Нашите априлски бебета - 2008!!!

  • 12 658
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Здравейте и от мен!
За кекса и ние не сме яли от 2 месеца поне Wink
Снощи сглобихме креватчето, купих спирт 70% и ще го дезинфикцирам с него, аптекарката ме увери че е най-добре така! Ще го снимам като го натъкмим с чершавчетата и играчките  Mr. Green
Днес взехме кардинално решение да не махаме котката, след като бяхме решили да го командироваме в Стз се обадихме на ветеринарната ни лекарка да я питаме дали има успокоително хапче, че нашият като го качим в кола и издивява, тя ни увери че няма смисъл да го махаме и че даже е по-добре да го оставим, тя самата гледала деца с кучета и котки!Трябвало само всеки месец да я ваксинираме и обезпаразитяваме с хапчета.Космите не били проблем след като котката е домашна. Замислихме се много и се дигнахме двамата с мъжо до 3та поликлиника да търсим педиатър хем да се запишем хем да питаме за котката.Попаднахме на др.Гергана Георгиева (има я и в белите и в черните списъци newsm78) тя ни увери че няма смисъл да махаме котката, да наблюдаваме бебето дали няма да даде алергия, ама щом ние не сме били алергични вероятността била малка. Даде ни телефона си да и се обадим един ден преди изписването от болницата да се уговориме за посещение у дома. Та това е. Оставаме с котката! Wink
Емма гърдите мажа с на ЧИко крема мама дона, а зърната с нищо, имам едно кремче за зърна ама не съм го ползвала още.

# 16
  • София
  • Мнения: 289
Айед честита ни нова темичка, да е пълна с много красиви и здрави бебешерои Simple Smile   bouquet

Ах и вие с тоя вашия ананас, така ми се прияде и съм обикаляла сума ти време да търся! Ама намерих и сега ще го нападна Simple Smile

За кекса и ние сме като Aquariel от 2 месеца ........ той се дърпа, мен ме е шубе (въпреки че вече незнам и аз от какво толкова се плаша, ама айде нали съм си паника) и така, решихме да не се мъчим

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте и от мен в новата ни темичка!
Днес е страхотен слънчев ден за бебоците!
Хайде, мами, ние сме на ход!   Hug   

# 18
# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ей, ама голяма съм шматка Whistling - това вместо запис, че не видях новата тема Embarassed Копирам си поста от старата
На моя мъж този виц на Стефинка с почукването по челото му го разказаха приятелите ни, когато преди 3 седмици им се оплака, че го юркам постоянно да правим секс  После няколко пъти се предаде, обаче все ми го напомняше. А вчера се метнах отгоре му уж да го съблазнявам, пък той ми вика "главата на бебето ми подпира крака, да слизаш от мен веднага"  Та дотук бяхме със секса  Mr. Green
Моите зърна пък от няколко дни са като подпухнали, иначе продължавам да ги мажа с Авентския крем Thinking
 

# 20
  • Popovo
  • Мнения: 571
Честита ни нова тема.
От вчера не съм влизала и вече си имаме нови бебчета. Честито на всички обебели се майчета, бързо възстановяване и послушни дечица.  bouquet
Днес си получих сутиена за кърмачки от Данет. Удобен и практичен, харесва ми.
За кекса, при нас е обратно, мъжа ми иска, а аз никак, ама никак нямам желание. Не знам как издържа, не сме си хапвали от  newsm78 май над 2 месеца.
Все се каня да питам, дали някой има папагали и какво смята да прави с тях. Ние имаме три и още се чудим дали да ги оставим когато се роди бебо или да ги пратим на гости временно.
От днес влизам в деветия месец ураааа.
Слънчев ден ви желая момичета.  bouquet

# 21
  • Мнения: 70
Ей, ама голяма съм шматка Whistling - това вместо запис, че не видях новата тема Embarassed Копирам си поста от старата
На моя мъж този виц на Стефинка с почукването по челото му го разказаха приятелите ни, когато преди 3 седмици им се оплака, че го юркам постоянно да правим секс  После няколко пъти се предаде, обаче все ми го напомняше. А вчера се метнах отгоре му уж да го съблазнявам, пък той ми вика "главата на бебето ми подпира крака, да слизаш от мен веднага"  Та дотук бяхме със секса  Mr. Green
Моите зърна пък от няколко дни са като подпухнали, иначе продължавам да ги мажа с Авентския крем Thinking
 

 Joy Ако не от друго, сигурно от смях ще родя.

Емма, и аз си купих един Lansinoh, но още не съм го пробвала. Ти преди душ ли се мажеш, както пише на листовката? Много странно ми стана като го прочетох това, то ако го отмиеш веднага кога ще има време да действа  newsm78
А за педито, няма проблем да се смени.

# 22
  • Мнения: 82
Здравейте момичета!
Благодаря от сърце на всички мами за хубавите пожелания отправени към мен и нашето слънчице Андреа! sun
Честито на всички мамчета които вече са гушнали своите дечица-да са им здрави и цял живот да ги радват
Момичета невороятна радост е да си видиш детенцето да го гушнеш-целия ни свят вече се върти около малката принцеса.
На майчетата които ще раждат със секцио мога да кажа само че няма нищо страшно-боли но всичко се забравя-аз се вдигнах на втория ден сутринта.
Усмихнат следобед от нас. breastfeedingПо-късно ще кача и снимки на нашата хубавица!

# 23
  • Мнения: 139
Криси в Шейново поне при уговорка с лекар и акушерките взимат пари!
  Писанка-сладуранка гушна ли бебето веднага след като го извадиха  bouquet

# 24
  • Мнения: 82
reiana веднага не защото нея са я извадили в първите 5 минути след упойката аз бях с пълна.Татко и пръв я видял и постоял в стаята при нея.Но като ме заведоха в стаята я видях-тя беше там и си спинкаше-моето съкровище.

# 25
  • Мнения: 111
Честито на всички майчета, родили вчера!   bouquet Пропуснах да се включа снощи, но с голяма радост прочетох всяка новина за ново бебче!
pisanka-sladuranka, радвам се, че отново си сред нас!   bouquet Чакам с нетърпение да видя снимките на малката бебка!  Hug
Относно кекса - ние с мъжа ми си го консумираме редовно. Изобщо не мога да се оплача  Peace И не се стресна от историята на стефинка - като му кажа, че всичко е ок и той си ми има доверие - знае че не бих навредила с нищо на бебчо и е спокоен. Пък и аз не съм забелязала никакви последствия - нито имам болки, нито някакви неразположения, всичко си е ок, така че си действам спокойно.
Преди малко ми падна тапата (или част от нея). Но никакви признаци за раждане нямам, така че спокойно мога да си откарам така още няколко дни. Надявам се да не е повече  Grinning

# 26
  • Мнения: 371
pisanka-sladuranka добре дошла отново при нас  Hug  с нетърпение ще чакам снимки на малката писанка Simple Smile

# 27
  • Мнения: 139
Писанке качи снимки на бебата  bouquet
Ама си я видяла същия ден нали newsm78

# 28
  • Мнения: 3 116
 Ех, че дъжд от бебчета е имало вчера  Hug

Да са живи и здрави всички бебоци и много радост да носят на мама и тати  Hug Heart Eyes Hug

На вече завърналите се обебили се мами, добре дошли  Hug

Момичета, аз вчера ходих на запис на тонове, прегледаха ме и докторката каза че съм доста тясничка и шанса да родя нормално е минимален Sad Искаше да назначи дата за секцио но засега се отказахме, на 01 април ще решаваме, ако бебока не тръгне дотогава. Иначе разкритие няма, тъй че си чакаме Simple Smile

За гърдите, мен от известно време също много ме болят, нормално е. Не ги мажа с нищо, трябва да свикват че и без това после няма да им е леко Wink

На всички тръгнали към родилното, леко раждане  Heart Eyes

P.S. Относно кекса се сетих първата ми бременност с Майчето, тя се обърна седалищно в 8 месец и мъжа ми категорично отказа да правим секс тогава, ясно защо  Crazy

# 29
  • Мнения: 242
Мале човек да не излезе за малко ,много пишете  Hug
 Тифани както винаги получаваш и мойте овации   bouquet
 Писанка добре дошла пак вече с малката принцеса,я разкажи как се получи при теб работата,водите ли ти изтекоха,контракции ли имаше,как тръгна да раждаш   bouquet
Ей, ама голяма съм шматка Whistling - това вместо запис, че не видях новата тема Embarassed Копирам си поста от старата
На моя мъж този виц на Стефинка с почукването по челото му го разказаха приятелите ни, когато преди 3 седмици им се оплака, че го юркам постоянно да правим секс  После няколко пъти се предаде, обаче все ми го напомняше. А вчера се метнах отгоре му уж да го съблазнявам, пък той ми вика "главата на бебето ми подпира крака, да слизаш от мен веднага"  Та дотук бяхме със секса  Mr. Green
  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha ще умра от смях ,картинката ми е позната ,нищо че ми вика че ми било станало хубаво дупето(то цял тир не дупе) а пък и последния път бебето се размърда докато го бях яхнала,и той ми вика с пълно гърло "спри спри -бебето нещо мърда - така приключи цялата ми закуска. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт