Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Добро утро и от мен.Май още спите,аз ли съм най-ранобудна ама така е с малко дете.Кой ще те остави да спиш до късно?По повод помоща на бабата на Mylili искам да кажа ,че аз много бих се радвала сега при мен да имам една такава бабка ,защото както ми се гади и не ми е добре,поне ще има кой да ми сготви и да се занимава с детето.То си иска игра все пак,а на мен като не ми е добре как да и обърна внимание,освен това все ми се спи незнам вие как сте ама аз и седнала мога да заспя вече.Кога ще се съвзема малко и да се оправия от тия пъпки и аз незнам................
Днес пак ще е студено и пак ще сме в къщи,което е кошмар за дъщеря ми  smile3511 smile3512 искам вече да можем да излизамеееееееееееееееееееее
Хайде като се наспите пак ще ви проверя,сега отиваме към банята и да сменям памперси hahaha
Лек ден  на всички вас от нас!!!!!!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 183
Добро утро! Мен ме събуди една клиентка в 8,20 #Cussing out #2gunfire Хем съм в болнични, хем не съм спала по-късно от 8,30.
Моето бабче си заминава в събота. Не мога да я моля да седи повече от 2 седмици, защото е свикнала на динамика и като я гледам как се мъчи затворена у нас направо ми става съвестно. Ше се оправяме някак си. Най-тъпото е, че бъдещите баби (родителите ни) изобщо не си направиха устата да си вземат няколко дни отпуска да дойдат да ни помогнат. А сега когато не трябва да мърдам от леглото съм най-безпомощна. Гласят се да идват като се роди бебето. Аз пък си мисля че тогава само ще ми се пречкат. Ама по-важното е те какво искат, мен не ме пита никой. Confused Исках да ви питам има ли и други, които много много не могат да разчитат на роднините си? Мен това много ме огорчава, но съм и много емоционална и няма да се учудя да правя от мухата слон.

Ама че с какъв тон започнах днешния ден. Я да се усмихнем и да си представим бебоците ни как мърдат и как скоро ще ги усещаме Simple Smile

Много бих искала да посетя курсовете за бремени. МОже би още е рано, но незнам къде ще се провеждат. Чувала съм, че е имало към Шейново и към болница Вита. Ако разберете нещо свиркайте. Много е хубаво да има кой професионално да ти обясни за раждането и най-вече как да си гледаш детенцето. Аз не разчитам на съветите на хора, които за последно са гледали бебета преди 30г.

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 09:01 от mylili

# 17
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро, милички!Честита ни нова тема, много ми харесва ОКТОМВРИЙСКИТЕ бебоци бавничко растат, майките им щури заведенията  Laughing
Аз снощи ходих при мама и тя като ме видя и като започна да се вайка - слаба съм била, бледа, нищо не ми се ядяло......горката много се притесни!
За тараторчето съм много съгласна, едно от малкото неща които мога да ям и винаги имам в хладилника у дома.....
feel_u, я кажи за тази програма, любопитна съм!
Много лошо че не правят резервации в Уго и Лагуна.....но все някъде ще се съберем, за Бар на края на вселената знам със сигурност че правят резервации, аз поне съм правила 2 - 3 пъти...
Днес в 13 часа сме на лекар с бебчо, нямам търпение да видя как мърда с ръчички и крачета, Стискайте палци всичко да е ок и после ще разказвам...а и кръвни изследвания ще ми пуска.
Приятен ден на всички от мен!

# 18
  • Мнения: 2
Ох, момичета какво да ви кажа за отглеждането.
Моята свекърва почина преди година, но и жива да беше нямаше да се разчита на нея, защото беше много болна. Свекъра да не го обиждам човека ама на него пък въобще не мога да разчитам /плужек абсолютен/. Дай му само да лежи и едно парно го мързи да поддържа. Парното вкъщи аз и мъжа ми си го поддържаме, той само се топли.
Мама точно тогава ще започне работа /тя е учителка/, естествено че ще си вземе болничен но ......
Общо взето ще разчитам само на таткото, който по цял ден е на работа, но мисля сериозно да си поговоря с него поне за 2 седмици след като ни изпишат да си до нас. Мисля, че ще се съгласи. Но главно работата си пада върху мен.

За училището за бременни: тук в Гоце Делчев има такъв курс, аз се обадих но докторката дето го води ми каза че съм била в много малки месеци и не се записах. Но по-нататък ще се запиша най-вероятно.

