"Сладки думи вече казва, ДЕКЕМВРИйчето на мама"

  • 15 772
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 331
Аууууууууу, не мога да повярвам, че са способни на това малките дяволчета!Ама те са само на годинка, бе!
Шехерезина, лека и безпроблемна и от мен! Peace Аз първо ти видях линийката и се обявих за "куха лейка", че не съм видяла досега, но после разбрах, че е прясна новина. Hug
К'во правят в т'ва Шейново? #Crazy
 

# 256
  • Мнения: 654
Здравейте и от нас  с Роси Hug!Наскоро се видях с мацко и си спомних за хубавите ни срещички и реших да "мина" да ви видя,че напоследък само ви чета , а нямам време за писане Wink.Влизам аз и гледам -камара болни! Я да оздравявате бързо!!!
Специални честитки на Шехерезина!Мила, поздравявам те за смелостта и ти желая лека бременност и здраво бебче Hug!
Понтес,да минава бързо щом се налага  и да пишеш как си !
Роси е добре,пу-пу,ама майка й нещо пощуря и не й се стои вкъщи, та тръгна на стаж на половин ден и в момента я гледаме екипно, горкото дете Grinning..
В сряда сме на консултация и ще докладвам по- подробно  bouquet!

# 257
  bouquetЗдравейте - 100 % вече сте ме позабравили - нали съм една от най-редовните - ама какво да се прави  - живот - но нещо от 1 месец сме го закъсали яко със здравето - та ни имайте впредвид  - тези които сте вярващи в молитвите си - Калина ми изкара тежък бронхит - който разви буквално за 1 -2 дни - водихме я през ден на лекар - защото нямаше никаква температура - но кашляше много яко и от зор повръщаше - та уж бяхме овладяли положението със вит. С, сиропи за кашлица и т.н и изведнъж лекарката каза трахеолит - т.е възпаление на трахеята, а после само след един ден стана трахеобронхит - т.е инфекцията е слязла надолу към бронхите - та бяхме на антибиотик - който и аз се чудя как помогна като тя просто го повръщаше - ама нейсе се оправи, но само след две седмици - т.е сега от 11 март ми вдигна 39-40 градуса - започна едно кихане, прозрачна хрема и супер яко разстройство - даже диария с ужасна миризма - и какво се оказа - поради никненето на всички възможни кътници и кучешки - отслабнала имунна система и от най-малкото нещо - е болна - в случая баща й и лепна вирус - та беше трагедия. Детето беше супер отаднало, само си обръщаше очите - баткото я закача - а тя дори не можеше леко да се усмихне. После пък от това гадно разстройство - се разрани дупето до такава степен, че не можех да я пипна - между другото разбрах че всъщност и вит. С е спомогнало за това ми ти разстрйство - сега избиха 3 кътника, а 4-ят е толкова подут че виси надолу като мръвка и е с много тъмен лилав цвят - та чакаме и него и всички кучешки - та ми простете отсъствията от форума и се молете за нас - иначе още я кърмя - ама този път не устискахме положението. По-късно ще кача снимки да ни видите. Целувки и дано вие сте добре - ще чета когато мога Hug  bouquet

# 258
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
    Здравейте!
 
Шехерезина  колко се зарадвах,ако знаеш само! Честито !  Желая ти безпроблемна бременост и леко раждане!   Да нацелуваш малката кака!
 Точно това си мислех аз миналата седмица-няма ли някой от нас да се похвали с нова бременост,но не очаквах точно ти newsm44

elielibg  Praynig дано се възтановите по бързо.
Йоана продължава да кашля и днес отново я заведох на лекар, и отново нищо и няма newsm78 кашлицата и хремата са и от зъбите.

# 259
  • Мнения: 1 243
Здравейте Hug момичета много ама много от отдавна не съм писала в темите,може и да сте ме забравили.Виктория направи първите си крачки на 10 месеца и половина на 11 месеца проходи правихме и прощъпулник хвана един весник за журналистка има 11 зъбчета тежи 10,500 в момента и 78см, много е палава дивее по цял ден.Това е за сега от мен Heart Eyes ще гледам да се включвам повече Flutter

# 260
  • Мнения: 315
Шехерезина Честито! Лека preggo  newsm10

# 261
  • Мнения: 4 970
Шехерезина  Hug! Много се радвам! Лека бременност и най-хубавото ноемврийче!  bouquet
Понтес, пиши какво става бе, жена! Веднага щом можеш! Мислим те!
Елиели, много неприятно! Дано всичко вече е зад вас! Hug
Биса, помним те, но наистина - по-често пиши! Браво на Виктория, изобщо много рано проходили има сред декемврийчетата ни!
Детелини, и аз те заподозрях Wink! Joy

# 262
  • Мнения: 125
шехерезина, честито! Имам си вече 2 любими ноемврийчета!
 Наш бате много зле, не се храни, отпаднал - херп ангина. Дано малкият се спаси, че  #Cussing out

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Шехерезина честито   bouquet Най после, от кога чакам такава новина......

Елиелибг аз често те мисля, и пращам поздрави по познати, ама кой знае колко стигат до теб. Дано положителните ми мисли и молитви стигнат до вас  Praynig
Това, което разказваш е ужасно, направо ми настръхнаха косите.

Аз се радвам, че нашата доки ни изписа и витамини за подсилване.

