"Сладки думи вече казва, ДЕКЕМВРИйчето на мама"

  • 15 753
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 125
Шехерезина, все хубави новини пишеш!  Praynig и всичко ще е наред и с двете! Дупе да и е яко на майка ти само - 3 вну4ета! Само след година у вас ще е истински купон! Желая ви щастие и мааалко ти завиждам, защото много обичах да съм бременна  Rolling Eyes Размечтах се, но първо да спечеля някоя лотария...

# 271
  • Варна
  • Мнения: 144
Шехерезина - Честито и леко бременеене ти желая
vmitkovaблагодаря ти за отговора

 Оф... а ние днес ходихме на лекар и ухото ни още е зачервено , така че продължаваме с капките Отипакс и с антибиотика , вместо 7 , ще го пием 10 дни #Cussing out

# 272
  • Мнения: 361
Честито на мама Шехерезина,и най вече на нейната сестричка.Желая ви от все сърце да гушкате бебчета ноември месец.

Аз няма каквода пиша,освен че избиването на двата кътника е ужасно.Кошмар за дете,кошмар за мама.Пиша ви на батерии и отивам да поспя и аз малко.

Вмиткова и аз сега давам едно хомеопатично за зъбоникненето.Незнам дали си внушавам или ми се иска,но снощи за пръв път спахме тримата,без писъци и гушканици.

Зизу,радвам се че намина,поне за малко.

Шрю,Пешеходке,къде зачезнахте бре мацки  newsm78

Елиели, Hug и дано вече не ви тормозят с такива ядове.

# 273
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Шехерезина, честито и да е леко до края, много се радвам за сестра ти и дано при нея всичко да върви по вода.

# 274
  • Мнения: 629
Ето ме пак  Laughing
Боцнаха ни ваксината, а Зори милата като се сгуши в мен. Сърцето ми се скъса. Сега превантивно ще давам две хомеопатични джаджи та дано да няма странични реакции. Praynig

Ето и малко снимки от пътешествието ни през почивните дни:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=197680&photo=46

# 275
  • Мнения: 654
Инче, благодаря,че ме забеляза Laughing! Много ми липсвате всички!Утре пак ще пиша Wink

# 276
  • Мнения: 3 695
Шехерезина, много се радвам за теб и за сестра ти, стискам палци всичко да е наред и през ноември да имате двойна радост!  babyuu  babyuu 1stroller 1stroller
Ние днес бяхме на консултация, девойката ни е вече 9.300 кг!  newsm44 smile3521 newsm68  Другия месец към края ще й бият Пентаксима.
Зиззу, пиши по-често!!! smile3513   love001
Някой има ли информация какво става с Понтес? Confused  Praynig Hug

# 277
  • Мнения: 535
Шехерезина, много, много се радвам за теб и сестра ти   bouquet
Благодаря на всички за отговорите Hug Задължително ще го пробваме Фризо 3  Peace
Нашият отчет от консултацията - 11 200 и 77см Flutter

# 278
  • София
  • Мнения: 721
Момичета, аз съм по-добре, благодаря на всички, че ме мислите Heart Eyes
Инфекцията е спряна и макар че имам още болки, нещата започват да се оправят, голям ужас беше.

Шехерезина, прекрасни новини!! Всичко ще е наред, желая най-сладките бебчета на теб и сестричката ти през ноември!!!

# 279
  • София
  • Мнения: 721
Нещо се бъгна и два пъти ми излезе поста.

zizzu, какво беше това зачезване!? Надявам се на срещите да сте по-редовни, само да се оправи малко временцето Hug

# 280
  • Мнения: 1 212
Шехерезина , прекрасни новини ! Лека бременност и пиши по-честичко!    bouquet

Момичета  ...... ако прецените , че ви касае   Peace

# 281
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Ехо къде сте се покрили всички.Айде едно следобедно кафенце от мен

# 282

Общи условия

Активация на акаунт