Мама чантата за болницата стяга, че АПРИЛчето си път проправя!

  • 11 471
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62
anabana,стискам палци всичко да е наред при теб!Повече почивка!
Момичета и аз да поискам прошка!Ако съм обидила някой,моля за извинение newsm51!
Честити бебчета на близнашката мама!Да са ти живи и здрави,весели и много щастливи  bouquet!

# 16
  • Мнения: 3 116
Анабана, дано всичко да е наред, виждам че си се обадила на лекаря си, на твое място и аз бих постъпила  така  Heart Eyes

Вени, ами Мая сама се научи, просто не знам как стана това с пишкането през нощта. Да се похваля че тази нощ за пръв път спахме без памперс  Hug Тамън навреме, че памперси за две човечета щяха да ми дойдат в повече финансово  Crazy

Момичета, тази нощ за сефте повръщах  Shocked И за двете бременности ми беше за пръв път. Имах жестоки киселини снощи и както се опитвах да приспя малката така и стана белята. Не можах да стигна до банята  ooooh! То си е направо като виц, аз през целия си живот съм повръщала няколко пъти, сигурно на пръстите на едната ръка ми се броят  ooooh!

Простете ако има нещо  Heart Eyes

Абе тез дни отварям темичката с тайната надежда за бебочества, ама на, няма  Crazy

# 17
  • Мнения: 2
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами.Простете ми,ако това не е подходящия раздел,но имам проблем,за който съответно искам съвет.В 9-ти месец съм,термина ми е на 07.04.Това,ще ми е второ раждане.При първото раждане,водите ми изтекоха буквално,като река,но в момента от един два часа усещам как ми тече нещо,не е урина разбира се и е леко розово...но не спира...малко по малко ,но не спираСменям вече 3-та превръзка.Дали е възможно да ми изтичат водите или си въобразявам?

# 18
  • Мнения: 13
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ НА ПАТЕРИЦИ И ОТ МЕН ... newsm51

ЗА днес- МОЛЯ ДАЙТЕ ПРОШКА  newsm17

От няколко дни скитосвам по разходки и не остава време много да пиша и чета, но днес изчетох всичко...

Дано всичко е наред с АНАБАНА...

Честито на близнашката мама...

Какво става с ДАРИ И СЛАДКА МАМА ?



# 19
  • Мнения: 4 306
Ей, момичета не предполагах, че така ще ви заинтригувам относно близнашката мама. Вчера писах тук и после ми "изтече времето за комп" и трябваше да го освободя на милото Wink. Обаче както винаги, ЦРУ добре се е справило Sunglasses

Новините около Слончетка: Вчера по обяд говорихме, добре са. Бебчовците вече дишат самостоятелно. Поспаднали са малко на тегло, но то е нормално. Има кърма, цеди се и им сваля да им дават.
За тези, които са се ориантирали към ТК, Слончи каза че искали по 5-6 памперса на ден на дете, както и не отказвали мокрите кърпи, колкото може повече. За мокрите кърпи - бебенцата, които са в кувьози основно така им поддържали тоалета, та затова трябвало повече.
Aquariel , и мен една продавачка ме убеждаваше, че помпата и шишетата са съвместими. Обаче приятелка ми каза, че шишетата против колики на д-р Бекман не ставали на помпата Авент. За това те попитах. Дано да не е вярно, защото аз съм решила такива шишета да взимам, та ако не стават на помпата.. ще е голям филм.
Днес ходихме с мъжа ми до Метро, накупихме една камара продукти, вкл. останалите неща за болницата. Взех си едни много готини джапанки зелено и оранжево и много им се радвам. Както и памперси и още мокри кърпи. Мъжът ми досега упорито отказваше да купуваме памперси, все имало време. Обаче на мен ми е неспокойно като знам, че има нещо, дето не е наред. Днес на щанда с памперсите се чудихме сто часа какво да вземем. От най-малкия размер ню бейби 2-5 кг имаше само 2 пакета Shocked
И му викам "Как да ти обясня какво да вземеш като съм в болницата, като аз самата не знам как изглежда и се чудя по щандовете?"

Иначе памперсите в Метро са на промоция, само дето тези от най-малкия размер не бяха Confused
Влажните кърпички на памперс също са в промоция 6 пакета 14 и нещо струваха.

После се отбих и в кварталния магазин и ... О, чудо! Пуснаха ме да прередя опашка от 10 човека Mr. Green Преди мен имаше две баби, едната съвсем неслучайно я подпрях леко с шкембата, обърна се и ме видя, обаче нищо. И след малко, една жена, която може би беше трета след мен, явно ме е видяла с големия корем. Хвана ме за ръката, примъкна ме на касата директно и вика на цялата опашка "Нали нямате нищо против, жената да мине отпред?" Mr. Green  Много мило ми стана.

# 20
  • Мнения: 13
vvdd Търси по-най бързия начин лекар за мнение или багажа и в родилното,там така или иначе ще те прегледат подробно...

# 21
  • Мнения: 4 306
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами.Простете ми,ако това не е подходящия раздел,но имам проблем,за който съответно искам съвет.В 9-ти месец съм,термина ми е на 07.04.Това,ще ми е второ раждане.При първото раждане,водите ми изтекоха буквално,като река,но в момента от един два часа усещам как ми тече нещо,не е урина разбира се и е леко розово...но не спира...малко по малко ,но не спираСменям вече 3-та превръзка.Дали е възможно да ми изтичат водите или си въобразявам?
По-скоро е течение от тапата, но така или иначе задължително се свържи с лекаря си!

# 22
  • Мнения: 82
Здравейте момичета!
 GrinningЕто ме пак на линия!Дано сте си прекарали добре вчера,аз първа подбрах мъжо снощи от компанията но издържах геройски близо 6 часа.Докато бях в болницата близо месец док постоянно ни съветваше да пием ДОМАШНО червено вино всяка вечер по една чаша за хемоглобина и стриктно спазвам съвета а снощи даже две.Защото старите хора казвали че виното било-Кръв.
vvdd каквото и да ти кажат тук момичетата най-добре е да се консултираш с доктора си.Това винаги е най-сигурно.
Хубав празник е днес ние вкъщи много го тачим и тази вечер ще го почетем както си му е реда със всичките салтанати.Искам прошка от всички и давам такава защото така е редно!
Целувам ви дами-бях се затъжила  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 200
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами.Простете ми,ако това не е подходящия раздел,но имам проблем,за който съответно искам съвет.В 9-ти месец съм,термина ми е на 07.04.Това,ще ми е второ раждане.При първото раждане,водите ми изтекоха буквално,като река,но в момента от един два часа усещам как ми тече нещо,не е урина разбира се и е леко розово...но не спира...малко по малко ,но не спираСменям вече 3-та превръзка.Дали е възможно да ми изтичат водите или си въобразявам?
защо не си се обадила до сега на лекаря си? Аз ако бях на твое място сигурно щях да съм при него отдавна!  #Crazy
Вера най-добре вземи шишетата и отиди на място да пробваш преди да купиш помпата. Аз мъжо така ще го инструктирам да направи.
Абе аз ли се прекарах с тия влажни кърпички, вчера взех 2 пакета за 15лв на Хипп. Май са много скъпи. Вие какви взимате. Аз тези ще си ги оставя за у нас, като се приберем с бебка, а за болницата ще взема някакви ефтини  newsm78

# 24
  • Мнения: 2
Благодаря Ви момичета.След малко тръгвам за болницата.Дано всичко е нормално.

# 25
  • София
  • Мнения: 62
vvdd,водите не винаги изтичат наведнъж!Така че,сложи си лигнин или памук и беж в болницата!УСПЕХ

# 26
  • Мнения: 200
Стискаме палци, не се притеснявай, лекарите си знаят работата. Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 289
vvdd аз не съм много запозната защото това ми е първо бебче, ама това с трите превръзки не ми звучи много като течение........най-добре послушай другите мами, грабвай багажа и в болницата, най-добре лекар да те види. Стискам ти палци всичко да е наред Praynig

Оххх пък на мен какво ми стана днес направо незнам... към обяд като ме сви гърбя и кръста и корема започна да ме боли и като взе да ми се повръща, направо кошмар. И в същото време и по голяма нужда взе да ми се ходи, ходих ама нищо и ми се разтрепериха ръцете и взе да ми причернява направо ужас!!!!!!! Абе изкарах си акъла какво беше това. Друмнах половин час, ама то голяма мъка, като ме боли гърба и сега съм малко по-добре, но болките и в корема и в гърбя си ги има..........аз вече взех да се вкарвам в егати филмите ....

За мокрите кърпички аз още не съм купила нито памперси нито мокри кърпички, мисля другата седмица да свърша това Simple Smile Стискайте палци че може би с сряда ще ни дойде креватчето, че то и с него имаше лека проблемация Simple Smile ама то на нас така си ни върви, всички става с голям зор Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 289
Ле ле колко съм неграмотнаааааааа #Crazy Извинявам се, аз като бързам и така бъркам букви, направо срам Simple Smile Май няма да е зле да си чета постовете преди да ги публикувам Simple Smile

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
vvdd, стискам палци всичко да е наред!!!  Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт