Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 2

  • 29 066
  • 526
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 313
    !Пак ще се появи някой "шеф на митниците" да заплашва и ще изтрият и тази тема.

Имало ли е такъв случай?!!! #Crazy

# 16
  • Мнения: 529
Имало ли е такъв случай?!!! #Crazy

Да! Затова мислете преди да пишете нещо.

Айде да не спамим темата за ВС.

# 17
  • Мнения: 511
FairyTale, браво за усилията, които си положила за темата  bouquet

Аз си получих тази блузка - много съм доволна Hug Дълго се чудих за размерите - накрая си взех XS и уцелих Praynig

http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V266711_B045.jpg

Имам един въпрос. Направих нова поръчка - този път за 152 $. За митата вече изчетох каквото сте писали. Но не си спомням какво значеше това "Ship Method   OTHER "? Понеже така пише в Order Information. Нямаше ли да е по-бързо да ми пратят нещата с UPS? И нали сте писали, че всичко над 900 гр. идва с тях? newsm78 Моите неща със сигурност тежат повече Rolling Eyes

# 18
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
39 на кой отговарят във ВС

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз нося 37 номер и си взимам 7...39 би трябвало да е 9 по тяхната номерация  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 398
FairyTale, браво за усилията, които си положила за темата  bouquet

Аз си получих тази блузка - много съм доволна Hug Дълго се чудих за размерите - накрая си взех XS и уцелих Praynig

http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V266711_B045.jpg

Имам един въпрос. Направих нова поръчка - този път за 152 $. За митата вече изчетох каквото сте писали. Но не си спомням какво значеше това "Ship Method   OTHER "? Понеже така пише в Order Information. Нямаше ли да е по-бързо да ми пратят нещата с UPS? И нали сте писали, че всичко над 900 гр. идва с тях? newsm78 Моите неща със сигурност тежат повече Rolling Eyes
На мен също така ми ги пращат, това не дава значение, преди две седмици си взех предходната поръчка и тя беше шипната така и пристигна за няма 3-4 дни, за тежестта не зная, ти най добре си запозната с това което си поръчала.
Само да споделя за последните две седмици направих две поръчки и при двете ползвах код за отстъпка с 5$ off и ги свали наистина, валиден е до 21 март. При първата поръчка дори си взех и това сладко кученце в розово, при покупка на неща от пинк серията  Laughing

# 21
  • Мнения: 30
Само да споделя за последните две седмици направих две поръчки и при двете ползвах код за отстъпка с 5$ off и ги свали наистина, валиден е до 21 март.

Би ли споделила с нас какъв е кода за намалението ?Благодаря ! Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 398
Само да споделя за последните две седмици направих две поръчки и при двете ползвах код за отстъпка с 5$ off и ги свали наистина, валиден е до 21 март.

Би ли споделила с нас какъв е кода за намалението ?Благодаря ! Simple Smile

SP89337 това е кода, кога отидеш в кошницата и предида продължиш с плащането просто слагаш отметка най отдолу, че искаш да ползваш кодове и това е, поставяш го като дойдеш до това! Hug

# 23
  • Мнения: 30
Само да споделя за последните две седмици направих две поръчки и при двете ползвах код за отстъпка с 5$ off и ги свали наистина, валиден е до 21 март.

Би ли споделила с нас какъв е кода за намалението ?Благодаря ! Simple Smile

SP89337 това е кода, кога отидеш в кошницата и предида продължиш с плащането просто слагаш отметка най отдолу, че искаш да ползваш кодове и това е, поставяш го като дойдеш до това! Hug
newsm10   благодаря!!!

# 24
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
момичета,гледам една рокля и доколкото разбирам са две за тази цена,ако някой иска да се комбинираме да ми пише
http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … ZZZ&rfnbr=726

# 25
  • Мнения: 529
Имам един въпрос. Направих нова поръчка - този път за 152 $. За митата вече изчетох каквото сте писали. Но не си спомням какво значеше това "Ship Method   OTHER "?

Сега вече нищо не означава. При мен се изписва Other и в двата случая. Затова съветвам в първия пост да гледате писмото, там задължително пишат по какъв начин изпращат.

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Току що си взех пратката от пощата newsm44

Поръчката е тръгнала на 4.03 и е пристигнала на 11.03 в кварталната поща. Не ми взеха допълнително нищо. Теглото е 879 грама. За да ви ориентирам - това са 2 чифта къси панталони, един дълъг спортен клин и една тениска.
Всичко, което си поръчах е XS, но на пръв поглед изглежда доста по-голямо.



# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
vadjra, супер...и моите всички неща за XS и са ми идеални... Peace
аз искам да си взема едни сандалки и няколко тениски от серията Pink ама още им се чудя... Whistling

# 28
  • София
  • Мнения: 7 798
Момичета, получих си златистите саднали от Викториа Сикрет, но са ми големи. Отговарят на 37 - 37, 5 номер.

Продавам ги, първо да питам вас. Ако някой ги иска, да ми пише на лични.

# 29
  • Мнения: 3 342
Момичета, получих си златистите саднали от Викториа Сикрет, но са ми големи. Отговарят на 37 - 37, 5 номер.

Продавам ги, първо да питам вас. Ако някой ги иска, да ми пише на лични.


Иля, а всъщност на кой номер от американската номерация отговарят?
Питам, защото съм си харесала едни обувки от сайта, но се колебая за точния номер.
По принцип нося 37-ми номер

Общи условия

Активация на акаунт