Пролет здравей , здравей ~::~ при арабските мами / 58

  • 27 227
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 112
СВЕТЛЕ-българска дискотека е но е разделена на зали има зала за черно и зала за чалга.казва се авеню.

# 16
  • Мнения: 610
Наде доста още имате да гледате Party аз съм го гледала 2 пъти Деси какви майстори,ремонт ли правите newsm78 Ум сами радвам се че утре ще си бъдете в къщи,че като знам и аз какво преживях преди в болницата с Йоана ooooh! вас поне са ви прегледали 3 лекарки,а нас никой не мина да ни прегледа като ни настаниха,оказа се че сестрата е забравила да ни регистрира Shocked и при нас отношението беше лошо,а предпоследния ден преди да си тръгнем като казахме че оставяме на Йоанка играчките за децата там,мъж ми купи и книжки  и една след една се прескачаха да ни питат как сме,но не всички лекари са такива,има и съвестни и добри Peace  ето едно поздравче и от нас,песничката е страхотна,любима е на малките,но клипчето е малко тъжно  Morandi - Angels
http://www.vbox7.com/play:8c4321bf

# 17
  • Мнения: 720
 

почерпка от мен.
до после мами. Peace

# 18
  • Мнения: 800
Ето ме и мен;) Днес ходихме уж до Боянската черква, но като разбрахме, че входа е 10лв на човек се отказахме Embarassed  Момчето вика, че в Сирия нито в Омаядската, нито в другите стари джамии има вход.  Нали е паметник на културата, трябва да е достъпно за всички. Да вземат 2,3, 5 лева, ама те 10 #2gunfire   Та се разходихме из парк Витотоша с един приятел, много хубаво беше, а после отидохме на Пиротска в , та ядохме арабски кебаб  bouquet    Сега лягам след банята.


Светле, извинен ти е мързела Hug  Даже е желателно за товйто положение

Надя, Сирийската булка я има в Заминда с бг субтитри.


Деска, и аз се кефя на сайта, от сърце се забавлявам

# 19
  • Мнения: 206
Надя, Сирийската булка я има в Заминда с бг субтитри.
Да, ама някой да ми даде достъп там, а?
 newsm78

# 20
  • Мнения: 3 804
KATE до някъде е право мом4ето ти,входм няма,но ако не си обле4ена подходящо за да влезеш в голямата джамия трябва да си жземеш покривали за 4ужденките е 1$
сабинка пази боже от ремонти,големия ремонт беше преди да се роди Даяна,нали писах за проблема с пералнята,ама все нямах време да седя по цял ден да 4акам майсторите,та в4ера сутринта им позваних и от фирмата ми казаха 4е днес ще се появят,и ве4ерта в 8.30 цъфнаха смениха една 4аст и пералнята пак работи newsm44
хари мерси за сладоледа,адашката ти от снощи мърмори за сладолед на майка си прили4а,но сегха не продават,дори събуди баща си за да му поръ4а

# 21
  • Мнения: 914
Наде   ито филма  за раждането на Мариам ,майката на Исус,мир ему  и времето когато се появява и  самия пророк Исус,мир ему   с доказателства от Корана и  ,Закария и Исус  са с   мъгливи образи на  главата ,според някои  ислямски виждания   че не се приема   да се рисуват или показват на снимки образите на  посланниците на Бог
За сега   го виждам на анг и арабски но незнам може и да има други езици
От 12 серии е
първата http://www.youtube.com/watch?v=66pLc_yMNAg&feature=related
вторатаhttp://www.youtube.com/watch?v=IxQ3tWZG4Q0&feature=related
третата http://www.youtube.com/watch?v=zwuImlfnYcA&feature=related и така нататък до 12

Деси   bouquet

Дала извинявай ще ти пратя   на скип   Дано утре да го получиш

Марси  още нищо няма зя сега   Сутринта  забарвих но нищо и утре е ден

Ум сами   много се радвам че сте  вече добре целувки за Сами


Ние бяхме малко спред природа  и обяд в зеленина днес  сега ще се къпим и после по леглата че  утре сме пак Дон Кихот   с партнера  ,Колата ни де се казва партнер  Joy

Дуа   и Светле   HugУтре и вторник сме по задачи но сряда ще разказвам подробно

Хари  много  примамлива почерпка  че и то едно слънце при нас 32градуса само зяа сладоледче  Hug  bouquet

