БЕБЕТА ЮНИ - 23

  • 12 204
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Привет, момичета!  Hug Честит празник и от мен, макар и малко на патерици!   newsm51
tanita_83, благодарим за новата темичка!  thumbsup
Ние празникът си изкарахме в домашна нежна обстановка.   loveuuu Вечеряхме, гушнахме се и заспахме уморени, защото предната вечер бяхме на едни рождени дни и се прибрахме чак към 3...  Rolling Eyes

маристута, аз щях да те питам преди време дали мъжът ти е музикант, че на една снимка в албумчето забелязах на компютъра ви звукообработваща програма.
Sleeping Beauty, удивена съм колко си наблюдателна!  newsm26 Да, съпругът ми е музикант, но само на любителско ниво, професионално се занимава с други неща. Басист е.  coolcool Ти също си казвала, че посвирваш на китара. Това само хоби ли ти е?

Приятна неделна вечер, тумбачета!  newsm68

# 16
  • Мнения: 10
Здравейте и честит празник със закъснение   ura !
tanita_83 благодаря за темичката!  bouquet
 Вчера май всички сме си искарали спокойничко! Heart Eyes Аз получих розичка и страхотен подарък на Philips-10 in 1-комбинирана преса с няколко вида маша и няколко приставки
 newsm44. Много бях щастлива....мислех че милото е забравило защото се измъкна от леглото сутринта, нооо......каква била работата.... newsm51. На обяд ходихме на Мексикански ресторант в Люлин, а вечерта спретнах една скромна романтична  1dating  loveuuu Two Hearts....и после естествено се гушнахме и заспахме  Joy
kaka Maya аз понеже чета и какво пишат майските мамчета....та...гледам че са зачекнали темите с памперсите Embarassed.....може да надникнеш и ти..... newsm30. Аз честно казано и идея си нямам от такива неща...... #Crazy newsm78
Лека вечер на всички!

П.С.Днес е прошки, така че ако съм засегнала някой с нещо искам само да ми прости Wink.Не е било с лоши чуства....ПРОЩАВАЙТЕ Praynig

# 17
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Здравейте мили мами,
Честит празник с малко закъснение.Пожелавам на всички да сте живи и здрави и винаги усмихнати.
Честити сватбени тържества на Прити Галина и Инчока-успешен семеен живот, много детски усмивки и само красиви неща да радват дните ви от тук нататък.
Аз утре съм на ЖК и се чудя дали да искам да ме прегедат на ехограф?По принцип знам, че  трябва по 1 път на 3 месеца, ама мъжо не е мн съгласен и ме кара пак да мина.Дали да го послушам? newsm78 По принцип се чувствам добре, бебчо си рита почти постоянно и не съм убедена, че трябва да ме гледат пак...
Това е засега от мен.Лека вечер и хубава седмица на всички.

# 18
  • Мнения: 24
здравейте!!!Аз отгледах дъщеря с Памперс и бях мн доволна и сега мисля да е така:)
А за ехографа мен ме гледат всеки месец, и доктора каза 4е е напълно безврдно.

# 19
  • Мнения: 24
Забравих да ви се опла4а .4е като ходя малко по продължително и имам адски болки долу ниско в корема,направо едвам запо4вам да се движа.и краката ми ве4ер мн се подуват и ме болят много.Питах доки,за тези болки и той се засмя и каза 4е е нормално  newsm78

# 20
  • Мнения: 279
Здравейте! Днес ми е малко умряло настроението и то заради други хора, ама както и да е ще ми мине Twisted Evil...
А за Памперс разбрах, че сега е пуснат нов вид, който е ароматизиран с алое вера ли беше ще излъжа. Та мисълта ми е ,че някои бебчета са алергични и се обриват. Май това е проблема ня Памперса в момента.. Нека наистина мамите с дечица да кажат какви са ползвали и доволни ли са от тях. Също ако бебчетата са получавали алергии от кои по точно.. Grinning
Благодаря на Танита за темата отново Hug
офиоли, а така сложи някоя снимчица Wink

# 21
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте и от мен! Малко след празнуването и днес с тези обиколки по роднини за искане на прошка не ми остава време да вляза и да пиша, но сега намерих малко.
Танита, много благодаря за темата!   bouquet
За памперсите - ами аз съм решила на Памперс да ползвам, но ако бебо нещо се изрине ще го сменям, няма как. Иначе и аз не съм много запозната де, но уж са хубави!
Лека и спокойна неделна вечер.

# 22
  • Мнения: 17
Забравих да ви се опла4а .4е като ходя малко по продължително и имам адски болки долу ниско в корема,направо едвам запо4вам да се движа.и краката ми ве4ер мн се подуват и ме болят много.Питах доки,за тези болки и той се засмя и каза 4е е нормално  newsm78
Аз за щастие нямам подобни оплаквания  Praynig, но пък от ден и половина имам някакви силни пронизващи болки точно под гърдите където свършват ребрата - много са неприятни.  Sad Може би са от притискане на някакви органи, но се чудя дали ще изчезнат. Преди ми се бяха появили веднъж за ден-два и изчезнаха, но сега са по-силни и неприятни.   newsm78

Хубава вечер, тумбачета!   bouquet

# 23
  • Мнения: 256
Голямо БЛАГОДАРЯ на Танита, че отново се е заела с темата!!!
   bouquet   bouquet  bouquet   bouquet


Ох, момичета, аз вече почнах да изпадам в не дотам приятни състояния. И всичко е свързано с косата ми. Ужасно ми капе. Навсякъде чета как на бременните косъма им се заздравява, а при мен остава по възглавницата и четката. Почна да ми се окосмява корема, а главата да оплешивява. Ужасно е! Питах моя гинеколог какво да правя, защо е така, а той ми се изхили и не ми даде нито обяснение, нито решение. Видях в "красива мама" разни рецепти за здрава коса. Не ме мързи правя си маските при всяко миене, но ефект няма. Чудя се, какво ще се случи с мен след раждането. Аз и сега не мога да изляза навън на опашка. А косата ми винаги е била гъста и дълга. Гледам да пестя емоциите си и положителни и отрицателни, но вече за около 3 месеца, загубих около половината от обема на къдриците. Не знам дали на някоя от вас и се случва това, дано не.

Няма да ви досаждам с приказки как се превръщам в баба Яга повече! Пускам филмче и ще се натъпча със семки, за да забравя.

# 24
  • Мнения: 67
Ето ме и мен.
Вчера  си изкарахме в къщи с милото и майка ми ни беше на гости, а днес по роднини се разходихме.
Получих паричен подарък от свекъра и ходих на пазар, взех си панталон на Премама и съм мноогооооо доволна.  Grinning
In4oka това е гадно ама след раждането ще се подобри състоянието на косатата ти, аз знам че на тези на които им расте по-добре по време на бременността след раждането почва да им пада, така че при теб трябва да обратен ефекта т.е. положителен.

# 25
  • София
  • Мнения: 39 765
Аз през 1вата бременност и след това бях зле с косата. Сега са на ред зъбите. Лятото май няма да изляза от зъболекарския кабинет.

# 26
  • Мнения: 279
Май продължават моите безсънни нощи. На всичкото отгоре усетх, че ме наболява едното ухо и сливицата от същата страна. Преди малко изсмуках един Фитолор. Оох, дано не се разболея. Малко съм бясна ,защото излизахме вчера с едни приятели и те с малкия бяха болни и без да ме предупредят Cry На това аз му казвам невежество и неграмотност-много съм им ядосана ... Малкия кашляше и кихаше насреща ми, вярвайте ми полудях , не можех да се побера в кожата си от яд. Поне ще знам за напред, ама що за хора са това не знам.
И заради това още като се прибрах и ми е много смотано, настроението ми изчезна и се дразня от най-малкото. Защо все очаквам хората да разсъждават като мен...продължавам с моята наивност и до къде ще стигна така не знам.
In4oka, аз бях така до скоро с косата ми , ама взех мерки и се пръскам с един спрей с алое, прополис и още билки. Дали е от него не мога да ти кажа, ама спря да капе.Също ти препоръчвам едни ампули на echosline , които са с  коприва и евкалипт - специално  против косопад и стимулират растежа. Доста са добри , ама трябва да си ги поръчаш от някой фризьор.
На мен ми излязоха и хемороиди Confused Мажа се с едно мазило-Доксипрокт, ама нещо май няма много голям ефект за сега. Тая седмица ще питам гинеколога какво да правя...

Извинявайте...сега като си прочетох поста и усетих как лъха на отрицателните ми емоци. Надявам се не сте се отегчили от това че се оплаках, ама поне на вас да споделя!

# 27
  • Мнения: 100
Добро утро и от мен.
Май има мн ранобудни мами.
И мн пишете не мога да ви смогна. Днес станах по рано защото изпратих мъжа за София.
Приятен ден на всички, а за който е на работа успешна седмица и без мн ядове.
Катенце това е наистина мн рисковано да се излиза с болни хора, пази се. И ние бяхме болни и 3 седмици не излизахме.  Hug

# 28
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Добро утро и от мен!
Аз станах рано, че отивам на ЖК, а там е малка лудница и дано успея да мина по-навреме! И изследвания трябва да ми пуснат днес, та по-навреме да са Hug!

На мен ми излязоха и хемороиди Confused Мажа се с едно мазило-Доксипрокт, ама нещо май няма много голям ефект за сега. Тая седмица ще питам гинеколога какво да правя...

Катенце, на мен по този въпрос ми изписаха Долопрокт (пак е кремче), ама ефект няма особено  ooooh!! Казаха ми, че ще е така докато родя, защото бебето почвало да тежи и те излизали  Crazy! Иначе аз се сдобих и с един, доста странен, защото стой като празна торбичка и нито боли, нито нищо, само си стой и ме притесняваше, та ходих и на гастроентеролог, които ми каза, че било "фиброзирал" хемороид. Там щях да си стой и евентуално премахване само оперативно след време  Close! Ако искам, де  #Crazy!

На мен от вчера ми куркат червата и непрекъснато се чувствам все едно ми се ходи до 00  Embarassed! Доста неприятно усещане  Crazy!

Чао за сега!

# 29
  • Miami
  • Мнения: 412
Добро утро момичета  Hug
Вече навлизаме лека полека в третия триместър от бременността и започнахме да се оплакваме Sad Нали казват, че последните месеци са най-трудни и най-много тежи.
Забравих да ви се опла4а .4е като ходя малко по продължително и имам адски болки долу ниско в корема,направо едвам запо4вам да се движа.и краката ми ве4ер мн се подуват и ме болят много.Питах доки,за тези болки и той се засмя и каза 4е е нормално  newsm78
panterkata66 и аз имам такива болки, ужасно е  Sad  Преди една седмица нямах абсолютно никакви проблеми. Краката ми още не се подуват много, лекичко само, но си представям като се затопли още малко какво ще бъде Sad

Общи условия

Активация на акаунт