Отговори
# 255
  • Мнения: 817
Здравейте, момичета! Как сте? Аз днес късно се включвам, ама гледам през почивните дни пълноценно да релаксирам.

manana, мила, благодаря за информацията.  Hug Мисля, че ще бъда спокойна във II Градска, така както обясняваш и персонала е любезен, което наистина е важно за мен. Термините ни са доста близо, така че може наистина да се засечем там  Hug

gery_roz, кажи, моля те къде се намира магазина на Мамма Донна.
Аз вчера ходих до магазина Миа, но тъкмо го бяха затворили. Погледнах през витрината и видях някои от дрешките, които си бях харесала в сайта. Ще мина пак със сигурност.

Евпраксия, съжалявам за случилото ти се. Дано скоро пак да видиш двете чертички и да имаш най-прекрасните 9 м. бременност.  Hug Hug Hug

Аз пък вчера бях на гости на едно бебе и отглеждането му ми се стори най-прекрасното нещо на света. Дано да мисля така и нашето като се появи.  Joy

# 256
  • Мнения: 132
адреса на Магазин Мамма Дона е на ул. Цар Самуил37, на ъгъла със Солунска, има и телефон,но не знам колко е актуален - 952 59 00 раб. време През седмицата - от 10.00 до 19.00 , а събота от 10.30 до 17.00 - дано да си намериш нещо хубавичко. Стискам палци!!!

# 257
  • София
  • Мнения: 368
Zdraveite,mam4eta!Az dnes go udarih na razhodka tzial sledobiad i dobre mi se otrazi!Breiiiiiiii mnogo 6te izpisli Grinning
Evpraksia, ujasno sajaliavam za teb, mila, ne gubi nadejda, sledva6tia pat vsi4ko 6te bade nared, stiskam paltzi!swf, sukman4e po bi mi hvanalo okoto, to si e kato rokli4ka.
Az za drehi 6te mislia po natatak, 6te niamam nujda da smeniam garderoba, 6te mu mislia kato mu doide vremeto.Oba4e i az vse se gledam dali imam koren4e, uvi, o6te niamam, za smetka na gardite, Pamela Andersan pasti da iade Laughing
Imam bolki nisko dolu i v krasta, no te sa normalni, za vseki slu4ai imam no 6pa v 4antata. .....i tova gadene da ne vi razpraviam..

# 258
  • Мнения: 132
В този магазин  казаха че юни ще имат роклички и момичето обеща че ще ме облекат подобаващо за кума с голям корем hahaha

# 259
  • София
  • Мнения: 368
Az pak 6te sam krastnitza prez mai, akala ne mi go pobira kakvo 6te obli4am Thinking

# 260
  • Мнения: 817
Такааа .... , понеже всичко подлагам под съмнение (както направих и с рибата тон  Embarassed) изрових следната тема. Риба Тон (Туна, Тунец) - какво не знам за нея?

Само в Бялата туна се съдържа живак, но другите видове могат да се консумират без притеснение.  Wink

# 261
  • Мнения: 132
Решихме ли датата на срещата виждам че горе долу сме единодушни.Сев като пускаш новата тема пусни и анкета с часа и мястото Wink

# 262
  • София
  • Мнения: 368
Az da se pohvalia, tazi ve4er si napravih edin piling na tialoto i litzeto, maska na litzeto i pedikiur - obodriava6ti razkrasitelni protzeduri, niama da se zanemariavame, ia, triabva da se krasivi mami, nali?!
Za ribata ton i fastatzite i az znam 4e sa ni zabraneni, sa6to taka rohko svareni iaitza, pasteti, vsiakakvi vidove karantii.Moia lekar mi kaza da ne prekaliavam s meda / nai - mnogo edna malka laji4ka na den /, a az mnogo obi4am i mi lipsva i ako moga da izbiagvam mayoneza i salati s mayoneza. Niakoi da znae ne6to za drugi zabraneni hrani?

# 263
  • Мнения: 2
 newsm10 Лелеее, колко много сте изписали бе хора. Докато ви изчета всичките и забравям какво се е коментирало в предната страница Embarassed.

Аз в петък си се качих на количката и си отидох до Сандански. Там при мама нали знаете, всеки ти огажда само лежиш и е голям кеф smile3521.

За витамините: засега до 12 седмица включително се пие само фолиева киселина, след като я спреш започват витамините. Един месец ги пиеш 15 дни почиваш и така до края на бременността ми каза д-р Миков.

За мазането: аз си купих на Мама Донна и ги изхвърлих, миришат ужасно, не ми попиват в кожата, защото са страшно мазни. Само крема за бюст си оставих, той не е лош. Препоръчаха ми едно на Галеник, казват че е хубаво. Други казват и много хвалби чувам за маслото на Икаров, но ми казаха че се препоръчва при бременност след 4 месец. Но като гледам без притеснение го позвате някой. Ако няма странични ефекти до момента продължавайте.

Вчера като се прибрах взех да мия прозорците, малко да почистя и то сега какво? Заваля дъжд, това е всеки път  smile3511 newsm45. Та мисълта ми беше, че после легнах като разглобена, много се изморих, заболя ме гърба, кръста, краката. Най -хубавото от всичко беше последващата разтривка от тати.

Хайде, след малко пак

# 264
  • Мнения: 397
Здравейте мами!
първо да ви пожелая успешна седмица на всички. Само положителни емоции и много усмивки!

Имам една молба към майките тук: ако е възможно да си размения часа за д-р Димитрова от Фемина. Имам час при нея за фетална морфология на 17.04.2008 г. от 18 часа, но се налага да замина в командировка в чужбина на 16.04. Възможно ли е да си разменя часа с някоя от вас, която има записан час за 15.04. (по което и да е време) т.е. аз да отстъпя моя час, а да взема нейния. Ще ви бъда много благодарна. Ако има някое такова майче, моля да ми пише на лични!
Благодаря предваярително.
  bouquet 

# 265
  • Мнения: 132
Стискайте палци днес е големия ден Laughing
От 16.00 съм на преглед и малко се притеснявам даже повърнах преди малко Embarassed Sick
После ще пиша пак Simple Smile

# 266
Здравейте! Аз съм Златина и съм бременна в 10 седмица. Предполагаем термин-14.10.2008. Много ми е приятно да се присъединя към вас. Желая лека бременност на всички!
 Peace

# 267
  • Мнения: 817
Добро утро, сладурки! Успешна седмица на всички!

gery_roz, специално стискам палци за теб, дано всичко да е ОК и по-късно ще чакаме да ни кажеш как е минало.

Златина
, добре дошла сред нас!  Hug

Избрахте ли си заглавие за новата тема:

1. ОКТОМВРИЙЧЕТА големи плуват в мамини кореми
2. Щом ОКТОМВРИ пак настъпи, мама бебенце ще къпе

# 268
  • Мнения: 697
Здравейте сладуранки. Аз не можах да спя тази нощ Sad Към 20 часа започна да ме боли корема от лявата страна ниско долу и до полунощ съм се превивала от болки. Пих но-шпа ама не ми помогна. Сега не знам от какво ме е боляло и ми е много притеснено. По обяд ще отида при моя доктор, ама толкова ме е страх, че направо се треса от нерви.

# 269
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро и от мен, момичета!
Gery_roz, стискам палци и после да пишеш, нали....
Златина, добре дошла, леко бреминеене ти желая от сърце!  Hug
Мими, отивай на лекар, не се притеснявай, ние сме с теб и после пиши как е минало Hug
Северинка, аз съм за ОКТОМВРИЙЧЕТА големи плуват в мамини кореми
Успешна седмица на всички, много усмивки и положителни емоции Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт