира се, са бавно развиващи се, справка моят син. Изобщо не говоря за това, че даже не са родени  Mr. Green ох, не ми се купува книжката, аз самата я препоръчвах, без да знам какви подробности има в нея. Дуци, ако не те бърка, ще ми я заемеш ли?
ама какво говориш всъщност, на базилиск и двете деца са секцио.........

aichuha, добре си дошла - как ти се произнася никът?

десита, много си елегантна, браво!
саксче, и вие сте много готини, браво, все така да сияете дълги-дълги години!

# 234
  • Мнения: 10
Здравейте момичета,
 отдавна не съм ви писала, но ви чета редовно, просто нещо не ми остава време, много ме затиска работата  Sick


Момичета, какво пиете при главоболие. Ще се побъркам. От вчера след обяд като ме е зацепила една глава та цяла нощ. Тази сутрин пак. Стах ме е да не ме подхване мигрената, че тогава ще я втасам окончателно.


А за главоболието и аз бях така доста дълго време (цяла седмица с главоболие без прекъсване), ходих на доки, той ме прати дори на невролог - предписа ми таблетки Валериан 3х1. Но истината е че се излекувах сама. Т.к. съм с много ниско кръвно и преди бременността съм пила по 2-3 кафета, а сега ги спрях тотално и минах само на безкофеиново. Имам чувството че ми липсва малка доза кофеин и един ден взех че ударих един кофеин и 2 чаши кола от тогава само щом усетя и наченки на главоболие си взимам едно кофеиново кафенце и нещата се оправят. ДАНО ТОВА ПОМОГНЕ И НА ВАС  Praynig защото е безобидно по1 кофеиново кафе на ден - питах 2 доктори
 Peace
хайде ЧАО
аз трябва да влизам в час, нали съм на работа Outta Joint
лек ден и без болежки  Praynig

# 235
  • Мнения: 4 371
Сакс, много сте сладки, тръпки ме побиха като ви видях и те прочетох, все така влюбена да си ти пожелавам и никога да не позволяваш на малките камъчета да обръщат колата Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover За снимките - ако си мислиш, че ще се разминеш само стези, много се лъжеш Crossing Arms


Дуци, аз имам интерес да я прочета тая книжка, ама наистина е крайно с тия твърдения за децата, родени със секцио  Shocked newsm78 Дано да нямаш повече проблеми с кръвното  Praynig
Май не е било от кръвното, а от промяната в атмосферното налягане. И преди ми се е случвало като пада(налягането, де) да ми става нещо шашаво в главата Confused
Книгата ще я донеса като се видим, за сега нищо ново не прочетох, общо взето Пепи съм го гледала по по-добрия начин, като съм се оставяла той да ме води. Не понасях да реве и все в ръцете ми е спал, колкото и да им е било странно на хората. Кърмен е на поискване, спал е с нас(и все още спи) и т.н. Тогава не знаех нищо за ЕБХ, но благодарение на форума през последните години знам това и още куп други полезни според мен неща Flutter
М/у другото решила съм да ползвам пелени за многократна употреба.

# 236
  • Мнения: 2 762
Добро утро и от мен  Hug
Дуци  аз също съм решила да пробвам с пелени за многократна употреба и четох четох ама не можах да разбера кои е по хубаво да се вземат- Bambino Mio или от bebe.to.Четох за някакве други Fuzzy ..... ама се поръчвали от Франция, тоест не мога да си ги поръчам, че нямам познати там. Ако можеш да дадеш някакво инфо към кои си се насочила ти и защо ще съм много благодарна  bouquet
Благодаря предварително.   bouquet  Hug

# 237
  • Мнения: 1
Добро утро от мен ,
и въпреки ,че е облачно и мрачно ви пожелавам усмихнат ден  Grinning
Аз вчера бях при една приятелка, която роди в средата на януари и се накефих максимално на сладурския и син.Само дето си тръгнах малко разочарована.Дожаля ми за детето,че през цялото време седеше в един вибриращ шезлонг и сумтеше и мрънкаше.Не исках да и се меся на приятелката ми, но аз ако бях щях да си го гушкам постоянно.На два пъти го взе на ръце и малкия засия от щастие.Тя твърдеше, че щял да се разглези, ако го гушкала.Не знам ,тъй като за първи път ще раждам ,но ми се стори супер странно.

offioly искам и аз на тази лекция в МД.Пиши ме в листата на желаещите  Sunglasses.

# 238
  • Мнения: 4 371
simpatiuh4e, знам само за Бамбино мио и най-вероятно ще са те. То пък каво толкова има в едни памучни пелени Laughing
После постепенно смятам да мина към ЕБХ и тъй.

..........че щял да се разглези, ако го гушкала.
Подари й близо до бебето тогава Wink

# 239
  • София
  • Мнения: 1 902
Здравейте в тази мрачна сутрин...и настроението чак ми е мрачно,ма кво да правим.Всички сте прекрасни на снимките,на новото семейство желая много щастие и любов Heart Eyes
Аз също съм решила да ползвам от тези пелени-bambinomio,пък...ще видим.
И друго да ви питам,понеже ние няма да се женим някои от тук присъстващите наясно ли е,как се дава името на детето?Казаха ми,че трябва да се ходи на нотариус и да се подписва нещо си #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт