"Сладки думи вече казва, ДЕКЕМВРИйчето на мама"

  • 15 763
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Шеметче, това за правенето е майтап, бе девойко...каква е тая депресия сега!
Този майтап е често употребяван и от акушерките/докторите по време на раждане и мен силно ме дразни. А депресията е заради градината на малкия.

# 241
  • Мнения: 2 331
Не се плаща потребителска такса, Детелини. Peace
Шемет, и мен яко ме изнервя този майтап.Даже се разочаровах от гинеколога ми точна заради това и вече не ми се ходи при него.Добре, че си позволи да го каже при раждането на дъщеря ми, щото не знам при кого бих раждала, ако беше го направил, когато раждах Митко.Аз не съм в депресия и въпреки всичко не го разбирам този майтап.Някак хич не ми е смешно... Tired Иначе и при нас много често го използват лафа... #Crazy
Ние днес си направихме дълга разходка и изпреварихме лошото време. Party
Понтес, стискам палци всичко да приключи бързо и благополучно за теб с по-малко болки! Hug
Пеш да спира да кошля и беж на Балкана! smile3513
Честит празник на рожденничките!

# 242
  • Мнения: 125

Понтес, стискам палци всичко да приключи бързо и благополучно за теб с по-малко болки!
Пеш да спира да кошля и беж на Балкана
лудото куче на съседиоте пак ми събуди детето днес по обед и ми иде да го  #2gunfire, ама в името на добросъседските отношения  newsm78. като фурия ошетах килера и терасата, извеждах го пак и сега скимти, защото е изморен.


# 243
  • Мнения: 535
shemetche, съчувствам ти много  Hug, защото и ние след три месеца тръгваме на ясла  Cry Още от сега ми става мъчно като се сетя  Cry
Понтесче, стискам палци  Praynig
Аз лекарствата ги давам разредени със сокче със спринцовката от панадола  Peace
Моето момиченце вече не е кърмаче  Confused Та затова вчера ми беше много гадно, дори си и поплаках  Embarassed Много се двоумих дали да я кърмя снощи, но не й дадох и се оказах права - не ми се напрегнаха гърдите, явно е нямало почти нищо  Rolling Eyes
До сега някоя от вас като е писала, че трудно се изживява отбиването, съм си мислила, че на мен няма да ми е мъчно, но не било съвсем така  Confused Днес вече малко ми просветна    Confused
Снощи излязохме с приятели и отпразнувахме случая с порядъчно количество алкохол и цигари  Embarassed
Имам и една питанка към майките, който скоро спряха да кърмят - magesta,poli... - какво АМ давате на децата? Аз претърпях поражение с Нестле Джуниър, сега съм взела Нан 2, но и от него не възхитена  Shocked Кисело мляко хапва малко, но ми се струва недостатъчно   Confused
Болничките да оздравяват  Praynig

# 244
  • София
  • Мнения: 888
Понтес стискам силно палци зъбната одисея да приключи успешно и безболезнено, за да се насладите с малкия на идващата пролет Heart Eyes
Мн ми е мъчно като прочета за болни дечица, ето на и ние ще откараме месец откак сме със сополи, вчера пак ми вдигаше температура,не знам вече на какво да го отдам-вируси ли са,зъби ли са,чудо,чудо #Crazy
Хайде мами не се поддавайте на депресията, ще се отрази и на дечковците,нали всичко знаят и разбират вече Wink
Като ви е тежко излезте и напазарувайте нещо...пък ако паричките са свършили и уиндоу шопинг-а помага Hug

# 245
  • Мнения: 125
di, кърмените деца са хитри и току така не одобряват ам. коко яде и от него, и кисело, и прясно, стига да не са от шише.
macko, уиндоу шопинга ме депресира още повече, когато съм безпарична, но всички сме вкиснати от времето мисля.
и ние да се разпишем в отбора на болните с батко и мама с температура, гърло-свито на топлийка и т.н. освен това коко е прецакал нещо тук и нямам главни букви и др знаци освен точка. сори.

# 246
  • София
  • Мнения: 1 424
здравейте!
лекаствата при нас са си голям зор, но насилствено успявам да ги вкарам. миналата седмица едното й оченце събираше гурелчета повече и трябваше да й слагам капки в двете - е, няма такъв зор #Crazy устата поне по - голяма и някакси по - лесно я нацелваш.
понтес, дано се оправиш по - бързо. зъболечението ми е най - ужасяващото мероприятие. по - ужасяващо и от гинеколог даже Blush
ние вчера ходихме на боровец да видим една позната. съжалих сто пъти. първо, че беше адска жега, а ние уж като на планина се бяхме стегнали. второ - и на отиване и на връщане ми стана лошо от завоите и почти бях умряла до сф. особено и като ния ме газеше през целия път. трето - боровец се е превърнал в една ужасна, мръсна и долнопробна спирка за изпаднали и смръдливи чужденци. мирише навсякъде на конски лайна заради атракцията - да се возим на разпадаща се каручка с ром кочияш. навсякъде газиш лайна, щото тея коне серат здраво и май въобще не уцелват торбата под задниците си. навсякъде ми миришеше на пот Sick , щото май банята не е на почит при смрадливите туристи, а четвърто - цените са просто ужасяващи. седнахме да ядем в някаква кръчма на главната - пържола 30, марули салата 12, пържени картофи 9. абе ужас. а си е най - долна кръчма някаква гнусна. то само такива по главната. тея хора в ред ли са #Crazy
а отделно е толкова нагъчкано с коли и строежи, че в софия въздухът определено е по - чист. та мерси от такъв туризъм Naughty
това от нас Peace ния спи сега и после хващаме гората ( демек улиците), щото го дават до края на седмицата да е кофти времето.
и мен уиндоу шопинга ме смазва. като нямам пари, хич не ходя да гледам, че ми става още по - кофти.
чао на всички

# 247
  • Варна
  • Мнения: 144
di, пробвай да дадеш Фризо 3 . Мирише много готино , на сладолед и е сладко .  Peace Анди много го харесва !

