МНОГОДЕТНИ МАМИ 33

  • 26 352
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 022
Момичета, ето ме в ролята на фея-вестителка.
Днес мама Олимпия, която е записана на първа страница в темата ни като бъдеща многодетна мама, роди дъщеричка с прекрасното име Джорджиа.
Мама и бебе са добре.


А ние още сме си 2 в 1.

# 241
  • Мнения: 106
БРАВО!!!! да и е жива и здрава и лесно да се гледа Simple Smile   ylinfant
габи как изкарахте?   bouquet
ани браво и на твойта щерка! дано да спечелят и в софия Simple Smile

# 242
  • Мнения: 1 744
Честита сладурка на Олимпия! И името е много хубаво! Да е жива и здрава! На мама бързо да се възстановява! Hug

Шапчице, не сме взели баткото при нас. Майка му, както писах по-горе , не се интересува от него. Иначе събота и неделя решаваме заедно задачи по математика и има шестица даже. bowuu Сега и по български ще почнем да учим, че и там го е закъсал. Не е глупав, но го мързи. И много нарушава реда в училище, даже искат да го изключат. Пушел цигари каза класната му, случайно попаднах в Скайпа му и пишеше , че по случай рождения му ден, ще черпи с пиячка. Не знам доколко е вярно, но не е много добре. Уж му говорим, ама казва само добре, добре , и пак си знае неговото. Сега е наказан - взехме му компютъра. Той пък даже каза, че много не му трябвал...Демек - пука му. Не е лесно това с пубертета, но надявам се да се справим.

Ани, браво на девойката! Все повече успехи да има! Peace

# 243
  • Мнения: 1 035
Честито бебче на Олимпия!!!Да ви е жива и здрава, да расте умна и щастлива, да е гордостта на мама и на тати!

Вълшебнапожелавам  ти много сили ,да се справиш с материала и най- вече с раздялата  spoko
Наде,
вашия батко е много симпатичен пубер. Радвам се , че имаше късмета в твое лице да намери истински приятел Дано те оцени
Касандра Money Money Money не разбрахме какъв ти е подаръка ...похвали се
Ани поздравления за Йоана
На съгражданката мамана габи 75 бързо оздравяване
Момичета ,много ми липсва Пешеходката....някой знае ли нещо ,здрави ли са? Да не е пропаднала м някоя дупка?
И да ме извини Шапката - Касандра, не мога да се въздържа да не ви поздравя с настъпването на астрономическата пролет!!!!
 Hug

# 244
  • Мнения: 2 022
По повод пуберите: наскоро четох някъде следната "мъдрост:

Когато децата са малки, ти се иска да ги изядеш. Когато влязат в пубертета, съжаляваш, че не си го направил.

Прочетох го на Гого - не беше доволен... 
Grinning

# 245
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Здравейте, момичета, напук на мартенското време си смених аватара с пролетен, дано скоро да дойде хубавото време  Simple Smile
Честито бебче на Олимпия!   bouquet
Габи, честита годишнина! Много любов и радост заедно! Много се радвам за Давид и успехите му. Явно промяната му се отразява добре, а и сте попаднали на учител по призвание! Хубаво е да знаеш и виждаш, че учителят на детето ти го е грижа и внимава за него. И...помня обещанието да ни покажеш твои картини - очаквам ги с интерес.  Hug
Наде, честита магистратура, не съм се съмнявала, че ще пожънеш големи успехи.   bouquet Обаче нещо съм пропуснала историята на този нов батко на снимката  newsm78
много ми харесват имената на дечицата ти Simple Smile особено много ме впечатли верен. как му викате? ние все още събираме имена, ако случайно евентуалното следващо бебе е момче  Wink
Чатпатка, на Верен обикновено му викаме Вери, понякога Верко. Събирайте имена, събирайте, не знам за вас, обаче при нас на всяко дете името му го "откривахме" в последния момент.
Тъщичке, вярно че пиша рядко, но чета и си мисля за всички вас, много сте ми скъпи.  Hug
При нас нищо особено. Борихме се с държавната администрация, но резултата ще е ясен след повече от месец. През деня - работа, вечер - купон (с толкова народ, знаете как е  Mr. Green)
Джулка, да оздравявате скоро. Praynig
Ани, поздравления!
Пролетна феичке, погали тумбачето!

# 246
  • Мнения: 183

Касандра Money Money Money не разбрахме какъв ти е подаръка ...похвали се

И да ме извини Шапката - Касандра, не мога да се въздържа да не ви поздравя с настъпването на астрономическата пролет!!!!
 Hug
Няма такъв!!!Иначе аз не мога да не се пхохваля,другите знаят каква съм клю...Искахме да вземем плазма,защото от месец нямаме телевизор-гръмна-токов удар...ХПаресахме си един плазмен на Сони+двд-32 инчов,много добре предаваше...Но с 500лв,не можеш да го вземеш...Струваше 1329лв...А днес не ни върви,скарахме се с една досадна жена,чиято къща правим повече от месец,но не можах да я издържа днес,и си взехме нещата...А ни виси с близо 2 бона...Ама найсе...Майната му!!!

Иначе си абсолютно извинена!!!И аз ви поздравявам!!!

# 247
  • София
  • Мнения: 1 677
Честито бебенце на Олимпия!Да расте здрава и усмихната!
Габи,честита ви годишнина!
Тъщичке,чакам те,когато решиш,може и без да е Тодоровден  Wink

А относно регионалните сбирки,вярно е,че ще е по-удобно,но се опасявам,че ще се изпозабравим  Cry Ще ми е мъчно за всички вас,които вече тоооооолкова обичам.

Джулка,дано се възстановите по-бързичко  Shocked

Наде,БРАВО!!!!!!!!!!!!!!!

Ани,браво на госпожицата!Хем хубава,хем умна!На кого ли се е метнала  newsm78  Joy Joy Joy Ако ще идваш с нея в София,обади се да се видим.

Мамите от София,имам едно питане.Някой да има книгата "Ноев ковчег"от Йордан Радичков? Ако я има някой,може ли да ми услужи за 10-тина дни?

# 248
  • Мнения: 11 607
Габиииииииииии.........макар и на патерица.........Мнооооооого години любов и щастие! Да изгледате и правнуци!

Ани, Йоана е и наша гордост!

Към Чатпатка, Нелето, Денико и Ани69....Кога ще ви е удобно ЮНИ месец да се видим...Имам принципно съграсие и от 2 други мами да дойдат на наша сбирка......Казвайте! Има ли смисъл да се захващам с организиране на наша среща в региона, или да?

# 249
  • София
  • Мнения: 1 677
Днес занесох една рисунка на Мони за детския празник,за който Кабо Алма ни беше подсетила.Жената,която взе рисунката ми каза,че се надява да бъде весело.В обявата пише къде ще се проведе празника,но има някои промени.Ще се плаща само за родителите,за децата са намерили спонсори,ще се погрижат да има нещо за хапване(още не беше сигурна какво точно ще бъде,може би банички),но непременно ще има торта.Жената ми каза да поканя повече хора,за да се повеселим заедно.Какво ще кажете да отидем и да участваме в това тържество?Аз ще се опитам да отида с тримата по-малки,защото не съм сигурна,че на Пепи ще му е интересно  Wink

# 250
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Теди, за какъв празник става дума, че нещо не мога да се ориентирам?  newsm78

И да ви кажа поредния парадокс, който ме втрещи: в нашето ОДЗ има две ясленски групи, обаче напускат сестри, лели. И понеже от общината не могат да решат проблема с кадрите, решават че ще закрият едната група!!! При такъв наплив от деца, при налична база - просто не мога да коментирам. В каква държава живеем?  #Crazy

# 251
  • София
  • Мнения: 1 677
Албенче,ДНБМ организира Пролетен празник на 30.03. от 10.00ч. в зала"Средец"(бившата Л.Димитрова).http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=271664.0 ето тук

# 252
  • Мнения: 125
ЧЕСТИТО НА МАМА ОЛИМПИЯ МАЛКО СЪКРОВИЩЕ!

ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО!

javascript:void(0);

# 253
  • Мнения: 125
ЗДРАВЕИТЕ МОМИЧЕТА ,в Пловдив днес е лято и градуса на настроението ми се вдигна.Искам да ви попитам има ли и в Пловдив клуб на многодетнити майки.Постояно чета за срещи но само в София,а така ми се иска да има и в Пловдив.Много ми е трудно идването до София ,а и скъпо.

# 254
  • Мнения: 122
Здравейте момичета!
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА ДЪЩЕРИЧКАТА НА ОЛИМПИА И ДА И НОСИ МНОГО РАДОСТ   bouquet!


Габи и от мен на патерици, но съвсем от сърце, пожелания за дъги и много щастливи и пълни с любов години с мъжът ти  Hug!
Пролетна ти няма ли вече да се разделяш с коремчето или като мен ще изчакаш седмица след термина  Party! Като знам как тежи накрая...... дано скоро приключи.
Как се развали това време. Аз точно реших да изведа Борис навън и то времето се развали.
Да ви се похваля - утре свеки си тръгва  Laughing. Ще дойде майка ми за една две  седмици. Ех че живот ще падне. Може и да отидем на кино с мъжо  Joy.
Вече ме дърпат да ставам за да гледат филми. Абе вашите деца гледат ли толкова много детски филмчета- по 3-4 на ден?

Общи условия

Активация на акаунт