мами от АСЕНОВГРАД да си направим среща

  • 13 375
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 398
Елица,не се бъркаш Naughty.Аз съм.А ти да имаш сестра Таня или аз се бъркам  Laughing?Че за друга Елица там не се сещам Simple Smile.


Сестра ми е Таня, да Laughing
Как я карате в тия жеги.Даже и тук стана нетърпимо, морето едно мръсно и много големи вълни.Аз не мога да припаря, че може да ме удари някоя в шкембата.
Чао за сега от нас.

# 241
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Здравейте ,
тая тема съвсем я опущихте , сигурно сте по почивки та затова.
Аз имам много работа и 24 часа в денонощието не ми стигат за нищо.
Честит имен ден Мими , да си много щастлива и обичана  bouquet !
Честит имен ден и на малката сладка Мими   bouquet !

# 242
  • Мнения: 398
Честит празник.На именичките много здраве, късмет и всичко най-добро.
Всичко живо се е изпокрило на хладно Били.Кой на море, кой на балкан.
Ние уж ходим на плаж, но и ремонт вкъщи захванахме за бебо.Лудницата допълват родителите ми, брат ми и сестра ми с двете деца.Общо взето пълна къща, но пък е весело.
Лека и прохладна вечер ви желая.

# 243
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Ехоо, ето ме и мен Hug
Мина ни днес сондирането  Whistling Whistling Whistling и ще видим след 10 дни дали се е оправили окото.Дано,че вече нямам сили .
Анито е станала страшно палава,а е толкова малка  Rolling Eyes,дано се кротне малко  Praynig Иначе сме добре,като изключим днешните притеснения.Сега ни предстоят много рожденни дни,кръщенки,и сватби  Peace Дано сондирането е било успешно,за да можем да се насладим на всички приятни неща,които ни предстоят Hug

# 244
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте и от мен.
 HugБлагогаря на всички за поздравите.Вчера се върнахме от Павелско.Изкарахме си чудесно.
Красии стискам палци всичко да е ок с на малката оченцето.
Софче нещо ми се губиш Simple Smile
Приятен ден на всички Peace

# 245
  • Мнения: 398
Краси, дано всичко с оченцето да е наред вече. Praynig
Пожелавам ви приятно изкарване на предстоящите празници.

# 246
  • Мнения: 1 503
Хей,Елица,
Радвам се ,че се разпознахме.  bouquet Често се виждаме с баба ти Simple Smile ...Ти явно си живееш вече във Варна Wink

Красииии,вярвам,че Ани вече няма да има порблем с оченцето Hug.На вас голямо запразняване ви чака  Mr. Green


лек ден на всички  bouquet

# 247
  • Мнения: 398
Цвети  wavey От пет години съм си тук и май няма да се връщам.А и съпругът ми е от тук и сега като се роди бебчето съвсем не мислим да се местим.Много си ми харесва тук.
Ти в Асеновград ли си живееш?
Софчето дали са си намерили хотел. newsm78
Лек ден на всички.

# 248
  • Мнения: 1 503
Ти в Асеновград ли си живееш?
Да,аз съм тук( в Асеновград).Вече 4та година карам.

Те сигурно не смао са намерили хотел,ами и са се варнали  Wink
Тези дни май пишем само ние двете Wink
Къде сте ???

# 249
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Аз съм тука , ама нещо не съм в настроение.Имам само да се оплаквам , затова по-добре да си мълча.
Краси , сигурна съм , че вече всичко ще е наред с Ани  Hug.

# 250
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
здравейте и от мен Hug
bilie сподели с нас ,може пък да ти олекне.

# 251
  • Мнения: 398
Ей Били, недей така мила.Я по-ведро.
Много жега.Направо не се трае.
Усмихнат ден на всички и да цункате сладурковците си.

# 252
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Благодаря  Hug,
но това са ежедневни дребни проблеми , които не заслужават внимание , просто се натрупват и ми дотежава.Напоследък се хващам , че само се оплаквам , а не се харесвам така.
Иначе Тедо е добре , дивее колкото може и прави маймунджулъци , само че не спи , морят го зъби вече повече от месец без почивка и не спим много.А мен безсънието много ми пречи , да не ям мога , ама да не спя - не.
Елица , ти как я караш с корема в жегата ?

# 253
  • Мнения: 398
Били как да ти кажа.Кофти е в жегата ама почти не остана.Още има-няма два месеца.Подута съм като плондер.Ако си виждака краката на Фред Флинстоун- та това са моите сега.Но тепърва започва да ми дотежава.
Както и да е няма да се оплаквам.Като започне да ме подритва бебо и всичко ми минава.Знаете как е. Hug

# 254
  • Мнения: 1 289
абе казвайте на кой какво му тежи,нали затова сме тук-ще се подкрепяме ако не можем да помагаме.Били,споко,ще мине и тоя период,ам се иска време и здрави нерви   bouquet

Софито днес я видях,тук са.
Краси и аз мисля,че вече няма да има проблем с очичките на Ани.

Общи условия

Активация на акаунт