Нашите априлски бебета - 2008!!!

  • 12 710
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 56
Здравейте,сладки тумба4ета!
4естито на вси4ки новообебили се мами....да са им живи и здрави души4ките и много да ги радват!
Ние сме добре с Мита4ето!Тои за сега е послушно бебе и не ме тормози много с пла4ове,но за сметка но това не иска да су4е(марзелан4о е)и се налага да се изцеждам с помпи4ка на всеки 3 4аса ,което ме влудява.За раждането да ви успокоя моми4ета.....няма по хубаво нещо от това което ще преживеете....няма да ви разправям с подробности,това което искам да ви посъветвам само, е;които може да си позволи епидур.упоика да не се двууми изобщо.....не се усеща никаква болка с нея.
Нашия татко беше през цялото време с нас и много ми помагаше,не съм и предполагала 4е може да ми бъде толкова силна подкрепа ,мислех 4е ще му е кофти или ще припадне....а тои геройски издържа,видя как излиза собственото ни дете от мен...и се разплака...каза 4е никога не е виждал толкова истинско и хубаво нещо!
Пожелавам ви много здрави и красиви бебенца моми4ета....и леко  и бързо раждане,като моето Hug

# 61
  • Мнения: 269
Честити бебоци на мама Кайман и Zhiki   bouquet Да са ви живи и здрави !!!!  bouquet

# 62
  • Мнения: 134
Маринелка направо ме разрева  вече един път съм го преживяла и ми припомни такива хубави моменти ,ох искам да раждаммммм  Flutter
Митачето е важно ,че папка и че имаш кърма а цеденето ще го прживееш все някак ,нали е в името на бебчо  Hug
Да го снимаш пак да му се радваме колко е исписан  Hug Hug Hug пу пу пу

# 63
  • Мнения: 70
ЧЕСТИТО И НА МАМА CAYMAN! ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ЮНАК.

Marinela flo, много ме трогна твоя разказ.

didimora, много е сладко котето. Така обичам котки, идва ми да го намачкам едно хубаво  Laughing

# 64
  • Мнения: 200
didimora страхотна красавица си имаш! Heart Eyes
маринела благодаря за разказа, като една незнаеща какво я чака първескиня, наистина ми вдъхна ощ повече кураж!  bouquet

# 65
  • Мнения: 111
Честито на мама Cayman и на мама Zhiki!


ех, върви ни на момченца  Hug май е ред на момиченцата да се изявят

Marinela flo, добре дошла! Радвам се, че отново си сред нас! Много ми хареса твоят разказ!   bouquet

# 66
  • Мнения: 3 116
Честити бебоци на мамите Cayman и Zhiki  Hug Hug Hug

Да са им живи и здрави юнаците   bouquet Heart Eyes  bouquet

# 67
  • Мнения: 21
Здравейте мамчета Hug Hug Hug!!!
От два дни не съм влизала и сега какво да видя smile3556 smile3556 smile3556 ..................... newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32бебета,бебета,бебета!!!!!!!!!!!МНОГО БЕБЕТАААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! newsm44 smile3521 newsm10
Честито на всички мами,които вчера и днес са родили!!!Няма да изброявам,защото със сигурност ще изпусна някой!!!Да са им честити малките съкровища и скорошно възстановяване!!! smile3525 newsm51 smile3525
Момичета и аз се разплаках като прочетох поста на мама Маринела фло!!!В началото бях ЗА присъствието на таткото,но по-късно се отказах и сега май пак започвам да се замислям newsm78!!!Вие какво мислите???

# 68
  • Мнения: 111
bebkobub, моят мъж категорично ще присъства на раждането - даже в болницата, където ще раждам това е задължително  Simple Smile
Но още преди да разбера за това, аз много държах той да е с мен - има невероятната способност да ме успокоява, колкото и да ми е тежко и трудно, имала съм случаи в които съм изпитвала ужасни болки, а той е успявал да ме разсмее, невероятна подкрепа ми е! Затова и вярвам, че много ще ми помогне с присъствието си в този важен момент! Само че съм му забранила да гледа надолу, инструктирах го да стои плътно до главата ми докато раждам, че се притеснявам да не е неприятна гледка  Joy

# 69
  • София
  • Мнения: 749
В началото бях ЗА присъствието на таткото,но по-късно се отказах и сега май пак започвам да се замислям newsm78!!!Вие какво мислите???


Зависи от таткото  smile3532. Аз например съм категорично ПРОТИВ...да седна да го мисля и него  newsm11

# 70
  • Мнения: 209
ЧЕСТИТО НА НОВООБЕБИЛИТЕ СЕ МАМЧЕТА!!! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧОВЦИТЕ И МНОГО ПОСЛУШНИ!!!

Marinela_flo, благодарим за пожеланията и за страхотния разказ, който и на мен ми вдъхна много сила и кураж!!!   bouquet

Ох, аз днес се разбих от обикаляне...почти 5 часа нон-стоп ходене  Crazy, но поне имаше за какво, доста работа свърших. Накрая и педиатър вече си ангажирах и вече ми е по-спокойно.

За присъствието на таткото - на мен ми е все едно, ама нашия татко не иска  Crossing Arms

Иииииии има още много време до довечера, чакаме още  newsm32 newsm32 newsm32 smile3503

# 71
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте и от мен  Hug !!!
Честито на новите мами   bouquet .Бързо възтановяване  Peace и послушни бебоци  baby_neutral

Аз днес цял следобед съм с едно силно течение(леко жълтеникаво  Embarassed ) и започнах да се чудя дали това не ми е тапата  newsm78 .Обаче като цяло се чувствам много добре и нямам признаци за скорошно раждане  Sad (а вече нямам търпение да ми дойде реда  Crazy )

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Честито момченце на мама cayman! Много радост и щастие им желая!


Аз пък още не искам да раждам. Първо, че нищо не съм изпрала и изгладила и второ,  искам бебка да стане по-големичка.  baby_neutral  То и ми е рано де, но като гледам как почнаха да раждат мами с близък до моя термин, веднага си накупих нещата за болницата. Остана само изследване за кръвна група да направя и съм готова.

Да ви се похваля - изследванията са ми по-добре и ми се разминаха системите. Ще пия само вит.Ц и фолиева к-на, проблем за кървене при раждането не се очаква.  Grinning  Peace

а какво е "плосък мехур"? За първи път го чувам  newsm78

# 73
  • Мнения: 21
проблем за кървене при раждането не се очаква.  Grinning  Peace

Ясминка,това как го установиха???Аз съм с много обилен цикъл и когато споделих с лекарката ми тя каза да и напомня,когато тръгна да раждам.Явно това има значение newsm78,знам ли?!
А за плосък мехур нищо не зная.

# 74
  • Мнения: 794
Днес в 12.30 ч. със секцио Maya_II е родила дъщеричката си Михаела, 3600 гр., 50 см!  newsm44

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 19:16 от asja

Общи условия

Активация на акаунт