Има ли мами чакащи Декември 2008 ?

  • 12 551
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Привет, момичета, аз също съм от миналогодишните мами декемврийки, термина ми беше определен за 02.12, родих на 02.12  Grinning Понякога лекарите познават!  Wink Желая ви безпроблемна и красива бременност, леко и бързо раждане, здрави и усмихнати бебчета!! Успех и  Hug!!

# 16
  • Мнения: 616
Благодаря за хубавите пожелания!   bouquet

Leny Честито мила! Лека и безпроблемна бременост ти желая Hug  bouquet

Момичета вие ходихте ли на лекар вече, ако не кога смятате да ходите и къде?

# 17
  • Мнения: 45
Благодаря Invisible, дано при всички ни да е така Simple Smile

Аз още не съм ходила на лекар, но планирам да го направя към края на следващата седмица, за да може прегледа да е по-точен. Моя гинеколог е от окръжна,но ходя при него на частен прием. Започвам да се чудя вече обаче, къде да се запиша на ЖК newsm78

# 18
  • Мнения: 94
Здравейте момичета,
Аз също още не съм се обаждала на доктора ми и като че ли малко ме е страх Confused. Може би ще изчакам и другата седмица и тогава... Аз пък исках да ви питам - чувствате ли нещо по-различно, имате ли някакви симптоми или още е рано. На мен много ми се спи- ама и преди ми се спеше, така че ..........
Поздрави  bouquet

# 19
  • Мнения: 42
Момичета влизам да ви честитя и аз! Като гледам май миналогодишните мами се изреждаме една по една  Grinning За мен нямаше по объркан, но същевременно и по-щастлив ден от този, в който видях двете чертички!  Simple Smile
 Така че момичета щастлива бременност. Усещането е невероятно!   bouquet

# 20
  • Мнения: 169
Успех момичета! И само хубави емоции да ви следват от тук нататък и декември ще ви видим сладките бебоци!  bouquet 
П.С. Даже мога да кажа ,че малко ви завиждам за това което следва Wink

# 21
  • Мнения: 45
Благодаря Моргана Ле Фей и Maginty:)

Наиснита е невероятно, няма по-щастлив човек от мен:) Направо не зная как да мисля за друго, освен мъничето, което расте в мен, скоро ще досадя на моите хора в къщи с пърхането и щастливите въздишки Simple Smile

Аз усещам леко стомашно неразположение - сутрин по-силно, но чак гадене не мога да го нарека. Дано не се усилва ...
Друго, което усещам, е нещо като увеличение на матката .. ако може въобще да се усеща нещо такова Simple Smile Но като цяло, все още нямам типичните силно изразени симптоми  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 616
Благодаря и аз момичета за хубавите пожелания  Hug  bouquet

Аз също мислех края на другата седмица да ходя, но днес се обадих на един гинеколог препоръчан от приятелка и той ми каза да отида в сряда. А иначе за ЖК съм се насочила към Токуда.

Симптоми също нямам силно изразени, първите два дни от закъснението ме болеше като при ПМС но много слабо, сега вечер понякога ме боли стомаха, но също няма гадене и през деня на определени периоди нещо като разкъсване от вътре в областа под пъпа...незнам дали ме разбирате правило  newsm78 Simple Smile

# 23
  • Мнения: 42
Честито бъдещи мамчета на малки сладки декемврийчета, много се радвам за вас, още повече за милата ми приятелка invisible, желая на всички ви лека и безпроблемна бременност, прекрасни моменти с малките бебчета растящи в коремчетата ви. Изпълнете темичката с много прекрасни теми за трепетите покрай този невероятен момент от живота на всяка от вас. Когато имате въпроси заповядайте при нас "Декемврийските мами 2007", с удоволствие ще ви помогнем  bouquet

# 24
  • Мнения: 616
Благодаря ти от сърце миличка  Hug Hug  bouquet за хубавите думи и за помоща!

# 25
  • Мнения: 94
Всички мамички сте толкова мили, благодаря ви от сърце за топлите думи Hug

Invisible, чак сега забелязах, че термините ни са на една и съща дата Grinning А щом и Лени се колебае от 1 до 11, напълно възможно е и нейната дата да съвпадне с нашата Flutter Толкова ми е странно всичко, предполагам че и вие се чувствате така........ хем се радвам, хем се притеснявам, иска ми се да кажа на всички, същевременно не искам да го споделям...... странно нещо са емоциите Thinking Единственото, за което съжалявам е, че се записах на курс за мотори и тамън се понаучих да карам, а сега ще трябва да се откажа Sad Но в името на това всичко да е ок, съм съгласна на всичко Naughty
Поздрави  bouquet

# 26
  • Мнения: 616
Абсолютно по същия начин се чувставм, както си го описала  Hug и на мен ми предстоеше повишение в работата но след като съобщя на шефа няма да е актуално  Crossing Arms но пък ще имаме най-голямото щастие на света така че нищо друго няма значение Heart Eyes
да наистина са ни на една и съща дата  Hug ще видя в сряда док дали ще го потвърди Simple Smile

п.п на какъв курс за мотори, кросарки ли? че моята приятелка си е съзтезател ама и тя скоро ходи на някакъв такъв курс който още тече всъщност  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 94
Курса не е за определен вид мотори, като за кола, само че категория "А". Имах огромното желание да се науча да карам хубаво до края на лятото, ама на! Joy хубаво оправдание си намерих Wink
А относно работата, аз ще се възползвам от ситуацията, т.е. като мине всичко няма да се връщам на работа, а ще си търся направо нова Simple Smile Абе аз все си викам, да го докарам до там, пък после ще му мисля Wink
Айде лека, отивам да спя, че заспивам права Blush

# 28
  • Мнения: 616
Хей как сте мамчета добро утро Hug  bouquet

нашата темичка е най-празна  Sad чакаме още нови мами за декември да се вкюлчат Hug Hug

# 29
  • Мнения: 94
Добро утро   bouquet
Наистина сме най-малочислени и темата ни - най-празна, ама да се надяваме, че скоро ще се увеличим Grinning То предстои още цял месец, разни девойки тепърва да разбират какво ги чака baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт