ВарненкИ закичват марненички червено-бели, а децата за игри са пощурели - 38

  • 17 063
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 993
Честит рожден ден   bouquet  bouquet  bouquet

Честит празник на всички именници Hug

# 226
  • Варна
  • Мнения: 152
Здравейте, момичета!!! Радвам се да се включа най-сетне и при Вас!!!

# 227
  • Мнения: 745
Здравейте, момичета!!! Радвам се да се включа най-сетне и при Вас!!!
Добре дошла!!!!  bouquet
Дай малко повече инфо за теб?

# 228
  • Варна
  • Мнения: 152
Първо ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!!

Какво да Ви кажа живеем до Червения площад. Малкия Витя се роди 20 дане преди термина - бързак, какво да го правя. Пуснах го да си излезе. И така все бързаме - и на тегло и на ръст, но зъби и коса още нямаме, пък и ние рано. Та той се роди на 30.09.2007г., все още го кърмя, но вече заменихме обедното хранене със зеленчуково пюре. мисля че доста му харесва. Той по принцип е и лакомник, де. Да ми е жив и здрав!!!!

# 229
  • Мнения: 381
maichezaiche добре дошла  Hug надяваме се да се чувстваш добре при нас

# 230
  • Мнения: 317
Здравейте и от нас  Hug
Да не се хваля много, ама мисля че успешно преборих грипа или кот там беше......... за 8 дена  #Crazy

Франческа честити именици   bouquet да са ти живи и здрави. Много мерси за инфото за чая от бъз  Peace  Hug
Честито и на рожденничката  Grinning
Христинчето, нямам думи мацко, малеееее аз ако бях.......че много бързо паля аз мотора, щях да й го откъсна тоз пръст, майка й проста... #Cussing out
maichezaiche добре дошла  Hug надяваме се да се чувстваш добре при нас
Peace Hug

# 231
  • Мнения: 535
Честит Рожден Ден, troia!   bouquet  nbirthday
Честит имен ден на всички именници newsm67

# 232
  • Мнения: 2 960
Първо ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!!

Какво да Ви кажа живеем до Червения площад. Малкия Витя се роди 20 дане преди термина - бързак, какво да го правя. Пуснах го да си излезе. И така все бързаме - и на тегло и на ръст, но зъби и коса още нямаме, пък и ние рано. Та той се роди на 30.09.2007г., все още го кърмя, но вече заменихме обедното хранене със зеленчуково пюре. мисля че доста му харесва. Той по принцип е и лакомник, де. Да ми е жив и здрав!!!!


Добре дошла в четата  Hug Да ти е жив и здрав бебока и да те слушка мноооооооого  bouquet


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  troia!    bouquet Heart Eyes

# 233
  • Варна
  • Мнения: 2 345
Здравейте, варненски мами!  Hug
Най-напред: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ИМЕНЯЦИТЕ! Желая им здраве и късмет, защото всичко друго се купува!  bouquet
С Марта вече броим дните, които остават до пристигането ни във вашия град. Даже днес като й сочех календара и й обяснявах колко дни има още и тя се засмя толква, че чак изхълца от радост! Явно усеща и тя вълнението вече!
И сега да ви попитам: може ли някоя от вас да ми даде съвет от първа ръка за педиатър? Много държа на специалист, който няма да ме тормози да я тъпча с пюрета от сега, а ще е ЗА късното и педагогическо захранване (след 6-тия месец). До тогава - само кърма! Дори вода не й давам... евентуално от другия месец ще й предложа свежи сокчета.
Тука попаднах на една "много добра" според думите на съседката... подкрепяла кърменето и т.н.. Е, още нямаше и 2 месеца Марта и тя ме накара да й давам сокчета и да съм й промивала устата с вода! Да не говорим, че според нея, ако бебка не е акала 3 дена трябва да й вра подострен сапун в дупето и да й давам овесена вода!!! Ужас нЕкъв! Та, за да не се случи това и във Варна, моля помогнете!
Лека нощ от нас и целувки на бебоците Simple Smile

# 234
  • Мнения: 50
Здравейте бе мами  Hug  липсвахте ми днес  Heart Eyes
Както всяка събота се изнесохме на вилата ама голям вятър голямо чудо  Mr. Green

ЧЕСТИТИ ИМЕНИЦИ ФРАНЧЕСКА !    Да са ти живи и здрави и много да те обичат , както и ти тях!   Hug

 troia ЧЕСТИТ РОЖДЕН  ДЕН !    bouquet С пожелание за много щастие и късмет и много, много любов  Heart Eyes

 Здравей maichezaiche  Stop  Май се познаваме  Joy

Христинче не се ядосвай. Тя тази е достатъчно ограничена откъм акъл явно да не кажа, че май няма такъв. Егати простачката  #Cussing out

# 235
  • Мнения: 745
Благодаря ви момичета за подкрепата!!!Ама ми стана супер гадно и реших да го споделя тук!!! Peace
Dive,добре дошла!!!
За добър педиатър не мога да ти дам съвет,важното е да е адекватен когато наистина детето е болно.А за хранене и така нататък аз лично се информирам от форума.Винаги ,когато те интересува нещо можеш да попиташ,ние сме насреща.
Аз докато не родих сина си,не знаех абсолютно нищо за отглеждане на детето.Но сега след много висене тук,особено през студените зимни дни да видиш как бързо се научих.Съчетах полезното с приятното!! Laughing

# 236
  • Мнения: 50
Dive аз съм доволна от ншата педиатърка, тя е в Поликлийниката на Окръжна болница и преди всичко ми е много близо на 2 минути  Peace Не настоява ако майката е решила друг метод за захранване. Лично аз съм много доволна от нея. Казва се доктор Галина Петров. Но избора си е твой аз само споделям при нас как стоят нещата с педито.  Peace

Забравих какво исках да разкажа  #Crazy  Една моя позната ми беше на гости, не се бяхме виждали много отдавна. Дойде с момиченцето си, което е голяма сладурка на 6 м. като моята бебка. Даде й каша около 150 мл. на Милупа млечна царевица, ориз и пет зеленчука. Каза, че е започнала да захранва преди три дена а до тогава са били само на кърма но предния ден дала някаква друга каша. Педито й казало да започне захранването с някаква каша стига да е без глутен и толкова. Коментирахме това с някой мами от темичката даже. Та се питам този начин на захранване дали е адекватен и възможен ?  Аз захранвам много бавно дали не трябва малко по - смело  newsm78 То си е и до дете де  Wink  Казах на приятелката ми, че нещо не е наред но тя ме увери че всичко е както трябва  щом на кутията пишело за след 4 месеца newsm78 А сега де   newsm78 Съвсем се обърках а уж проучих добре въпроса със захранването  #Crazy

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 23:01 от pets

# 237
  • Мнения: 381
pets да ти кажа и аз сумати неща изчетох и съвсем се бях опетлала, накрая не стана както го бях смятала не че имам някакъв проблем досега слава богу  Praynig даже да се похваля почна да яде мамините манджи  Mr. Green дето и приготвям и скоро и кухня може да прояде пък преди само пюретата лапаше, та както го усещаш е според мен и както детето си показва. Всяко нещо с времето си  Peace

# 238
  • Мнения: 1 554
Благодаря ви мацки за пожелания.Чак сега се домъкнах до компа то гости ,то 4удо,то маси,то ужас Crazy заредих съдомиалната и сега си по4ивам ooooh!

Честито на вси4ки,които имат повод да празнуват  bouquet

# 239
  • Варна
  • Мнения: 3 268
Pets, според мен първо трябва да се въведат отделните зеленчуци и после да се дадат в комбинация, като тази каша например която е дала приятелката ти. И не е хубаво да се дава един ден някаква нова храна, а на другия ден друга нова.

Общи условия

Активация на акаунт