ОКТОМВРИЙЧЕТО върти се бясно - ту наляво, ту надясно ...

  • 11 848
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 44
Здравейте!
Веси ,добре дошла!Колко хубаво ,че се увеличаваме,пък и си от Пловдив!Извинявайте момичета,но така и ние ще можем да си споделяме инфо за магазини,лекари и дори да се срещаме.
Мария ,опита ли с Нео-ангин?Банално е ,но на мен той ми помогна като се има в предвид ,че 20 дена ме боля гърлото!Мога  да ти препоръчам от мой опит да не си купуваш:Биопарокс-никаква работа не върши,Стрепсилс,Тантум верде,Трахизан.На мен поне тези лекарства не ми действат.Не трябва да пушиш ако въобще пушиш,избягвай газирано и нали знаеш:чай с лимон и мед до втръсване.Ако болките в гърлото продължават,иди на преглед да не направиш гнойна ангина!Успех!

# 76
  • Мнения: 2 140
Здравейте,мами!Аз също съм настинала и питах доки какво мога и какво не.
За температура до 38 градуса-Paracetamol
Cetebe/витамин С/-пия по 1 на ден
За гърло-Strepsils
Тетрисал-капки за нос/но да не прекаляваме/
Сок от лимони с мед и да не си напарвате краката!
Иначе за килограмите вече съм 56 кг.На 11.03. бях 54кг. Sad
Да питам има ли мами от Русе да ми кажат за магазини за бременни,че в Свищов няма.

# 77
  • Мнения: 697
Благодаря момичета. Аз от ставането съм на лимони с мед. Температура за късмет нямам, но едвам дишам. За пушенето - не пуша от около 2 години изобщо. Газирано и студено не пия. За сега ще се боря с природни лекове, ако не помогне ще звънкам на доктора.

# 78
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Severinka гледа ме на 4Д апарат, но в нормален режим. Съдя по сената-25лв, колкото е за нормален ултразвук. Тя самата каза, че апарата е добър и затова се виждат подробностите. Това е първото изследване /11 до 13 седмица, което е/.

За настинки... не знам, но вече близо 2 седмици съм с 37,2-37,3 и запушен нос. Изследванията ще покажат...

Усмихнат ден!

# 79
  • Мнения: 2
Здравейте отново,
аз ще се оплача и ще ви кажа, че доста прекалявам с яденето  newsm45 newsm45

Да ви запитам: Как мислите, добре ли да се обърна към диетолог, за да не си правя мои диети, които май май ще ми навредят.?

Не усещам глад, но ми е сладко в устата Weary. И преди това такава си бях, и моито мъж с право си ми казваше,че като забременея ще започна да се търкалям. Изпитвам ужас  smile3511 от напълняване. Нормално ли е, след една седмица влизам в четвърти месец, а дрехите вече започнаха да ми отесняват  smile3518 smile3518. Чувствам се ужасно и моите хора уж от кеф ми се смеят и радват, но така се вбесявам smile3518 Weary

# 80
  • Мнения: 817
8Eos8, благодаря за информацията! Peace

Гале, колко килограма си качила, че се притесняваш? Аз съм в 3-ти месец и на мен вече панталоните ми стягат, съвсем скоро ще си взимам по-широки, но не се смятам за дебела. Пък и да напълнееш малко повече после ще си свалиш, не се притеснявай. Аз много пъти съм казвала за майка ми, която първия пък качила 30 кг и 1-2 месеца след раждането вече била 50 кг. без дори да спазва диети. Така, че не се притеснявай, яж си нормално, но просто не се тъпчи, защото просто не е препоръчително. Айде, сега горе главата. Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 183
Здравейте, днес който може да отива на разходка, аз само ще си мечтая.
Мъжът ми преди малко ми донесе резултатите от изследванията, които си пуснах вчера. Единствено Лимфоцитите са 21.0 при референтни стойности 25-50. Какво означава това според вас? С доки ще мога да се чуя чак в понеделник. Всичко друго е ОК.
За да не качвате килограми избягвайте храните, които не ви носят полезни вещества. Един изяден хамбургер по-скоро носи "полза" за ханша и талията отколкото за бебето. Айде по-късно ще мина пак да ви навестя Wink

# 82
  • Мнения: 44
myliliНай-важните показатели са броят на еритроцитите,левкоцитите,тромбоцитите,СУЕ, количеството на хемоглобина за да се изключи анемия,кръвната захар и наличието на белтък в урината.разбира се има и много други показатели ,но тези са основните и най-често изследваните.Нямаш място за притеснение ако всички други показатели са в норма.В повечето случаи ДКК- диференциална кръвна картина се изследва на апарат ,а по-точния метод е под микроскоп като се броят относителния брой на различните кръвни клетки в 100 от тях.Така ,че няма място за притеснение.

# 83
  • София
  • Мнения: 183
Никози, благодаря ти за компетентното мнение Hug Сега съм спокойна.

Леле, колко много мамчета се събрахме, хубаво е да имаш свежа компания, още повече от хора, които те разбират. Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 278
здравейте и от мен Simple Smile
при мен нищо ново с изключение на това че съм заковала кантара на +5 кг от една седмица и много се надявам да не качвам повече в близкия един месец  Blush
mylili при моите изследвания пък левкоцитите бяха повишени - 12.6 при норма 3.5-10.5,но лекарката каза че било нормално при бременни и че при нас тези референтни стойности не важат в случая,така че спокойно  Hug

# 85
# 86
  • Мнения: 0
Здравеите и от мен!           За два дни си изревах очите защото нищто неми става и няма в какво да се облека!!!    Чувствам се като балон!!!

# 87
  • Мнения: 11
Здравейте!
Момичета на мен също вече дрехите са ми поотеснели - най-вече дънките. Най-много ме стягат на корема.А и като че ли и някои блузки са ми теснички вече.Не се притеснявайте - хапвайте си когато сте гладни,не преяждайте- най-вече за да не ви става тежко на стомаха  - аз  за сега така правя и гледам ако ми се прияде сладко хапвам плод с мед,но пък по принцип не съм много по сладкото де .Въпреки всичко не се отчайвайте - да сме здрави ние и бебоците пък после ще му мислим за килата  Hug
Ааа днес си купих от един китайски магазин един дооста широк панталон на ластик и такава широка пола - много са ми удобни  Grinning
Северинка стискам палци за изпита  Grinning

# 88
  • София
  • Мнения: 2 103
Вижте какво ви откраднах от форума Майки (бъдещи и настоящи)  Simple Smile. Заради това си струва да изживеем всичките моменти на незакопчаващи се ципове, подути кореми и развалени фигури  Peace. Моля се всички да стигнем до този момент  Praynig и да го споделяме след няколко месеца  Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=9G2xoSUUEXg&NR=1

# 89
  • София
  • Мнения: 965
И аз съм напълняла..ама не знам каолко, защото от години не съм се качвала на кантар и нямам никакво намерение да го правя ( е - през бременността може, защото там нещата са различни  Mr. Green ) но мноого съм наедряла на корем  ooooh!
Странна работа - уж бебо е 2 см а аз изглеждам като моята приятелка, когато тя беше в пети  newsm78
Вече си ми личи...и то на корем
а циците как пораснахааа  Crazy - от гимназията съм нямала такъв плътен и стегнат бюст  Blush

Общи условия

Активация на акаунт