Предложете хубав хотел в Сандански

  • 51 544
  • 124
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 144
За Тайм Аут - обещах да споделя впечатления. Хотелът е много приличен като за три звезди. Намира се малко преди Медите, над интерхотел Сандански. Държи го едно семейство и много се стараят да си угаждат на гостите. Ние бяхме с цялата фирма на мъжа ми и всички останаха доволни. Нямам впечатления от басейна. Няма двор за игра на децата и детски кът, но има голяма тераса. Има джакузи и сауна (също нямам впечатления, сега кърмя бебе и за известно време съм забравила какво е спа).

Разбира се, Медите и Пирин са много по-хубави, но за по-икономична почивка спокойно може да се избере и този хотел. Наблизо е паркът на Сандански, а малко по-нагоре е парка на бившата резиденция (хотел Св. Врач, който пък е ужасен според мен, поне беше такъв миналия май, сега може да са го стегнали).

И нещо, което страшно ми хареса - ако щете ми се смейте. Салатите им бяха уникално вкусни. Попитах собственичката и тя ми обясни, че ги правят с домашно гледани домати и краставици. Казвам ви, от години няма такива домати в София. Скъсахме се да ядем шопски и овчарски салати Simple Smile)) Може да ви звучи смешно, но който е ценител, ще ме разбере. Изобщо храната беше вкусна.

Хареса ми също, че в неделя никой не бързаше да ни изгони, дори ни поканиха още малко да поостанем, не чакали други гости за апартамента ни. Изобщо, оказва се, че семейните хотели, макар и не така луксозни, предлагат доста уют и лично отношение към госта, което малко ми липсва в по-луксозните хотели. Както и да е, ако имате въпроси, пишете. Дано съм била полезна.

# 46
Малко със закъснение, но чак сега видях темата и не се стърпях да изкажа огроооомното си възмущение от Тайм аут. Просто едно нещо в този хотел нямаше което да ми хареса. Първо е построен на ужасно място, по-лошо неможеше и да бъде. Едно шосе-баир по което денонощно буботеха изкачващи се камиони, самосвали и коли. Балконите на стаите са именно над това шосе, така че всеки разбира за какъв шум става дума. Хотела няма никаква собствена територия, освен терасата над въпросното шосе. А от другата страна е залепен за един току що започнат строеж с два-три крана. За деца е истински ад. Басейна още от вратата се извиниха, че не работи - имало авария! Mr. Green За капак на всичко се оказа, че в банята също няма вода... Shocked, не топла, а никаква!!! #2gunfire Три дни бяхме на безводен режим, вместо да се къпем в минерална вода. На тръгване поискахме обезщетение за причинените неудобства. Младото момиче от рецепцията много съчувствено вдигна рамене и учтиво ни се извини Grinning. Даде на децата по едно пакетче желирани бонбонки и ни помаааха за довиждане. wavey
Мисля, че всеки друг, който изберете в Сандански няма да е по-лош от този.
 Черешката на сладоледа разбира се е ПХ Пирин. Имат невероятни басейни детска площадка и всичко за което се сетите, но цените наистина са дебели.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 404
"Пирин" е моят фаворит.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 430
"Пирин" е моят фаворит.

Пирин е доста скъп,но наистина е the best!Може и в Св.Никола

# 49
  • София
  • Мнения: 3 880
"Пирин" е моят фаворит.


 Peace наистина е страхотно място!

# 50
  • София
  • Мнения: 1 274
И аз бих препоръчала Пирин! Aurora ме "запали" и местенцето наистина е добро - новичко, басейна е хубав, спа-то също, храната - има още какво да се желае. Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 3 404
Има и по-семпли хотели в Сандански.
И около Сандански- над Мелник има едно хотелче, тип семейно с басейн, казва се "Рожена".
Ходила съм там преди време и съм доволна, цените със сигурност ще са много по-скромни от "Пирин", но не мога да кажа колко точно, защото бяхме ангажирали целия хотел за един рожден ден.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 880
И аз бих препоръчала Пирин! Aurora ме "запали" и местенцето наистина е добро - новичко, басейна е хубав, спа-то също, храната - има още какво да се желае. Grinning

да, за храната си напълно права...ние непрекъснато киснехме в кафе-бара на хотела, защото там храната е в пъти по-вкусна от тази в ресторанта, макар и доста ограничен избор...

# 53
  • Мнения: 276
Някой ще каже ли отзиви за хотел Бистрица? Изглежда доста прилично за тази цена???

# 54
  • Мнения: 234
ПИРИН----ПИРИН 200ЛВ.

# 55
  • Мнения: 223
Парк Хотел Пирин е наистина хубав, но там цените са много високи. Аз лично харесвам хотел `Едиа`, които се намира малко по-нагоре от хотел Пирин. Там ходим винаги на басейн. Също и хотел `Панорама`. Успех! Ако нещо ви интересува съм насреща!

# 56
  • София
  • Мнения: 478
Ще се възползвам от темата, за да попитам за хубав и по - спокоен басейн в Сандански. Не искам да нощувам там, защото имаме къща наблизо, а искам само през деня да ходим на плаж newsm78 Ще съм ви благодарна ако ми препоръчате и хубави заведения Hug

# 57
  • Мнения: 5 103
Парк хотел Пирин и Медите

# 58
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз лично харесвам хотел `Едиа`,

Басейна му минерален ли е? В смисъл топъл? А на х-л Панорама топъл ли е?

# 59
  • Мнения: 223
Водата в басейна на хотел `Едиа` е студеничка. В хотел `Панорама` е по-топла. Със сигурност знам, че водата в Интерхотел Сандански и хотел `Свети Никола` е минерална. Но в `Свети Никола`, басейнът е само закрит. Там ходим на плуване през зимата. Иначе за лятото студената вода в хотел Едиа` ни устройва, а и има специално за децата оградено басейнче. Но в Интерхотела и в `Свети Никола` винаги е пълно. В `Едиа, е спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт