Дъжд вали или слънце пече Юлчето е вече голямо момиче и момче.

  • 12 092
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 341
Лала, чудесен подарък. Радвам се, че сте си изкарали добре и сте релаксирали.  Peace

Ети, браво на Венци, знам си аз, че е голямо момче и ще свикне бързо!  Hug

Ели, идеята за темата ми допада. Но съм скарана с тези оформления, нека можещите момичета, ако имат желание да го направят. Ако ли не и така ни е прекрасна темичката, нямам претенции.

Аз също няма да украсявам за Великден, защото не се знае къде ще бъдем тогава. Ако всичко е наред живот и здраве на 10-ти април заминаваме. Вчера купих лепенки и боя за яйца, поне тях ще украся ако не обстановката.  Wink

Мен пак започнаха да ме тресат трески.  Close Мъжо ще си дойде в неделя, после заминаване, малко като чели ме смущава неизвестното, как ли ще се адаптираме там с Емата. С толкова голямо нетърпение очаквах този момент, а сега колкото повече наближава толкова повече се притеснявам. Rolling Eyes
Тук времето е чудно, следобед ще излезем на дълга разходка с Емата.

Желая ви прекрасна седмица изпълнена с много позитивна енергия!   bouquet

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 12:31 от Рони-Лимони

# 301
  • Мнения: 1 240
Момичета, да пусна ли нова тема, че тази е вече 16 стр.?

Рони, нормално е да се притесняваш. Ново място, нови хора и традиции... Дано се адаптирате бързо и безболезнено!!!

# 302
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Дю, пускай я ... аз забравих Blush Embarassed

Добре, че не са ни видяли още Whistling

# 303
  • Мнения: 2 481
Някой да пуска че ще ни заключат....

Рониии я недей така тъжно,това е хубаво нещо което ще ви се случи,всичко ново поне за мен е предизвикателство и премеждие, но и забавно преживяване,всичко наново,и в друга държава..но поне сте заедно това е важното,и ще сме с теб дори  и там ,няма да си сама,така че, я споко и да боядисаш яйца и там Peace

Аз пък с Юлия не исках да ходя на лекари чак в 8 седмица отидох за първи път,а си знаех от 1вия ден че я има но чаак в 8 отидох ,не исках даже и да ходя до края де,но така,нашта първа снимка е от 8 седмица! Wink

# 304

Общи условия

Активация на акаунт