Отговори
# 30
  • Мнения: 1 418
Е,като ще се мре,да се мре!Важното е,че няма да
съм само аз. Mr. Green

Я доживееш до тогава, я не. Всеки ден е борба за живот все пак.  newsm48
Това беше голяма простотия!Ако забелязваш,съм отговорила за себе
си.

# 31
# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ще пратят някой американец в совалка и той ще спаси човечеството.

(Много правописни грешки в текста на тия загрижени за апокалипсиса хорица)

# 33
  • Мнения: 677
Ну, биру, пагади! Допи ми се бира от тая планета. Наздраве!

# 34
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ще поживеем,ще видим.
Ако преживеем,ще коментираме Crazy
Наслушала  съм се на такива апокалиптични предсказания,че вече Tired

# 35
  • Мнения: 1 226
Ну, биру, пагади! Допи ми се бира от тая планета. Наздраве!
hahaha Joy Joy Joy и на мен ми се пие бира. newsm24

# 36
# 37
  • Мнения: 285

Интересен материал. Браво! Отне ми доста време да го прочета.

Ще се случи нещо, но дали това ще е апокалипсис или не никой не може да каже. Психозата, която се създава ми изглежда преувеличена. Много автори казват, че предстои промяна на духовно ниво. Време е човека да се осъзнае и да спре да трови Земята, която го храни. Много дати и години бяха цитирани като края на света, но те отминаха, а ние още сме живи. Календара на маите не трябва да ни плаши толкова, защото не е ясно дали 2012 е края на света, края на даден цикъл или просто е непълен.

Ако съзнанието на човечеството не се промени ще има апокалипсис, но не предизвикан от планетата Нибиру, Планетата Х или друга такава, а от самите нас.

# 38
  • Мнения: X
Това май има нещо общо с календара на маите? И в него последната дата е тази....


Точно така, но зависи от тълкуването.
Според някои, тогава  ще сме стигнали  Съвършенството.
Така че, предпочитам да вярвам на това, отколкото, че ще дойде края на света.

# 39
Те и маите нещо подобно нещо твърдели едно време.....
Ако напишете в google-"края на света"-излизат множество статии и все тая 2012 се цитира..
Уф,малко остава

# 40
  • Мнения: 641
Аз пък се чудя защо учените нищо не казват за тази платета, а някакви антимасони- черната роза. Иначе пък цитират учените.
Освен това и при трите варианта има вероятност... Колко процента е тази вероятност? Нищо научно обосновано.
Има вероятност земята да спре да се "вАрти", има вероятност да я удари метеорит, има вероятност глобалното затопляне да се "Овеличи"...
Маите: " И когато две слънце огреят земята ще се роди ново начало". Дали са казали това наистина маите и кой го е разчел, но не пише ще се взриви земята нали?
Иначе това е добър начин да се сплашат хората за да се замислят за Земята , но се плашат не тези които я замърсяват безхаберно в световен мащаб.

# 41
  • Мнения: 641
Ей това от статията ми хареса:

Какво ще стане с човечеството, когато Нибиру отново доближи до Земята? Кой може да предвиди какво мислят за нас? Дали ще решат отново да ни дадат повече знания или цивилизация, или ще решат, че сме се провалили и както по времето на Великия потоп ще се опитат да се отърват от нас?

Нали не вярвате, че сме сами в целия космос и сме много велики  Mr. Green

# 42
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
глупости.... само някой невежа може да напише че смяната на полюсите ще обърне въртенето на земята ...
но иначе идеята за безумно големия кредит не е лоша. само си уреди нова самоличност.

# 43
  • Мнения: 1 959
Не ме плаши ни Нибуру, ни Слънцето, ни края на Света...
Плаши ме малко преди това-покрай такива апокалиптични
прогнози всичко живо изтрещява.
И не смея и да си помисля, каква сила ще наберат до 2012.
Ще се развихрят всякакви ненормалници.

# 44
  • София
  • Мнения: 62 595
Като дойде лято и изникват всякакви прогнози за бедствия, чудеса и края на света. И така е откакто съществува човечеството. Явно още не можем да приемем късмета си, че съществуваме като биологичен вид.

А ако тръгне да идва края на света след 4 години ще го ударим на ядене и пиене като за последно цяла година преди това.

Общи условия

Активация на акаунт