И аз имам малко снимки от мини срещичката на Пеш с Нора и Вики, но ще ги пусна в новата тема най-вероятно... Embarassed

# 264
  • Мнения: 520
Благодаря ви , момичета  Hug И аз много се радвам  Laughing . Първо се бях шашнала малко въпреки, че исках второ детенце преди да стана на 30г . Забелязах, че колкото по-голяма става Кати толкова повече започвам да се разколебавам за второто (ама то си стана, не сме го планирали..така е било писано  Wink )
 Гледам доста дечица са болничка, бързо да се оправят. И нас не ни пропусна вече цяла седмица ходим с малката хремави, пък аз и кашлям като магаре.Малко объркано пиша , ама нещо не мога да си събера мислите.. май и пролетна умора ме е хванала.

# 265
  • Мнения: 2 331
Леле, Елиииииии!Ужас!Дано всичко е зад гърба ви и да няма повторения!
Шехерезина, как се чувстваш?Добре ли ти понася физически бременността?
Хубав ден!

# 266
  • Мнения: 629
Привет и от нас!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Силвърстар и Троя! Да ситени живи и здрави и много щастливи!  Hug
Ехааа, Шехерезина, леко бременеене и безпроблемно раждане ти пожелаваме със Зори.  Hug
troia, аз за момента зъбите ги мия повече символично отколкото реално. Слагам миниатюрно количество от пастата и си играем с накрайника и зъбките около минута. Е, опитвам се да ги позачеткам, но за момента по-голямата ми цел е просто да й създам на Зори навик , че всяка вечер зъбките се мият преди лягане. След като направим и отдавна планирания ремонт на банята ще подхвана туй занимание и сутрин. Но за сега е повече игра.
Мелееее, Понтесче, какъв е този кошмар бе мила. Стискам палци по-бързичко да се оправят нещата. Егати му се и у доктора и у чудото. А гаргаги с лайка и смрадлика можеш ли да правиш? То не знам какво ти е положението де, ама нали и двете са антисептични, пък смрадликата помага и при заздравяването  newsm78
Много болни дечица има. Стискам палци бързичко да оздравяват, че да се видаме и дивеем по градинките. Аз от хомеопатията съм много доволна. През декември се точихме почти един месец с кашлица и хрема. На 24-ти ходихме даже на спешен. И дежурният като заисписва едни  фермани с лекарства. Че като ме увика че кърма съм слагала в носа вместо капки..."какво е това поведение, няма де се връщаме в Турското робство с тия бабини методи". Ама аз му теглих една дъла и широка и дълбока....Нищо не купих от боклуците дето ми изписа. Чухме си се с педката и карахме само на хомеопатични. Вярно, че цял месец се точи историята, но химия не ни се наложи да пием. А накрая пресякох кашлицата точно за 2 минути. Така и не повярвах как стана обаче с очите си го видях. Дадох й Арсен 200 СН и точно след 2 минути все едни никога не е кашляла.  newsm78 Наскоро пак се опита да се разкашля и хремави и пак с този Арсен нещата приключиха за 2-3 дни.
Ние пък изкарахме чудесни събота и неделя. Бяхме с приятели на вила под наем в с. Пастух. По-късно и снимков материал ще дам. Зори остана очарована, опита на вкус и първото си камъче. Запозна се на живо с козичките. Абе разкош. Само дето през нощта за малко не изяде шамарите. Понеже е отвикнала да спи в сгъваемото си креватче и аз реших да не я стресирам та я приспах в количката с идеята после да я пренесм в креватчето. Е, да де ама в разгара на купона като я преместихме и тя след 5 минути се събуди. И естествено събуди и детенцето на приятелите, с които бяхме в една стая. То е на 2 годинки. От там от какафонията се събуди и момчето на другите ни приятели (той е с 2 седмици по-голям от Зори). И това чудо в малките часове на нощта. И тримата си дават един на друг тон. Абе едвам ги приспахме. Беше кошмар. Накрая не издържах и скочих с идеята да я нашамаря (щото действието се развива от около 1.30 до около 3.00) и с думите "ей сега ще изядеш шамарите та поне да знаеш защо ревеш" и Зори явно по тона ми усети, че си е изчерпала лимита и е прекачила границата. Млъкна, засмука си бибата, легна и заспа за около 5 минути. Ама купонът се разсъхна естествено, щото ние 3 часа тичахме нагоре-надолу по стълбите да укротяваме ревящи хлапета. Абе цирк  Joy Joy Joy Тя Зори не е виновна де. За нея си е смяна на обстановката  Embarassed Ама и аз човек, и аз душа носи  Crossing Arms Но пък иначе беше разкошно.
Казваме ви чао за сега, че отиваме да ни слагат ваксината. Дано да се размине без усложнения.  Praynig

# 267
  • Мнения: 520
Малко ми е дискомфортно от гаденето, иначе съм си много добре!Дано да изкарам бременност като първата, нямах почти никакви оплаквания  Praynig ! И да отшумяват таз настинка, че да си вляза в релсите.

П.П. Имам още една новина, сестричката ми е бременна отново  Heart Eyes и тя чака ноемврийче! Стискайте палци този път всичко да е наред и най-накрая да може да изживее щастието да си прегърне бебенцето !

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 10:56 от Шехерезина

# 268
  • Варна
  • Мнения: 893
Шехерезина   bouquet  и ще стискам палци всичко да е наред със сестра ти, дано имате едно прекрасно братовчедче на есен   Praynig Hug

# 269
  • Мнения: 333
Шехерезина, браво, браво, много се радвам за сестра ти  Hug
ВМиткова, радвам се, че сте доволни от хомеопатията  Hug
Ние утре сме на ваксина за морбилито с голямо закъснение и отсега ме тресе нервата  Sad.

Общи условия

Активация на акаунт