# 248
  • Мнения: 520
Понтес, много гадно това с мъдреца.. стискам палци всичко да се оправи по-бързо.
Лекарствата ние ги пием горе-долу без проблеми, но капките са ни кошмар.

И да ви се похваля, имам си две чертички. Кати ще става кака, живот и здраве в началото на ноември.

# 249
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 396
Леле Шехерезина Честити EFP.Мога да ти пожелая само една безпраблемна preggoи леко раждане.А на Кати едно сладко и добричко братче.

# 250
  • Мнения: 183
Кой се подвизава под Шехеризина ? Да си ни честита с новината !  Heart Eyes
Чибураторке, като те четох чак се усети колко си се нахъсала от гледката, ама с основание. И аз изпитах същите чувства когато ходих миналата зима. Беше отвратително покъртително. Гледаш и не вярваш на очите си !
Детелини, да не искаш да споделиш и ти нещо с този въпрос за плащането на прегледите ?  Laughing
Понтес, стискам плаци за най-лекото разрешение. Никак не ти е лесно на теб ...
Ди, и аз съм на Фризо3- лесно се намира, Дани го пие и няма проблеми. И наистина мирише супер готино на сладолед. Споко ще отмине всичката емоция и ще забравите. Идват по-сериозни проблеми.
Като емоцианалното развитие и как се реагира в разните ситуации- тръшкане, инати и прекаленото привързване към мама ;-(

# 251
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Да се запиша преди да е свършила темата, а като дочета всичко ще се включа пак... Simple Smile Бях в Германия пак и затова скоро не съм писала, но ей ме на! Само да споделя едно нещо, преди да се присъединя на дрямката на малката, че много ми се спи!  Tired На летището като ме посрещаха Свилена се държа като с непозната!!!!  ConfusedГледаше през мене направо, чак в къщи се смили над мен и почна да се гушка.... Аз не вярвах, като ми разправяше мъжа ми, че цяла седмица не е казала МАМА и не е плакала за мен, ама чак такава игнорация! Явно много ми е била сърдита...  Thinking Щото не може да ме е забравила, нали?!?!?
Честита и лека бременност на Шехерезина!!!!!

# 252
  • Мнения: 333
Di, както вече са ти казали Фризо 3 мирише невероятно, никое друго мляко не мирише така. Успех  Hug
Шехерезина,   bouquet
Били Хлапето, мерси за отговора, а и отдавна се каня да ти благодаря за осмомартенската песен, невероятна бе   bouquet
АлексШу, мен ме зове едноседмично отцъствие, но това което ми казваш ме разубеждава да си напускам гнездото  Mr. Green
Чибураторче, за боровец нямам думи просто, що сме такива не знам - големи цени, качество никво  Sick. Приятели бяха в Австрия на ски, ами цените същите само дето знаеш какво харчиш Crossing Arms.
Поли, не мила, бъди сигурна, че след мъжа ми, първо с вас ще споделя, междудругото настъпа ме по мазола - мнооого искам друго бебе, но ще поизчакаме малко  Hug. Питам заради моя близка приятелка, тя забременя наскоро, много съм щастлива от това.Тя ходи в Шейново, но говори за някви безумни плащания отсега без да има екстра прегледи вкл. потребителска такса и даже спори, че само в Кърджали не били исксали никви пари  Crazy
Прегръдки на всички и моля ви се дайте да направим вуду вестивал за спиране на вятъра  Joy

# 253
  • Мнения: 3 695
Virginity, Betty L., честито моторизиране!  travel
KrisDiMar, Троя и SilverStarnbirthday на патерици !!! Много здраве и щастие!
Шехерезина, честита бременност - лека и безпроблемна!   bouquet
Понесче, бързо да се оправяш!  Hug

Ние изкарахме чудесна мини-почивка в Ямбол и Бургас, топнахме краката в морето (някой волно, други - папараците като мен - неволно ни заля  Blush ), на кръчма, на гости, на детски рожден ден - всички екстри. Ето малко снимки, вкл. и от бургаската срещичка със сладките набори  Heart Eyes :

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225647&photo=8

# 254
  • Мнения: 320
Честито на Шехерезина!!!Лека и безпроблемна! Hug
alex_shu Нора веднъж така се държа, когато я бях оставила за 4-5 часа при баба й. Абсолютно ме игнорира! Когато другите й говорят отреагирва, на мен реагира все едно вятър е духнал....ако не го бях преживяла нямаше да повярвам, че може чак и да се сърди! Чак баща й като дойде отида при него и после при мен постепенно! Големи са дяволчета! Laughing
Тини, прати ми пощата още малко снимки от срещата ни! Praynig Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт