Осми март наближава, през АПРИЛ ще стана горда мама!!!

  • 15 156
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • варна
  • Мнения: 147
Здравейте!Много бързо пишете,не мога да смогна с четенето!Радвам се,че само хубави новини има!
Аз днес съм на ЖК,ще си взема и болничния,което означава,че все по-малко време остава  Simple Smile
msbilt Hug Бъди силна!
prenerova,добре дошла!
Голди,аз ползвам един прах-"Е"-много съм доволна,но чак на бебе не мирише Simple Smile
Стефинка,може наистина да си пуснеш още едни изследвания.А за обръщенията-моя си ми вика синьо китче или слончи Simple Smile
Контракции(и болезнени и не)и аз често си имам.Снощи празнувахме раждането на един бебок,от радост мислих,че и аз ще родя-корема ми беше като дискотека,а и доста болеше.

# 76
  • Мнения: 165
и при мен постоянно забива.
Goldie мерси значи до 36 щом мога да ги пия е добре вече ще съм в девети и ще ми е по-спокойно .
а за праха аз дълго четох отзиви докато се спра на сано максима . изпрах си чаршафите ,които ми искат за родилно и мирише страхотно . а за бебешките дрешки ще изчакам другата седмица да напече слънчице и тогава ще ги пера .
ох досега влачих един фотиьол пред компа да ми е по удобно и сега ме боли кръста / то кой каквото си направи сам си го прави /

# 77
  • Мнения: 319
msbilt честичко се сещам за теб и ми стана приятно като видях,че си писала Hug

Goldie и моя сак е готов,само чака!Понеже пита за праха за пране.......аз вече 3 перални изпрах и у нас мирише на бебе Mr. Green С помоща на Pesile-Sensitive и омекотител!!!

Емма за окръжна....аз на 10 март имам преглед при Скочев в кабинета му и той ще прецени според таза ми и размерите на бебето как ще раждам PeaceНезависимо от това какво ще каже аз ще го ангажирам да ми следи раждането и евентуално да се намеси,ако стане нещо Peace     Ти ако си решила там да раждаш,без уговорка-няма проблем.......когато контракциите ти станат на 5 мин, грабваш багажа и отиваш Grinning

Лелеее сега виждам,че съм вече в 9-тия Shocked

# 78
  • Мнения: 96
Когато ходихме с мъжа ми в Пигис хаус, ни препоръчаха горещо израелския прах, май точно Сано. Мисля, че беше в някаква черна опаковка... newsm78

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Благодаря ви на всички за мненията Hug
В склада, от който пазарувам препарати, имаше само бебешки Сано и същия омекотител. Омекотителят определено мирише страхотно Party Не знам защо Тео-то са го развалили така Tired  Едно време бях много доволна от него Thinking

# 80
  • Мнения: 794
Здравейте, момичета-кокичета!

Мисля, че вече ви писах, че майка ми даде свой парцел в Пловдив срещу строеж на сграда на него и обезщетяването й с апартаменти в същата сграда. Единият апартамент е за нас с мъжа ми. И понеже в задълженията на строителя влиза и поставянето на настилките в апартамента за негова сметка с избрани от нас гранитогрес и ламинат, тия дни се разправяме с избирането на плочки, рисуването на проекти, абе - УЖАС! И с майстори се разправяме, че мрънкат... И затова пиша по-малко.
Извинявам се на jul, че поради тази причина вчера не можахме да се видим с нея.

Днес от 14.00 ч. ще ходя на училище за бременни в МЦ "Кичука" на ул. "Георги Кондолов" № 43а, зала 2. Осем занятия струват 25 лв. Ако някой от пловдивските мами има желание, може да дойде.

От няколко дни насам вече много ми тежи всичко - трудно ходя, трудно си намирам поза за лежане, все съм подута в лицето. Добре поне, че краката ми още не са започнали да се подуват. Изведнъж, от много лека, бременността ми взе да ми дотежава. А имам повече от месец до раждането!  Shocked Все си мисля, че няма да докарам до термин, но поне да не раждам преди 1 април!!!  Praynig Също така и коремът ми взе да става огромен! Онзи ден покрай катереното по стълбите в кооперацията и разправиите с майсторите и строителя, така ме сви кръстът и коремът, много се уплаших! Пих 2 магнерота и тия дни съм добре. Иска ми се да ходя на работа да края на март, ама да видим!

Целувки от нас с бебка и да се пазите! Разрешава се раждане само на навършилите поне 36 г. с.  Joy

И аз си взех ТЕО БЕБЕ, но в Метро имаше само от новия - 2 в 1, който е с алое вера. Много съм разочарована, мирише доста гадно, чак не ми се подхваща прането! Добре, че е само 1 кг, като го свърша, ще си взема друг.

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 11:59 от asja

# 81
  • Мнения: 1 080
Малеееееее Момичета - Как ми се прави СЕКС - не е истина!!!  Embarassed Embarassed Embarassed    luvbed luvbed luvbed
Ама истински - не такъв измислен какъвто е от месеци насам.
Изтрещявам вече с тая бременност!!!
 Blush Blush Blush
Чувствам се адски непривлекателна, а и мъжа ми и той горкия сигурно хич не му е хубаво с "Дон Балон" до него в леглото.  Crazy Crazy Crazy
Мале, мале....
Сори, че ви занимавам, ама днеска ми е кофти ден - сутринта като се погледна в огледалото и щях да си направя нещо.
Самотно ми е...    newsm45 newsm45 newsm45
Яко ме удря хормона!!!

# 82
  • Мнения: 410
ейййййй добрах се до форума.моето мъжле е станало рано и вече дава газ милия  .живот и здраве довечера към 9-10ч. ще си е в нас  .аз днес ще ходя на фризьор,ще намаля доста косата,че е дълга и ми пречи  .айде до после.мамите които са на преглед-да пишат Peace

# 83
  • Мнения: 134
Добър ден   bouquet
Бебешки дрехи съм прала само и единствено със Сано сега отново съм купила такъв  Peace
и нашите дрехи перем със Сано ,но за цветно пране .
аз имам многооооо новини и незнам от къде да почна ............първо имахме проблеми с малкия , сутринта му взеха кръв да видим резултата утре и ще пиша подробно.После проблемите продължиха с мен ,да го съкратя малко запуши ми се канал на лявата гърда та щях да умирам от болка  Confused вчера ходих на частен кабинет и жената я гледа на видеозон имаше събрана коластра сега мажа с един крем и компрес слагам, хубавото е че погледна бебо които е станал ........почти 2,900кг.плацентата е 2-ра степен и отговаряме на 37седмица ,това което ме притесни е че каза че водите са намалели и са почти в долната граница  Rolling Eyes не че много разбирам ама звучи притеснително . корема ми се е смъкнал надоло и така . След всичките тея емоций посетихме технополис уж само да разгледаме та и с подарък за 8 март си тръгнахме един за мама и един за всички  Joy получих така желания кростренажор      
а за стаята си взехме (бъдещата детска стая) лсд телевизор да не вреди на малкия на очите че тои е голям ТВ манияк с неговите нинджи ,най-вероятно КАЛИ знае за какво говоря  ooooh!
много дълго стана за което се извинявам   bouquet

# 84
  • Мнения: 794
Малеееееее Момичета - Как ми се прави СЕКС - не е истина!!!  Embarassed Embarassed Embarassed    luvbed luvbed luvbed
Ама истински - не такъв измислен какъвто е от месеци насам.
Изтрещявам вече с тая бременност!!!
 Blush Blush Blush
Чувствам се адски непривлекателна, а и мъжа ми и той горкия сигурно хич не му е хубаво с "Дон Балон" до него в леглото.  Crazy Crazy Crazy
Мале, мале....
Сори, че ви занимавам, ама днеска ми е кофти ден - сутринта като се погледна в огледалото и щях да си направя нещо.
Самотно ми е...    newsm45 newsm45 newsm45
Яко ме удря хормона!!!


О-о-о, мила! Не си само ти така! На мен от едно известно време секс хич не ми се прави, тази сутрин угодих на мъжа ми донякъде...., ама само за да не му чупя хатъра. Но пък и аз се чувствам много грозна и дебела, хич не се и поглеждам, нито в лицето, а в тялото пък хич! Мъжът ми твърди, че не съм дебела, а бременна, което обаче на мен ми звучи като: "Абе, дебела си, ама си имаш оправдание!" И това хич не ме успокоява! Да ни ти казвам как преди сватбата за 3.4 месеца свалих 13 кг и бях станала в страхотна форма за сватбата. А сега така се нашишках, че лошо ми става! Опитвам се някак да се примиря с мисълта, че още известно време ще съм дебела. А отгоре на всичко на 17 май сме на сватба, та акълът ми не го побира как ще се появя с все още неприбрания корем и с дебелите телеса пред цялата рода на мъжа ми?!  Rolling Eyes Embarassed
Така че - не унивай! Ще изтраем още малко. не мисли за вида си, мисли за това, че ще си имаш малко мило слънчице и много ще си го обичаш!

Добър ден   bouquet
... хубавото е че погледна бебо които е станал ........почти 2,900кг.плацентата е 2-ра степен и отговаряме на 37седмица ,това което ме притесни е че каза че водите са намалели и са почти в долната граница  Rolling Eyes не че много разбирам ама звучи притеснително . корема ми се е смъкнал надоло и така .

А, така! Май скоро ще си имаме още една мама в редиците. Че то 2.900 кг си е много!

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 12:10 от asja

# 85
  • Мнения: 96
Стефинка, мен хормонът не ме е джаснал чак толкова здраво (за секса говоря), защото секс си правим тук-таме. Ама и аз нещо се бях втелясала, че не съм привлекателна и че килограмите ми вече не само само на сладко коремче ми и на други не-толкова-сладки места Laughing Според мен говори с мъжа ти за това как се чувстваш, не за да търсиш комплименти, но аз поне винаги съм много открита към Петар в това какво чувствам. Този уикенд някакси тръгна спонтанно и непринудено разговора в тая посока и той се изуми, че аз изобщо мога да се тревожа, че не съм най-хубавата за него Blush Сега се чувствам по-сигурна и уверена. А за кг не се притеснявам - с бебчовците така ще се наспортуваме.....

Ася20, аз съм сега с дълга коса, но мисля тази-другата седмица да предприема драстични мерки Joy

# 86
  • Мнения: 134
Ами Ася и на мен множко ми се видя ,но жената и друго ми обясни имало съпоставка с броя раждания ,всяко следващо трябва да е по-голямо от предишното ,като се има в предвид ,че миналия път родих в първия ден на 37 сед. бебе 3,150 ,ако е така сега значи добре расте  малкия ми мъж  Flutter а иначе мамите с повече дечица мисля че са казвали имам някакви спомени ама ....... Embarassed ,че найстина всяко следващо се ражда по-тежко от предишното .
 А ако може някоя от по-запознатите да ми обясни ситуацията с малкото води  Praynig

# 87
  • Мнения: 96
Ценителката, хич не се тревожи.. Щом лекарят ти не е казал, че е проблемно това с малкото води значи е ОК. Мойте пък са многоо... ooooh!
И мойта бебка е голяма - 2800 е вече! Честит ти тренажор Wink

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И на мен много ми се прави секс, многооооооо Crossing Arms Ама моят мъж се е запънал като магаре на мост и не ще и не ще Whistling Лесна е неговата Whistling Заплаших го, че ще започна да му го връщам, обаче не се трогна изобщо Naughty
Ценителката, значи започваме да тренираме дружно след раждането на кростренажорите Wink Аз само мисля да извикам някого да му направят профилактика, че не е ползван доста отдавна. Честит ви телевизор! За ДВД е супер Peace Дано пригодят и сигнала на кабелните телевизии за такива телевизори, че да гледаме като хората Praynig И задръж поне 2 седмици още Hug Иначе и майка ми го говори това, че всяко следващо бебе се ражда по-едро newsm78

# 89
  • Мнения: 134
Ценителката, хич не се тревожи.. Щом лекарят ти не е казал, че е проблемно това с малкото води значи е ОК. Мойте пък са многоо... ooooh!
И мойта бебка е голяма - 2800 е вече! Честит ти тренажор Wink
Мерси много (само дето сега не мога да се кача на него, за 2 минути се качих и ме стегна корема) ще е след така чаканото раждане  Hug
За водите и тя каза ,че засега не било тревожно ,но аз като не разбирам каквото и да ми каже....... Embarassed
Голди имам някакви мътни спомени от Ясмина и Вени ,ама не съм много сигурна  Embarassed ,че и техните деца са се раждали така по-големи с всяко следващо
(имам комшийка с 4 деца ,аз съм ви разказвала за нея и последното 4-тото се роди най-малко и искаха да му правят някакви генетични иследвания ако не се лъжа , че не можело така от една майка толкова деца а с такава разлика ,обаче тя им каза ,че не са от един баща и всичко се нареди на място ,но ако бяха не било добре ,незнам защо но......)

Общи условия

Активация на акаунт