нова седмица - нов късмет! 16-22.05.2005

  • 5 458
  • 120
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 534
Цитат на: тити
...а гърците правят най-ужасната мусака, която съм яла....с някаква сладникава подправка вътре, не знам карамфил, салвия или нещо подобно е ...ако някой знае, нека ми каже:)...quote]

Тити, познала си за карамфила. Точно днес гледах по някоя кабелна ТВ, едно предаване за готвене. Та там правиха нещо като мусака и точно карамфил бухна вътре..то не стига и това, ами и индийско орехче настърга  Grinning

# 92
  • Мнения: 4 362
Морена извинявам се повече теми няма да пускам не видях ,че има там.

# 93
  • Мнения: 9 913
Цитат на: lalka
Тити, познала си за карамфила. ....Grinning

отврат, начи....да не видя повече мусака....за 7 евро ще ми я предлагат......

# 94
  • Мнения: 1 329
И аз съм тук!
Само да кажа че вс е ОК, но и тоя месец няма да се доближа до бременните...Уф! #Silly
ШЕфа ми е в Турция и сега 2 дни ще движа цялата фирма... #Milti Само да не фалира Grinning

Целувки и прегръдки на всички Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 1 930
Момичета-кокичета, утре сме на доктор, пак ме е обзела нервата, после и на бхс, запалил ми се е задника от нерви #Onfire ....целувки и усмивки от нас Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 2 123
момичета, хайде честит ни нов форум!!!  bouquet

# 97
  • Мнения: 7 008
Ох,много ми е квадратен тоя форум О_О

# 98
  • Мнения: 183
Ох,много ми е квадратен тоя форум О_О

Ео, как така квадратен

# 99
  • Мнения: 2 494
И аз не мога да му свикна, ръбат е някакси!
Но все пак да ни е честит и само хубави новини да пишем тука!!!!
  bouquet

# 100
  • Мнения: 183
Ооо, спор няма
то и без това хубаво му тръгна с толкова положителни тестове   Party Time

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
новото форумче ни е супер, много му се кефя, благодаря на всички, които се погрижиха за това dance  love001 newsm51

# 102
  • Мнения: 1 329
Сладуранки,да ни е честит новия форум  bouquet
Само че много е разтеглен нещо, ама какво да се прави, ще свикнем.........
Със всяко ново начало се свиква....[[/color]

# 103
  • Мнения: 7 008
Ео, как така квадратен

Ами така Grinning Има твърде много правоъгълници...в предния не ми е правило впечетление, а аз по принцип харесвам повече обли форми, меки , та тия квадрати имам чувстовто,че ме ръгат в ребрата Mr. Green
Аз днес и вчера голямо гледане на филми направих Wink Вчера гледахме "Мила от Марс" - много хубав филм,макар че чух различни мнения, на мен много ми хареса.Струва ми се искрен, а и наподобява старите български филми като стил,макар че е съвременна история и съвременни герои Simple SmileПосле гледахме "Гарфийлд", който е ужасно тъп, но и ужасно смешен WinkSimple SmileSimple SmileИ днес  започнахме да гледаме Star wars от епизод 1 нататък, за да съм в час като ходим тия дни да гледаме кино Wink Айде чао от мен сега,че вързах един приятел на Алекс да ходим на китайски,макар че самият Алекс не емного въодушевен  Laughing

# 104
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Честит да ни е новия форум...само хубави новини тука да чудевт и тенкю на създателите и на тези които се трудиха за е толкова хубав Grinning

Общи условия

Активация на акаунт