# 19
  • Мнения: 817
Добро утро, момичета!

mylili, мила, не се нервирай на роднините си. При мен нещата стоят така: майка ми ми предложи да отида за известно време в Кюстендил, за да ми помага, но аз не искам да се деля от мъжа си. Сигурна съм обаче, че ако я помоля ще дойде тук за 1 седмица - едва ли ще е повече, че има мъж и още едно дете, за които да се грижи. Свекърва ми пък от своя страна ми намекна, че е по-добре ние сами да си гледаме детето, т.е. да не си мислим да я ангажираме с такъв вид помощ, иначе е решила да купи доста неща за бебето, ама не и да помага в отглеждането. Честно казано аз и се съмнявам малко в спопобностите й за отглеждане на малко дете. Та, това е, мисля да се въжползвам първата седмица от помощта на майка ми, но повече не е и "здравословно", защото може да направи от мухата слон и да ти стопи нервите.

shareez и тук днес е ужасн студ, въобще не искам да излизам от офиса.

trixy, успех на прегледа, дано всичко да е наред и ако се види какво ще е бебто да пишеш непременно.


Относно заведението мисля, че все пак е по-добре да си направим резервация някъде, защото сме много хора и според мен трудно ще си намерим място.

# 20
  • Мнения: 1 336
Dобро утро и от мен  Simple Smile Момичета от тук http://www.eurofootball.bg/download.php може да изтеглите календарите на еврофутбол има и електронен календар  Peace в раздел Печелиш и помагаш - Ние чакаме бебе

# 21
  • София
  • Мнения: 1 531
Здравейте!

Добре дошли на новите майчета!
Мира, ти се га в Б-я ли си? казвай къде ти е студиото за красота да идваме. Simple Smile

Аз преди ходех на училището за бременни от списание "9 месеца" . Сега се провежда някъде около Плиска. Смятам пак да ходя, но по-нататък.

Довечера ще си направя таратор, направо ми се прияде.

Вчера бях на преглед. Бебето махаше с ръце и крака. Много ми е странно-хем е почти 3 см, хем има ръце и крака. Препоръчаха ми витамините ПреНатал-имали съставка против гадене.
Взеха ми и микробиология, защото имам някакво течение и трябвало да се излекува.

Това е засега. Отивам да работя.


# 22
  • Мнения: 1 336
Рени, тези течения не се ли лекуваха след 12-та седмица  newsm78 Моята приятелка ми каза да си взема направлението и след 11-та седмица да отида да ми пусне всички изследвания и микробиология, че ако имало нещо и без това не можело по-рано да се лекува.
И аз ходех на училището за бременни на Витошка беше в едно кафе много ми беше  интересно  Peace Този път не мисля да ходя още ми е прясно от първото бебе  Wink
Мира, казвай къде е студиото и какви процедури предлагате  Hug
Наддала съм точно 2 кг, висока съм 177, а всички панталони са ми тесни  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2
Хей, аз ще си видя бебенце в понеделник от 11.30 си записах час при доки. Трябва да си направя иследванията за Хепатит Б и урина.

# 24
  • София
  • Мнения: 183
Точно щях да ви пиша, че има публикувана програма за  април за лекциите на 9 месеца. Една мама много ги похвали. До колкото разбрах лекции има целогодишно и винаги са различни. Провеждат се в Мис Каприз до х-л Плиска. На мен ми е много близо но не мога да отида точно април. Иначе ако има мераклии можем заедно да ходим по-нататъка. Hug

Вагиналните течения се лекуват веднага без значение в коя седмица си. Едно възпаление е много по-опасно от проведеното лечение. Въпреки че не всяко течение (дори и обилно) означава наличие на проблем. Но щом го има са длъжни да ви пуснат един секрет за изследване за всеки случай. Аз имам течение, но секрета ми е чист. От хормоните е и на всеки различно влиаят.

# 25
  • Мнения: 817
Хайде да ви пусна нещо малко да се посмеете  Готови ли сте да станете родители?

# 26
  • Мнения: 217
   
               Момичетата от София и по точно тези от младост, да са чували нещо за док. Цанка Илиева
 от 25 поликлиника????   

Ами аз съм ходила веднъж при нея, преди няколко години, не останах очарована, беше доста груба и припряна... Но иначе други мами казват, че са доволни. Не знам, може би иди и провери лично на теб как ще ти понесе.   bouquet

# 27
  • Мнения: 206
Здравейте трайно момичета, искрено се надявам вече а съм по-редовна, от днес се върнах на работа, все още чувствам неразположения, но и вкъщи не е работа ooooh! Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 2
Това беше много яко Сев

# 29
  • Мнения: 132
Хайде да ви пусна нещо малко да се посмеете  Готови ли сте да станете родители?
hahaha hahaha hahaha
Много се смях!!!
Не искам да ви плаша но има мнооого голяма доза истина Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт