Отговори
# 15
  • Мнения: 146
Ха сега де! Отивам да си подам молбата за напускане на работа! Няма никакво време за живеене! Та това са има няма 4 години! Реших - ще обиколя свта докато го има  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 677
Вярвам и точно заради това се наливам, нямам много време.

# 17
  • Мнения: 122
По принцип магнитното поле на Земята е доказано, че се е сменяло и пак ще се смени някъде в бъдещето, но това не означава, че ще се смени и посоката на въртене на Земята. От създаването си до сега Земята не е сменяла посоката си на въртене.
Недей да вярваш на подобни писания. Естествено, че когато някой тръгва да пише нещо в тази посока цитира древни писания, древни цивилизации и какво ли още не.
Катаклизми на планетата са ставали и може би пак ще стават, но на дали някой (поне засега) може да ги предвиди. Те до скоро прогнозата за времето не познаваха.

# 18
  • Мнения: 107
  Мамка му... Трябва да си купя ръкавички и въглища....

И да си построим Ноев ковчег.  Party

А дали наистина календарът на маите свършва тогава или
просто не е намерена останалата част?  newsm78 Laughing

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 702
Въртенето на земята е това, което я предпазва да не бъде привлечена от слънцето и да "цопне" върху пламтящата му повърхност. Ако тя смени посоката си на въртене, трябва поне за малко да премине през състояние на покой, а това означава- ясно какво. Всъщност според твърдението това май вече трябва да се е случило поне веднъж - преди 12000 години.   newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 443
  Мамка му... Трябва да си купя ръкавички и въглища....

И да си построим Ноев ковчег.  Party

А дали наистина календарът на маите свършва тогава или
просто не е намерена останалата част?  newsm78 Laughing



Сегих се! Ще си направим бункер в мазето! Компоти за мен, джанти за мъжо и олд фешън бебешка количка за детето.  Mr. Green
Не ни трябва друг Сървайвър.   Mr. Green

# 21
  • Мнения: 197
Чувала съм за тези теории, но ми се виждат прекалено изопачени. Дори и да се случи нещо подобно, по-скоро ще стане плавно, а не за минути или  дни, освен ако не се блъснем в някой громен метеорит.
 Между другото, миналата година някакъв учен обясняваше аномалиите във времето с изместването на полюсите.

# 22
  • Мнения: 2 891
По принцип, календарът на маите свършва скоро.

# 23
  • 7800
  • Мнения: 243
Абе, нали потопът беше определен за 2000-та година, а после го отложиха за 3000-та. Какво им стана пак на тези хора?!

# 24
  • Мнения: 17 546
И да вярвам и да не вярвам няма значение. Ако стане, това ще е последното нещо, което ще видя.

# 25
  • Мнения: 1 418
Е,като ще се мре,да се мре!Важното е,че няма да
съм само аз. Mr. Green

# 26
  • 7800
  • Мнения: 243
Е,като ще се мре,да се мре!Важното е,че няма да
съм само аз. Mr. Green

Я доживееш до тогава, я не. Всеки ден е борба за живот все пак.  newsm48

# 27
  • София
  • Мнения: 309
Гледам да не чета такива писания и да не гледам такива филми,че многото задълбаване води до параноя!

# 28
  • Мнения: 1 303
Гледам да избягвам да слушам подобни теми,прекалено лесно се впечатлявам.Като бях малка незнам какво бях чула,но бях сигурна че през 2000 година ще дойде края на света и бях много уплашена и песимистично настроена за живота,затова и сега много много не слушам такива неща Sunglasses

# 29
  • София
  • Мнения: 416
Абе, нали потопът беше определен за 2000-та година, а после го отложиха за 3000-та. Какво им стана пак на тези хора?!
Каквото ще става,пак ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт