Дъжд вали или слънце пече Юлчето е вече голямо момиче и момче.

  • 12 094
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
НАН, искам и аз таквоз балконче  Crossing Arms
Дай една снимка и ще те уредим. Бат Шоп ги раздава безплатно Whistling

# 16
  • Мнения: 433
Amerie,като направите и третото бебе тогава може да си устроите една хубавка сватба Heart Eyes
Наде,какво стана с онези работи,които искаше да погледна?Иначе страхотни си ги избацала Mr. Green
Иска,не се притеснявай с падането,защото всички деца падат. NaughtyАлекс като падна от колата направо щях да получа инфаркт и тогава лекарката обясни ,че са много устойчиви.В противен случай на фона на всички тези падания всички деца трябваше да увредени Sick

# 17
  • София
  • Мнения: 688
Честита годишнина на Амери, все така да сте щастливи заедно!

Честито и на дъщеричката на Сузи, да ти е жива и здрава!
Сузи, аз като си помисля, че сме набори с теб, а имаш толкова голяма дъщеря и си викам Лелеее, къде съм бляла, че сега се сетих бебета да гледам  Laughing!

Нани, Яна от секрети имаше кашлица, пробвай да чистиш нослето, колкото може.

Силве, радвам се, че сте добре, да са ти живи и здрави двете красавици!

Ние пак бяхме на кожен лекар, пак има някакви обриви Яна. Още едно мазило ни предписаха, спирам кортико-стероидния крем, че не трябва дълго време да се маже. Не знам от какво стана, единственото ново, което съм й давала е Дентокинд, защото я мъчат зъби. Една приятелка много ми го похвали и май имаше някакъв ефект. Мислех, че като е хомеопатично, няма проблем, ама знам ли  newsm78, ще го спра засега.
Мисля си, че всичко идва от фолиевата киселина, дето я иззоба Яна. Четох, че предозирането можело да доведе до кожни алергии. Верно, че минаха почти два месеца оттогава, но преди това никакви алергии не имала. Кожният лекар ми вика, че не било възможно, ама аз се чудя  newsm78.

Вие пък ме убихте с тия падания. Аз като се замисля, Яна пада от време на време, като се заблее или се засили много, ама не ми се струва чак толкова често. Навън сигурно повече би падала, но пък нали е послушна, си ме държи за ръка  Simple Smile.

# 18
  • София
  • Мнения: 309
Хайде и аз да се запиша,че вие пак много се разписахте! Grinning
Америчестита годишнина-много любов ви желая! Hug
Сузи-да ти е жива и здрава дъщеричката! Hug
Ние вчера бяхме в Зоопарка-не бях водила Влади,откакто беше малък и нищо не разбираше.Сега беше такава радост!Повечето животни правеха бау-бау Laughing,но няма значение!Така се залепяше на всяка следваща клетка,че едва го откопчвахме. GrinningИмаше страшно много хора,чакахме на километрична опашка и след нас прииждаха още хора-лудница!Явно всички използваха последните слънчеви дни.Ето малко снимчици:
http://vladislav2006.multiply.com/photos/album/13#1
И днес цял ден бяхме на оградената площадка в квартала,но само до към 14,30,после настана голям студ.
Иначе и Влади кашля лошо,но няма Т,казаха,че е от гърло,та е само на сироп.
Иси-и Влади пада от време на време,но по корем и ръце,не си е удрял главичката.Иначе още не може да слиза от бордюр-много го е страх!Иска,може пръстче да е,но някаква опора.
чао засега!

# 19
  • Мнения: 64
здравейте и от мен,много много се извинявам,но ми се беше скапал компа.не знам дали съм ви липсвала,но вие на мен да.не съм ви чела,пък и нямам време,децата болни,аз последно тъкмо ги похвалих...и те.вече са по-добре,но вкъщие една лудница.ннямам време да се усмихна.много ми е нанагорно.май  аз се разболявам,нямам сили нещо.
е хайде оплаках се,ставам,че се бият и сабарят нещо...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 040
И аз да се запиша. Peace

Благодаря на всички за пожеланията.Снощи купонясвахме до 1 часа и дребните спаха сутринта до 9.

Последните две седмици изобщо не ми се пишеше взе ми се здравето и още не е приключило.Уж малкия си седи в къщи ,а какичката му ходи на ясла,но той все ще домъкне някой вирус.Този път е остър херпесен стоматит.При това силно заразен.Шест дена беше с висока температура,ужасни афти в устата и единствено пиеше вода.Едва  на 10 ден успя да яде.След една седмица и сестра му се разболя.Но при нея е още по-страшно.По сливиците,езика,бузите ,устните абе навсякъде където си помислиш.


Nanny,didito много са ви сладки дечицата. Hug

Бета ,май съм с 1 година по-голяма  Wink  71 набор съм.Да си призная ,чак ме е яд че се забавих толкова много с второто и третото.Първото ми раждане беше толкова тежко,че почти се бях отказала.Може да ми е бил по- детски акъла,но по-леко си гледах детето.Сега като че ли съм по-изнервена и не така търпелива.

Нани
,не ми се е случвало децата да кашлят от зъбоникнене.Но Дани може и да има задна хрема ,която се стича в носоглътката и затова да кашля.Такава хрема по принцип не се лекува с капки за нос ,а само с физиологичен разтвор.

Иси,Жорко почти не е падал,но виж дъщеря ми колко удара има не искам да си спомням и то все по главата.И навън е падала защото вървеше с раменете напред.

# 21
  • Мнения: 1 866
Здравейте, душички!
Домъчня ми за вас, не можах да прочета всичко, но все пак реших да драсна някой ред. При нас нищо ново. Пипи е много важен, бърбори и проявява характер. Не се спира, а като се съберат с Мишел, направо ни се завива свят. Големи бесчета са, с мъжа ми непрекъснато се надвикваме с тях, не можем да ги укротим. Пипи май-юни ще тръгва на ясла и вече тръпна какво ще стане с болестите. Децата ми засега (да не казвам голяма дума) тази зима не са били много болни. Дребни хремички, някоя друга темепература набързо и толкова. Докато се начудя дали да ги водя на лекар и им минава. Обаче като започне Пипи яслата, тогава не  ми се мисли. Като се сетя Мишел как ми боледуваше в началото и ми става лошо. А бавачката ми е приказка - не само че гледа Пипи, а и всеки ден ми глади и чисти вкъщи без въобще да съм я молила затова. Даже не й стигало, ами и ми прави намеци да готвела.  ooooh!

Сузи, видях в предната тема, че дъщеричката ти е станала на цели 16 г! Да ти е жива и здрава! Толкова много ми се вижда, като си помисля, че моята е само на 3 и половина Rolling Eyes Значи като стане Мишел на 16 аз ще съм на 44 години Shocked Никога не я бях правила тази сметка.

Спирам засега. Ще се опитам по-честичко да се включвам.

# 22
  • Мнения: 326
Привет мацки.

Нани ако не са задни сополки, може да ви помогне чайче с небет шекер. При нас много помага. Криси го оправи за 1 ден, а баща му дето си има хронична кашлица за 2-3 дена спря да кашля. Сега съм се запазила с 3-4 пакетчета просто нямаше повече в магазина, но другата седмица пак ще си взема. Ако искаш свиркай да ти дам  Wink
А за задната хрема най-много помагат коларголови капки, но все пак консулт с лекар.  Hug
Честито на голяма дъщеричка на Сузи много успехи, щастие.  bouquet
Амери честита ви годишнина безкрайно семейно щастие.   bouquet Hug
Ние сме добре и днес за разнообразие от както сме дошли в София е много спокоен и послушен Криси. Пу пу  Heart Eyes
Нани сега в кой квартал сте. Ние ходим почти всеки ден в Барбарони на Белите брези.

# 23
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Момичета, влизам само да ви съобщя много прекрасна новина - наши приятели, на които сме кумове, от днес вече са горди родители на момченце! Не мога да си намеря място от щастие!
Черпя:


Честита годишнина на Amerie! Още много дълги години щастлив семеен живот, изпълнен с много детски смях и прекрасни мигове!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Ameri,честита годишнина.Много да се обичате и слушате.  bouquet

pepi111 ,честито.Да расте здраво и умно дете. Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 309
Пеппи111-ЧЕСТИТО БЕБЧЕ! HugДа е живо и здраво и много да радва мама и тати!
И аз с нетърпение чакам моята сестричка да роди на 20-ти-след ТРИ дни!

# 26
  • Мнения: 433
Леле Лала.накара ме да се замисля,че май трябва да побързам с второто newsm78Ако взема да изчакам до 34-35,какато си мислех,в детската градина после ще го питат милото дали баба му не е дошла да го вземе Sick
Сузи,права си,че на млади години се гледа по-леко и малко по-безотговорно детето.Като бях в университета повечето ми дружки родиха по"технически причини рано" Mr. Green и общо взето беше дете дете да гледа.Който влезеше в стаята буташе шишето с мляко на малките и така ги отгледахме.Да не говорим,че нямаха нито режим,нито нищо покрай вечните ни купони и скитосвания.Даже като се замисля,направо като циганите сме ги гледали Thinking Joy

# 27
  • Мнения: 1 193
Нан, като вляза във форма, ще ми направиш операцията  Mr. Green
Лала, липсваш  Hug
Пепи, да е живо и здраво малкото бебче   bouquet
И аз искам  Sad, ако знам, че ще го износя, и няма да ми се влоши състоянието, съм много "ЗА"
дидито, леко раждане на сестричката ти    Praynig

# 28
  • Мнения: 444
Сузи, капки спрях да капя, след като излекувахме стрептококите. Сега е само на Стеримар, сополи няма- никакви. Незнам, понякога кашлицата е влажна и отхрачва, а друг път не, сякаш нещо между гърлото и носа го дразни. newsm78 Най-вероятно е задна хрема, ама докога? newsm78 Чудя се дали да не ида утре при доки, да му вземе гърлен секрет ли, знам ли... newsm78
А ти какви страхотии разправяш...бързо да се оправят всички! Hug Praynig Hug
Ронка Как и взеха на Емката секрет от гърлото? Много ли е гадно? Rolling Eyes
Пепи Честита радост!  bouquet
Мама Дани Сега сме далече, далече...Люлин. Rolling Eyes

Ох, спи ми се! Tired

# 29
  • Мнения: 2 481
 Hug

Юл пък, пак е със сцепени ушички,от зад на сгъвката и се подсичат,цепят,нещо се прехвърли и на устничката от страни и е цепнатко,намекват ми да не е алергия!? newsm78

Чудя се  Thinking

Иначе е добре пу пу! Whistling

Кафе  Simple Smile

бай бай и приятен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт