....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 5

  • 13 351
  • 319
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Kiss the rain,страхотна нова придобивка Peace
Аz само се zаписвам,zа6тото докато се кумя какво да си правя,моя мъж ме иzпревари и си вzе час при семейния татуировчик и сега трябва да чакам,zа6тото таzи на6а страст не се отраzява добре на семейния буджет Grinning Joy
Открадни му часа.Нека бъде подарък за 8-ми март Mr. Green

# 16
  • Мнения: 229
Открадни му часа.Нека бъде подарък за 8-ми март Mr. Green
[/quote]
Ах....тук няма 8ми март Sad  Праzниците са доста раzлични има един ден на майката,но трябва да чакам децата да порастнат,zа да получа подарък,zа6тото моя мъж на тоzи ден  се иzмъква с "Ти не си ми майка" ConfusedА колкото до цените,сигурно се досе6тате,че са тройно по скъпи отколкото в БГ.М/у другото строим и къ6та и сега ме мъчат дилеми от сорта"Нова zакачалка zа антрето или тату newsm78   hahaha Joy

# 17
  • Мнения: 10 758

Ах....тук няма 8ми март Sad  Праzниците са доста раzлични има един ден на майката,но трябва да чакам децата да порастнат,zа да получа подарък,zа6тото моя мъж на тоzи ден  се иzмъква с "Ти не си ми майка" ConfusedА колкото до цените,сигурно се досе6тате,че са тройно по скъпи отколкото в БГ.М/у другото строим и къ6та и сега ме мъчат дилеми от сорта"Нова zакачалка zа антрето или тату newsm78   hahaha Joy
Е нищо де, вие ще празнувате по стар български обичай Wink
Я вземи му фрасни един задвратник на твоя

# 18
  • Мнения: 229
Май 6те почна да правя като майка ми...Тя праzнува и австрийските и българските праzници и zа всички таксува подаръци Sunglasses
Аz честно каzано не се сърдя много,винаги намирам начин да получа каквото искам Whistling

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
записвам се

# 20
  • Мнения: 803
Емо от Инки Дракон ли???Защото и аз ще си правя при него един надпис-пак си е с  неговия почерк и е много красив Crazy

Да, същият. Simple Smile Откакто го открих преди 5 години, нищо не може да ме накара да го сменя.
МКТ, мерси! Нямате ли скоро път към БГ, та да посетиш и Емо? Wink

# 21
  • Мнения: 1 179
М така, йероглифът е избран от надписа на китайски ресторант  hahaha Китаецът се мъчеше да ми обясни значението, накрая каза "абе хубаво е" и сега може и да си ходя с татуирано примерно "Задушени зеленчуци по китайски" newsm48

# 22
  • Мнения: 3 695
Страхотен е надписа. За вложения смисъл не знам и няма да питам  Blush Но начина на изписване на буквите ми харесва ужасно много  Heart Eyes

 Peace

# 23
  • Мнения: 10 758
М така, йероглифът е избран от надписа на китайски ресторант  hahaha Китаецът се мъчеше да ми обясни значението, накрая каза "абе хубаво е" и сега може и да си ходя с татуирано примерно "Задушени зеленчуци по китайски" newsm48
По-добре щеше да е "пиле по китайски", или "пиле сладко-кисел сос" Joy

# 24
  • Мнения: 1 243
Най-накрая и аз се реших да си направя тату. Малко тривиално,ама искам да е на кръста . Обаче болката нещо ме плаши! Rolling Eyes Кажете нещо успокояващо... Praynig Няма да е много голяма,ама все пак...

# 25
  • Мнения: 3 695
М така, йероглифът е избран от надписа на китайски ресторант  hahaha Китаецът се мъчеше да ми обясни значението, накрая каза "абе хубаво е" и сега може и да си ходя с татуирано примерно "Задушени зеленчуци по китайски" newsm48

 Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 803
Belucci, успокояващото е, че не боли толкова, колкото си го представяш.  Wink Не знам за кой път ще се повторя, но мен лично на кокал никога не ме е боляло (имам на кръста, на глезена и в горната част на гърба). Повече боли на меките места (поне при мен е така). Другото, което мога да ти кажа за успокоение е, че след 5тата минута мястото изтръпва и усещанията съвсем се притъпяват. Още повече, че ти искаш нещо мъничко,така че няма страшно.
Ако трябва да сравня болката при татуирането с нещо, бих го сравнила с епилиране. Общо взето е това Simple Smile Ако искаш още нещо да питаш, ще се радвам да ти бъда полезна Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 393
М така, йероглифът е избран от надписа на китайски ресторант  hahaha Китаецът се мъчеше да ми обясни значението, накрая каза "абе хубаво е" и сега може и да си ходя с татуирано примерно "Задушени зеленчуци по китайски" newsm48

Ама ти сериозно ли? Shocked
 Joy Joy Joy

Аз се доверих на една моя съученичка, китайка за моя йероглиф....Ам не съм проверявала дали не ме е прецакала с нещо друго.В добри отношения бяхме...... Thinking, дано не се е изгаврила Crazy Laughing

# 28
  • Мнения: 1 243
KissTheRain, благодаря ти за успокоенето, макар че като спомена епилиране...пак ми се изпариха желанията  Joy То малко, малко...ама всъщност ако ще правя нещо, няма да е съвсем малко, искам феникс с разтворени криле, бях си харесала един.
Сега ще ви замоля да пуснете интересни сайтчета с татута, да поразгледаме Wink
  bouquet

# 29
  • Мнения: 803
Хихи, Белучи Simple Smile Ами, аз епилирането го дадох като сравнение, защото жените го познаваме като усещане и все някак го изтърпяваме Wink
При който и татуист да отидеш, е достатъчно да му кажеш идеята си за феникс и те веднага ще ти нарисуват нещо. Така татуто ти ще бъде по-уникално. Иначе сайтове:

www.bmezine.com

Ето ти няколко идеи:
http://i53.photobucket.com/albums/g61/silver1985/raiski-ptici2.jpg
http://i53.photobucket.com/albums/g61/silver1985/raiski-ptici.jpg
http://i53.photobucket.com/albums/g61/silver1985/bmepb612590.jpg

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 17:51 от KissTheRain

Общи условия

Активация на акаунт