# 22
# 23
  • Мнения: 216
  Добро утро мили мами-моя утеха и радост за душата  bouquet

от сутринта се зачетох в изрел-4,и откровено казано се радвам,че съм пропуснала момента-Елхамдуллила--щот като се има предвид всичко,което съм преживяла през 2006(войната)и това,че умирах всеки път ,когато ни атакуваха,и това,че през 1996-свекър ми загина в гр.Кана(южен Ливан)с още 110 цивилни 40,от които роднини на съпруга ми и още много,много мъка и световна несправедливост,двоен стандарт-живея с това непрекъснато-с това лягам и с това ставам-тази политика дето се върти по света е причина да не можем дори спокойно да отидем в приказният си дом в Южен Ливан и да си заживеем спокойни и независими...не ми се пише-изчетох ви-и теб Кате и Деси ,и  Амал и мама мия-благодарна съм,че имва хора ,които знаят и виждат истината и се открояват от тези,които живеят под изкусно оплетената паяжина като си мислят,че тя е здрава и стабилна-едно е ясно-скоро имам Мехди ще се появи Алхамдулиллае-пък ще се изясни тогава-кой крив,кой-прав-кой терорист и кой екстремист-кой предател ,кой мъченик...
давам линк към бомбената инвазия в хкана от96г.,където бяха убити и изгорени наши роднини и моя свекър-това е в база на ООн-уж за по-сигурно-но за изрелците-няма ненарушими международни договори-Моля,за тези,които не могат да гледат ужасни снимки,да не го отварят...за останалите-бебето е дете на братовчедка на съпруга ми,жената,която лежи мъртва е съпруга на чичо му,..баща му не беше намерен сред разпарчетосаните труповеhttp://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.friendsoflebano … gbv%3D2%26hl%3Dbg

# 24
  • Мнения: 73
Добро утро и от мен, Flutter
Дуа,наистина само,който го е преживял и е навътре в нещата може да оцени какво означава мир.Вече и  за Сирия започнаха заканите,дано Алах ни пази.
Деси,ако не те затруднявам пиши ми рецептата на лични пък ще видим какво ще стане.Правите ли зимнина и каква.Аз имам една стара книга за сладка и станах известна с нея-правих от ягоги,сини сливи,череши и кайсии,страхотни станаха.Аз им казвам,че всички българи почти ги правят,а те ми отговарят;ама за какво да правим като тук целогодишно имаме плодове.а после взимат бурканите. Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 177
   Добро утро и от мен.Дуа,за снимките нямам думи,колко народ загина в тези безмислени войни,но за съжаление срещу световната политика нищо не можем да направим.Като гледам колко народ загина в Ливан,какво става в Ирак и сърцето ми плаче.Съсипаха двете хубави държави,горките хора които останаха да живеят там,само мога да моля господ да им дава сили да оцелеят.Снеже,браво на теб,при този избор в Сирия,щом взимат твоите буркани,значи си голям майстор.Като ги знам какви са капризни на храна и от тяхното по- хубаво няма.Ти в Халеб ли живееше?Имам много хубави спомени от там.Останалите ,къде се губите?Аз като гледам Яси май ми се разболява,леко е топъл.Пак провалени планове.Тамън изпратих батковците на у-ще и имах час за фризьор.На всички Ви хубава седмица.

# 26
  • Мнения: 468
Здравейте, принцеси. Рано рано в работното време да пиша, че после като ме емнат задачите и тъпаците...
Другарче, за къде сме без теб? Heart Eyes

Деска, аз съм правила сирене на село при баба ми, там слагахме мая за сирене, която се прави от сирището (някаква жлеза) на агнето. Става чудно, особено ако е овче. Сега един познат сириец работи в едни завод за млечни продукти, на ливанец, и най-редовно ни носи овче сирене.   chef

Дуа, това не е единствения случай, в който бомбардират убежище на ООН. Срашно спазване на нормите на международното право.
Пак по темата и този път в нашата тема - не че имаме практика да обсъждаме тук въпроси  без представителки на дадена страна да знаят, ама .... Вчера са одобрили план за изгражаденот на 750 нови сгради на Западния бряг. Иначе трябва да сме убедени как палестницте си имат собствена територия. Ама не получихме отговор на въпроса държава от разпокъсани територии как се прави? Като между тях няма дори една ивица връзка? А за атентатите - Както и не разбрахме кой взриви хотела цар Давид през 1946 г. в съвсем близко минало!

Надя, ще ти пратя на лични моя профил и парола в Замунда, само ще те помоля кщато свалиш филма после да го оставиш други да го дръпнат, че ще ми падне рейтинга. Иначе филмът разказва за сватба в окупираните Голански възвишения.  newsm78

Снежна, Деси, не пропускайте шанса, че съм ви писала.  Mr. Green Joy

Креми, да не чувам за болници, отврат е тука, чисто изпитание.  #2gunfire

Свеар, вие как сте?  bouquet

Ейнджъл, какво работиш? Да, мъчно е, нооо...ако няма друг начин.  Praynig

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 11:11 от amal

# 27
  • Мнения: 216
Амалче-уморявам се да си блъскам главата с мисли по тая тема-каква справедливост-та то всичко се крепи на една нахална несправедливост-дойде ли справедливостта ще рухне цялата тая измислена държава,която всъщност е армия-дето има народ-а не както е по свето-народ с армия...и какви глупости са тия-държава на две парчета,танковете се разхождат по улицата,а те забити в газа и рамалла без никакви привилегии...това е все едно някой да дойде да ме изгони от апартамента ми и да ме прати в мазето,без да ми дава право да протестирам,ако се опълча нещо-ще ми тегли един здрав бой,че и пред целия свят се жалва...умре един изрелец -целия свят става и се възмущава,а всеки ден гинат ужасени деца-по Палестина и Ирак-на никой вече не му прави впечатление...едните въоръжени с най-модерни и всяващи ужас оръжия,а другите нямат право да имат такова въобще...ей в такъв свят живеем,а когато започнем да мислим как да се спасим от това положение и започнем да се съпротивляваме-най-нахално ни наричат терористи-ясно е като бял ден...на никой не му пука и ако сами не се оправим -няма кой...па ако ще и терористи да ни наричат...само да си приберат фалша и да не си мислят,че е справедливо като едни се опитват да тикат под обувките си други и да ги мачкат както им харесва....значи трай-за да живееш... Sad

Снежна тамар-щом правиш сладко и се харесва,като дойде време ще те питам кое как,щот тя политиката не може да се консервира,пък и не наяжда Joyсамо ако отидем в Ливан да не им се случи и на моите буркани същото като на твоите Joy...е шегував се,то аз като направя тройна доза торта там-на другия ден нищо няма,не че са ни нападнали хладилника ,ми аз им нося-нека ядат хората ,пак ще правим-да се радват

Магда-как са юнаците-слушат ли...

Кате-жабките ти са толкова сладки-ми те са близнаци...поне не се разболяват и др.такива Joy

сабина как са децата-тръгнаха ли на градина

Ум Сами-и аз съм лежала в б-ца тук,като средния се разболя от пневмония на 4месеца,а пък големия с неговата астма(вече отшумя)-но три пъти е бил в б-ца като малък-често съм срещала неадекватно отношение та по тая причина толкова съм изчела за заболявания на респираторната система,че вече като се разкашлят знам имат ли нужда от антибиотик или не и  от коя група да е той,как им влияе и какво придружаващо лечение да приложа-та сама си ги лекувам-ето Беба беше зле,ако навреме не и бях дала антибиотик,май и ние в б-ца щяхме да бъдем,но сега е добре-още прокашля нощем,но продължавам да давам Вентолин,жалко,че се счупи инхалатора-защото много работа ми вършеше,но сега се оправяме и така...като я водя на лекар за консултация,докторът(сириец)се шегува ,"аз излизам,ако дойде някой го прегледай-после-фифти-фифти.. "Joy

# 28
  • Мнения: 206
Наде доста още имате да гледате Party аз съм го гледала 2 пъти
Аз съм гледала оттук оттам като го даваха по НОВА ама нищо не помня, обаче имам спомен, че тя има дете от Лукас или греша?
Наде   ито филма  за раждането на Мариам ,майката на Исус,мир ему  и времето когато се появява и  самия пророк Исус,мир ему   с доказателства от Корана и  ,Закария и Исус  са с   мъгливи образи на  главата ,според някои  ислямски виждания   че не се приема   да се рисуват или показват на снимки образите на  посланниците на Бог
Благодаря, ще си ги запиша и едно по едно ще гледам. Деси и на тебе благодаря за страницата, снощи с принцеска изгледахме интервюто на Милена, защото тя я нямаше в БГ, когато го даваха. А какво стана с Али Хайредин?
amal получих данните, едно голямо Благодаря. Няма да тегля засега, ще изчакам дъщеря ми да си дойде да не объркам нещо и ще дам коментар когато го изгледам

# 29
  • Мнения: 800
Дуа, много слушат, нито боледуват, нито реват за шоколади:) само сутрин им е мъчно , че ставам в 7:(
Сега едно момиче от израелската тема , Криси, е публикувала много хубав пост. Така е децата се учат на омраза от възрастните  Sad

 Жалко за свекър ти, за роднините, за всички мъртви и от двете страни.

Няма какво да се сърдим  на хората с менние, различно от нашето. Те не са виновни. Истина е ,че като слушаш новините дават само "Палестинец-камикадзе взриви себе си и 30 невинни еврейски деца", "Фанатични мюсюлмани проповядват джихад"....... Но Господ затова е дал разум на хората, да търсят истината и да я откриват, а не сляпо да вярват в информацията, която им се поднася.
Медиите в ролята си на четвърта власт имат огромно влияние, друг е въпроса, че не са коректни. Може би ги е страх от някой newsm78  Joy  

Общи условия

Активация на акаунт