NUXE консултант за грижа против бръчки от 20 март до 3 април

  • 19 582
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте, ползвала съм доста от продуктите на NUXE (на 30 години съм) и с изключение на овлажняващия крем, който се оказа доста тежък, всичко ми допадна и бих си купила отново, особено Нирванеск за комбинирана кожа. Въпросът ми е за промоцията - разбрах, че за 2 закупени продукта получаваш несесер с миниатюри. Тези продукти трябва ли да са от определена серия и в кои аптеки евентуално ще се прави тази промоция, защото вече в 2 аптеки - Ремедиум на Графа и тази в Мола казаха, че нямало такова нещо като подарък. Благодаря предварително!

# 16
  • Мнения: 14
Зоната около очите е най деликатна и най- бързо остарява и затова трябва да се полагат грижи още в най-млада възраст,преди да са се появили първите бръчки.Най- общо казано от 20 до 30 годишна възраст ,добре е да се ползват леки хидратантни кремове или гелове, а сле 30 години да се наблегне на по-подхранващи.Серията Prodigieux на Nuxe предлага овлажняващ и намаляващ отоците крем за очи.  Зеленият чай, лайката, метличината в комбинация с витамините А и Е  прави крема подходящ за всички типови кожи. Серията съдържа и маска Masque Frais Hyratant ,която може да се нанася на лицето и очен котур.Ако крема не е достатъчен под него поже да нанесете сирума Phytochoc.
При видими мимически бръчки добре е да се ползва Serum Merveillance от серията Merveillance.

# 17
  • Мнения: 14
Руми,
Разширените пори дават лош вид на лицето. Същестуват много ефикасни пилинги ,които намаляват омазняването на кожата и значително затварят порите.За съжаление пилингите се извършват само есенно-зимния период,но микродермабразиото се извършва целогодишно. То представлява  механичен кристален пилинг,който почиства кожата в дълбочина и премахва комедоните, които държат порите широки.Ползването на правилен крем и почистващи средства е от голямо значение. NUXE разполага с почистваща вода Eau Demaquillante съдържаща ексракт от зелен чай,които свива порите.Тонизиращ лосион Tnique aux Fleurs ,който се нанася сутрин и вечер . Два пъти седмично може да ползвате нежния ексфолиант Exfoliant Doux Aromatique.Тъй като имате проблемна кожа, бих искала да ви определя какъв крем може да ползвате ,след като ви видя кожата.

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 23:44 от Доктор Мая Тачева

# 18
  • Мнения: 14
Камамбер,
Грижата за кожата след 25 години е мого важна за това как ще изглежда вашата кожа на 40 год. или на 50 год.Добре сте се насочила към серията за блясък и хидратация /добре е да го ползвате поне 4-6 месеца ) , но може да го смените със серията за първи бръчки Nirvanesque. Kакво прави серията уникална -съдържа 3 патента ( семена от син лотос,семена от мак и корени от алтеа )които действат на всички нива на кожата- повърхностен епидермис,дерма, базална мембрана.
 Можете да комбинирате серията  ETINCLANTE и да използвате крема Nirvanesque ENRICHIE като подхранваща, релаксираща маска веднъж или два пъти седмично.

dgeni1966,
Може би правите алергия към някоя от съставките на серията на NUXE.Моля обадете се на тел. 8691210 ,ще ви бъде направена безплатна консултациия .Моля да напомнете при консултациията точно какъв е вашия проблем.

# 19
  • Мнения: 14
sneji_suni,
Лаборатория NUXE разработи нова серия MERVEILLANCE която третира видимите мимичиски бръчки за жени между 35-40 години. Клинично са доказани ефективността на съдържащите се в серията растителни съставки,които снижават всички параметри- брой, повърхност и дължина на видимите бръчки,тъй като действат на всички нива на кожата- повърхностен епидермален слой, базална мембрана и дерма.Активни съставки на сирията са -Екстракт от дъб, Корени от Алтея, Amella,Микросфери на Хиалуроновата киселина.
Какво бих ви препоръчала:
Serum Merveilance -моментален омекотяващ ефект за всики тип кожа ,може да се използва самостоятелно за околоочен контур или под крема. Според типа кожа -Creme Merveildnce-за нормална към суха кожа или Creme Merveilance Enrichie за много суха кожа. Ако имате въпроси относно проблеми с вашата кожа  може да се обадите и да си запишете час за консултация на тел 8691210

# 20
  • Мнения: 658
Камамбер,
Благодаря за препратката към "Моята диагноза" в сайта на NUXE. Тази опция е разработена за да ви бъде максимално полезна в избора за най-подходяща грижа. Разбира се, най-точно могат да ви ориентират консултантите на щанда за дерма-козметика в аптеките или вашия дерматолог. Не забравяйте, че за всички марки медицинска и дерма козметика се предлагат тестери в аптеките. Горещо ви насърчавам да тествате в къщи на чиста кожа продукта, който сте решили да си купите за да разберете навреме дали ви понася.
И тук искам да издам една тайна ... В момента подготвяме български сайт - www.nuxe.bg, който ще покрива напълно съдържанието и опциите на интернационалната версия.

milo_kremi,
Nirvanesque има околоочен крем, но за съжаление е спрян от производство. Поради тази причина не го внасяме.

Armina,
Преди всичко трябва да проверя случая утре и ще Ви отговоря. Принципно кампанията в аптеките за противостареещите продукти (Nirvanesque, Merveillance, Aroma-Vaillance и Nuxuriance)стартира на 4 февруари и следващата седмица е последна...

# 21
  • Мнения: 124
на 34 години съм, пушачка, кожата ми е смесена.
около очите нямам бръчки, но между веждите имам 2 и около устата двете са ми много дълги и дълбоки...
има ли нещо, с което да третирам поне да не станат повече?
и ако да - къде във варна?

# 22
  • Мнения: 529
Аз също бих искала да ме насочите коя серия продукти е подходяща за мен. На 30г. съм, пушачка, кожата ми е смесена (Т образно, като на скулите понякога много суха ) От скоро ползвам крем за около очи.
Благодаря   bouquet

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Камамбер,
Грижата за кожата след 25 години е мого важна за това как ще изглежда вашата кожа на 40 год. или на 50 год.Добре сте се насочила към серията за блясък и хидратация /добре е да го ползвате поне 4-6 месеца ) , но може да го смените със серията за първи бръчки Nirvanesque. Kакво прави серията уникална -съдържа 3 патента ( семена от син лотос,семена от мак и корени от алтеа )които действат на всички нива на кожата- повърхностен епидермис,дерма, базална мембрана.
 Можете да комбинирате серията  ETINCLANTE и да използвате крема Nirvanesque ENRICHIE като подхранваща, релаксираща маска веднъж или два пъти седмично.


Мерси, много за отговора. Диагнозата на кожата ми беше точно такава, каквато ми препоръча една от девойките в Ремедиума. Даде ми и тестер на флуида за нормална, от който бях очарована и в последствие си взех него, както и крема Етинселанс, който ползвам като нощен, а флуида за дневен. Не пуша, обаче кожата ми не е много свежа, поради факта че София не е от най-чистите градове Confused Чудя се за Нирванеск, но нямаха тестер да ми дадат, а доста хора са направили реакция, та не съм съвсем сигурна дали да продължа с продукти, които са ми харсели или да взимам първи мерки с мимическите бръчици Blush

# 24
  • Мнения: 3 094
добър ден, д-р Тачева!

Хайде и аз да се примоля за една бърза консултация - на 41 години съм с мазна кожа (нямам обаче пъпки или черни точки). Нямам бръчки и отпускане засега, но като цяло понякога тенът ми е склонен към посивяване. Мимиката ми е най-силна около очите и там като се усмихна (на долния клепач) забелязвам не точно характерните дълги линни, а някакво набръчкване съвсем под миглите и в страни от тях, понякога и подпухвам сутрин. Имам скланност към пигментации , но засега съм овладяла положението. Грижа се доста старателно за кожата си, но ми се струва, че може и да пропускам нещо съществено.

Благодаря предварително за отделеното време!

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 09:59 от Bastet

# 25
  • Мнения: 2 144
Благодаря за отговора на Д-р Тачева!От сърце!Само един доуточняващ въпрос-това микродермоабразио възможно ли е да се извършва след като все още ми излизат пъпки понякога?В смисъл-няма ли да се разпространи инфекцията?Знам,че е най-добре да Ви посетя и да бъда прегледана,което ще направя при първия удобен момент.Благодаря предварително!

# 26
  • Мнения: 14
Микродермабразио не се извършва при възпалена кожа.Трябва да ви изпиша медикамент,който ще се уточни при прегледа. Моля да споменете че идвате от форума на NUXE.

# 27
  • Мнения: 14
Не винаги тенът една мазна кожа може  да се повлияе само с крем. Необходими са пилинги,които да излющат мъртвите рогови клетки, които при мазна кожа са в повече и придават жълтеникав,мръсен тен на лицето.Но ако нямате възможност да правите медицински пилинги ,ползвайте два пъти седмично дълбоко екфолираща маска.NUXE разполага с екфолиант за честа употреба EXFOLIANT DOUX AROMATIQUE. За мимическите бръчки около очите ползвайте SERUM MERVEILLANCE.

# 28
  • Мнения: 14
Пушачите трябва да полагат много големи грижи за кожата си.Мимиките ,които се правят при изпушване на една цигара са многоброини. Ето защо съветвам под крема да се полага серума LIFTANT JEUNESSE ,който има антиоксидантен и лифтиращ ефект.За мимически бръчки препоръчвам крема MERVEILLANCE ,който е за нормална към суха кожа.Мимичиските бръчки изчезват 100% С Botox.След инжектирането му, те изчезват за около5-6 месеца,като се появяват отново, но не толкова дълбоки. Ползването на правилния крем удъжава времето на ботокса.

# 29
Здравейте,
Казвате, че Nuxe е дерма козметика. Бихте ли обяснили какво точно означава дерма козметика и каква е разликата с обикновената такава?
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт