МНОГОДЕТНИ МАМИ 33

  • 26 355
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 11 607
Абе вашите деца гледат ли толкова много детски филмчета- по 3-4 на ден?

 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed EmbarassedТака като ме гледаш засрамена......до какви изводи стигаш????Не само,че гледат, ами и повтарят едно и също детско до припадък!

Пролетна...пролет пукна.......Имаш имен ден днес-утре.....Хайде и подарък да си направиш....Нали каза да устискаш до 22.....еми...дойде 22...не остана...само няколко часа.......С теб сме!

Честито на Олимпиа! Дано пише тук вече по-редовно!

Оливия, силна е групата в Пловдив - Радето, Каишка, Блещулка, ти......може би забравям някой...да ме извини! Има и от Пазарджик......

Мамите от Югозапада...не казвате нищо за среща...защо така?

# 256
  • Мнения: 125
Тогава да попитам ,къде се срещат майките от Пловдив и кога. Благодаря.Имам голямо желание.

# 257
  • Мнения: 106
цоци, аз съм много навита за ЮНИ, още повече, че тогава ми е и рождения ден, та това ми е любимия месец  Wink само че има такъв момент, че при нас нещата не се знаят със сигурност до последната минута. имам най-доброто желание да цъфнем и на югозападна, и на софийска среща (и двете са ми близо), но вече съм се научила нищо да не обещавам Simple Smile освен може би тва, че с всички сили ще се старая  Hug

тва за пуберите много ми хареса  Joy
ако може надето да разкаже повече за този батко, че и на мен ми стана интересно. почвам да си мисля дали не можем ние да си вземем някоя кака  Wink

миленка, имам 2 думи за теб - костенурките нинджа!!!! гледат ги само по 1-2 пъти седмично, но знаят всичките 52 епизода наизуст. "аз съм българче" го учиха 3 дена...

пролетния празник звучи страхотно, но май няма да го уважим - очертава се голяма посещаемост, а нашия тати не харесва тълпите...

 Hug за всички мили многодетки, надявам се да се видим, ако не скоро, то все някога Simple Smile  Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 1 035
Днес да не забрави да ни почерпи Надето....от работа и учене ще си забравиш рождения ден.От мен ЧЕСТИТО , да си жива и здрава, да си отгледаш прекрасните дечица и щом рекохте още едничко - пожелавам го!
Друг рожденник-Джо на Наталия . Да растеш миличък здрав и да си голяма опора на мама.
Миличка Наталка ,където и да си те поздравявам с празника и ще се радвам да разберем как си и къде си


Има и една Ивелинка на мама Портокал! Честит ви празник!!!

# 259
  • Мнения: 2 022
Пролетна...пролет пукна.......Имаш имен ден днес-утре.....Хайде и подарък да си направиш....Нали каза да устискаш до 22.....еми...дойде 22...не остана...само няколко часа.......С теб сме!

Уви! Днес бях на преглед - според доктора няма изгледи в следващите няколко дни да родя. Вика ме пак на 25-ти (вторник). А как ми се иска вече да си гушкам бебето.......

Честито на всички рожденици. Да са живи и здрави, да са весели и щастливи, да бъдат обичани и да обичат близките си.


 bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni

# 260
  • Мнения: 1 744
Благодаря за поздравите! newsm51
Почерпете се за мое здраве, кой каквото обича! cook Popcorn smile3510 beer И се надявам следващата ми десетилетка да е успешна!
Честит празник и на малкия Джо на Наталка!Да е здрав и послушен! newsm59

А за тези , които се чудят кой е баткото на снимката - това е сина на мъжа ми от преди да ме срещне. Не живее с нас, но си е част от семейството ни. Peace

# 261
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Здравейте мами Hug

Наденце честит празник да си жива и здрава,успешна следваща десетилетка,пожелавам ти всичките ти мечти да се реализират  bouquet  bouquet  bouquet А батктот ви е много хубав Peace Hug

Тъще,аз детенцето винаги съм го чувствала като част от семейството,както и племенника ми,който е на снимките от морето,така че направо съм си като майка на 5 дечица и ми е много добре Laughing

Феичке още малко остана и ще си гушкаш бебчето,май последните дни са най-трудни,чакаме и ние с нетърпение да ни съобщиш добрата новина!
На големите не съм давала да гледат телевизия и дори в момента питат дали може да седят на компютъра или да гледат някой филм с изключение на събота и неделя до 10 вечерта,Цвети обаче не е като тях види ли телевизора пуснат,гледа като хипнотизирана и хрупа Помбер(единствената позволена нездравословна храна)без да гледа какво взима от чинията,направо като зомбирана,ще видим по-нататък как ще въдворявам ред и дисциплина Wink

Габи,честита годишнина на патерици,още дълги,дълги години щастлив семеен живот и много любов  bouquet

Ето я кръщелницата ми:


# 262
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Не съм писала отдавна и отивам доброволно в ъгъла засрамена Rolling Eyes,после ще чета,само да ви кажа че получих информация,че можем да ползваме станция във Вонеща вода на два етажа ,с по три легла и собств. санитарни възли, 6 лв леглото,кухня,посуда....на разположение -ние да си готвим,сами...други няма да има с нас,място за децата...колкото ви душа иска,в друга станция пък има минерален басейн! Ако ви харесва,пишете  Stop забравих да кажа ,че на приземният етаж има параклис и може да се прави и кръщене там ,ако някой поиска
Днес има рожденници   bouquet живи и здрави да са Heart Eyes ! Давечера по късна доба..обещавам подробно писане придружено със снимков материал

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 19:26 от Дидка

# 263
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Нелето,дай моля те линк да видя и аз тия тортички в готварския,сина ми има рожден ден на първи и съм в голяма чуденка какво да му направя или ако е удобно на лични рецептата заедно с украсата Praynig



Дидка,супер е предложението,мене ме устройва Peace

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 19:11 от Пиги®

# 264
  • Мнения: 183
Здравейте мами!!!Тази седмица беше много гадна за мен,но днес тоталтно се разбих...Започвам да се чудя наистина заслужава ли си да се боря да живея тук...

Имахме дело,преди това се срещнах с един колега,и неговата седмица конкурираше моята...Но ние нали сме си обикновенни хора,отдадохме това на този факт...Отиваме в съда,и когато се срещнахме с адвоката...Той разби всичките ми чувства,и не зощото това дело го влачим вече 7 година,и не защото моят мъж са го осъдили,защото е наказателно,за саморазправа,според думите на обвинителя,но такова нещо няма...Всъщност то отново се отложи,обвинителят всичките тези 7 години се крие...А защото този човек който е на 50 години,адвокат през повечето време от живота си,само дето не се разплака пред нас...Беше много отчаян...Опита се да сподели нещо...Системата в България била много лоша,навсякъде спънки,навсякъде гадории...Посъветва ни да се махаме,да бягаме,и то по бързо...Не го познавам добре,просто ни е адвокат,но толкова мъчно ми стана!!!Замислих се,ако той не може да се оправи,и има проблеми,то какво остава за нас...Ето за някаква глупост ни влачат вече 7 години,а за това време истинските престъпници натрупаха пачки...Нещо май започвам да изпадам в дупка!!!Тоест да я копая,щот не съм излизала от там от години...Да са ми живи и здрави децата,че само те ме държат на ръба...

Съжалявам за кофти постинга по случай първа пролет,но...Нещо хич не ми е пролетно!!! Cry

# 265
  • Мнения: 106
касандра/шапчице, много ми стана мъчно за твоето семейство Sad  много е страшно, когато човек започне да ходи по съдилища... не знам какъв ви е конкретния случай, но знам, че винаги е трудно. дръжте се! според мен си се насочила добре за това къде да търсиш утеха.  Hug

наде, възхищавам ти се! радвам се че познавам такъв благороден човек като теб, макар и задочно. честит празник. да ти се връща многократно всичкото добро, което правиш!   bouquet

# 266
  • Варна
  • Мнения: 1 040

Честит юбилей Наде!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

# 267
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Момичета днес минавам само на бързо,да ви почерпя по случай рождения ден на моята майчица!Дано да ми е жива и здрава оше дълги години Grinning



Шапчице,незнам какво да ти кажа и на мене вече толкова ми е дотегнало от тия неразбории,че сериозно сме се замислили дали да не се махаме от тук,иначе давай го по-спокойно,няма никакъв смисъл да си късаш нервите Hug

# 268
  • Мнения: 159
Здравейте, момичета!!!   bouquet  Отдавна не съм писала, но днес май съм първа!  Embarassed
Много се радвам за Джорджия на Олимпия! Да е жива и здрава - толкова хубаво име!!!
Много се радвам, че на помощ на Милена идва мама - само мама може да безрезервно да помага в този прекрасен, но труден период...
Много се радвам на Пиги, че и ти си многодетна майсторка в кухнята!  Hug Много хубава торта си направила на майка си! Да ти е жива и здрава! Между другото - защото ме питаш за рецептата на тортите за рождения ден на Яна - аз си имам една малка хитрост, за да не поръчвам от готовите сметаново-пандишпанени "торти", когато дойте празник. Купувам тортите на гръцката фирма Йотис и ги украсявам, както си искам. Вкусът им е невероятен (поне на мен много ми допада). Някой в тортената тема беше писал, че са скъпи, но аз не смятам, че торта 9 лв. е скъпа. Та като започнеш да правиш вкъщи торта, не ти ли излиза толкова?  newsm78 Купувам най-често Бадемова и Чоколатина на тази фирма. Всичко е готово - блатовете трябва само да ги сиропираш, крема на прах да го разбиеш с мляко и да ги наглобиш. В други случаи ползвам готови блатове и кремовете на Йотис или Откер, без варене. Струва ми се практично. А за една толкова ефектна украса си купих готова бавносъхнеща моделираща маса. Стават чудеса!
Касандра, мила, недей да се отчайваш... За съжаление всички ние живеем в една абсурдна страна, но аз съм сигурна, че всеки сам за себе си може (макар и с много труд) да постигне една хармонична среда. Отново казвам - с много труд.
Цоци, извинявай, че не съм ти отговорила досега на питането относно среща през юни. Аз съм ЗА - даже хайде да говорим за това - с какво мога аз да сътруднича относно организацията.
И отново извинение - май трябва да отворя прочутата работна тема и да влезна в Клуба - само пусто време, остава ми най-често колкото да ви прочета...
Феичке, май добре устиска, а?  Joy Коя беше твоята заветна дата, дето я предпочиташе? Виждам, добре се разбирате с човечето още от сега...  Heart Eyes
Чатпатка, вдъхновяваш ме!  Hug
Габи - ти също!  Hug
ТъщеHug
Относно филмчетата - гледам на момчетата да пускам да гледат най-много по половин час дневно, защото по телевизията все не намирам подходящи детски, и моите гледат предимно Том и Джери или Пинко на компютъра. Тати е дръпнал поне 100 епизода на Пинко, та и ние надзъртаме над главиците - смях!
Иначе - много съм против компютърнте игри и висенето пред телевизора...
Това от мен....   bouquet

# 269
  • Мнения: 125
Здравейте момичета, имаме повод за радост .Вчера нашата кака пя с нейния хор за първи път на голяма сцена .Беше много хубаво.Имаше детски празник в града.
Ето и снимки


Общи условия

Активация на акаунт